1 Відредаговано Kap1toshka (2018-09-13 08:10:46)

Тема: Пропоную текстильні вироби

Я працюю на текстильному комбінаті Ярослав, може хтось про цю компанію чув.
Можу брати продукцію по оптовій ціні як співробітник (близько -30% від роздрібної ціни по Києву). То за невеличкий бонус (+50грн та +1% від суми (за зняття з банкомату)) зверху можу продати вам smile.
Асортимент можна побачити на сайті https://yaroslav.ua/.

Однак попереджу не всі кольори та розміри є на складі, інтернет магазин при замовленні може дати заявку на виробництво (я не можу) і виріб може бути доступний в замовлення.
Як співробітник можу купувати продукцію тільки в п'ятницю, тобто відправлю заказ в п'ятницу або суботу.
Кому буде щось цікаве, побіжу на склад зроблю фотки.
Самі дешеві вироби брати не рекомендую, можна прокинутись аватаром (правда не знаю чи є вони на сайті).

П.С. Собі та батькам брав ковдри, дуже теплі.
П.С. Акційні товари дешевше не зроблю замовляйте напряму.

Телефон для контакту 066 920 47 36, краще пишіть в Viber бо я не займаюся продажем продукції будуть до мене зайві питання, а приміщення в нас open space буде весь поверх чути, хто дуже хоче почути мій голос то дзвоніть краще після 18.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: сяся, ymleg, _AlexSander_, Migen, Lavrik, Хохол, alex.cver8



2

Re: Пропоную текстильні вироби

Kap1toshka, ми час від часу там щось купуємо - буду мати на увазі ! дякую !

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

3

Re: Пропоную текстильні вироби

yanus написав:

эх деж вы были раньше. мы деткам в садик постельное шили нормально так комплектов...

Та я тут майже рік працюю просто не афішував smile. З такими замовленнями можна напряму подзвонити в примальню там і строки точніші поставлять і якщо розмір не стандартний то всеодно можна домовитись щоб пошили

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

4 Відредаговано ROKKY_MCV (2018-09-11 16:24:09)

Re: Пропоную текстильні вироби

Kap1toshka, дякую! Час від часу з дружиною теж купляємо різну продукцію даної ТМ і собі і дітям і близьким. Будемо мати на увазі! бажаю успіху!  upp

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

5

Re: Пропоную текстильні вироби

Дякую, занотував  coffee

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

6

Re: Пропоную текстильні вироби

Вибачаюсь, додав телефон для контакту з Viber

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

7

Re: Пропоную текстильні вироби

Kap1toshka написав:

на текстильному комбінаті Ярослав

Якщо в Києві, то напевно можна при зустрічі забарти замовлення, чи тільки пересилка?

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

8

Re: Пропоную текстильні вироби

Lavrik написав:

Якщо в Києві, то напевно можна при зустрічі забарти замовлення, чи тільки пересилка?

Та можна не від кого не ховаюсь smile

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: Lavrik1

9

Re: Пропоную текстильні вироби

Lavrik написав:

Якщо в Києві, то напевно можна при зустрічі забарти замовлення, чи тільки пересилка?

Kap1toshka написав:

Та можна не від кого не ховаюсь

Kap1toshka, а ремонт балкона или подъезда не помешает  зустрічі ?

  0

10

Re: Пропоную текстильні вироби

сяся написав:

не помешает  зустрічі ?

Так то вже буде запланована зустріч

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

11

Re: Пропоную текстильні вироби

Lavrik написав:

Так то вже буде запланована зустріч

ню-ню coffee

  0

12

Re: Пропоную текстильні вироби

Гарна пропозиція.
1. Підкажи як з тобою зв'язатися?
2. В профілі написано що ти з Кіровограда.

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

13

Re: Пропоную текстильні вироби

Хохол написав:

2. В профілі написано що ти з Кіровограда.

