1,801

Re: Масло в двигатель

vlad5229 написав:

Напевне те саме що і SHELL HX7 5W-40, але повністю синтетичне, можливо по мірі спливання терміну придатності скидають ціну.

Поняв, ну про термін придатности да, може бути, бо там наче 2 роки термін придатності. А я коли брал Шелл, то там в мене були каністра зроблена кінець 2022 року. Хоча ось в єпіку був, там акція на Шелл теж була, то там і свіжі каністри цього року стояли також зі знижкою. Особливо там вигідно було каністри 5л, по факту за ціною 4х літрів.

  0



1,802

Re: Масло в двигатель

San4os написав:

там наче 2 роки термін придатності

Больше. Четыре у Shell, ЕМНИП.
А вообще масло довольно стабильная жижа. При правильном хранении и десятилетнее допустимо использовать. Видел химанализы масел которым за десять - нормально всё.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0
Спасибо сказали: jasonua, San4os2

1,803

Re: Масло в двигатель

А хтось ставив мідну прокладку під корок у картер К9К замість сталевої? Поперечний перетин у неї чи то овальний, чи то круглий, а всередині вона порожня.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,804

Re: Масло в двигатель

floyd47 написав:

А хтось ставив мідну прокладку під корок у картер К9К замість сталевої?

Ну на коробке же стоит. Думаю и на двигатель можно поставить. Сам не ставил, т.к. есть запас штатных.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0
Спасибо сказали: floyd471

1,805

Re: Масло в двигатель

/upload/iblock/9f6/8208hn5to6q6dwarn4sd17trwo61zkpz/20231223_170905.jpg
/upload/iblock/8c8/lfvevwu4pgooyfql85larty3fx5kiuzz/20231223_170738.jpg

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,806

Re: Масло в двигатель

TDream написав:

Ну на коробке же стоит.

У КПП ше не міняв оливу то й не знаю.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,807 Відредаговано gatuno (2023-12-25 09:26:47)

Re: Масло в двигатель

floyd47 написав:

хтось ставив мідну прокладку

Ставив. Ще й при черговій заміні не було нової під рукою то так вже кілька раз її і не міняв.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

1,808

Re: Масло в двигатель

TDream написав:
San4os написав:

там наче 2 роки термін придатності

Больше. Четыре у Shell, ЕМНИП.
А вообще масло довольно стабильная жижа. При правильном хранении и десятилетнее допустимо использовать. Видел химанализы масел которым за десять - нормально всё.

Да ти правий, почитав специфікації в мережі і дійсно Шелл пише, що можливо використовувати впродовж 4 років з дати виробництва. Але як на мене чим свіжіше тим краще все одно))) Розумію що це суб'єктивно але все одно. Доречі я в нас дуже старого мастила й не бачив. Всі каністри що крутив були 2023 року, коли купував собі останній раз.

  0

1,809

Re: Масло в двигатель

San4os написав:

Доречі я в нас дуже старого мастила й не бачив

На початку війни люди вивозили з під обстрілів свої магазини і склади-там такого повспливало... Так що краще на маркування і дати дивитись.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,810

Re: Масло в двигатель

San4os написав:

Але як на мене чим свіжіше тим краще

Не, ну понятно, когда есть выбор - то да.
Я тоже беру масло которому будет не более 3-х лет на момент заливки. А фильтру - не более 2-х лет на момент установки.
Другое дело, когда выбора нет. Просрочка гораздо лучше перекатки )

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0
Спасибо сказали: San4os1

1,811

Re: Масло в двигатель

TDream написав:
San4os написав:

Але як на мене чим свіжіше тим краще

Не, ну понятно, когда есть выбор - то да.
Я тоже беру масло которому будет не более 3-х лет на момент заливки. А фильтру - не более 2-х лет на момент установки.
Другое дело, когда выбора нет. Просрочка гораздо лучше перекатки )

А ну в цьому плані так, краще просрочка ніж перекатка. Але я коли Шелл купував, то дзвонив  що в інет магазини, що в єпіку бачив то там термі макс минулий рік був. А так в основному той же рік. Це може десь в невеликих магазинах, там може й довго стояти мабуть.

