26

Re: Тормоз - что-то не так?

В мене тоже враження що щось напевне з вакумом, але на мою думку якшо вакум поганий то колодки б все рівно не мали б грітись, а тут колодки не повністю відходять.

Dacia Logan ambiance 1.4 + ГБО
  0



27

Re: Тормоз - что-то не так?

OlegLviv

ну чекаємо що скажуть сервісмени. пробиг 8000, отже ти на гарантії

  0

28

Re: Тормоз - что-то не так?

сьогодні на 18-30 їду на сервіс , побачимо що скажуть

Dacia Logan ambiance 1.4 + ГБО
  0

29 Відредаговано Donpedro (2008-12-08 13:27:05)

Re: Тормоз - что-то не так?

vlavich написав:

Здравствуйте всем, это мой первый пост на этом форуме.
Итак, Logan Ambiance+ГУР, ща чуть перевалил на 1000 км пробега.
На новой машине первую неделю "клевал" носом - тормоз очень чувствительный, привыкал.
Уже примерно 2 недели чтобы остановить машину педаль тормоза приходится выжимать почти до упора, такого раньше не было.
Нигде ничего не подтекает, уровень тормозной жидкости в норме.
Свободного хода педали нет, но для нормального усилия приходится утапливать педаль глубоко.
Был на сервисе, сказали что тормоз исправен, проверяли на стенде.
Меня не покидает сомнение, что что-то не так.

У мене була подібна ситуація. Заспокоївся як спробував натиснути педальку на машині колеги. Ще у мене було відчутно сходинку на 2/3 ходу педалі в колеги виявилось також. Лікується підтягуванням ручника. Задні колодки у Логана без саморегулювання як в копійці. Після регулювання знов були загострі, трохи послаблював. Взагалі я десь вже на форумі описував свою проблему.

  0

30

Re: Тормоз - что-то не так?

але ж бліни передні гріються і педаль десь з 1/3 стає твердою, при повторному нажиманні стає ще тугішою

Dacia Logan ambiance 1.4 + ГБО
  0

31

Re: Тормоз - что-то не так?

OlegLviv написав:

побачимо що скажуть

Я даже догадываюсь что скажут  big_smile  "У вас все нормально", "Так должно быть", "Так на всех машинах".
Хотя могу быть неправ. Хотелось бы верить.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

32

Re: Тормоз - что-то не так?

OlegLviv написав:

але ж бліни передні гріються і педаль десь з 1/3 стає твердою, при повторному нажиманні стає ще тугішою

а я відповідав vlavichу а не Вам  dumbom . По Вашій проблемі не знаю  dntknw

  0

33

Re: Тормоз - что-то не так?

перепрошую не звернув уваги  wink

Dacia Logan ambiance 1.4 + ГБО
  0

34

Re: Тормоз - что-то не так?

Rothmanz написав:
OlegLviv написав:

побачимо що скажуть

Я даже догадываюсь что скажут  big_smile  "У вас все нормально", "Так должно быть", "Так на всех машинах".
Хотя могу быть неправ. Хотелось бы верить.

якраз це і сказали, правда ше добавили шо бліни можуть грітись до 120 градусів

Dacia Logan ambiance 1.4 + ГБО
  0

35

Re: Тормоз - что-то не так?

OlegLviv написав:

якраз це і сказали,

А я что говорил? Значит я не ошибался.  focus

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

36

Re: Тормоз - что-то не так?

censored я тут вас послушал аж запереживал, сейчас побегу у себя проверю... У меня всё ок слегка дотрагиваешся ногой до педали  и машинка послушно начинает притормаживать rock . Странно слышать что у некоторых в низах хапает.

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

37

Re: Тормоз - что-то не так?

Спитаю тут.
На холодну, зранку, як похолодало бо до цього не було, таке враження що спочатку ходу педалі є нібито сходинка, педаль спочатку треба натискати з зусиллям, приблизно 1/3 ходу, а після того ход трошки м'якшає. Якщо поїздити, то через деякий час такого нема.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

38

Re: Тормоз - что-то не так?

Basilio_Cat написав:

Спитаю тут.
На холодну, зранку, як похолодало бо до цього не було, таке враження що спочатку ходу педалі є нібито сходинка, педаль спочатку треба натискати з зусиллям, приблизно 1/3 ходу, а після того ход трошки м'якшає. Якщо поїздити, то через деякий час такого нема.

Воздух или конденсат. Давно жидкость меняли и прокачивали тормоза?  А дальше - герметичность системы, работа вакуума, шланги, цилиндры...

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

39

Re: Тормоз - что-то не так?

ivalent написав:

Давно жидкость меняли и прокачивали тормоза?

Десь роки два тому.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0