1

Тема: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Друзі  storstark допоможіть порадою,можливо хтось мав таке,заводське гбо дастера-дало помилку по датчикутиску та температури?це все прочитали кліпом і кажуть міняти датчик його ціна 40 уо fool ,але чи це допоможе в подальшій нормалній роботі гбо ніхто не гарантує(( кажуть міняй і ми подивимся,якщо ні то цей газ тобі ніхто толком не обслужить rtfm  бла бла,якщо захочеш змінити мозок та форсунки то можут потім бути проблеми з чеком,бо це гбо в зав'язці з мозком авто і таке ... от не знаю куди стукати та як краще поступити,підкажіт щось! дякую.

  0



2

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Так опишите поведение машины на газу, ну и какое авто. У Дастера есть двигатель?  wink
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-29 21:28:14[/merge_posts_bbcode]

А если напишите откуда вы, то и посоветуют куда обратиться.

  1

3

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Наш одноклубник довго мучився з заводським ГБО на МСV, в кінцевому результаті відрізав і поставив зверху BRC.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

4

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Я з Івано-Франківська.Автомобіль з двигуном 1,6 (12рв.) пробіг 117 т. вже півтора року їздив на бенз бо ніхто не міг прочитати машину на інших газових СТО ,по ідеї від 70 т. на газу вона не їздила.
Симптоми,включаєш газ і одразу глохне,або на бенз переходить,дивимся в цей момент *кліпом*-температура газу 50-52 градуси і показники тиску стрибають від 0.5 до 1.5(якщо постукати пальцем по датчику) датчик той не візмеш практично ніде,що б дали попробувати,от така то ситуація neutral
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-30 09:06:22[/merge_posts_bbcode]

OKurylyshyn написав:

Наш одноклубник довго мучився з заводським ГБО на МСV, в кінцевому результаті відрізав і поставив зверху BRC.

чи були проблеми з чеком двигуна*? чи не вилазили помилки,бо цей наш хакер каже зараз тобі банально відріжуть той датчик тиску і зразу вилізе помилка і чек(обрив цепі) як вони її будуть глушити не маючи кліпа?

  0

5

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

lukis написав:

Так опишите поведение машины на газу, ну и какое авто. У Дастера есть двигатель?  wink
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-29 21:28:14[/merge_posts_bbcode]

А если напишите откуда вы, то и посоветуют куда обратиться.

газові магістралі замінили по гарантії на пластикові.

  0

6 Відредаговано Лево (2019-08-30 11:01:01)

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

_2d_,1. чек не вылезет
          2. зачем резать то? там всё спокойно отсоединяется.
          3. замените на другого производителя, если у вас вообще некому его нормально обслуживать.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

7

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

_2d_ написав:

допоможіть порадою,можливо хтось мав таке,заводське гбо дастера-дало помилку по датчикутиску та температури?це все прочитали кліпом і кажуть міняти датчик його ціна 40 уо

Пряма дорога до офіціалів, хай міняють датчик і дають гарантію на свою роботу.

  0

8

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

_2d_, В этом ГБО ломаться нечему. Самое слабое звено действительно датчик давления/температуры газа. Мой совет - покупайте и меняйте.
Можно оригинал
https://xn--80ajkigi8c.com.ua/p10734655 … h-sec.html
можно Китай
https://ru.aliexpress.com/item/32820878 … 33ediPHV5z
и не слушайте тех кто пишет, что нужно всё выкорчевать и поставить Стаг с Вальтеками.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  1

9

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

согласен. покупайте новый датчик. и цена по ссылке нормальная. я себе брал когда то за 1600 грн

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

10

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Лево написав:

_2d_,1. чек не вылезет
          2. зачем резать то? там всё спокойно отсоединяется.
          3. замените на другого производителя, если у вас вообще некому его нормально обслуживать.

чек був по датчику температури і тиску,воно то від'єднується,але каже чоловік,що кліп бачить все і телефонувавши в київ, в компанію профігаз,їх шеф сказав,що у машин з заводським гбо 50 на 50,що не буде чеків і глюків.

  0

11 Відредаговано Лево (2019-08-30 22:36:16)

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

_2d_ написав:
Лево написав:

_2d_,1. чек не вылезет
          2. зачем резать то? там всё спокойно отсоединяется.
          3. замените на другого производителя, если у вас вообще некому его нормально обслуживать.

чек був по датчику температури і тиску,воно то від'єднується,але каже чоловік,що кліп бачить все і телефонувавши в київ, в компанію профігаз,їх шеф сказав,що у машин з заводським гбо 50 на 50,що не буде чеків і глюків.

я всмысле отключения всего ГБО, а без датчика давления и температуры работать полюбому газ не будет

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

12 Відредаговано _2d_ (2019-08-30 22:48:22)

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

karakuda78 написав:

_2d_, В этом ГБО ломаться нечему. Самое слабое звено действительно датчик давления/температуры газа. Мой совет - покупайте и меняйте.
Можно оригинал
https://xn--80ajkigi8c.com.ua/p10734655 … h-sec.html
можно Китай
https://ru.aliexpress.com/item/32820878 … 33ediPHV5z
и не слушайте тех кто пишет, что нужно всё выкорчевать и поставить Стаг с Вальтеками.


