2,876

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

На эту зиму заменил на Dunlop Grandtrek SJ6.Живет за городом

Покрышка Dunlop Grandtrek SJ6 на ледовых трассах отличилась запоздалыми реакциями на сброс газа и плохой чувствительностью момента начала скольжения. В результате сносы достаточно сильные, а заносы глубокие. Водителю постоянно нужно подлавливать машину. На снегу авто в этих шинах тоже менее прогнозируемо и довольно незаметно уходит в скольжения. Маневры на мокром асфальте также чреваты глубокими сносами, поэтому в таких условиях ехать нужно на гораздо меньших скоростях, чем на шинах-лидерах теста. На сухом асфальте также проявляется склонность к сносам во время маневров, что требует снижения скорости. Если с этим не ошибаться, то запаздывания на повороты руля минимальны.

Есть много других шин, зачем же так себя не любить?

Evgenий написав:

Знакомый брал на Nissan Pathfinder. Через неделю заменил на General Altimax Arctic в шипах.

Основное недовольство Нокиан - высокая цена. От нее ждут чудес. А шина весьма посредственная на асфальте и при плюсовых температурах. Её конек - низкие температуры и сложные метеоусловия. И шип есть шип. Тем более, что эта  Дженерал - это знаменитый Гиславед норд фрост 3.
И вообще, любую фрикционку нужно обкатать 1-2 тыс км. Она улучшит свои свойства. Через неделю продавать резину - это глупо. Лучше посидеть в интернете и почитать её характеристики, чтобы не разочароваться

  0



2,877

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO,
да зато такие джипы зимой на обочину улетают.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

2,878 Відредаговано RUNO (2016-09-13 18:30:18)

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

да зато такие джипы зимой на обочину улетают.

Легко. Потому что водитель теряет чувство меры. На Логане разгон и торможение зимой примерно одинаковые. А двухтонная махина с полным приводом даже на летней резине может разогнаться на льду. А вот тормозить нет. Да даже летом мощный двигатель с полным приводом дает чувство легкости в разгоне. Ощущение пушинки. А вот тормозить приходится одинаково, что запорожцу, что внедорожнику
А еще выходить из заноса проще переднеприводной и заднеприводной машине. А на полноприводнике вытаскивать машину с заноса еще сложнее

  0

2,879

Re: Зимняя резина на Логан

Плюс ко всему люди считают, что если поставил дорогую зимнюю резину, да еще и на шипах, то можно валить 150 в поворот (образно) и тормозной путь ждать как на сухом асфальте...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,880

Re: Зимняя резина на Логан

Для снега хороший протектор на  Sava Eskimo Ice

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

2,881

Re: Зимняя резина на Логан

Дякую за відгуки.

Це я не для Логана підбираю, а для РАВ4. Там 225х65/17. На логані зараз катаю комплект BRIDGESTONE BLIZZAK VRX, тому, звісно GZ не цікавить. wink

На рахунок цін, тут якраз цікавий момент, що обидві моделі про які я запитав, коштують практично однаково. Ну, там, Нокіан десь а 20 грн дорожче, але в масштабах 3000гон за штуку, це взагалі не показник.
Чому вибираю серед цих? Ну, по перше влаштовує ціна (дорожчих вже якось не хочеться, а дешевші явно гірші), по друге шипованої брати точно не буду. Тому вибір зводиться до доступних фрикціонок ціної десь до 3000грн (ну, плюс/мінус).


Evgenий написав:

Обе позиционируются для суровой зимы (мороза, льда и сухого снега).

А яку модель тоді розглянути краще для наших умов? Тільки фрикціонку.

Evgenий написав:
Larsen написав:

BRIDGESTONE BLIZZAK DM-V2

Знакомый (несмотря на уговоры) поставил себе осенью на Volvo XC60. Вообще недоволен. Ездит по всей стране. Хотел BRIDGESTONE BLIZZAK DMZ3, но не нашел. Решил, что новая модель будет не хуже.

