1

Тема: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Пропоную в даній темі обговорювати всі плюси і недоліки в сервісі Львівського дилера Рено-Дачія.

Вчора мав нагоду тішитись їхнім сервісом - забирав свою МСВ.

- Хлопці катастрофічно не мають часу - на домовлений час машина не готова, брудна, запаркована серед інших машин, а я ще планував встигнути в МРЕВ на реєстрацію.
- Як працює сигналізація - показали лише на брелку кнопки "вкл.-викл.". Про те що там є ще якісь функції, дізнавсь тільки вдома з інструкції.
- Залили бензини на 500 м (!) - не вистачило навіть до найближчої заправики. Машина ганебно заглохла серед дороги. Тільки вдома згадав, що мені ще видали картку Рено Асістанс, можна було викликати.

+ Всі документи вже були готові, на це часу не затрачалось.

  0



2

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Роботою ЮРК задоволений, передпродажна підготовка була зроблена вчасно.

Бегемот написав:

- Як працює сигналізація - показали лише на брелку кнопки "вкл.-викл.". Про те що там є ще якісь функції, дізнавсь тільки вдома з інструкції.

це не є мінус, навіщо їм напрягатися якщо є інструкція :rtfm:

Бегемот написав:

бензини на 500 м (!) - не вистачило навіть до найближчої заправики

мені теж залили десь 2-3 літри, але чесно попередили що це до найближчої заправки, а до найближчої заправки менше ніж 500 м :imho:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

3

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

як на мене то там все під настрій робиться, можливо залежить від зміни.
мені наприклад сподобався мужик який робіть розвал. Спокійний, робить свою справу так ще і на питання відповідає.

  0

4

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Бегемот написав:

плюси і недоліки в сервісі Львівського дилера Рено-Дачія

я думаю малося на увазі робота менеджерів, до сервісу ще діло не дійшло :crazy1:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

5

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

було б добре ще і їхній сервіс обговорити,бо до самих мененджерів питань не має,,,а от сервіс, :shok2: у вівторок їздив по причині підтікання масла ,,вони як зазвичай щоб пошвидше посадили мені болтик на герметік і флаг в руки-їдьте далі,проїхав потом десь 500 км,вдома відкрив капот і дивлюсь внизу з блока просочується масло!"  от і як назвати їхній сервіс??? роболять шоб відчепились,,,хіба в конструкції моторів передбачено садити на герметік якісь болти??думаю що ні!!!!!

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

6

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Іван написав:

вони як зазвичай щоб пошвидше посадили мені болтик на герметік і флаг в руки-їдьте далі,проїхав потом десь 500 км,вдома відкрив капот і дивлюсь внизу з блока просочується масло

не мені звичайно судити, але дуже якісь обвинувачування незрозуміло-неконкретні :dntknw:
П.С. не подумайте що я їх захищаю, я наразі ще не мав нагоди там побувати :crazy1:
П.П.С. тьфу-тьфу-тьфу

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

7 Відредаговано Миледи Ангел (2008-07-03 12:18:41)

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

коли приїхали дивитись на машину , рік тому назад, то тоді в них працював менеджер, кажись ,  який весь час сидів за компом і оформляв бумаги ...  так от , ми коли приїхали і почали щось елементарне питати , то в нього був такий вигляд/погляд  , ніби хотів сказати "відваліть звідси, не мішайте мені пасіанс розкладати"... мене то так взбісило ... правду кажучи , було вже пофік і противно, тим більше ми ж не  в кредит машину брали, а так за налічку...   я готова була їхати в інший салон.. я сама працюю в торговій сфері  і знаю , як поводить себе людина , коли хоче насправді продати товар, а яка просто «посилає» ... ситуацію виправив директор , нам просто повезло , що ми його там зустріли  ... розказав про машину , хоча і поверхнево , але так, що нам захотілось її  придбати ... ще й до  вказаної комплектації добавити свої коррреективи  ..  оце я розумію зацікавлена особа.... Ще мені сподобався менеджер  Сашко .... кажись його так звали ...  також приємна людина , коли машину забирали , особисто біля неї  «бігав», всі "клійонки " знімав і так дальше ...

Муж  як їхав на ТО казав, то казав, що той менеджер по "пасіансу " вже , здається, не працює там...

