51

Re: WOG сбой системы

Я перешел на БРСМ.
Катаюсь на газу, в месяц сжигаю больше 200литров.
Хочу сказать, что на ВОГ-е газ всетаки лучше... Расход меньше...
Но пока Вог не вернет скидки, заправляться не буду.

Jeep Compass 4x4 2016г.в.
  0



52

Re: WOG сбой системы

Я перешёл, на АЗС UPG...  http://upg.biz.ua/ua/index.php?id=233
Белорусский бензин..... upp

Logan Base - 1.4 -  "Синий Минерал"- 2011г. и АЗЛК(Алеко)-2141201-1991г.в.

"Делаешь-не бойся, боишься не делай".
  0

53

Re: WOG сбой системы

sayrus написав:

Хочу сказать, что на ВОГ-е газ всетаки лучше... Расход меньше...

Все це відносно.
Повір, я знаю дещо про газ, в україні газ майже у всіх однаковий, буває кращий, буває гірший, але в загальному він у всіх одинаковий.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

54

Re: WOG сбой системы

OKurylyshyn написав:

Повір, я знаю дещо про газ, в україні газ майже у всіх однаковий, буває кращий, буває гірший, але в загальному він у всіх одинаковий.

Хочешь сказать из одной бочки всем фасуют?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

55

Re: WOG сбой системы

Rothmanz написав:

Хочешь сказать из одной бочки всем фасуют?

щось в тому роді.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

56

Re: WOG сбой системы

OKurylyshyn
а бензин теж так? Колись, здається, керівник Шелл в Україні розказував на камеру, що як би гарно всі не розказували про якість, проте імпортований бензин береться з тієї ж "одної бочки".

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

57

Re: WOG сбой системы

regulator написав:

а бензин теж так?

ні, з бензином в кожного своя ситуація якщо говорити про великі компанії.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

58

Re: WOG сбой системы

OKurylyshyn написав:

ні, з бензином в кожного своя ситуація якщо говорити про великі компанії.

Яка в ОккО?
Як можу бути впевненим, що заправляюсь нормальним бензином?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

59

Re: WOG сбой системы

Серинький написав:

Яка в ОккО?
Як можу бути впевненим, що заправляюсь нормальним бензином?

Сорі, але я це на форумах не обговорюю, не хвалю і не бакланю.
Не подумай що відмазуюсь від запитання, просто з професійної етики.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

60 Відредаговано Lavrik (2013-10-18 16:55:56)

Re: WOG сбой системы

химик написав:

на АЗС UPG.

І як поведінка авто? Теж є по дорозі додому, потрібно якось буде спробувати і ціна гарна vissla
І звідки інфа що білоруський??

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

61

Re: WOG сбой системы

OKurylyshyn
При приватній зустрічі ти можеш дати відповідь чи по телефону?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

62 Відредаговано химик (2013-10-18 17:45:18)

Re: WOG сбой системы

Lavrik написав:
химик написав:

на АЗС UPG.

І як поведінка авто? Теж є по дорозі додому, потрібно якось буде спробувати і ціна гарна vissla
І звідки інфа що білоруський??

Двигатель работает отлично... устойчиво, мягко... "как швейная машинка"...
информация с сайта -- "Запорукою успішного та сталого розвитку ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» , а саме торгівельної марки UPG є співпраця з провідним нафтопереробним заводом Республіки Білорусь. Вся продукція, що реалізується  мережею АЗС UPG відповідає ДСТУ і обов’язково  супроводжується паспортом якості  виробника , а саме Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь)." http://upg.biz.ua/ua/index.php?id=233

Смотрите чеки...

http://s019.radikal.ru/i607/1310/2a/5416e310507bt.jpghttp://s018.radikal.ru/i505/1310/22/9442adefe6d8t.jpg

Левый - заправлялся в Белоруссии... Правый - в Украине.....

Logan Base - 1.4 -  "Синий Минерал"- 2011г. и АЗЛК(Алеко)-2141201-1991г.в.

"Делаешь-не бойся, боишься не делай".
  0

63

Re: WOG сбой системы

OKurylyshyn написав:

Повір, я знаю дещо про газ, в україні газ майже у всіх однакови

Я весь час заправлявся на ВОГі але зараз перейшов на газ від Авіас. За саму компанію не дуже гарні відгуки але я вирішив спробувати -  заправка розташована дуже зручно й газ коштує 5,90, а це  в моєму регіоні дуже гарна ціна. Як прийде час газового ТО, як раз і перевірю по якості фільтрів, що це за газ. Але скажу точно -  по витраті і тязі газ абсолютно не гірше ніж на ВОГі а може навіть і кращий. Тому я скоріш за все згоден з тобою що газ майже одинаковий у всіх

  0

64

Re: WOG сбой системы

не скажите  во время командировки пришлось несколько раз заправлятся на заправке облгаза - такое дерьмо по тяге и расход больше 10\100 против8\100 на Роднике

  0

65

Re: WOG сбой системы

химик написав:

а саме Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь)."

