1 Відредаговано nzr83 (2014-11-07 15:55:48)

Тема: Країна повинна знати своїх "героїв"

Сьогодні (07.11.2014) між 13.00 та 14.00. Гіпермаркет "Рукавичка" , м. Львів, вул. Луганська 6. Паркінг для інвалідів
Обурило те, що водій проїхав кілька вільних місць і звичним маршрутом поїхав на паркінг для інвалідів.
Це так в нас поважають інвалідів? Це нормальна практика? Так ми хочемо іти в Європу? Невже так важко запаркуватися трішки збоку і зробити 3 лишніх кроки????
До речі. бачив неодноразово цей автомобіль на цьому місці.
Хто має права, будь-ласка, оформіть належно мою тему чи додайте своїм повідомленням посилання та фото з сайту Автокарма, яке я подав нижче в тектовому форматі.

На жаль, на форумі фото не можу долучити, тому дивіться за посиланням :
ua.autocarma.org/BC3198CE

  0



2 Відредаговано maple (2014-11-07 15:18:00)

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

nzr83 написав:

Сьогодні (07.11.2014) між 13.00 та 14.00. Гіпермаркет "Рукавичка" вул. Луганська 6. Паркінг для інвалідів
Обурило те, що водій проїхав кілька вільних місць і звичним маршрутом поїхав на паркінг для інвалідів.
Це так в нас поважають інвалідів? Це нормальна практика? Так ми хочемо іти в Європу? Невже так важко запаркуватися трішки збоку і зробити 3 лишніх кроки????
До речі. бачив неодноразово цей автомобіль на цьому місці.

На жаль, на форумі фото не можу долучити, тому дивіться тут:
ua.autocarma.org/BC3198CE

Ну це ще дрібниці, хоча з них і починається великий бардак, а взагалі наше суспільство хворе на "бидлізм"...
"Бидлізм" у всій красі

  0

3 Відредаговано nzr83 (2014-11-07 15:20:53)

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Так от з дрібниць все починається. НЕвже важко запаркуватися за 2 метри за плотом??? А навіщо, я плював на всіх-мені потрібно і все.

  0

4

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Хлопці, питань немає, і ми підтримуємо вашу занепокоєність, але ви звідки? ))
Можна в профілі заповнити міста?

Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины»
Logan 2013 1.5dCi Expression  Бортовой журнал
Мой дизелЪ
  0

5

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Wookiee написав:

Хлопці, питань немає, і ми підтримуємо вашу занепокоєність, але ви звідки? ))
Можна в профілі заповнити міста?

Виправився

  0

6 Відредаговано Майский Кот (2014-11-07 20:14:51)

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Название темы... как то... герои должны быть в кавычках, я так понимаю герои то особо "одаренные"  big_smile

"Жизни верь,она ведь учит лучше всяких книг". " Главное -живой жизнью жить, а не по закоулкам памяти шарить". Dacia Logan 1.6 Laureat 2006, темно зелёный хамелеон-продан. Ситроен С4 Пикассо серый гранд 2011г- продан. Езжу Ситроен С4 Пикассо 2011   черный эксклюзив
  0

7

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Другое дело  upp

"Жизни верь,она ведь учит лучше всяких книг". " Главное -живой жизнью жить, а не по закоулкам памяти шарить". Dacia Logan 1.6 Laureat 2006, темно зелёный хамелеон-продан. Ситроен С4 Пикассо серый гранд 2011г- продан. Езжу Ситроен С4 Пикассо 2011   черный эксклюзив
  0

8

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

nzr83 написав:

На жаль, на форумі фото не можу долучити, тому дивіться за посиланням :
ua.autocarma.org/BC3198CE

http://media.carma.com.ua/p/big/BC3198CE-i716159.jpg

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

9 Відредаговано _AlexSander_ (2014-11-07 21:25:33)

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

я,кстати , никогда не парковался, а тут не было свободных мест на эпицентре, подкатил на место для инвалидов, поставил. ко мне подошел охранник и пояснил, что для инвалидов. показал ему инвалидскую ксиву - он извинился, ушел. когда я вернулся, то вся площадка уже была забита.. сомневаюсь, что у всех ксивы..

п.с. на самой машине "желтой нашлёпки" у меня нет

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

10 Відредаговано Владимир+ (2014-11-07 22:19:05)

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

_AlexSander_ написав:

показал ему инвалидскую ксиву

ИМХО: места для инвалидов, это не льгота для тех у кого "ксива (по принципу "50% стоимости").
Эти места для тех, кому передвигаться тяжело.

