26

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Так, піропатрони не спрацювали. Напевно вони пов'язані з датчиками подушок, або ще якось. Я думаю, удар не був настільки сильний, щоб спрацювали піропатрони і подушки. Все таки я відгальмувався до швидкості десь 60 км/год. Він рухався 30-40 км/год. 60-30=30 км/год. А те, що він підлетів і покрутився, то він дістав крім своєї швидкості ще копняка під зад  :D

  0



27

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Ihor написав:

І що він наекспертизував і як? (от сволота!)  yikes

якщо подивитися у ПДР, то побачимо таке:

10.3. У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються у попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.

За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.

згідно частини першої - винний Москвич, але якщо smyk розповів їм про обїзд того Москвича праворуч, то це означає що то було одночасне перестроювання і відповідно перевагу мав Москвич , оскільки знаходився праворуч (частина друга).

  0

28

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Москвич нарушил правила престроения- нельзя сразу через несколько полос перестраиваться. Однозначно.
Тем более, что он должен был "вливаться" в поток с полосы разгона, а не перестраиваться сразу в четвертую полосу.

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

29

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Я їм цього не розповів, і крім того, зіткнення відбулося на смузі, по якій я рухався, а не на тій смузі, в яку я нібито хотів перебудовуватись. Я і не збирався перебудовуватись, а тільки хотів уникнути зіткнення будь-яким способом, і в результаті, на мою думку, прийняв найправильніше рішення.

  0

30

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Співчуваю, на нашій останній зустрічі твоя машина була така краля, а тепер ... . Шкода, та то пусте, головне живий-здоровий, а гроші ще заробиш. Та й юридична підтримка зі страхової є. А того придурка притисни, якщо зможеш. Хай платить хоч все життя. В мене брат попав точно в таку ж аварію коло Володимира Волинського. Тільки його пасажир пів року в лікарні лежав, а машина пішла в брухт. Там місцеві менти свого відмазали і нічого з того не вийшло.  Тримайся.

  0

31

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

ik написав:
Ihor написав:

І що він наекспертизував і як?

...

Мене, власне, цікавило, за яку таку трудову/розумову роботу він узяв 1000 грн.?
І що за продукт вартістю 1000 грн. був результатом його роботи?  yikes

  0

32

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Geronimo написав:

Співчуваю, на нашій останній зустрічі твоя машина була така краля...

smile Та машинка у smyk буде ще ліпша краля -- Михайло відремонтується, замалює бампер під Prestige і буде пальцІ розставляти!  smile

  0

33 Відредаговано smyk (2006-10-18 15:26:03)

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

smile

  0

34

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Співчуваю! Головне - всі живі.
А той урод не випимши був?  :babruysk:

Logan Ambiance 1,4
  0

35

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Тебе явно будет легче, блин . Меня сегодня в 11-00 влупил милицейский бобик в правое крыло --- и от наших дилеров я прозрел - ониМОЛОДЦЫ!!! не ремонтируют конечно пока ничего  но зато КАК считают !!!!! Это Супер!!!! :plus: :plus: :plus: Все , конечно , сделаю своими руками , но за 10 минут заработал 700 грн. , правда шок присутствует до сих пор .

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

36

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

2nik написав:

номера ніби як МІнтовські.
простим смерним таких не видають

Номера когда-то были ментовские, потом Луценко поменял их на голубые с шерифскими звёздами, а эти приказал давать простым смертным....так что номера чувак просто получил как бэушные после ментов либо из уже ненужных остатков...

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

37

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Зам нач. авто части обл.упр. МВД по Луг. обл. на авто  без страховки ,без рутевки , под знак ... ну и т.д.

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

38

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Henry
Фотки в студию

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

39

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

так тока завтре

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

40

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Да что же это ДТП косяками пошли. censored А что же будет когда снег выпадет - страшно подумать.  :sjuk:

Dacia Logan 1.4 Ambiance
  0

41

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Так цыплят -то по осени считают , а зимой будем ездить скромнее ,если  не скромно - читай пункт первый :retas: :retas: :retas:

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

42

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Ну что ж, искренне сочуствую...

smyk написав:

обережно обійти його справа. Машину почало заносити, я зрозумів, що нас зараз розкрутить, тоді взагалі невідомо, куди нас викине, відпустив гальма, вирівняв машину і далі гальмував.