машинку також не помили , сказали , що за ними 1 мийка безкоштовно , але нам вже якось далеко , машинка  "з нами"  і я її дуже сильно люблю сама власноручно мити ))))

Біблія вчить любити ближніх , а Кама Сутра - як саме...
  0

8

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Navарiєць  попрошу не тільки цитувати окремі слова адже без всього воно немає змісту) то по -вашому яке в них відношення?????? або вже такі нулячі майстри шо не вміють або ж просто не хочуть робити, одне з двох) самі вирішуйте для себе..........адже вони могли зразу нормально поміняти втулку на колінвалі чи принаймні сальник,невось вони знали шо герметік нічого не дає :dash:  а зробили щоб швидше,власне в нас до диллерів питань не має,а вот СТО___))))))))

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

9

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Я за рік часу два рази звертався по гарантії до них. Скажу відверто на інших диллерах Рено обслуговування та робота з клієнтами на рівень вищий від ЮРК. Наприклад брали логан для однокласника в Мукачево, там авто салон європейського рівня, не те що внас. І помили машинку перед тим як ми забирали. Доречі я коли забирав своє авто з ЮРК то заставив їх помити.
ЇМ потрібно повчитися працювати з клієнтами тоді б до них інакше ставилися.  :imho:

BASE L0 +    AMBIANCE L1
Ліпше не робити нічого, ніж робити будь-як.
  0

10

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

urecmuts
Все через те, що вони єдині офіціали у Львові.

  0

11

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

smyk написав:

Все через те, що вони єдині офіціали у Львові.

Это одна из причин. Еще на мой взгляд, тесновато у них там. Им надо поболее площадей, чтоб комфортней работалось, может и отношение изменится. А щас места мало, поэтому все надо делать по возможности быстро.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

12

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Rothmanz
В середині цього місяця вже офіційно відкривається їхнє велике приміщення на Б. Хмельницького. Технічне відкриття вже відбулось минулої середи

  0

13

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Rothmanz
Що там з стуком в п'ятницю вирішили?

В мене пройшов тиждень. Наконечники рульових тяг так і не поміняли поки що. Київ ще не дав відповідь, гарантійний це випадок, чи ні. В наступну середу буде 14 днів від моменту звернення.

  0

14

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Я в пятницу не ездил, неожиданно из Киева гости были, не смог. Поэтому вопрос открыт.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

15

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

smyk написав:

буде 14 днів від моменту звернення.

Прошу заметить ПИСЬМЕННОГО обращения.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

16

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

А мне на Ю.Р.К всё понравилось наверное потомучто от директора и до пацанов на мойке мои хорошие знакомые и соседи  :crazy1:

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

17

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Maxim
Всё, спалился.  :tease:  Теперь придется быть представителем клуба в сервисе  :D, решать вопросы вссякие.
Хто там наклейки роздает? Товарисчу наклеечку бы.  :smoke:
 :imho:

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

18

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

От бляха ви мене тут обрадували, я в них планую ТО-2 робити, хоч бери і на Кий-авто їдь.

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

19

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

freewill
Да не, не баись, ТО нормально делают.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

20 Відредаговано Donpedro (2008-07-04 12:50:14)

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

А давайте якусь голосувалку розпочнемо. Будемо оцінку ставити ЮРК. Я б як ділеру поставив тверду четвірку а як СТО 2+ .
Ну , Зевс, прикручується голосувалка до форума?

  0

21

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

оце і все ???? "понили " , "понили"  і все ?? якісь зміни на сервісі  ЮРК відбулися?? чи вони навіть і не догадуються, що  тут про них  балякають???

Біблія вчить любити ближніх , а Кама Сутра - як саме...
  0

22

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Миледи Ангел написав:

чи вони навіть і не догадуються,

Я думаю что не догадываются....  :D

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

23

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

просьба ко всем львовянам у кого есть логан седан базовой комплектации цвета графит срочно позвоните 80963472210

  0

24

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

a wo stalosj v mene baza MCV

Dacia Logan MCV Black Grafiti
  0

25

Re: Як працює Ю.Р.К. - ділер у Львові

Менеджерам по продажу: пану Івану - 4+, пану Роману - 3- (був випадок віддавав Логан з ішими номерами кузова, добре що додивився пкупець вже на виїзді). Сервіс - 4.  :storstark:

[url=http://metric.rodim.ru]http://metric.rodim.ru/a2_a1_15_5_1960_2_2a.gif[url]:storstark:

  0