26 Відредаговано joakim (2013-11-23 22:01:59)

Re: чудеса с аккумулятором???

Без постановки на охорону. При доторканні  "-" клеми до аккума сигналка хрюкає.
Допаяв, продовжив проводи до запобіжника котрий був схований аж за приборкою. Тепер він з усіма й я маю до нього доступ. Можу відкл. повністю при потребі на довгий термін стоянки. Буде час поїду на консультацію- можливий ремонт комутатора чи під заміну.

Пи.Си. А ще, можливо, збільшене споживання в стані спокою дає блок автономного живлення сирени а не блок управління. І це скоріше всього.

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0



27

Re: чудеса с аккумулятором???

З Вашого дозволу, хочу логічно завершити епопею з розрядкою аккума. Як виявилося причина в сигналізації. Два вечори в гаражі і я таки найшов причину сам! Постійно під напругою знаходилось реле. Яке було сховане за обшивкою, біля лівої ноги водія. Реле мало відключати, на мою думку, бензонасос при постановці на охорону. Але  реально, вже біля двох місяців, постійно було під напругою ( бензонасос при викл запаленні не працював). Що зробив: поставив перемичку, реле зняв. При виключенному запаленні і на сигналці - 80-90 мА. Все ОК ))

Дякую.

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

28

Re: чудеса с аккумулятором???

joakim написав:

Два вечори в гаражі і я таки найшов причину сам! Постійно під напругою знаходилось реле. Яке було сховане за обшивкою, біля лівої ноги водія. Реле мало відключати, на мою думку, бензонасос при постановці на охорону. Але  реально, вже біля двох місяців, постійно було під напругою ( бензонасос при викл запаленні не працював).

немного не понял. Раньше на нем не было напряжения, теперь появилось?

или все время было?
может там просто нужно сменить тип реле? с нормальнозамкнутого, на нормально разомкнутое? или наеборот7 (схему подключения смотреть надо)

Renault Logan MCV-5
Зимняя резина есть. Диски не менял, парктроник не ставил, салонником не горжусь. Вешалку для пиджака не покупал. Шо ещё описать надо?
  0

29 Відредаговано shellfish (2013-11-27 11:45:46)

Re: чудеса с аккумулятором???

imho2, скорее всего, просто установщики сигналки "намутили". Релюшку подключили по схеме с нормально-замкнутым контактом, а при постановке на охрану цепь активно размыкалась. Оно то, конечно, так надежнее - при выходе сиги из строя, работоспособность авта сохраняется. Но лишний ток потребляется при простое автивки.

Renault Duster Laureat 1.6 MT, 4WD, KNM (базальт)
Живи и дай жить другим
  0

30

Re: чудеса с аккумулятором???

Dendnepr А я знаю ?! 5 років все було ОК. Реле замотане ізолентою ))  Ставили оффи при покупці Логана у 2008р. Основне що все в порядку. Можливо щось навернулось в блоку управління і напруга повалила без зупину. ))

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0