51

Re: охолоджуюча рідина

Да нет, он очень скурпулёзный, и всё прочитал, тем более, что проверку плотности электролита заказывал сам, дополнительно перед зимой. Просто он людям ПОВЕРИЛ, и не стал всё перепроверять. Понимаешь? Ессно, после этого он всю свою Шкоду выучил, и хрен ты теперь его обманешь... Но не хочется, забирая машину с СТО полчаса лазить по ней перепроверяя СПЕЦИАЛИСТОВ... А по поводу Рено, спроси меня, как я в ИТН восстанавливал машину... Но это наверное уже оффтоп.

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0



52

Re: охолоджуюча рідина

Ось і моя історія.

Приїхав я вчора на Кий-авто, на вказаний час, 16.30, майстер Юрій Б. прийняв машину, виписавши наряд на діагностику водяного насоса, де в примітках вказав протікання водяного насоса. Попутно досить докладно пояснив мені, що це може бути як і розгерметизація, так і протікання. Віддав я йому ключі, відключив сигналку і почалапав на маршрутку. Сьогодні зранку, в 9.30 отримую дзвінок від майстра - машина готова, можете забирати в будь-який час. Приїхав туди близько п"ятої вечора, отримав на підпис екземпляр акту виконаних робіт на гарантійний ремонт - посадили насос на герметик + заміна комплекта ГРМ. Також отримав екземпляр рекламаційного листа, в якому вказано:

Перелік заявлених недоліків: Сліди охолоджуючої рідини у районі водяного насоса
За результатами огляду встановлено: невідповідна якість герметизації посадочного місця водяного насоса
Висновок: заявлений недолік підтверджується і підлягає усуненню у порядку гарантійного ремонту шляхом герметизації посадочного місця водяного насоса.

Взяв ключі, техпаспорт, сів, завів, посидів. Чую - щось десь булькає (наче якась рідина витікає, переливається). Думаю, краще перебдіти і запитатися, що за фігня, ніж потім... Заглушив, привів майстра, кажу - заведіть і послухайте. Завів, але нічого не почув. Дійшли до висновку, що мені примарилося, потиснули один одному руки і розпрощалися. Сів, завів, послухав. Ну явно булькає. Плюнув, поїхав. По дорозі на світлофорах прислухавсь - булькає і все тут. Приїхав, наче стихло... Оце зараз пишу вам. Що воно таке було, ХЗ... "Мабуть, шо по сіно поїхали" (с) Подерв"янський

Висновок - все пройшло на диво гладко, майстру Юрію Б. респект за компетентність і швидкість, ніяких претензій, поки що лише позитивні емоції. Сам фігєю smile

P.S. В сервісну книжку нічого не записували.

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

53

Re: охолоджуюча рідина

freewill написав:

Що воно таке було, ХЗ

Повітря в системі охолодження, в мене теж така штука була...Сьогодні близько півлітра долили....На холодну рівень впав нижче мінімальної поділки...

  0

54

Re: охолоджуюча рідина

freewill написав:

В сервісну книжку нічого не записували

В серв.книжці ставлять тільки відмітки про проходження ТО.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

55 Відредаговано freewill (2008-02-05 20:10:47)

Re: охолоджуюча рідина

Sashko написав:

Сьогодні близько півлітра долили....На холодну рівень впав нижче мінімальної поділки...

Я подивився на рівень ще коли приймав машину - близько до максимуму (на холодну)

Так це булькання - з ним якось треба боротись, чи само пройде?

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

56

Re: охолоджуюча рідина

Yeka написав:

В серв.книжці ставлять тільки відмітки про проходження ТО.

ось-ось, саме так і сказав майстер smile

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

57

Re: охолоджуюча рідина

freewill написав:

Так це булькання - з ним якось треба боротись, чи само пройде?

