1

Тема: Обслуговування акумулятора

Доброго дня! У мене логан 1.4 скоро буде 3 роки, ніколи не ліз до акумулятора, а  сьогодні в жару посидів в машинці хвилин 40, прицьому витяжка працювала на 2 положенні + слухав радіо, після чого незміг завестись. Завів від знайомого, поїхав на СТО (не реновське). поміряли сказали що нічого доливати непотрібно а просто підзарядити, але спочатку повідкручувати всі кришечки на АКБ....я вот думаю чи добре мені порадили ці спеціалісти??? чи неварто нічого там відкручувати і як його правильно зярядити??? ДЯКУЮ!!!

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0



2

Re: Обслуговування акумулятора

Всё правильно, Вам сказали. Ключ 8-10 рожковый. Снимаете аккумулятор, выкручиваете крышки, смотрите сколька ампер часов акум. если 60 АЧ, значит регулируете зарядное устройство на 6 АЧ и ставите 10 часов на зарядку. Но не больше 10 часов.
Я как раз у соседа взял зарядное устройство и сегодня-завтра буду этим заниматься.

Моя жизнь-мои правила... 
YAHOO!ею с наших дорог.
Трансфер Киев-Аэропорт-Киев
Opel Zafira b 6 мест
  0

3

Re: Обслуговування акумулятора

kolob написав:

Всё правильно, Вам сказали. Ключ 8-10 рожковый. Снимаете аккумулятор, выкручиваете крышки, смотрите сколька ампер часов акум. если 60 АЧ, значит регулируете зарядное устройство на 6 АЧ и ставите 10 часов на зарядку. Но не больше 10 часов.

По теории да.
Но лучше зарядный ток ставить меньше номинала.
Кроме того лучше использовать зарядное ус-во с авторегулировкой, которое будет понижать ток зарядки по мере зарядки АКБ.

  0

4

Re: Обслуговування акумулятора

при зарядці і відкручених кришечках не википить вся рідина?

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

5

Re: Обслуговування акумулятора

ls7 написав:

при зарядці і відкручених кришечках не википить вся рідина?

Не выкепит, если ток зарядки не будет превышать номинала.

  0

6

Re: Обслуговування акумулятора

прошу вибачити за дурні запитання, але чим ці довбані кришечки повідкручувати???

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

7 Відредаговано Sniff (2010-06-28 19:07:22)

Re: Обслуговування акумулятора

ls7 написав:

прошу вибачити за дурні запитання, але чим ці довбані кришечки повідкручувати???

Ножницами (как циркулем) или ложкой (как отверткой).
wink

  0

8 Відредаговано Andre7000 (2010-06-29 09:00:47)

Re: Обслуговування акумулятора

Теория существует два способа заряда. Первый током равным 10 проц. от емкости и закрепления заряда 2 проц током(сложно надо контролировать 3 показателя) Второй способ взять автоматическую зарядку у меня вот такая BOSCH 6А BATTMAX-8 откручиваем пробки. проверяем уровень( 1 см выше пластин) ставим на 15 часов . проверяем плотность( прибор стоит 15 грн) Если от 1,3 до 1,2 радуемся если меньше до зимы доживет ну а если 1,1 в мусор wink

Dacia Logan  1.6 MT Laureate
- Бери мало, будешь брать долго.
  0

9

Re: Обслуговування акумулятора

А когда нужно доливать дистиллированной  воды , для продления жизни аккуму.. ? В каких случаях ?

Dacia Logan 1.6 MPI  Service Pack 1     &    Dodge Caliber 1.8      &    Yamaha XVS400 Drag Star
  0

10

Re: Обслуговування акумулятора

iv9207 написав:

А когда нужно доливать дистиллированной  воды , для продления жизни аккуму.. ? В каких случаях ?

Всегда, когда уровень меньше минимума.

  0

11

Re: Обслуговування акумулятора

Недавно не міг завести автомобіль, стояв він лише 1 ніч, завів від іншого акумулятора, поїхав провірити....відключали мінус, і на якомусь приборі показувало 0,11 а має бути не більне 2-3 якоїсь фігні.... відключили запобіжник UCH (загальне живлення) стало 0,04. ...така фігня, буду пробувати заряджати його

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

12

Re: Обслуговування акумулятора

За 4 роки дійшли руки до рідного акума. Відпрацював на 5+. Вскритіє показало рівень електроліта на мінімумі і густина крайні банки 1,29, середні 1,25. З крайніх трохи перелито до середніх і всі долито дистилятом 1,5см над пластинами. Слідкуємо скільки ще проживе.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

13

Re: Обслуговування акумулятора

Мому рідному сьомий пішов retafuck:app:, аж страшно...:shok: Тільки раз доливав водички.

Логан - 1,6 Amb.
  0