26

Re: Неисправность двигателя

Александр007 написав:
Георгич написав:

в Рапиде разве нет электропомпы?

Не в курсе.
Её слышно..?.
Вентилятор  слышно  wink

У меня слышно её легкое жужжание, напоминающее насос стеклоомывателя. Слышно его зудение в перерывах между включениями карлсона. Но мои все 4 машины с турбами, и нам без электропомпы зась.

  0



27

Re: Неисправность двигателя

lukis написав:

Электропомпы нет. Система охлаждения с двумя термостатами отдельно на радиатор и блок. Открываются они при разной температуре.

Ясно, на атмосфере сэкономили. Вы не так греетесь.

  0

28 Відредаговано BazilVV (2021-11-18 22:20:46)

Re: Неисправность двигателя

Денис84 написав:

Машина на низких оборотах глохнет!
Такая штука не постоянная, но переодически проскакивает и на холодную и на прогретом движке!
Запускается отлично, на высоких оборотах тоже все норм, только бросаешь газ обороты падают до 0 и глохнет. Бывает падают до 0, но потом выравниваются.

Вот и все! Мои неприятности с этим окончились. Причина в моем случае, который долбал меня целый год, пропадание контакта на форсунке 2го цилиндра. Почистил контакты и двигатель запел, приятно слушать, а еще приятней ехать.
Может кому поможет этот пост.

  0

29

Re: Неисправность двигателя

Да, возвратился опять я сюда. ,,Счастье" длилось не долго, пришлось обращаться к официалам, регулировка клапанов и коррекция чего-то там в электромозгах и вот оно счастье. Теперь все в норме, накатал более 3500км., все в норме.
Клапана были пережаты, ездил на газу, сказали регулировка каждые 30-35тыщ, если газ, я же сотню разменял.

  0

30 Відредаговано Drakosha (2024-04-24 21:15:06)

Re: Неисправность двигателя

щоб не плодити схожу тему - маю таку ж проблему - почала глохнути коли скидаю обороти. Бензин, 1.6, газ не встановлювала. офіціали помилку по комп'ютеру не бачать, катала того, хто приймає авто, при ньому проблема була лише часткова. їх гіпотеза - залила погане паливо. але ... не знаю. я на КЛО беру під час війни їх найдорожче паливо. Його наче всі радили, бо на ОККО щось мішають

описую що відбувається: коли їду, норм. починаю тормозити (наприклад, світлофор) варіанти 2: або не заглохне, але почне ковбасити та ростуть обороти, або глохне. коли здаю задом повільно - глохне, повертаю (понятно, що торможу) - глохне. при чому може не одразу завестись знову, особливо це прикольно на світлофорі. завожу - ковбасить - глохне. разу з 3го заводиться. якщо просто завожу авто (прийшла і сіла їхати), заводиться без жодних проблем


радо послухаю ваші версії та поради.
Бо мені на ній за 2 місяці 3000км їхати. якось не хочу або закордоном стати, або на границі (вони інколи так авто перевіряють, що ще не впустять як перед ними хлохнуть буду)

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

31

Re: Неисправность двигателя

Drakosha, Щось схоже на проблеми з вакуумом гальмівної системи

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

32

Re: Неисправность двигателя

Drakosha написав:

почала глохнути коли скидаю обороти

Коли їдеш хвилин 5-10 на швидкості,нема такого що здається(чи не здається) машина починає тупить і падає тяга?

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

33

Re: Неисправность двигателя

Drakosha написав:

щоб не плодити схожу тему - маю таку ж проблему - почала глохнути коли скидаю обороти. Бензин, 1.6, газ не встановлювала. офіціали помилку по комп'ютеру не бачать, катала того, хто приймає авто, при ньому проблема була лише часткова. їх гіпотеза - залила погане паливо. але ... не знаю. я на КЛО беру під час війни їх найдорожче паливо. Його наче всі радили, бо на ОККО щось мішають

описую що відбувається: коли їду, норм. починаю тормозити (наприклад, світлофор) варіанти 2: або не заглохне, але почне ковбасити та ростуть обороти, або глохне. коли здаю задом повільно - глохне, повертаю (понятно, що торможу) - глохне. при чому може не одразу завестись знову, особливо це прикольно на світлофорі. завожу - ковбасить - глохне. разу з 3го заводиться. якщо просто завожу авто (прийшла і сіла їхати), заводиться без жодних проблем


радо послухаю ваші версії та поради.
Бо мені на ній за 2 місяці 3000км їхати. якось не хочу або закордоном стати, або на границі (вони інколи так авто перевіряють, що ще не впустять як перед ними хлохнуть буду)

Майже всі перелічені симптоми трапляються, коли Ви гальмуєте, а значить дросель закритий і керування паливною сумішшю відбувається за рахунок РХХ. Я би, насамперед,  подивився на нього.

Dacia Sandero 1,4 + LPG - продан
Ford Focus II 1,6 - продан
Dacia Sandero 1,6 (2008, ГУР, кондиционер, передние ЭСП, ГБО)-продан
Nissan Almera Classic 1,6-продан; Skoda Octavia А5; Ford Fusion 2,5
  0

34

Re: Неисправность двигателя

У мене була схожа проблема на Ланосі - він або глох перед світлофором коли відпускав газ, або на холостому ходу сам починав набирати оберти.
Офіціали проблеми не знайшли, причому воно проявлялось не завжди.
Виявилось таке - було дві довгі тріщини на патрубку від повітряного фільтра,
але вони були знизу і їх не видно аж поки я не зняв патрубок.
А чистка РХХ не допомагала.

Також чув про аналогічне на опелі - там був підсос повітря через клапанну кришку.

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

35

Re: Неисправность двигателя

Yeka написав:

нема такого що здається(чи не здається) машина починає тупить і падає тяга?

думаю, ми про одне і те саме: пару рокув тому я зверталась з проблемою, що  машина смикається. ну, наприклад, я їхала на 4, збавила, обломалась переключати, дала газу і вона одноразово смикалась, пропадала тяга, потім вирівнювалась і норм. мені нічого не знайшли, розмовляла з Сашком з Вишгороду, він сказав, щоб я не видєлувалась, типу всі старі автівки таке роблять. ну ок. але коли я возила батька в минулий четвер в по києву, то було отаке як ти питаеш, навіть при ровній їзді були такі смикання і вона тупить, не набирає оберти

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

36

Re: Неисправность двигателя

а ще мені підкинула сьогодні дівчина з мого відділу, у неї опель , здається, теж 2007 року . з'эднання подачі палива, генератора і електрики. у неї проблема була там.

записала машину на вівторок, перепишу на бумажку всі ваші версії і нехай шукають. ну як так може бути, щоб на офіційному сто не могли знайти проблеми. ну у мене не вкладається в голові

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

37

Re: Неисправность двигателя

Drakosha написав:

ну як так може бути, щоб на офіційному сто не могли знайти проблеми

вони знаходять, тільки часто не з першого разу... smile

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

38 Відредаговано Yeka (Вчора 10:05:02)

Re: Неисправность двигателя

Drakosha написав:

то було отаке як ти питаеш, навіть при ровній їзді були такі смикання і вона тупить, не набирає оберти

Або здихає бензонасос,або,скоріш за все,забита паливоприймальна сіточка на бензонасосі і повний відстійник бруду кругом неї. Якщо звернешся на КА,то попроси щоб перевірили в першу чергу!!! Будь готова ще купити кришку паливного насоса з гумов.кільцем.Кільце одноразове,але йде комплектом,з кришкою.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0