26

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Grabb і що не так сказано, чи ти вважаєш, що з внутрішнього кільця можна повертати на право, завчасно не перестроївшись. Не поняв я тебе.

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0



27

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Ant написав:

чи ти вважаєш, що з внутрішнього кільця можна повертати на право, завчасно не перестроївшись

Питання, а нафіга перестроюватись, якщо 1) я виїзджаю на ліву смугу і 2) авто що рухається по зовнішньому кільцю - також повертає праворуч відповідно в праву смугу, як на малюночку пост №9
Потім. Уявімо ситуацію по іншому. Я їду у внутр.кільці, авто справа - по зовніш. Куди перестроюватись? Підрізати? Чи зупинятись, пропускати весь потік з права? Одночасно виїзджаємо з кільця, згідно раніше зайнятих смуг (я -з лівої в ліву, він - з правої в праву)
Звичайно, інше питання, якщо з"їзд з кільця - на вулицю де лише одна смуга. У такому випадку, перестроюватись краще ще перед кільцем, і відразу зайняти праву смугу - тобто зовнішне кільце. Але конкретно зараз ми такий випадок не розглядаємо.

Ptah написав:

я б таку к-сть букв не надавив би

та вже починаю "уставать" download

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

28

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Grabb написав:
Ant написав:

чи ти вважаєш, що з внутрішнього кільця можна повертати на право, завчасно не перестроївшись

Питання, а нафіга перестроюватись, якщо 1) я виїзджаю на ліву смугу і 2) авто що рухається по зовнішньому кільцю - також повертає праворуч відповідно в праву смугу, як на малюночку пост №9
Потім. Уявімо ситуацію по іншому. Я їду у внутр.кільці, авто справа - по зовніш. Куди перестроюватись? Підрізати? Чи зупинятись, пропускати весь потік з права? Одночасно виїзджаємо з кільця, згідно раніше зайнятих смуг (я -з лівої в ліву, він - з правої в праву)
Звичайно, інше питання, якщо з"їзд з кільця - на вулицю де лише одна смуга. У такому випадку, перестроюватись краще ще перед кільцем, і відразу зайняти праву смугу - тобто зовнішне кільце. Але конкретно зараз ми такий випадок не розглядаємо.

Ptah написав:

я б таку к-сть букв не надавив би

та вже починаю "уставать" download

А тепер дивимось картинку і читаємо пояснення

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

29 Відредаговано Grabb (2013-08-16 17:04:42)

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Ant
перепрошую, картинки немає (схема 1)

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

30

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Grabb написав:

Тобіш на кільці - можна

Согласен, если оба (левый и правый) выезжают в одном направлении (сам так почти всегда езжу), НО в случае чего (тьху 3 раза) если съезжать с внутренней полосы, а по внешней кто-нибудь будет ехать "дальше" по кругу, то в случае ДТП - съезжающий не прав 100%

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

31 Відредаговано GlaS (2013-08-16 17:18:58)

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Grabb написав:

"10.4 Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку,
Не впутуйте 10.4 до своєї ситуації, він тут ні до чого

Лишнее убрал. А так? smile Выезд с круга направо - это есть поворот направо, так ведь?

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

32

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Pashko написав:

Согласен, если оба (левый и правый) выезжают в одном направлении (сам так почти всегда езжу)

так саме цей випадок і розглядаємо smile .Хоча Ant скинув якогось листа, чекаємо на схему до нього

Pashko написав:

НО в случае чего (тьху 3 раза) если съезжать с внутренней полосы, а по внешней кто-нибудь будет ехать "дальше" по кругу, то в случае ДТП - съезжающий не прав 100%

савершенно верно. тому майже завжди ізджу по зовнішній, хоть на 1/4 круга, хоть на 3/4, але при цьому дужжже уважно дивлюсь, що робиться зліва

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

33

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Pashko написав:

Согласен, если оба (левый и правый) выезжают в одном направлении (сам так почти всегда езжу),

В моем случае - я съезжал из внутреннего круга (меня фура выдавила туда в последний момент), а фура справа о меня съезжала из крайнего правого ряда направо. Инспектор ГАИ сказал, что ему пофик фура и я должен был в такой ситуации зайти на второй круг и съехать по правому ряду.

