101 Відредаговано Serega® (2011-10-17 10:57:08)

Re: Osram Night Breaker Plus

OKurylyshyn написав:

Serega®
Сергій, а можеш фото зробити як світять, бажано вночі, одну фотку з ближнім, а іншу просто протитуманки.
Сам давно про це думав, але весь час думав що лінзу плати дорого, а без неї буду сліпити.

Извините за качество фото cool

Первая с ближним, вторая на габаритах coffee

OKurylyshyn я тебе переслал архив на мыло весь wink

Just in Time
  0



102

Re: Osram Night Breaker Plus

И хде??? vissla

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

103

Re: Osram Night Breaker Plus

Serega® написав:

Извините за качество фото
Фоты по 88кб, не понимаю чо не грузяццо

Давай в оригінальному розмірі на почту OKurylyshyn@gmail.com

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

104

Re: Osram Night Breaker Plus

сильверстар в левой фаре приказал долго жить не проработав и 3х месяцев censored
ищу NIGHT BREAKER + в цоколе H4 пару

Just in Time
  0

105

Re: Osram Night Breaker Plus

offtopic

Antnick написав:

желание их разбить у меня проявляется все сильнее и сильнее

OKurylyshyn написав:

Спочатку його треба зловити і заставити відрегулювати

А потом разбить...

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

106

Re: Osram Night Breaker Plus

Serega® написав:

сильверстар в левой фаре приказал долго жить не проработав и 3х месяцев

і я недавно купив собі Сільверстар, виходить треба очікувати нетривалу роботу hmm Штатні лампи пропрацювали 6,5 років, ще робочими поміняв на вищезгадані. Спіралька штатних з вигляду в жахливому стані (вигорівша) на одній лампі взагалі один виток відваливсяповністю але як випадав приварився до сусідніх і лампа працює. Купив SVS через невисоку ціну (44 грн. шт.). Можливо є сенс брати Light&Day, вони заявлені як довгограючі. Різниці в освітленні доречі не зауважив, незначно піднялась границя на ближньому.

  0

107 Відредаговано SySOP (2011-12-10 16:28:21)

Re: Osram Night Breaker Plus

Взял полтора месяца назад Филипс  30 Премиум. Светят чуть ярче штатных, дальний классный действительно, ближний средненько... Пока живые.
Кстати штатные после 4 лет действительно имеют прохудившуюся спиральку ближнего света, которая на любой ямке может приказать долго жить.... Нужно подумать о запасе заранее и потренироваться в сборке разборке, чтоб в дороге не остаться без света. Посмотрел найты у знакомого - не впечатлил свет.

Серебристая Dacia 1.6 с  кондюком, гуром без АБС. Закарпатье - помесь автобана и внедерожья smile
  0

108

Re: Osram Night Breaker Plus

Donpedro написав:

і я недавно купив собі Сільверстар

Ну як зараз сільверстари світять? Думаю такі ж купити (найтбрейкери чогось не вразили).

сіренький Logan ambiance 1.4, з кондгуром, ГБО, 2007 р.в. - був, сіренький Duster Ultramarine 1.6, 4x2, ГБО, 2020 р.в. - є.
  0

109

Re: Osram Night Breaker Plus

SySOP написав:

Взял полтора месяца назад Филипс  30 Премиум.

Я такие юзаю в фарах и ПТФ.
Долгоиграющие лампы. В сырую погоду хорошо освещают.

  0

110

Re: Osram Night Breaker Plus

OLEG KMUS написав:
Donpedro написав:

і я недавно купив собі Сільверстар

Ну як зараз сільверстари світять? Думаю такі ж купити (найтбрейкери чогось не вразили).

Нормуль. Не згоріли. Вони ніби покращені але без світлофільтра який подавляє світло не з синього чи жовтого спектру. Взагалі підозрюю що у мене трішки нижча напруга йде з генератора бо на рідних проїздив 5.5 року і зняв їх ще робочими. Взагалі на машині ще ніодна лампочка не згоріла сама. Одну в передніх габаритах сам зіпсував коли експерементував із світлодіодними. Якщо хтось би поміряв напругу з генератора щоб порівняти але хочаб після півгодинної поїздки щоб після заведення акум підзарядився і не навантажував генератор.

  0

111

Re: Osram Night Breaker Plus

да нормально у тебя все с генератором. у меня тоже еще все лампочки родные

  0

112

Re: Osram Night Breaker Plus

есть 1 лампа Osram Night Breaker Plus Н4 - если кому нада = отдам за пачку кемела wink только киев!

Just in Time
  0