Так Мозырский вроде с сентября на ремонте В дни капремонта: Молодёжь равняется на старших

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

66 Відредаговано химик (2013-10-18 20:02:35)

Re: WOG сбой системы

MACK написав:
химик написав:

а саме Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь)."

Так Мозырский вроде с сентября на ремонте В дни капремонта: Молодёжь равняется на старших

Мозырский НПЗ "ушел" на ремонт...  http://delo.ua/business/mozyrskij-npz-u … nt-214609/

Ранее на Мозырском НПЗ заявляли, что предприятие остановит часть мощностей на ремонт 15 сентября 2013 года. Тогда эксперты прогнозировали, что эта приостановка может спровоцировать дефицит на украинском рынке импортного бензина. При этом высказывались оценки, что вследствие ремонтных работ завод на 30% сократит отгрузки своего бензина за рубеж, в том числе и в Украину.

Logan Base - 1.4 -  "Синий Минерал"- 2011г. и АЗЛК(Алеко)-2141201-1991г.в.

"Делаешь-не бойся, боишься не делай".
  0

67

Re: WOG сбой системы

_AlexSander_ написав:

ерешел на лукойл. скидка 15 копеек полюбому smile

Саня, у нас вообще в Сумской области аж одна заправка ВОГ и та без газа, так что с лукойла я и не слезал)

Dacia Logan 1.4 base фаза 1+ГБО+ГУР+кондей продан
Сitroen с-elysee продан
Renault Logan 1.4 фаза 2.+ГБО+ГУР+Кондей продан
Я на драйве
  0

68

Re: WOG сбой системы

сьогодні на роботі повідомили про відновлення ди сконту на ВОГ. Тільки тепер для цього потрібно оформити вже звіичайну карточку прайд.
На неї зі знижкою можна купувати літри пального, через якийсь спеціальний портал. ну а потім на заправці сказати, що маєш пальне на карточці.
Як на мене - то щось гнило це все виглядає.
Дай нам гроші вже - а пальне потім. А якщо в нас знов "навернеться сервер" - ми тобі подякуємо за підтримку.

напевно продовжу заправлятись на ОККО. Там хоч все по чесному...

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

69

Re: WOG сбой системы

Мне сегодня то же звонили. Суть примерно такова - закажи бензин через интернет,оплати на месте кредиткой. Скидка 35 коп.за литр.
Сказал, что для меня это слишком "геморройно", плюс их способность "кидать" владельцев карточек - мне это не подходит babruysk

Dacia Logan Mcv 1,6 Laureat 2008  ГБО
  0

70

Re: WOG сбой системы

А я вот опять вернулся на ВОГ-овский газ.
Расход на литр меньше, по сравнению с БРСМ.
Посчитав на калькуляторе, выходит дешевле на ВОГ-е без скидок, чем на БРСМ со скидкой.
Плюс пытаюсь раздобыть таллоны со скидкой в нете.

Jeep Compass 4x4 2016г.в.
  0

71

Re: WOG сбой системы

Я лично перешёл на газ КЛО,задувают без обмана,и расход как на бензине. Вообще интересная информация проскочила. Компания Курченко покупала бытовой газ по дотационным ценам и продавала как автомобильный на своих заправках. Теперь понятно,почему так газ разнится своим качеством.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

72

Re: WOG сбой системы

этой информации уже не один месяц.
масштабы увода бабулесов-космические

Renault Logan MCV-5
Зимняя резина есть. Диски не менял, парктроник не ставил, салонником не горжусь. Вешалку для пиджака не покупал. Шо ещё описать надо?
  0

73

Re: WOG сбой системы

Кто подскажет, как пользоваться кофейным балансом. Ну вот купил я через мобильное приложение 2 латте за 20 грн., В приложении появилось 2 стаканчика, QR код есть. С карточки Визы деньги снялись, а как приехал на АЗС забрать - говорят только 2 гривны скидка. Надо еще по 20 грн. Говорю не может быть, с меня деньги сняли! А они - нам система так выдает... Может что-то не так понял? На горячую линию звонил. "Ваше звернення зареєстроване і буде розлянуто нашими спеціалістами". И сколько ждать?

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

74 Відредаговано xeonnick (2015-10-22 14:28:09)

Re: WOG сбой системы

Doc, Смотри ты купил 2 кофе, ты приходишь на кассу и заказываешь кофе и говоришь чтобы с прайда снимали.
QR код это просто номер твоей прайд карты, сейчас акция на ВОГЕ -2грн от стоимости если показываешь этот код с телефона и только с телефона.

  0
Спасибо сказали: ivalent1

75

Re: WOG сбой системы

мутят уроды , хрень всякую,  только бы обойти монопольный комитет ,  сделайте просто -2 и все, народ табунами повалит на заправки,  и зарабатывайте на обороте, а нет надо выебну,,,,,ся

  0