26

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Хороші новини від ЮРК.

1. Тепер до ЮРК можна звертатись в 3 місцях:
- вул. Валова (тільки купівля автомобілів)
- вул. Зелена, 105а, тел. (032) 241 82 90 (салон, запчастини, СТО)
- вул. Б. Хмельницького, 228, тел. (032) 244 24 44 (салон, СТО, в майбутньому і запчастини)

2. Безкоштовну антикорозійну обробку машин 2006 року згідно програми Рено-Україна (для тих хто поштою отримав листи) почнуть робити з 15 жовтня і на Зеленій, і на Б. Хмельницького

3. З сьогоднішнього дня для пред'явника клубної картки діють наступні знижки: Запчастини - 15%, СТО - 5%, купівля автомобіля - індивідуальна, за домовленістю (потрібно зв'язатись зі мною).

  0



27

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

smyk написав:

2. Безкоштовну антикорозійну обробку машин 2006 року згідно програми Рено-Україна (для тих хто поштою отримав листи) почнуть робити з 15 жовтня і на Зеленій, і на Б. Хмельницького

А тобі прийшов лист? Мені -- ні.

smyk написав:

3. З сьогоднішнього дня для пред'явника клубної картки діють наступні знижки: Запчастини - 15%, СТО - 5%

Де нову клюбну картку брати і чи діє стара?  angel

  0

28

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

я віддав три клубних карти для зразків. В відділ запчастин, на СТО і в відділ продажу. Також вони наклеїли клубні наклейки на видних місцях (для реклами). Поки нема нових карток, діють старі. З понеділка завезу візитки, флаєри, бо вже закінчились, а всі питають (прогрес, однако!  :) )
Лист мені прийшов. Тема про це тут: http://www.logan.in.ua/viewtopic.php?id=4861

  0

29

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Вав це вже прогрес .якшо від Ю.Р.К взагалі якісь позитивні новини))

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0