(прочитал -

_AlexSander_ написав:

никогда не парковался,

, и правильно, как говорится "Пусть Бог милует", от такой необходимости.)

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

11

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

nzr83 написав:

НЕвже важко запаркуватися за 2 метри за плотом??

за плотом - это что на реке ?

  0
Спасибо сказали: flash1

12

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

сяся написав:

за плотом - это что на реке ?

За забором, perec  я так думаю.

  0

13

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Владимир+ написав:

ИМХО: места для инвалидов, это не льгота для тех у кого "ксива (по принципу "50% стоимости").
Эти места для тех, кому передвигаться тяжело.

Володь, а кто тебе сказал, что у меня куплена?

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

14

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

ПЕТРО, думаэш правильно. Просто в данному випадку, та не лише в данному, у товавріщя сяся гумор такий. Він:- "предпочитаю сельский фольклёр" (с)., інші не зовсім - потрібно перекладача.  smile

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

15

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Ptah, не юмор , я действительно кроме украинского и русского других языков не знаю, поэтому попросил обьяснить , спасибо ПЕТРО, .

  0

16

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

сяся написав:
nzr83 написав:

НЕвже важко запаркуватися за 2 метри за плотом??

за плотом - это что на реке ?

За огорожею.

Взагалі то, ми тут про нечемних одноклубників hmm

  0

17

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Самое интересное что все (уверен) заезжали на такие места, и ставили авто,только кто задумывается об этом, а кто не придает значения.

"Жизни верь,она ведь учит лучше всяких книг". " Главное -живой жизнью жить, а не по закоулкам памяти шарить". Dacia Logan 1.6 Laureat 2006, темно зелёный хамелеон-продан. Ситроен С4 Пикассо серый гранд 2011г- продан. Езжу Ситроен С4 Пикассо 2011   черный эксклюзив
  0

18

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Hidden message by (Zevs) 2014-11-11 14:30:20

  0

19

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Майский Кот написав:

Самое интересное что все (уверен) заезжали на такие места, и ставили авто,только кто задумывается об этом, а кто не придает значения.

Цей автомобіль дуже часто стоїть на цьому місці. Але бачу власник не часто заходить на форум.

  0

20

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Hidden message by (Zevs) 2014-11-11 16:35:52

  0

21

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

nzr83 написав:

Цей автомобіль дуже часто стоїть на цьому місці. Але бачу власник не часто заходить на форум.

- так может нуно узнать , что за чел.  может он имеет право занимать то место ? у мну на авто стоят такие знаки  http://paruspro.com.ua/p31006162-kuzovn … -znak.html , только приклеяны были с наружной стороны - такие только были на базаре , вот и "ушли" довольно быстро , кому понадобилось -  dntknw

  0

22

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

Майский Кот написав:

Самое интересное что все (уверен) заезжали на такие места, и ставили авто.

Никогда в жизни. Век воли не видать  big_smile

Logan I F2 1.4 MPi base Gris Platine 2009 → Logan II 1.5 DCi "Zen" Gray comet 2020
  0

23 Відредаговано сяся (2014-11-11 15:42:00)

Re: Країна повинна знати своїх "героїв"

сяся написав:
Wookiee написав:
сяся написав:

я действительно кроме украинского и русского других языков не знаю

Видимо и те знаете не в совершенстве

Пліт, плота, и пло́ту, м. Плетень, изгородь, сплетенная изъ хворосту; у гуцуловъ изъ горизонтально лежащихъ жердей (ворини), концы которыхъ ущемлены между двумя рядомъ стоящими тонкими и высокими столбами (кілє), верхніе концы которыхъ стянуты сплетеннымъ изъ тонкаго древеснаго ствола кольцомъ (гужва, гуже́вка); нижняя жердь (ворина) для предохраненія отъ гніенія лежитъ на камняхъ, называемыхъ підніжки. Шух. І. 74. пліт вічний. Огорожа сложенная изъ камней. Шух. І. 75. Ой ходить сон коло вікон, а дрімота коло плота. Макс. Копитан хоть і подивиться на чоловіка, то неначе собака крізь пліт. Федьк. Низом, низом по-під плоти, в коноплях сховався. Лукаш. 126.

- спасибо за обьяснение , развёрнутое , если что ещё будет не понятно обращусь прямо к Вам а то я действительно галицийского не знаю , он несколько отличается от украинского , , я вот и несколько песен польских прослушал - понравились , как научусь вставлять вставки обращусь с просьбой о переводе , я говорю искренне без подколок когда прошу о помощи в переводе .  coffee

  0