26

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

yanus написав:
Evgenий написав:
O7777 написав:

6,5 газ на мсв, это супер тачка

imho2  70 на 5 передаче на 165 резине пустой при попутном ветре  tbsenile

с горки по льду

Не с парусом. И по льду.

  0



27

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

Так у мене МЦВ 08.2008р. випуску. Резина 185/65/Р15. Стоїть два лямда зонди, наскільки розумію по єкології Євро-3. Прошивки не міняв-стоїть заводська, номеру незнаю. Недавно їздив в недалекі гори - 50км туди і назад, четверо дорослих+двоє дітей ну і я в ролі водія))) так використовуючи на зворотній дорозі (переважно вниз) максимально накат добився витрати 6л. газу на 100км. сам був приємно здивований. Єдиний мінус їхав на 5-6хв. довше, але я нікуди неспішив, економія на першому плані.

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

28

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

nick35 написав:

максимально накат добився витрати 6л. газу на 100км. сам був приємно здивований. Єдиний мінус їхав на 5-6хв. довше, але я нікуди неспішив, економія на першому плані.

фанстастика

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

29

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

Nomac написав:
nick35 написав:

максимально накат добився витрати 6л. газу на 100км. сам був приємно здивований. Єдиний мінус їхав на 5-6хв. довше, але я нікуди неспішив, економія на першому плані.

фанстастика

Эко-мсв

  0

30

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

nick35 написав:

Так у мене МЦВ 08.2008р

тут і вся причина. Чомусь старіші авто мають меншу витрату...

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

31

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

Так при накате расход ~0  - так что вполне реально

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

32

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

По существу вопроса -- МСВ 2009 года, 15 -я резина 195*65, жиклёры 2,2 , расход в смешанном цикле бензин-- 10л, газ -- до 12л ( короткие поездки по городу 3-5 км, очень энергично) . По трассе расход газа -- 10л.
Теперь в общих чертах -- очень забавно наблюдать, когда свалив в кучу ** соседский Ярис и Дэу, норму в +1 литр к бензиновому расходу или 10%, и *всемогущий газовый комп** взрослые люди пытаются определить правильный расход газа. А почему не учитываются фазы луны и направление и скорость ветра на Марсе? smile
Олег с Полтавщины ведь правильно ответил -- состав смеси, величина коррекций и до 20% плюс к бензиновому расходу, другими словами насколько правильно установили и настроили ГБО. От себя хочу добавить -- так же влияет на расход марка ГБО и жадность заправщиков. На истину не претендую ... Америку тоже никому не открыл... просто высказал своё мнение.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

33

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

тут і вся причина. Чомусь старіші авто мають меншу витрату...
А з якого року в авто стала більша витрата пального, і чому!?
А на витрату пального крім стилю їзди впливає стан дороги, напрям і сила вітру, ну теоретично також Місяць і Марс)))

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

34

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

nick35, не один я слідкував за цим. Стиль і все інше само собою. От норми Евро4 і Евро3 впливає на витрати. До прикладу МЦВ база у Руслана(Львів) 2008р. і Руслан (Запоріжжя) база при умовно однакових режимах їзди в мене такої витрати ніколи не було.... спілкувався з  багатьма власниками МЦВ - всі 2011рік. у них теж. Звісно, що твій стиль їзди дуже багато економить палива. Напиши при яких обертах перемикаєшся і яку швидкість тримаєш....

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

35 Відредаговано Evgenий (2015-08-28 16:31:08)

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

nick35 написав:

А на витрату пального крім стилю їзди впливає стан дороги, напрям і сила вітру

На старых авто стояла, кроме прошивки,  еще и узкая резина. Это тоже влияет на расход. На собственном опыте: замена 185/65/15 на 195/65/15 дает в моем случае, как минимум, +0,5 литра к расходу.
imho2 измерять расход правильнее путем полного израсходования определенного количества топлива залитого в пустой баллон на честной заправке. Из собственного опыта. В Киеве не легко (но возможно) найти заправку , на которой не "переливают" в пустой баллон 2-3 "лишних" литра газа при заправке "до полного". smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

36

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

2 - 20км/год, 3 - 40км/год, 4 - 60км/год,5 - 80км/год. В населеному пункті - 60км/год, поза населеним пунктом 80- 100км/год. Плавний розгін, максимальне використання накату, аналіз ситуації на дорозі попереду, щоб по мінімуму гальмувати. Без особливої потреби необганяю. При пробігу 80 000 передні гальмівні колодки ще рідні, правда вже зношені на 75%, через зиму треба буде напевно міняти.

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

37

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

nick35, аналогічний стиль їзди...по витраті більше....