сьогодні замінили датчик і газ запрацював,на ходу все ок,але на холостому машина норовить заглохнути, оберти стрибають,після огляду майстер попередньо приговорив форсунки,та запропонував замовити датчик+форси і затестити,якщо машина поїде ок,то це в мене залишимо,якщо ні то вони заберуть назад все це і я буду шукати альтернативу.
з вами погоджуюсь,що легше за все все порубати і запхати,щось інше,але ті чеки потім ніодин газовик без КЛІПа не полікує,а газ вшитий в цій машині в її мозок,тому все не так просто.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-30 21:38:15[/merge_posts_bbcode]

Лево написав:
_2d_ написав:
Лево написав:

_2d_,1. чек не вылезет
          2. зачем резать то? там всё спокойно отсоединяется.
          3. замените на другого производителя, если у вас вообще некому его нормально обслуживать.

чек був по датчику температури і тиску,воно то від'єднується,але каже чоловік,що кліп бачить все і телефонувавши в київ, в компанію профігаз,їх шеф сказав,що у машин з заводським гбо 50 на 50,що не буде чеків і глюків.

я всмысле отключения всего ГБО, а без датчика давления и температуры работать полюбому газ не будет


я зрозумів,порахували альтернативу мозок+форси 6к грн,а форси + датчик 6800 і кажуть,якщо запрацює то все побігає ще

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-30 21:39:32[/merge_posts_bbcode]

shurkis написав:

согласен. покупайте новый датчик. и цена по ссылке нормальная. я себе брал когда то за 1600 грн


так і роблю, і церез знайомство маю можливість все провірити

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-30 21:47:52[/merge_posts_bbcode]

ще один хакер з КЛІПом сказав,якщо твої газовики які мінятимуть мозок і форси правильно рідкючаться по кан шині і все грамотно зрлять і дадуть гарантію,тоді роби. dumbom

  0

13

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Гбо через K-линию работает, точно так же как abs и airbag, так же электроусилитеь

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

14

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Лево написав:

Гбо через K-линию работает, точно так же как abs и airbag, так же электроусилитеь

ви рекомендуєте на всі місця заводського гбо,просто підключити альтернативу*?

  0

15

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

В идеале лучше заводское, оно все таки лучше работает когда интегрировано. А так все по ситуации, я например иногда думаю попробовать заводское.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

16

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Лево написав:

В идеале лучше заводское, оно все таки лучше работает когда интегрировано. А так все по ситуации, я например иногда думаю попробовать заводское.

я правильно роблю,що відновлююю заводське??

  0

17

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

_2d_ написав:

я правильно роблю,що відновлююю заводське??

Если вы и дальше готовы мириться со стоимостью запасных частей и с тем,что диагностировать его практически негде,- то да.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

18

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Evgenий написав:
_2d_ написав:

я правильно роблю,що відновлююю заводське??

Если вы и дальше готовы мириться со стоимостью запасных частей и с тем,что диагностировать его практически негде,- то да.

ваш варіант??оптимальний,зважаючи на обставини?

  0

19

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

_2d_, мы только можем посоветовать,но решать все равно вам. У каждого варианта есть плюсы и минусы.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

20

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

ну тоді я відпишусь ще згодом

  0

21

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

_2d_ написав:

оптимальний,зважаючи на обставини?

Я бы заменил. На что заменить-посоветуйтесь с установщиками. Например с Русланом (https://www.logan.in.ua/forum/user4424.html)

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

22

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

мені пропонували заміну тільки газових мозгів, при тому що все інше залишається старе. вартість мозгів від 80 до 120 евро.

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

23

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Evgenий написав:
_2d_ написав:

оптимальний,зважаючи на обставини?

Я бы заменил. На что заменить-посоветуйтесь с установщиками. Например с Русланом (https://www.logan.in.ua/forum/user4424.html)

Дзвони до Руслана, він вроді вже пробував Ланді Рензо заводське колупати. Чоловік знає свою справ і живе не так далеко.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

24

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

Evgenий написав:
_2d_ написав:

оптимальний,зважаючи на обставини?

Я бы заменил. На что заменить-посоветуйтесь с установщиками. Например с Русланом (https://www.logan.in.ua/forum/user4424.html)

дякю, перепитаю,та чи в є в моєму місті ті хто поставить те,що він порадить!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-02 22:00:50[/merge_posts_bbcode]

shurkis написав:

мені пропонували заміну тільки газових мозгів, при тому що все інше залишається старе. вартість мозгів від 80 до 120 евро.

мені теж дві контори запропонували(профігаз,автогазіф) по 200 євро за нові форси і мозок,але профігаз дав 50на50,що все буде без чеків ітд,бо в машині заводський мозок бачить мозок ланді ренцо(

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-02 22:02:55[/merge_posts_bbcode]

OKurylyshyn написав:
Evgenий написав:
_2d_ написав:

оптимальний,зважаючи на обставини?

Я бы заменил. На что заменить-посоветуйтесь с установщиками. Например с Русланом (https://www.logan.in.ua/forum/user4424.html)

Дзвони до Руслана, він вроді вже пробував Ланді Рензо заводське колупати. Чоловік знає свою справ і живе не так далеко.

завтра наберу!

  0

25

Re: Дастер з заводським ГБО ланді ренцо!!?? ПРОБЛЕМА!

_2d_ написав:

є в моєму місті

В профиле не видно smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0