2,251

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Георгич написав:

На Поло поставив 195/55, тобто ширшу, але з нижчим профілем -  тут одні плюси (крім ціни).

А комфорт?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0



2,252 Відредаговано RUNO (2017-03-01 12:59:08)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Георгич написав:

- 5-а передача, вона стала суттєво дальшою, а саме для дизельного Логана 5-та починалась з 75 на стоковій резині, а на 195-ій до 80 не варто і включати.

До речі це може бути дискомфортно й на бензиновому Логані. У мене 5-та передача може бути й на 65 км за годину, якщо по БК миттєва розтрата пального 5-6 літрів, тобто не в натяг. Більший діаметр колеса збільшить навантаження на 5-ту передачу, тобто на двигун на невеликих обертах

  0

2,253

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Комфорт в першу чергу, адже машина краще слухається руля, краще тримається за асфальт, рідше спрацьовує ЕСП, краще гальмує, тримає більше навантаженням, краще тримає швидкість, менше зношується, покращилась парусність, менше зносить з дороги.

ЗІ. Я здогадуюсь, що ти мав на увазі мякість ходу. Так, мякість на висопрофільній краще. Але мета була придати машині зібраність, а не виляти на розболтайці. Кожний вирішує для себе сам що йому краще.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-03-01 13:16:45[/merge_posts_bbcode]

RUNO написав:

До речі це може бути дискомфортно й на бензиновому Логані. У мене 5-та передача може бути й на 65 км за годину,

На бензиновому Логані-2 я іздив лише з 1.2 і на стоковій резині. Тут нічого не скажу, окрім того, що двигуну 1.2 і стокові колема крутити важко, як буде на 195, треба питати тих, хто це експериментував.

А взагалі бензинова трансмісія дає більшу свободу в силу більшого діапазону їздових обертів двигуна.
Наприклад, моя Вектра С на 2-ій передачі впевнено їде від 0 і до 100, а на 5-ій від 50 і до 240. Тобто діапазони широкі та гарно перекриваються.

  0
Спасибо сказали: RUNO, SanychGT2

2,254

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Георгич написав:

Наприклад, моя Вектра С на 2-ій передачі впевнено їде від 0 і до 100

У бензинового 1.2 коробка гораздо короче дизельной! Тут 100 км/ч даже на 5-й уже воет! Не то, что на второй... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,255

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Eskander,
Місце дислокації вкажіть.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

2,256

Re: Летняя резина: советы, отзывы

OKurylyshyn, відпишись як ти там відкатав свою ТОйо Проксес СФ2. Пробіг, враження....

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,257

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Ребят, а подскажите несколько моделей на которые глянуть в среднем ценовом сегменте, а то все эти тесты, цифры, куча одинаковых моделей с разбросом цен в два раза, хз как выбрать smile
Подумываю поменять штатные Гудиер
Хочется что нибудь потише, помягче, с более-менее крепкой боковиной и нормальной износостойкостью
Еще не могу решить, есть ли смысл попробовать 205/60/16 или лучше остаться на 205/55/16

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0

2,258 Відредаговано OKurylyshyn (2017-03-01 17:18:26)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Сіренький написав:

OKurylyshyn, відпишись як ти там відкатав свою ТОйо Проксес СФ2. Пробіг, враження....

Сергій, відкатав чудово.
До резини претензій не було, мякі, не шумні.
Єдине що мені їх вистарчило на 3 сезони, можливо це нормально, можливо ні, просто порівнював з Кормораном, а ця фігня не зношується.
Якщо цікаво то Володя (Odja) юзає Проксес СФ3, питай ще його.
[merge_posts_bbcode]Added: 01-03-2017 16:22[/merge_posts_bbcode]

KorteS написав:

Еще не могу решить, есть ли смысл попробовать 205/60/16 или лучше остаться на 205/55/16

Я на свою ставив 195/60/15, нічого кращого порівняно з 185/65/15 не відчув, покращень ніяких, єдине що руль став важче крутитись, і сама резина трохи дорожча. Відкатав їх і повернувся до штатного розміру

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: Migen1

2,259

Re: Летняя резина: советы, отзывы

OKurylyshyn написав:

Я на свою ставив 195/60/15, нічого кращого порівняно з 185/65/15 не відчув

У вас плюс-минус профиль по высоте не изменился, на 205 ширине 5% дадут +1 см...по идее должно стать помягче, но как это пойдет в минус в других моментах поведения dntknw

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0

2,260

Re: Летняя резина: советы, отзывы

OKurylyshyn написав:

і повернувся до штатного розміру

Размер не брали зi стелi а расчитывали. Кроме того нештатный размер сразу ставит вопрос о запаске

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

2,261

Re: Летняя резина: советы, отзывы

grinder написав:

Кроме того нештатный размер сразу ставит вопрос о запаске

Я рідною запаскою не користувався жодного разу, а докаткою 2 рази.
[merge_posts_bbcode]Added: 01-03-2017 17:20[/merge_posts_bbcode]

Ящо комусь цікаво то буду продавати свої Гудієр Дурагріп 185/65/15.
Відкатали половину менулого літа, одів в середині липня.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

2,262

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Георгич написав:

Сіренький, це стосується трансмісії дизеля.
Плюси 195/65:
- Машинка стала вища на 6,5 мм, і це відчутно,
- Можна влітати в більші ями))), бо шина вища, є куди поглинати,
- 1-а передача стала не така стояча, але маловідчутно,
- 2-га передача стала відчутно їздовіша, (це те, про що назвав Алєкс турбоямою на 1, та 2 передачі. Але по факту така КПП, а не турбобаг двигуна,
- 3-тя передача стала динамічнішою і більш вживаною по місту. Динамічнішою тому, що менше перетикаєшся, тобто вся нешвидка їзда на ній.
- цей розмір резини дуже популярний, за рахунок цього вибір і адекватна ціна,
- комплект цієї зимки мені дістався бесплатно)))).

Мінуси:
- 4-а передача стала дальшою, але не суттєво,
- 5-а передача, вона стала суттєво дальшою, а саме для дизельного Логана 5-та починалась з 75 на стоковій резині, а на 195-ій до 80 не варто і включати. Але ж чи така велика доля у нас їзди вище 80 км/ч? Отже 5-а майже випадає з життя, Це як 6-а та 7-ма преедачі у Вагена - чисто для підтримання швидкості на трассі, але ж їх 6-та їде від 50-ти, а у нашощо дизеля 50 це початок 4-ої
- двигуну ці колеса крутити важче.

Виходячи з 5-ої передачі більш доцільним я вважаю 185-ий розмр для дизель-Логана, ІМХО.

Так і є,все вірно. plus Для мене перевага 195*65-менш відчутні ями на наших дорогах...недолік-зростає розхід палива на такому розмірі.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

2,263

Re: Летняя резина: советы, отзывы

KorteS написав:

Ребят, а подскажите несколько моделей на которые глянуть в среднем ценовом сегменте, а то все эти тесты, цифры, куча одинаковых моделей с разбросом цен в два раза, хз как выбрать smile
Подумываю поменять штатные Гудиер
Хочется что нибудь потише, помягче, с более-менее крепкой боковиной и нормальной износостойкостью
Еще не могу решить, есть ли смысл попробовать 205/60/16 или лучше остаться на 205/55/16

Все больше склоняюсь к мысле, что если нужна мягкая и надежная шина, которая позволяет ездить по грунтовке после дождя или мокрой траве на рыбалку, путешествовать в т.ч. по бездорожью и не боятся первых заморозков, а может с нашими зимами кто зимой не ездит полностью отказаться от зимних шин и переобувачек, это Michelin CrossClimate+ (plus) который стоит 1600 грн что на 300 грн дороже http://rozetka.com.ua/8845166/p8845166/
http://shina.guide/reviews/michelin-crossclimate-plus/
Это супер решение превратит машину в надежный вездеход в любую погоду (суровую зиму не рассматриваем это летняя шина), чего не скажешь о летних шинах, которые по грязи как корова на льду, а хороших для них дорог на которых делают тесты и обзоры  у нас нет.
Если хотите не экспериментировать то после сотни опросов живых людей берите только Bridgestone Turanza T001 195/65 R15 91V (размер это мой, а модель лучшая в этом ценовом диапазоне)

  0
Спасибо сказали: KorteS1

2,264 Відредаговано ГРОЗ (2017-03-02 02:49:52)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

KorteS написав:

по идее должно стать помягче, но как это пойдет в минус в других моментах поведения

ну, да- комфортнее. валкости граммульку добавит... а, расход и динамика- дизель и не заметит... и 60-ка в место для запаски не влезет...