  0

1,812

Re: Масло в двигатель

San4os написав:
TDream написав:
San4os написав:

Але як на мене чим свіжіше тим краще

Не, ну понятно, когда есть выбор - то да.
Я тоже беру масло которому будет не более 3-х лет на момент заливки. А фильтру - не более 2-х лет на момент установки.
Другое дело, когда выбора нет. Просрочка гораздо лучше перекатки )

А ну в цьому плані так, краще просрочка ніж перекатка. Але я коли Шелл купував, то дзвонив  що в інет магазини, що в єпіку бачив то там термі макс минулий рік був. А так в основному той же рік. Це може десь в невеликих магазинах, там може й довго стояти мабуть.

Доречі про перекатку, коли лазив читав про Шелл Ультра на їх офф.сайті побачив що вони рекомендують  інтервал заміни 7500км або 15 000км. Причому там є примітка для яких умов. Так от якщо на них глянути, то як раз враховуючи якість нашого бензину і якщо є стояння в заторах то інтервал краще робити 7500км отак ось.. Не знаю чому виробники задерають такі інтервали високі.

  0

1,813

Re: Масло в двигатель

igor.berezovoi написав:

Доречі про перекатку, коли лазив читав про Шелл Ультра на їх офф.сайті побачив що вони рекомендують  інтервал заміни 7500км або 15 000км. Причому там є примітка для яких умов. Так от якщо на них глянути, то як раз враховуючи якість нашого бензину і якщо є стояння в заторах то інтервал краще робити 7500км отак ось.. Не знаю чому виробники задерають такі інтервали високі.

Взагалі краще по мотогодинам мінять 220-250 мотогодин і тоді все буде гуд. А то 7500км по трассі, або десь в невеликому місті, і 7500км в Києві з заторами то різний час роботи двигуна. Але я по бортовому дивлюсь середній пробіг і розумію що в моєму випадку це день 8000-9000км пробігу. Цікаво на HX7 5w40 такий же регламент, чи менший враховуючи що це напівсинтетика.

  0

1,814

Re: Масло в двигатель

San4os написав:

Цікаво на HX7 5w40 такий же регламент, чи менший враховуючи що це напівсинтетика.

250мч выдержит.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

1,815

Re: Масло в двигатель

San4os написав:

Взагалі краще по мотогодинам мінять 220-250 мотогодин і тоді все буде гуд. А то 7500км по трассі, або десь в невеликому місті, і 7500км в Києві з заторами то різний час роботи двигуна. Але я по бортовому дивлюсь середній пробіг і розумію що в моєму випадку це день 8000-9000км пробігу. Цікаво на HX7 5w40 такий же регламент, чи менший враховуючи що це напівсинтетика.

Так там різниця в ціні між напівсинтетикою 300-400 грн і це рахуй раз на рік, воно що того варте? Я собі заливаю  Helix ECT HX8 5W-30 через допуски Renault RN0700, Renault RN0710, задоволений ним, особливо якщо по знижці десь прикупати, то взагалі чудово. Якщо не хочешь стільки подивись звичайне HX8 5W-30 або 40ковку. там буде ще менша різниця.  Просто 400 грн на рік це скільки на 33 грн в міс більше на єксплуатації це як на мене копійки.

250мч выдержит.

згоден, але все ще від палива залежить.

  0

1,816

Re: Масло в двигатель

shura.pisarewsky написав:

Так там різниця в ціні між напівсинтетикою 300-400 грн і це рахуй раз на рік, воно що того варте? Я собі заливаю  Helix ECT HX8 5W-30 через допуски Renault RN0700, Renault RN0710, задоволений ним, особливо якщо по знижці десь прикупати, то взагалі чудово. Якщо не хочешь стільки подивись звичайне HX8 5W-30 або 40ковку. там буде ще менша різниця.  Просто 400 грн на рік це скільки на 33 грн в міс більше на єксплуатації це як на мене копійки.

Да, згоден, якщо розкинути на рік то особливо економити сенсу немає між напівсинтетикою і синтетикою. Ну якщо вірити опису то в тому ж Шелл ультра в синтетиці більш цікаві присадки мають бути противозносні і т.д.

  0

1,817

Re: Масло в двигатель

San4os написав:

Да, згоден, якщо розкинути на рік то особливо економити сенсу немає між напівсинтетикою і синтетикою. Ну якщо вірити опису то в тому ж Шелл ультра в синтетиці більш цікаві присадки мають бути противозносні і т.д.

Основна різниця в тому що HX8 зроблене на базовій оливі по технології гідрокрекінг з нафти, а Шелл ультра наче використовують в якості базову оливу з газу вона ж GTL, але глибше в цю тему поки не занурювався.

  0