А вот чтобы такого не произошло, основной упор при комплектации делал именно на АБС (хотя жаба душила  :fool: ). Будем надеяться, что не пригодится, но береженного, как известно...  :like:

Кто хочет - тот ищет способ, кто не хочет - ищет причину!
  0

43

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Henry
Колега! Співчуваю. А що сказав той мєнт? Що правила не для нього?

  0

44

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Выложил стоимость з/ч и работы , названные дилером.Я писал ,что они бестолковые :babruysk: - ждать цифр пришлось минут 40, а цифры впечатлили :app: :app: :app: , учитывая , что работ по ремонту они не производят. :grater:

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

45

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Henry написав:

Выложил стоимость з/ч и работы

И сколько?

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

46

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

smyk
Сочувствую, таких "водителей" нельзя на дорогу пускать.

Dacia Logan 1.4 Ambiance Torreador
  0

47

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

smykКоллега я Вам сочувствую!!! Сам  08 августа сего года попал в Одессе в ДТП. По состоянию на 20.10.2006 года жду запчастей, вот завтра еду сам в Одессу за крылом и капотом (у официалов они должны прийти только через неделю). Так что удачи в ремонтном деле. Если нужна будет помощь в запчастях сообщи в личку отдам вам свои от официалов (крыло правое и капот). :sjuk:

Любимый Логанчик продал, но в душе всеравно Логановод!
  0

48

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

... На фотографіях видно, що у тебе останні мінімум два метри праве переднє колесо їхало юзом по гладенькій гудроновій плямі без жодного камінчика -- може з дорожників збитки злупити (наводка для страхової компанії)?  wink

  0

49

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

В товариша парк машин Рено Кенгу (8 шт.) Неодноразово йому доводилось мати справу з замовленням запчпастин в Польщі (десь недалеко від кордону є великий склад запчастин для французьких машин). До речі, всі машини в "Універсальній" застраховані. Проблем з віддачею грошей по польських фактурах в нього здається не було. От він мені запропонував, що привезе в межах 1-2 тижнів запчастини. Єдине, візьму в салоні копію рахунку з артикулами запчастин по каталогу. Виходить крім того, що швидше, ще й дешевше, ніж в наших сервісменів. Маю надію, що все вийде так, як він обіцяє.

  0

50 Відредаговано LawGun (2006-10-22 16:47:40)

Re: ДТП на окружній Новограда-Волинського

Щиро співчуваю (ще й автомобіль такого кольору, як у мене )

smyk написав:

15 жовтня

На цьому відрізку траси було 4 полоси руху в кожну сторону (2 основних, смуга розгону і смуга гальмування. Напрямки руху розділені 50 см. стовпами, між якими натягнуті троси. Я рухався по лівій основній смузі (фактично третя) з швидкістю десь 100 км/год. По смузі розгону з швидкістю приблизно 30 км./год. рухався "Москвич". Тут раптом з першої смуги він без поворотів, без попередження почав рухатись по діагоналі вліво. Я зразу скинув газ, ще не гальмував, чекаючи, що він збирається робити і по якій смузі збирається рухатись. Перебуваючи в правій основній смузі він не залишився на ній, а рухався далі вліво.......
На питання до водія Москвича: "Що ж ти робиш?!", я отримав дуже змістовну відповідь: "А я думав, що встигну проскочити...". Тобто він хотів з 1 смуги проїхати в 4 смугу, і думав, що проскочить....

В подібній ситуації і я мало не опинився. На відрізку Б.Церква - Жашків аналогічно з розгінної полоси в четверту вирішив проскочити трактор Білорус з прицепом. Ніколи не міг би подумати, що людина в тверезому умі ризикне на тракторі з прицепом проскочити на автостраді перед легковиком. У мене просто вистачило секунд, щоби пригальмувати настільки, щоб він все-таки проїхав. Швидкість була невисокою, а асфальт сухим.

При захисті своїх інтересів потрібно акцентувати увагу на тім, що Москвич - місцевий, і очевидно, виїхав з другорядної праворуч, щоб на полосі гальмування  за стовпчиками розвернутися в протилежний Вашому руху бік.

Так що тут пункти ПДР про рух в одному напрямку по паралельних полосах не проходять. Він повинен був пропустити транспорт (Вас) і лише потім виїжджати на трасу. На другій фотографії чітко видно, що це - місце розвороту.

а на 835-й (за нумерацією фотоапарата) - що виїхав з другорядної, що під лісом. Додатковими підтвердженнями може служити прописка водія Москвича (Звідки їздить і куди)

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0