RUNO написав:

NOKIAN HAKKAPELIITTA R2 SUV

Коллега ставил на MITSUBISHI Pajero Sport. Очень недоволен. На эту зиму заменил на Dunlop Grandtrek SJ6.Живет за городом
Знакомый брал на Nissan Pathfinder. Через неделю заменил на General Altimax Arctic в шипах. Ездит по стране.
Если уж Nokian, то Nokian Hakkapeliitta 5 или 7  SUV

Хм.... З цього слідує що обидва варіанти погані? Так як шипи не варіант, залишається Dunlop Grandtrek SJ6.
Я читав різні тести, чому і зупинив вибір на цих двох. Данлоп, якось стабільно скрізь програвав і Нокіану, причому старішій моделі R SUV і старішій моделі Бріджа DM-V1. Тому я про нього і не думав. Треба буде ще пошукати інфу.
От, тест, в якому Данлоп просто аутсайдер на асфальті. Це не дуже добре, адже по асфальті доведеться їздити напевно значно більше ніж по снігу і льоді. Нокіан і Бридж, в цьому тесті, принаймі не провалили жодної дисципліни, так що більш збалансовані.
https://www.autocentre.ua/opyt/poleznye … 69758.html
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-09-13 20:24:04[/merge_posts_bbcode]

Александр007 написав:

Склоняюсь к бриджстоун.
ненаправленный рисунок хорошо на разном покрытии.

У Бриджа малюнок направлений.


RUNO написав:

Основное недовольство Нокиан - высокая цена.

Обидві моделі, про які я питав, коштують приблизно однаково.

Александр007 написав:

Для снега хороший протектор на  Sava Eskimo Ice

В мому розмірі нема.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,882 Відредаговано RUNO (2016-09-13 21:11:45)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Обидві моделі, про які я питав, коштують приблизно однаково.

І коштують недорого на фоні інших. Я б в цій ціновій категорії вибрав Нокіан ХКПЛ5. Якщо ні, тоді тільки цей Брідж на R2 й залишаються. Все інше нормальне буде дорожче. Хіба що непогано буде їздити й ця гума. Дешево та сердито https://rezina.cc/zimnyaya-shina-kumho-i%60zen-kw31 Але звичайно до рівня Бріджа та Нокіан ніяк не дотягнеться. Можна також подивитися на альпійські варіанти гум. На асфальті дуже гарно але при хороших мінусах та сніжному покрові слабенько

  0

2,883 Відредаговано Larsen (2016-09-13 21:46:34)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO, та ні, про цю Кумо читав, нічого хорошого, звісно, крім ціни. wink
Хакка 5 не варіант бо шиповка.

RUNO написав:

тоді тільки цей Брідж на R2 й залишаються

Так і я до цих двох прийшов. А що з них вибрати якось і не знаю. Вроді Нокіан хвалять багато, та й навіть в тих тестах де він не лідер, всеодно не зливає по повній. Брідж дуже сильно хвалиться і піариться мега крутими технологіями, але по тестах і відгуках якось не все так однозначно. Тим не меньше, теж не зливає по повній в тестах. З переваг - виробництво Японія, і дуже міцний, витримує значно сильніші удари ніж конкуренти.
Поскільки мене сильно цікавить тяга по каші, то бажано злий рисунок протектора. Але на око якось не зрозуміло хто з них зліший. Бридж має десь на 2 мм глибший протектор, але по ширині канавок не ясно. Ну і рисунок Нокіана, вроді як ефективний, перевірений часом.

От і не знаю що вибрати...  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,884 Відредаговано RUNO (2016-09-13 21:59:42)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

От і не знаю що вибрати...

По протектору неможливо визначити яка більше гребе. Я на Нокіан ХКПЛ7 пробивав 30 см сніг, який щойно випав на передньому приводі. Хоча по малюнку не скажеш, що гума гребе. Рекомендую почитати тести. Тільки не результати а самі випробування. Тест-пілоти охоче розказують про поведінку гуми на дорозі
http://colesa.ru/bridgestone/blizzak-dm-v2
http://colesa.ru/nokian/hakkapeliitta-r2-suv

  0

2,885

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen,
можно присмотрется к гудиер ультра грип 9

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

2,886 Відредаговано Evgenий (2016-09-14 11:25:38)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Данлоп, якось стабільно скрізь програвав і Нокіану, причому старішій моделі R SUV і старішій моделі Бріджа DM-V1.

Тем не менее уверенно держался в середнячках. Тесты проводились на льду. А вам нужна резина для каши. smile Лидеры льда обычно в каше едут значительно хуже. Испытания проводят на граничных скоростях.Кроме того тесты- субъективное мнение (а это обширное поле для ....) . Там в табличках так и написано.Кстати. Обратите внимание на Данлоп в "тяговое усилие на снегу" и "управляемость на снегу" (1 и 2 место). На счет езды по асфальту - практически любая резина едет нормально (на вменяемых скоростях). Естемтвенно более мягкая и мелко нарезанная "плывет".

