26

Re: охолоджуюча рідина

Игорь Петрович1 написав:

а тут бац помпа накрывается,неприятно.

За всю свою практику не помню случая чтоб помпа на двигателях Рено накрывалась внезапно.Может у человека который только меняет масло такое и может случится.Обычно это выявляется в процесе ТО и до рассыпания,или полного вытикания охл.жидкости дело не доходит.Еще один плюс сволевременного комплексного ТО автомобиля.  :imho:

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0



27

Re: охолоджуюча рідина

Yeka
Жень, а можна как-то увидеть потекла ли помпа, просто открыв капот? Если конечно нету таких глобальных последствий как у людей?

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

28

Re: охолоджуюча рідина

Кельт написав:

а можна как-то увидеть потекла ли помпа, просто открыв капот?

Если нет таких последствий,и уровень охл.жидкости нормален то не морочь себе голову.В даном случае все остальное нестрашно.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

29

Re: охолоджуюча рідина

Yeka
умеешь подбодрить  :like: Шо б я ото без тебя делал? Кому б я звонил!  :angel:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

30

Re: охолоджуюча рідина

Yeka написав:

накрывалась внезапно

Писали про такой случай на форуме,при небольшом пробеге.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

31

Re: охолоджуюча рідина

freewill написав:

який ви, пане президенте, нудний

ох я зараз комусть дам - нудний...видалю тему - тоді будете слідкувати за навантаженнями на сервер!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

32

Re: охолоджуюча рідина

Crazy Poison написав:

будете слідкувати за навантаженнями на сервер!

Кто сказал, что не следим?! Я СЛЕЖУ! И БДЮ, чтоб нагрузка не падала  :like:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

33

Re: охолоджуюча рідина

Ну ось, вперше за півроку ощущаю сєбя пєшеходом...Віддав на поталу майстрам свого коня...Кажуть будемо дивитись, розбирати, заглядати, приймати рішення...
Бесіда передоглядова була нетривалою та де що нервовою для мене. Але не подав виду.
- Коли це було знайдено???
- Декілька днів тому під час ранкового огляду вузлів та контролю рівня рідин.
- Вам хтось сказав що потрібно проводити заміну помпи (в прийомних документах написали "Огляд системи охолодження" у відповідь на мої пояснення щодо наявності "накипу" та термінової заміни помпи).
- Так, попередньо проконсультувався зі спеціалістом сервісного центру іншого дилера Рено.
- Чому спеціаліст вам не відремонтував?
- Тому що авто придбав на "Арма-моторс".
- Яка різниця, нехай він вам ремонтує.
- Я більше довіряю вашому сервісному центру, мені так зручніше і мені вирішувати де, коли, як і кому проводити маніпуляції з автівкою.
- Рівень рідини зменшився?
- Ні не зменшився.
- Раз рівень рідини постійний, ніде нічого не тече. Можна експлуатувати ТЗ. Більше всього що це бруд
- Наскільки мені відомо, сторонніх речовин на поверхні двигуна бути не повинно взагалі крім випадків зовнішнього забруднення. В даному випадку на це не схоже. Охолоджуюча рідина в бачку жовтого кольору, "накип" в районі помпи жовтий. Про що це говорить??? Крім того (дякувати Евгену понарозказував особливостей ельфовського антифризу...чи то був Президент) антифриз на повітрі при підтіканні працює як герметик. Тому вихід один.

Тут раптом понабігало невідомо звідки куча дядьків, позаглядали і кажуть можна залишати авто.
Можна так можна. Один з них разказував що це відносно надовго, зняти ремінь....додав лише що ремінь з роликом теж потрібно замінити, побажав всіх благ, зібрав по підрах награчоване добро, забрав панель з мафона і побрів на 31 маршрут...
-
-

  0

34

Re: охолоджуюча рідина

Ну всьо Yeka  - тобі капець !  crazy

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

35

Re: охолоджуюча рідина

Sashko написав:

Тут раптом понабігало невідомо звідки куча дядьків, позаглядали і кажуть можна залишати авто.

Наряд на ремонт выдали?

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

36

Re: охолоджуюча рідина

Zevs написав:

Ну всьо Yeka  - тобі капець !

Жеке был бы капец, если б он на Кий приехал  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: а так - не повезло Арме...  :like:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

37

Re: охолоджуюча рідина

Sashko

ги... вітаю.. і на скільки приблизно ти пішохід? має ж бути якийсь регламент проведення робіт, чи це не для нашої країни?

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

38

Re: охолоджуюча рідина

Zevs написав:

тобі капець

- :fuck: Та пісец,хто вс*авсь-невістка :D

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

39

Re: охолоджуюча рідина

freewill написав:

має ж бути якийсь регламент проведення робіт, чи це не для нашої

Часа 4,з перекурами.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

40

Re: охолоджуюча рідина

мені робили заміну помпи за півтори години

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

41

Re: охолоджуюча рідина

freewill написав:

ги... вітаю.. і на скільки приблизно ти пішохід? має ж бути якийсь регламент проведення робіт, чи це не для нашої країни?

