2,051

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Andriy1352, отнюдь не нормально - седан легче , и рассчитан на резину ( база ) 165х80х14 при давлении 2.1-2.0 по букварю при перекачке межремонтный пробег сокращается на порядок , увы это так уже проверено не одним , умником на своей авте.

  0



2,052

Re: Летняя резина: советы, отзывы

сяся, хай буде так. Я просто висловив свою думку. Кожен сам вирішує, як їздити wink

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,053

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Andriy1352, ну да , согласен   coffee  - как говориться , за удовольствие нуно платить .

  0

2,054

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Я пробовал качать 2,2 все 4 колеса.
Itegro - шина сама по себе не мягкая. С повышенным давлением слишком трясет, как по мне. Не нравится.
Остановился на 2.0 для себя. Ну износится быстрее - фиг с ним. Я все равно не собираюсь ездить на них до лысого состояния.
4-5 мм остатка - и на продажу.

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0
Спасибо сказали: сяся1

2,055

Re: Летняя резина: советы, отзывы

С похолоданием увеличился шум от резины или подвески, но это даже не гул. Он совпал также с заменой стоек стабилизатора на Sasic. Вполне возможно, что это подшипник слегка гудит. В дождь Росава по прежнему ведет себя неплохо.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

2,056

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Ще раз хочу похвалити Itegro.
Їхав по трасі в сильний дощ. І коли заскакував в калабані, машина призупинялась, але не розвертало. Тримається добре.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0
Спасибо сказали: Lavrik1

2,057

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Напевно весною таки візьму Itegro

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

2,058

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Lavrik написав:

весною таки візьму Itegro

уже 81тыс - еще стоковая barum
как чемодан без ручки - и выкинуть жалко и зараза она не убиваемая.
еще сезона на 2 летних хватит  moto

Зим Газ-12 1958
Ваз 21063 1989
Dacia Logan 1.4 2006 - Renault Logan 1.6 2010
Renault Fluence 2011  1,6 16v
  0

2,059

Re: Летняя резина: советы, отзывы

samol, я свою стокову стирав три роки, не піддавалась зараза. Потім плюнув, і на якомусь ДН клуба на покатухах "спалив" її  crazy_pilot

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

2,060

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Ну что, завтра ставлю зимнюю, а этот летний комплект на покой.
Toyo Proxes CF2
3 сезона.
Отличные шины. Были. Очень все сбалансировано по потребительским качествам - устойчивость, прочность, на аквапланирование и намека нет, балансировка, сцепление, в меру мягкие, немного шумят, но некритично. По крайней мере, тише, чем Conti Ecocontact 3.
Брал бы еще раз, но хочется попробовать и другие.
Буду смотреть еще мягче. В сторону Yokogama, наверное. Но то когда еще будет.

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

2,061

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Сарданапал,
Если еще мягче то не йокогама.
Тойо нано Энерджи 3 будет  мягкая

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: Lavrik1

2,062 Відредаговано Сіренький (2016-10-13 21:12:32)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Ще докатую стокову Дебіку. Планую на наступний сезон вже не ставити. Поки придивлявся до Тюранзи Т001 та Тойо СФ2. Ну і на крайняк рідну для мого міста Росаву. Правда після Дебіки хочеться щось комфортне.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,063

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Я теж завтра знімаю літні шини з авто, які відкатали останнй сезон. На весну буду щось нове підбирати.
4 сезони відкатав на Kumho KU31 Ecsta SPT. Резиною дуже задоволений, тиха, м"яка, боковина міцна, в дощ тримає дорогу добре. На екстреному гальмуванні теж зарекоендувала себе на відмінно.
Взяв би таку саму, але напевно вже не потягну фінансово.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

2,064

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Lavrik, отож. Я взагалі Мішелін хотів але собака 1600 за бублик не підйомного.
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-10-13 20:14:09[/merge_posts_bbcode]

Lavrik, взагалі по Кумхі пішли відгуки на зниження якості. Думаю твої ще з тих кращих.

[merge_posts_bbcode]Added: 2016-10-13 20:16:22[/merge_posts_bbcode]

Александр007, звідки інформація, що та Тойо буде м'якою?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,065

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Сіренький написав:

Думаю твої ще з тих кращих.

Скоріш за все. Взяв її в перший рік, як вона вийшла в серію.
Але сама краща зимова, що у мене була - Kumho KW60. Шикран резина, на голому льду, гребла шикрано. Хотів знову її взяти, але була знята з виробництва.
Вибачаюсь, якщо  offtopic

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

2,066

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Сіренький написав:

Поки придивлявся

Придивись до Pirelli Cinturato P1 Verde

  0
Спасибо сказали: Lavrik1

2,067 Відредаговано Александр007 (2016-10-13 21:50:15)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Сіренький,
У самого тойо.
Они летнюю выпускают мягкую.
А Энерджи специально создано чтоб авто меньше трусило

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

2,068

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Придивись до Pirelli Cinturato P1 Verde

Враження?

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

2,069

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Lavrik написав:

Враження?

В тестах сподобалась за ціною-якістю. Декілька вражень тут https://rezina.cc/letnyaya-shina-pirell … -65r15-88h

  0

2,070

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Сіренький написав:

що та Тойо буде м'якою?

Была всесезонка Toyo - такое впечатление что одел домашние тапочки.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

2,071 Відредаговано Александр007 (2016-10-13 23:57:35)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Basilio_Cat,
да и у меня всесизонка, 
такая погода как сейчас самый раз не дубеет и тихая
А летняя энерджи 3 прикупил 2штуки лежат в гараже.
после тойо опять перейду на тойо нано и цена эконом.
когда передняя сотрется то переобую, а на задней останется всесизонка.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

2,072 Відредаговано Сіренький (2016-10-15 15:35:19)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:
Сіренький написав:

Поки придивлявся

Придивись до Pirelli Cinturato P1 Verde

Дякую. Як ссам прокоментує цю шину та  T001 i CF2?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,073

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Сіренький написав:
RUNO написав:
Сіренький написав:

Поки придивлявся

Придивись до Pirelli Cinturato P1 Verde

Дякую. Як ссам прокоментує цю шину та  T001 i CF2?

Шини приблизно одного рівня, вибирай що подобається. Почитай ті тести, де описують поведінку шин

  0

2,074 Відредаговано Сіренький (2016-10-15 18:10:07)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO, в тих самих тестах, де є Піреллі, Брідж також показав себе гарно. Поки перевага за ним за рахунок всіх збалансований показників. Є позитивні відгуки і від одноклубників. Надійність боковини в моєму випадку також відіграє важливу роль. По цій причині в мене відпала Нокіан. Мінусом Тюранзи для мене виступає загальна жорсткість Бріджів, хоча мало читав особистих відгуків від водіїв. Стосовно Тойо - збалансованість та задоволеність автовласників. Знайомий попав в яму - рихтовка диску, шина ціла.
Буду вибирати за свіжістю поки шини, ціни і гарантії. Поки не знаю в кого на нормальних умовах можна взяти Тойо.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,075

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Сіренький Збери на одному аркуші всі відгуки тест-пілотів по шині з усіх тестів, що зможеш знайти. Коли читати такі відгуки підряд, стане зрозумілішим що шина з себе представляє, які її слабі та сильні сторони. Буде видніше, де співпадають результати тестів а де ні. Відгуки, які вибиваються з кучності  - відсікай як неправдиві. Так буде найбільш об'эктивно

  0