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

34

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

GlaS написав:

Лишнее убрал. А так?

А так вже получається зовсім інше правило big_smile (хоч і правильне по суті). І тоді для руху по кільцю буде потрібне окреме правило, вот і всьо.
Короче, чекаємо від Анта схему до листа, який він скинув. Якщо там ваша ситуація - значить так і є.

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

35

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Grabb написав:

Короче, чекаємо від Анта схему до листа, який він скинув. Якщо там ваша ситуація - значить так і є.

Там может быть либо одно авто, либо два. В любом случае....даже если одно - в письме ни слова о пункте 10.5 Понятно, что водитель должен двигаться правее, если правый ряд не занят и т. д. А если круг маленький и я въехал на него со второго ряда во второй ряд? Не понятно.....хотя да, давайте подождем схему smoke

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

36

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

GlaS
ну в таких случаях надо переть буром - фото, видео, свидетели данного нарушения есть? нет? ах нееет, ну тогда я съезжал как надо - по ПДД и ниипет! imho2

Меня раз тоже так пытались "раскрутить" на пару грн. - похожая ситуевина была - меня маршрутка тоже выдавила и пришлось из внутренней полосы съезжать, но я не дался - дурачка включил и все... nose_eat

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

37 Відредаговано Ant (2013-08-16 20:20:40)

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

і так картинка
до всіх схем пояснення

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

38

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

GlaS написав:

В моем случае - я съезжал из внутреннего круга (меня фура выдавила туда в последний момент), а фура справа о меня съезжала из крайнего правого ряда направо. Инспектор ГАИ сказал, что ему пофик фура и я должен был в такой ситуации зайти на второй круг и съехать по правому ряду.

В этом случае апеллировать надо было к п. 10.6. И в протоколе это указать.

Таки глупость у нас в правилах с "кольцом". На работе тоже как-то с ребятами разбирались... Муть! По сути у нас в ПДД кольцо рассматривается как обычный перекресток и в связи с этим - поворот только из соответствующего ряда. В России, если правильно помню, чуть-ли не отдельный пункт в правилах.

Жизнь дается человеку один раз, и ту ему по-человечески прожить не дают... (c)
Logan 1.4 Ambience | ПТФ+Кондей+жопогрейка by салон | БК by _AlexSander_
Клубный проект - Дорожная карта
  0

39 Відредаговано excelsio (2013-08-16 22:11:01)

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Ant написав:

і так картинка
до всіх схем пояснення

Со схемой 1 немного несхожесть случая... Пусть GlaS меня поправит если я неправильно понял, но речь шла о кольце с несколькими полосами и уходящей от кольца улице тоже с несколькими полосами.

Схема 3 - бред! Из "внутреннего" левого ряда ТЗ1 должен повернуть во "внутренний" - свой, левый ряд за поворотом и уже потом смещаться в правый ряд. А вот "скакать" из левого ряда до перекрестка в правый сразу после - это нарушение перестроения на перекрестке...

Жизнь дается человеку один раз, и ту ему по-человечески прожить не дают... (c)
Logan 1.4 Ambience | ПТФ+Кондей+жопогрейка by салон | БК by _AlexSander_
Клубный проект - Дорожная карта
  0

40

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Також давно мучило дане пи тання, Один волятел мене раз почав обганяти по зовнішньому, щоб повернути наліво, то я припер його і поїхав прямо з внутрішнього, хоча й не прав був у тій ситуації, але він не дав мені можливості перестроїтись і почав тиснути газ як я включив поворот (девятка з тонованими вікнами, про мене то діагноз).
Роби також маневр по заходу на другий круг, як в тому анекдоті: Приїхав чоловік в Естонію, їде з таксистом і той заїжджає на кільце а чоловік питає таксиста : а чи немає у вас обмеження при русі на кільці - не більше двох кругів? 
Займаю позицію для їзди прямо - праву для повороту наліво з кільця - ліву. Гаїшники машину справа трактують як перешкоду справа і у випадку чого - або її пропускати або йти на другий захід, як в Естонії.