Та налякали що роботи на пів дня чи день, взагалі мене це вразило, огляд проводили підсвічуючи спалахом мобільного телефону і один в одного консультувались як воно розбирається. Тому невідомо коли буде щастя...
Тепер доведеться 25 кілограмову акустичну систему на горбі тягнуть додому...

  0

42

Re: охолоджуюча рідина

Sashko написав:

25 кілограмову акустичну систему на горбі тягнуть додому...

А таксі визивать не пробував,чи не по понятіям?  :D

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

43

Re: охолоджуюча рідина

Yeka написав:

А таксі визивать не пробував,чи не по понятіям?

Яке таксі, з Оболоні до Вишгорода здеруть три шкури, принаймні третину вартості покупки.
Вже справився, трошки втомився, напрягся де не треба. Дякувати натрапив на дівчинку яка чемно без проханя притримала двері на виході з метро. І на хлопчика, який вчинив подібно дівчинці тільки на вході. Жаль що пізно вже сусідів лякать. А так система Sven IHOO MT 5.1 обійшлася в 320 грн. і, скажу я вам волає дай Боже...оце зараз (22.22) відпочиваю після важкого транспортування під удалі звуки гурту Enigma. Всім дякую. Всіх благ. Пробачте за  :offtopic:

  0

44

Re: охолоджуюча рідина

Все забрав машинку, так стужився за нею, місця собі не знаходив. Так позаглядав, поторкав, завів, послухав як забучало повітря в системі.

Згідно з паперами провели гарантійну заміну помпи, ремня та ролика...Документів ніяких попри моє наполягання не дали...Ось так...

  0

45

Re: охолоджуюча рідина

Sashko написав:

Згідно з паперами провели гарантійну заміну помпи, ремня та ролика...Документів ніяких попри моє наполягання не дали...

Завдяки наполеглевим діям та дворазовому відвідуванні СТО Арма-моторс, отримав належні (може не такі й належні) документи, а саме сервісний лист на гарантію...
Не дивлячись на мої прохання, рядові сервісмени запевняли, один поперед одного, що ніяких паперів мені не "положено", я повинен бути вдячним за швидкий ремонт без черги і т. д. 
В той день поїхав ні з чим, а сьогодні вранці в телефонній розмові з начальником сервісу все вирішилось за лічені хвилини. Без зайвої балаканини, потрібно-приїзжайте.
Навіть підняли рівень антифризу без разборок, який впав через неякісну прокачку системи охолодження; за воротами сервісу...

  0

46

Re: охолоджуюча рідина

Sashko
Мені 7-го числа також через це прийдеться пройти, і також на Армі... Вони ще не знають, але я вже записався на планове ТО-2, та думаю показати їм свою "бороду" з під помпи...

Sashko написав:

Згідно з паперами провели гарантійну заміну

А не на папері? Поміняли, чи підзатягнули болти і все? Мене цікавить, тому, що був наляканий знайомим, що на всіх сервісах все роблять так, щоби на...ть клієнта. До речи, йому так і зробили (сервіс та автівка не Рено-Дачия)...  :censored:

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

47

Re: охолоджуюча рідина

inok
Може і на папері, з виду все новим виглядає. Звичайно мови про те щоб показали те що почепили немає...Слідкувати потрібно за автівкою. Як на мене, в разі неякісного гарантійного ремонту більше панькатись не буду, а відразу у відповідні кантори папери і нехай жучать...

  0

48

Re: охолоджуюча рідина

inok написав:

До речи, йому так і зробили

Дурня і в церкві бють.А фрази типу одна баба казала,вибачте,дістали по самі неможу.Давай факти.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

49 Відредаговано inok (2008-02-05 19:40:35)

Re: охолоджуюча рідина

Yeka написав:

Давай факти

Даю! Видел на его машине аккумулятор (обслуживаемый, крышки банок под контрольной пленкой), который "прошел" проверку плотности электролита (за что были уплачены денежки, кстати). С него даже не удосужились пыль вытереть, чтобы сказать что работали с ним, не говоря о следах вскрытия банок... Заметил он это, когда приехал на стоянку, и открыл капот, посмотреть, что ему там делали. Новизна свечей также вызвала у него сомненья... А насчёт

Yeka написав:

Дурня і в церкві бють

, чтобы из нас не делали дураков нужно над душой стоять у людей, тех кто занимается с машиной, и выучить весь регламент ТО, чтобы проверять их действия и не считать себя в последствии идиотом, которому рассказывают, что всё в "норме", и так сойдёт.  Но ведь это неправильно, правда? Хочется верить людям...

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

50 Відредаговано Yeka (2008-02-05 19:53:43)

Re: охолоджуюча рідина

inok написав:

Заметил он это, когда приехал на стоянку

-это подтверждение моих слов-написал:
Дурня і в церкві бють.Проверка АКБ была указана,скорей всего,и в заказ-наряде который он подписал непрочитав.Акт выполненых работ тоже был подписан без прочтения.Sashko тоже впаривали что документов на гарант.ремонт не нужно.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0