на патрубку, що йде до пічки салону, є такий малюсінький відросточок з чорною пластиковою кришечкою - існую для стравлювання повітря з системи охолодження, рекомендую відкрутити пробочку та трохи спустити рідину. Якщо піде з повітрям, то дочекатися поки повітря вийде, якщо ні, буде литися струйкою - то все нормально.Кришку розширювального бачку при цьому відкрутити.

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

58

Re: охолоджуюча рідина

Crazy Poison

дякую за пораду, завтра спробую.  а куди спускати - просто на асфальт?

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

59

Re: охолоджуюча рідина

freewill написав:

а куди спускати - просто на асфальт?

Можеш Пойзону в кишеню  :lol:

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

60

Re: охолоджуюча рідина

freewill
читаючи радісні Жекіні пости - просто йому на пику...
звісно ж на асфальт....чи ти ті краплі рахувати будеш?

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

61

Re: охолоджуюча рідина

Yeka

lol дотепник

Crazy Poison

та не буду рахувати, я ж не знаю, мо існує якесь таїнство зливання антифризу, ритуал там, таке інше...  wink На асфальт, так на асфальт.  focus

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

62

Re: охолоджуюча рідина

inok написав:

А по поводу Рено, спроси меня, как я в ИТН восстанавливал машину...

Смотри личные сообщения...

  0

63

Re: охолоджуюча рідина

Відлив на асфальт, ггг, повітря не було.   tease

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

64

Re: охолоджуюча рідина

freewill
ну тоді скажи Логану щоб не булькав)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

65 Відредаговано inok (2008-02-07 23:48:32)

Re: охолоджуюча рідина

Sashko написав:

Повітря в системі охолодження, в мене теж така штука була

Такий самий випадок. Булькотить в системі охолодження після гарантійної заміни помпи. Десь півлітри рідини доливали відразу, після трьохразового вмикання-вимикання двигуна на Армі. поки доїхав додому рівень на гарячому впав майже на мінімум. Булькотіння, наче, зникло, але потім, на холодну знов проявляється. Зробив стравлювання повітря з системи охолодження.

freewill написав:

а куди спускати - просто на асфальт?

Я взяв поліхлорвінілову трубку, надягнув на

Crazy Poison написав:

малюсінький відросточок

та запхав ії в отвір розширювального бачка. Завів двигун, він попрацював трохи, пара бульбашок вийшла, але... Логашик всеж таки продовжує булькотіти. Треба буде ще на гарячому двігуні таке зробити, мало що...

Crazy Poison написав:

ну тоді скажи Логану щоб не булькав

Я йому не тільки казав... ще просив, та, навіть, наказував - до лампочці...

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

66

Re: охолоджуюча рідина

inok
ну тоді їдь на Арму й сношай їм мозок)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

67

Re: охолоджуюча рідина

Вы что думаете воздух из радиатора моментально выйдет?
Длятого штобы он побыстрее вышел надо газу нормально дать и подеражать обороты только тогда он прогонит.

  0

68

Re: охолоджуюча рідина

Машину брал в декабре 2007г. проехал 1000 км. в расширительном бачке уровень как раз посередине между метками.
Когда на сервис обращаться ?

Ambiance 1.4 фаза1 +фильтр салона +передние ЭСП +парктроник +туманки +решётка "хром" +белая приборка +регистратор +задние стопари
  0

69

Re: охолоджуюча рідина

sLogan все нормально, в пределах нормы. До ТО-1 должно хватить, а там. если что дольют.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

70

Re: охолоджуюча рідина

sLogan написав:

Машину брал в декабре 2007г. проехал 1000 км. в расширительном бачке уровень как раз посередине между метками.
Когда на сервис обращаться ?

Если между метками - всё нормально. А вот если ниже метки : "MIN", вот тогда уже нада обращаться. Если ты имеешь ввиду что она стала ниже нежели зелёная полоска, но выше отметки "MIN", то скажу лишь, что зелёная полоска - столько жидкости было залило с завода. На каждом ТО смотрят уровни всех жидкостей и если мало - доливают  :rock:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0