Для того, щоб мати те, чого Ви до сих пір ніколи не мали зробіть те, чого Ви до сих пір ніколи не робили
  0

41

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

excelsio написав:

Пусть GlaS меня поправит если я неправильно понял, но речь шла о кольце с несколькими полосами и уходящей от кольца улице тоже с несколькими полосами.

Да. Конкретно - Одесса, два столба.
http://maps.yandex.ua/?um=&ll=30.61 … Cskl%2Csat
По главной идут две полосы. И на круге две полосы.

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

42

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Ant написав:

і так картинка

По схемі1 я повністю згоден, і з поясненням також. Тут всьо чьотко і питань нема ніяких абсолютно. Навіть якби на ній чітко були намальвані смуги, як на схемі з посту№9.
Але у GlaS зовсім інша ситуація. Він не підрізав фуру, яка йшла по кільцю прямо, а повертав разом з нею.
GlaS Ем ай райт?

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

43

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

GlaS написав:

Да. Конкретно - Одесса, два столба.
http://maps.yandex.ua/?um=&ll=30.61 … Cskl%2Csat
По главной идут две полосы. И на круге две полосы.

Жесть конешно. Сильно намахали, собаки?

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

44

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Grabb написав:

Але у GlaS зовсім інша ситуація. Він не підрізав фуру, яка йшла по кільцю прямо, а повертав разом з нею.
GlaS Ем ай райт?

Я шел в сторону Авангарда. На круге начал перестраиваться в правый ряд и тут геец останавливает движение и начинает пропускать транспорт сбоку. Я в самый правый всунуться уже не успел - стал как то посредине. Справа от меня фура - стояла практически на этом нарисованном треугольнике из бокового проезда....как бы тоже ни к селу ни к городу. Мало ли....может его остановили там гайцы...я ж не видел. Открывают движение, трогаемся - я иду по главной и краем глаза замечаю, что и фура туда же, но уже по крайней правой полосе. Вынужден был ехать на вторую.
ЗЫ. Так как спешил очень - быстро все решилось на месте. Просто потом стало интересно как же по ПДД....влез в дебри и завис big_smile

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

45

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

GlaS написав:

Просто потом стало интересно как же по ПДД....влез в дебри и завис

сподіваюсь ми всі разом з того лісу вибратись помогли wink Намагайся в такі ситуаці не попадати, а попадеш - трактуй правила на свою користь до кінця, навіть якщо не правий. вози з собою книжечку з ППД, щоб можна було гадам показати. повір, вони знають правила не ідеально, а деякі просто їх перекручують: "лишнеє убрал", і хопа - ти вже порушив. а правила читати треба цілком і до кінця, а не частинами.
Короче, удачі на дорозі і не тільки storstark
ПС. з попереднього посту сподобалось слово "геец". це опечатка, чи... vissla

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

46

Re: Выезд с перекрестка с круговым движением направо. Разминка для мозга.

Не опечатка big_smile
В ПДД вообще много интересного, о котором даже бывалые не знают smile Например поворот направо на светофоре с доп секцией и картонной стрелкой.
http://maps.yandex.ua/-/CVbU4BNP
Судя по ПДД - нельзя поворачивать направо по картонной стрелке, если горит основной зеленый, а доп секция не горит. Но кто это знает? Даже гейцы думаю вряд ли))))
Да и вот таких мест в городе у нас немало...
http://maps.yandex.ua/-/CVbU4B2D
Проезд налево двойных проезжих частей при основном зеленом - отдельная песня. Это местные уже знают - сюда ходи, а сюда не ходи. А судя по ПДД не все так просто focus

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0