51

Re: Нужен хороший мастер по ремонт стиральных машин.

Rothmanz, Так, цілком згоден; раніше робили з якісних матеріалів та берегли престиж бренду. А зара рулять усюди тільки гроші; як у політиці, так і в економіці. Питання тільки є: а чому у вас ТЕНи горять? Що "не так"? Як він розрахований на 220 В та, відповідно, експлуатується у 220, то спалити його треба примудритися. Чи то б/в з Німеччини?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0



52

Re: Нужен хороший мастер по ремонт стиральных машин.

floyd47 написав:

Чи то б/в з Німеччини?

машина куплялася новою в 98 чи 99му році, це перша наша сімейна покупка після одруження)))
А тени "горять", бо час їм прийшов. Вони ззовні руйнуються переважно.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

53

Re: Нужен хороший мастер по ремонт стиральных машин.

А мене теж тени горять. На мою думку тому, що, як казали вище, раніше їх робили з якісного матеріалу;)

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

54

Re: Нужен хороший мастер по ремонт стиральных машин.

Evgenий написав:

А мене теж тени горять. На мою думку тому, що, як казали вище, раніше їх робили з якісного матеріалу;)

Поняття "якісний матеріал" досить умовне. Для ТЕНа наприклад також важливий опір, та температура нагріву. Якщо він буде працювати з "перегрівом" то звісно що ніхромова спіраль швидше згорить. Герметичність так само має значення.
в мене "рідний" тен пропрацював років з 10 здається. Я так розумію що термін залежить від якості сталі з якої зроблена зовнішня оболонка тен-у. В моєму випадку її зжерла корозія. Може якщо наступний буду міняти, то поставлю з керамічним покриттям, якщо такий знайду.

Забув сказати, я нещодавно щітки двигуна поміняв. Рідні зносилися в ноль.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

55

Re: Нужен хороший мастер по ремонт стиральных машин.

Взагалі-то Саня з Луцька у нас пральними машинами займався.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0