1. Viber 066 920 47 36 в шапці написано
2. Поки що переїхав в Київ

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: Хохол1

14 Відредаговано Kap1toshka (2020-01-10 11:39:57)

Re: Пропоную текстильні вироби

Доречі не сприймайте за рекламу, завтра на моїй роботі свято 25 років підприємству, якщо комусь, щось треба по текстилю можете подивитись на сайті yaroslav.ua. В честь 25 річчя буде знижка 25%, навіть більша ніж була на чорну п'ятницю. Але є нюанс там через сайт обов'язкова 100% передплата. Так що якщо треба щось додому є змога зекономити. Мабуть по роздрібним магазинам теж буде 25%.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: Lavrik, Лево3

15 Відредаговано Lavrik (2020-01-10 11:49:28)

Re: Пропоную текстильні вироби

Того що мене цікавить, немає в наявності  sad  Хоча зі знижкою...
https://yaroslav.ua/postelnoe-bele/komp … -matracov/
А наприклад, простирадло на ризинці є, але без знижки... чи знижку завтра буде показувати?

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

16

Re: Пропоную текстильні вироби

Lavrik написав:

А наприклад, простирадло на ризинці є, але без знижки... чи знижку завтра буде показувати?

завтра будуть інші ціни

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: Lavrik1

17

Re: Пропоную текстильні вироби

Kap1toshka, дякую за інфу  coffee

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

18

Re: Пропоную текстильні вироби

Lavrik написав:

дякую за інфу

по залишкам нічого доречі не можу сказать, бо інколи приймають замовлення коли на залишках не має, а потім дають завдання на виробництво зробити продукцію

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

19

Re: Пропоную текстильні вироби

Yanus написав:

так когда там уже можно заказывать со скидоном?
помогу жене с бабским делом - ща выросту в глазах моей супруги  big_smile  like  like

Завтра, замовлення робити тільки завтра, після завтра знижок не буде скоріш за все, тільки краще зранку бо якщо буде наплив людей може сайт не витримати (інколи не витримує залізо таки), або запишіть номер телефону з сайту та зробіть замовлення по телефону

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

20 Відредаговано az74 (2020-01-10 14:13:56)

Re: Пропоную текстильні вироби

Текстиль у вас хороший, покупал на всю группу в садик, 3 года, от матрасов до полотенец. Жаль, что сейчас условия такие. Но. Не реклама, рекомендую.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: Kap1toshka2

21 Відредаговано Kap1toshka (2020-01-10 14:57:00)

Re: Пропоную текстильні вироби

Yanus написав:

, удаляйте это сообщение, не создавайте конкуренцию

Я з так би мовити з технічного підрозділу, мені від продажів чесно кажучи не холодно не жарко) Хіба що обладнання легше вибити в сезон

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

22

Re: Пропоную текстильні вироби

Yanus написав:

о! все как в нашей стране! перед акцией нужно поднять цены и потом делать скидку   lol
не много, но реально сегодня уже другие розничные цены.

сайт в нас як окрема держава, тут не підскажу, могли й нахімічити sad , по офлайновим магазинам не бачив попереднього підняття цін, це в принципі продають по оптовій ціні, якщо дати велике замовлення або скупитися на якусь відносно велику суму на складах фабрики в Києві.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

23

Re: Пропоную текстильні вироби

Yanus написав:

вам в любом случае спасибо. Заказик сделал - пару одеял овчинных, пару наборов. Жена просто буквально перед рождеством сказала что надо. Так что вы были актуальны для меня.

Та будь-ласка smile наступна акція по моїм даним буде аж в березні, число поки не скажу і буде знижка 20%, такої як сьогодні вже не буде.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

24

Re: Пропоную текстильні вироби

Спасибо огромное, скупились сегодня  patsak  Заодно узнали, что у вас есть вкусное печенье, вашего производства  upp
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-11 21:02:34[/merge_posts_bbcode]

Kap1toshka,  по поводу 20%, походу на день легкой промышленности

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

25

Re: Пропоную текстильні вироби

Також зробив замовлення в день знижки. Відправки ще небуло.

  0