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

38

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

Ну ще шини нокіан хакка грін - але не думаю, що вони суттєво впливають на зменшення витрати газу.

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

39

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

offtopic   А я тільки но повернувся з рейсу - 500км туда і 500 назад. Це 7 годин в дорозі. І як же мене бісять " економісти " які плетутся 80км за годину на перегонах між містами. Щоб зекономити літру пального.  dumbom

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0
Спасибо сказали: Майский Кот1

40

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

nick35 написав:

Ну ще шини нокіан хакка грін - але не думаю, що вони суттєво впливають на зменшення витрати газу.

Десь 0,5 літри точно дають. У РУНО аналогічна він спостерігав по БК і тести шин такого типу це підтверджують. Окрім авто десь 2008го року меншу витрату палива мають досить розумні водії. Прийми це як комплімент. Тут і стиль їзди - не пенсіонер, а в першу чергу читання ситуації в русі,  і розуміння роботи агрегатів авто.  plus

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

41

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

joakim написав:

А я тільки но повернувся з рейсу - 500км туда і 500 назад. Це 7 годин в дорозі.

Шумахер  smile  ....средняя скорость 142км/ч.....т.е. въезжая в населенный пункт ты ехал 80км/ч , а по трассе 200км/ч.

Logan 1.6 Laureat 2006 |ГУР|Кондей|ЭСП|Чиповка|БК|Расточенный дроссель|Круиз-контроль|
  0

42

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

joakim написав:

500км туда і 500 назад. Це 7 годин в дорозі.

7 часов в одну сторону? Охотно верю smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

43 Відредаговано joakim (2015-08-29 21:23:23)

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

Равлики.   big_smile  Звичайно 7 годин ( реально 6.5годин) в одну сторону. На компі середня швидкість всього 56 км за годину, хоч крейсерська по враженням - 110. Но, 8 клапанник 1.6 об*ємом, повністю гружений, прискорити з 80 км/год хоча б до 100 км/год , не просто. Розкручуєш на третій передачі до 5 тис. Напрямки переважно в один ряд з рідкими виключеннями.  " сплошна " переривається місцями 100 метровками для обгону. Але основне розхід при їзді з кондиціонером, обгонами та груженим авто мало що збільшився - по компу : 6.8 л на 100 км - 92 Укр. виробництва від Бені  big_smile

P.S. Дороги в Україні є для загального користування. Поважйте інших учасників дорожнього руху. Експерименти по мінімальних затратах пального проводять на закритих треках   dumbom

P.P.S. Особисто я далеко не зразковий водій  big_smile

P.P.P.S. Написано *пост* було під враженнями поїздки. Ще й п*ятниця, повний місяць. Сьогоднішня поїздка вже пустим, негативних вражень не викликала. Логан - найкращий!   big_smile

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

44

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

Сіренький написав:
nick35 написав:

Ну ще шини нокіан хакка грін - але не думаю, що вони суттєво впливають на зменшення витрати газу.

Десь 0,5 літри точно дають. У РУНО аналогічна він спостерігав по БК і тести шин такого типу це підтверджують. Окрім авто десь 2008го року меншу витрату палива мають досить розумні водії. Прийми це як комплімент. Тут і стиль їзди - не пенсіонер, а в першу чергу читання ситуації в русі,  і розуміння роботи агрегатів авто.  plus

Дякую за комплімент! Сьогодні до речі поміняв масло, всі фільтри, і регульнув клапани (від останнього регулювання пробіг 20 000тис.км) Зазори сильно невтікли, але при роботі використав перший раз новий динамометричний ключ - набагато спокійніше з ним чуєшся в роботі. Крім того перевірені зазори всіх свічок запалювання, ну і візуально їх стан.

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

45

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

yanus написав:

... что скажете - не может быть это связано?

Зв*язано з чим?
Азбука рекомендує прогрівати двигун під час руху. Без різких прискорень.

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

46

Re: Розхід пального Logan MCV 1.6 бензин.

yanus написав:

значит на залитые (по чеку, как реально сами понимаете) 46л проехал 415км из которых 100 по трассе. получается расход 11л/100км. если так то такой расход по городу при активной езде норма. а если учесть что 4-я часть по трассе, то примерно 12-ть по городу будет...
что скажете - норма для МСВ ?

imho2 Многовато.

Renault Grand Scenic 4 1,5 110 л.с. 2017г.в.- катаюся.
Renault Logan MCV Laureate 5d Универсал 1.6 ГБО(Landi) 90 л.с. 5G 2WD 2012г.в.- продав.
"Осторожно. Сочувствие и верность делают людей слабыми. Их легко использовать"
  0