Larsen написав:

окіан і Бридж, в цьому тесті, принаймі не провалили жодної дисципліни

Поверьте. Не едут они по каше. Канавки забиваются и все (как глиной).
В вашем размере можно обратить внимание на:
General Altimax Arctic Лучший вариант.немного дороже, но он стоит того. Резину ведь не на один год берете. В продаже пока есть. Ближе к зиме днем с огнем не найдете.
Dunlop Grandtrek SJ6
BRIDGESTONE BLIZZAK DMZ3 но будет старых годов
Toyo Observe GSi-5
Еще вспомню - добавлю

ЗЫ General Altimax Arctic и Dunlop Grandtrek SJ6 выпускаются уже лет десять. Это хороший показатель. И не рекламирует их никто. А Нокиан и Бридж каждый год придумывают что то новое. На несколько процентов лучше, чем предыдущая модель. Видать не все так здорово. как в тестах пишут.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

2,887

Re: Зимняя резина на Логан

А що такий акцент на каші? Має бути мокросніжна зима?

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,888

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

можно присмотрется к гудиер ультра грип 9

Його нема в потрібному розмірі.

Evgenий написав:

General Altimax Arctic Лучший вариант.

Так вона ж іде під шип. Чи без шипів всеодно краще Нокіана з Бріджом?

Andriy1352 написав:

А що такий акцент на каші? Має бути мокросніжна зима?

Та ні, просто в мене, в мому щоденному маршруті, є ділянка, десь метрів 50, крутий підйом. І от буває, інколи, при хляпі, коли зверху розтанув товстий шар втрамбованого снігу, а під ним ще твердий сніг/лід, що на неї тяжкувато виїзжати. Це найпроблемніше місце. Всі решта дороги впринципі без проблем.

Хоча, чесно кажучи, останній раз коли я не зміг на неї виїхати без цепів, це ще було на Астрі. Вона мала такий малий кліренс що пхала перед собою ту хляпу, і в результаті тяги взагалі не хватало. На цепах як бульдозер, без проблем. Але ж їх вдягати впадло. smile Ну так от, на Логані за ці 3 зими, жодного разу цепи не вдягав і навіть по проблемній хляпі виїзжав. Видно тому що кліренс більший, або гума краща (Брідж VRX, а на Астрі останні роки була Kleber Krisalp), або просто зима була легша. Хто зна?

Але поскільки тільки з цією ділянкою в мене виникали якісь суттєві проблеми, то і хочеться по максимуму від них застрахуватись.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,889

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Чи без шипів всеодно краще

Краще. Клиенты в Европу на лыжи без шипов ездят.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

2,890

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen, я теж в ямі живу і навіть взимку2012-13рр нормально їздив, щей сусідських дітей до школи підвозив, бо їхні таврони і лансери виїхати не могли. В нашому кутку ніхто не чистить, тож пробивати дорогу приходиться самому.
Яб краще акцент на лід робив(липучки), бо він частіше буває взимку, а каша день-два і пробивається до твердого.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,891 Відредаговано Larsen (2016-09-14 12:15:53)

Re: Зимняя резина на Логан

Andriy1352, так і є. В мене аналогічно.  storstark Тільки я не в ямі, а на горбку. smile
Каша дійcно буває рідко. Але тільки в ній я застрягав. Лід якось не заважає їздити. Ну, звичайно, я ж не ігнорую лід повністю. Просто вибираю з нормальних зимових шин таку, щоб не застрягала в каші. Хоча, можливо я перебільшую проблему. Адже на Логані жодного разу не застряг, а в РАВ4 і колеса більші і кліренс, так шо можливо проблеми на будь-якій зимовій гумі не буде...  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,892

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen, в нас було що пару місяців суцільний лід був. Ото було весело. Ще проблємка в тому, що на підйом з повороту треба заходити. Отак боком на третій і видряпувався. Цепи вдягав тіки в 13-му році, коли надуло метрові замети. Але добре, що був мороз і сніг сипкий був, пробив дорогу. Якби задубів після відлиги, то капець був би)

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,893 Відредаговано Larsen (2016-09-14 12:29:37)

Re: Зимняя резина на Логан

Andriy1352 написав:

на підйом з повороту треба заходити.