Renault Sandero Stepway dCi 2013 -  RSS dCi Perpetuum Mobile.
  0
Спасибо сказали: KorteS1

2,265

Re: Летняя резина: советы, отзывы

kristal написав:

полностью отказаться от зимних шин и переобувачек, это Michelin CrossClimate+

Ну не знаю...практика показывает, что специализированная вещь всегда лучше выполняет свои функции, чем универсальная.
По крайней мере, в случае, когда ценники плюс-минус одинаковы.

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0

2,266

Re: Летняя резина: советы, отзывы

OKurylyshyn написав:

Я рідною запаскою не користувався жодного разу, а докаткою 2 рази.

Я в том году за неделю пробил 3 шины, и как раз в тот период когда на шиномонтаж не пробиться. Остался комплект  зимней и докатка.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

2,267

Re: Летняя резина: советы, отзывы

А Itegra тим часом неслабо подорожчала...

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,268

Re: Летняя резина: советы, отзывы

KorteS написав:

Ну не знаю...практика показывает, что специализированная вещь всегда лучше выполняет свои функции, чем универсальная.
По крайней мере, в случае, когда ценники плюс-минус одинаковы.

Есть люди, которые ездят мало. К примеру моему Логану 4 года, а проехал 25 тыс. Почему так? - это другой вопрос, в моем случае есть другие машины.
Так вот, если чел за 5 лет проезжает меньше ресурса покрышек, которые по большому счету желательно в таком возрасте сменить, то ему выгоднее всесезонная резина, тем более, что зимой такие люди в глубокий снег тоже не полезут. Ну а летние недостатки всесезонной резине простят.

  0

2,269

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Георгич написав:

Есть люди, которые ездят мало.

Ну есть еще безопасность.
Летом ладно, но как ни крути, она будет хуже зимней, может не намного, но будет.
Тут уже каждый сам для себя решает  imho2

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0

2,270

Re: Летняя резина: советы, отзывы

После 3- х зимних сезонов на 195/65/15  могу сказать следующее : особых преимуществ по сравнению с 185/65/15 не ощущаю. 7 мм клиренса погоду не делают на наших дорогах, зимой управляемость не улучшается, расход выше, какая бы " экономичная" резина не стояла! У меня - бриджи врх.По нашим ямам комфорта не добавилось.  А цена выше. Буду переходить на 185/65 обратно + стаб поперечной устойчивости. Блин, на Степвей они его ставят, а на Сандеро "он не нужен"... Как люди 205 размер рулят -не представляю! Для такого -то веса авто... Да, мой 1.2, обработан нанопротеком, с 50-и км/ч тянет на 195/65  зимней в разгон нормально, иногда даже забываю, что на  5-й...

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

2,271

Re: Летняя резина: советы, отзывы

ivalent, перейдеш назад на 185-відчуєш різницю на ямах.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,272

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Andriy1352 написав:

ivalent, перейдеш назад на 185-відчуєш різницю на ямах.

Не відчує, я переходив і не відчув.
Зате їзда стала економніша і руль став легше крутитись.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: _AlexSander_, Evgenий2

2,273

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Перевага 195/65/15 це широкий вибір нижча ціна. В інших випадках я б залишився на 185 ширині.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,274

Re: Летняя резина: советы, отзывы

OKurylyshyn, Ну ненаю. Я що на Жигулю, що на Логані комфортно почуваюся на 205-й гумі.Розхід по трасі і в місті як і раніше нижче заводу. Вже не дочекаюся, коли літо одягну. Надворі сухо і тепло. Набридло на підламаній гумі в повороти входити.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,275

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Andriy1352 написав:

перейдеш назад на 185-відчуєш різницю на ямах

Особой разницы от возврата на 185 не ощутил smileРазве что машинка веселее разгоняется smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0