Ага. В мене теж той підйом з повороту під прямим кутом. Була б перед ним пряма, можна було б з розгону брати, а так сильно не розженешся, не хочеться з дороги вилетіти. smile
Ну, в нас чистять. Тому метрові замети, які бувають (в 13 особливо злосні були), таки пробиває якась техніка а не я. Але всеодно за період морозів/снігів, накатується товстий шар льоду і втрамбованого снігу. І особливо на підйомі, бо як зверху тане сніг, то по ньому збігає вода, а як хапає мороз (на ніч, наприклад), воно там все обмерзає. Так і набирається.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,894

Re: Зимняя резина на Логан

за 3 зимы на нокиане хакпелита R нигде не застрял ни разу, хотя признаться если конкретная каша и снизу лед то буксовал чуток, но выезжал. А вообще про нокиан р2 слышал что проблем нет, разве что может стирается быстрее чем хакапелита р1. Еще нордман РС за свои деньги лучший вариант, некотрые говорят получше хкпл р1. Данлоп бы себе не брал,

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

2,895

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Чи без шипів всеодно краще Нокіана з Бріджом?

Шину під шип без шипа не рекомендую використовувати. Така гума буде трохи ближче до шин європейського типу на асфальті та на льодових дорогах. Вона суттєво програє фрикціонкам арктичного типу на льоду. Тоді її краще зашипувати
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-09-14 14:16:01[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Адже на Логані жодного разу не застряг, а в РАВ4 і колеса більші і кліренс, так шо можливо проблеми на будь-якій зимовій гумі не буде...

Якщо потрібно віїжджати на пагорб з переднім приводом, передок розвантажується й колеса починають буксувати. Вага переміщується назад а задні колеса ще й стикаються з перешкодою у вигляді сніжного покрову. Тому повний привід в таких випадках легко вирішує цю проблему

  0

2,896

Re: Зимняя резина на Логан

Nomac написав:

Еще нордман РС за свои деньги лучший вариант

Ну, але ж якщо є можливість взяти щось краще, хоч і дорожче, то думаю не варто розглядати Нордман.

RUNO написав:

Шину під шип без шипа не рекомендую використовувати. Така гума буде трохи ближче до шин європейського типу на асфальті та на льодових дорогах. Вона суттєво програє фрикціонкам арктичного типу на льоду.

От і я так думаю. Адже там суміші не розраховані на ефективну роботу на льоді, так як за це відповідають шипи. Та і твердіші там суміші, шоб шипи не крепко вивалювались.

RUNO написав:

Тому повний привід в таких випадках легко вирішує цю проблему

Ах, ну це зрозуміло! smile Але за ради того горбка, я не збираюсь брати повний привід.
Однак зимову гуму треба купляти всеодно. От я і вибираю яка найкраще відповідає моїм птребам. Це не то що в мене є проблема і для її вирішення я шукаю мега злу гуму. Ні. Просто хочеться взяти гуму, яка створить мінімум проблем. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,897

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen,
Нордман зимняя самое то на снеговую кашу.
Разрабатывалась на суворую зиму.
Нигде не пасует.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

2,898 Відредаговано RUNO (2016-09-14 16:37:37)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Але за ради того горбка, я не збираюсь брати повний привід

А я б від повного приводу не відмовився  smile  Взимку це взагалі супер. Можна пробивати  сніг по півметра а то й більше. А як одягнути ціпки, то як трактор

  0

2,899 Відредаговано alex.cver (2016-09-14 16:20:46)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Це я не для Логана підбираю, а для РАВ4. Там 225х65/17. На логані зараз катаю комплект BRIDGESTONE BLIZZAK VRX, тому, звісно GZ не цікавить.

У меня на Sportage - Bridgestone Blizzak REVO GZ.
На Stepway - GoodYear Ultra Grip 7.
По ощущенниям мне больше нравится GoodYear Ultra Grip 7. Мне кажется (по ощущениям ) GoodYear Ultra Grip 7 - больше для каши, снега, для колейности, а Bridgestone больше для голлоледа на трассах. Но ни разу не застревал на Sportage (правда там полный привод + ESP). Вообщем почему то нравится мне больше GoodYear Ultra Grip 7.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

2,900

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Нордман зимняя самое то на снеговую кашу.
Разрабатывалась на суворую зиму.

Нордман це бюджетний варіант Хакки RSi 2004 року. В них однаковий візерунок, але в Нордмана бюджетна суміш, яка нікуди не годиться. Зато дешево, і "Нокіан". wink
Практично в усіх тестах, Хакка R2 випереджає Нордман, а деякі з них Нордман просто провалює. Це незбалансована гума, яка погано поводить себе в багатьох випадках.
Щодо конкретно каші, то, наприклад тут R2 випередила Нордман: http://colesa.ru/news/20753
Інші тести, плюс мінус, аналогічні.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0