26

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Анатоль написав:

спор у них 112 а на навигаторе 107

я ж об этом и говорю, что почти всегда у них превышение на 2 км в час, не на 5, 10 или 15, а именно на 2 (82, 92 и т.п.)
не странно ли???

Lyurick написав:

Позовну заяву про скасування постанови про адміністративне правопорушення" в суд?

попробуй сначала отправить жалобу нач. полка ДПС которые тебя остановили (заказным письмом с уведомлением)
если это не поможет, то тогда уже в суд

Lyurick написав:

в результате, если, припустим, суд проиграю - платить 255 или уже прийдется 255*2

если логически подумать, даже если суд проиграешь, то прийдется платить 255, ведь на время рассмотрения твоего дела действия постановы (протокола) приостанавливается
и еще, срок рассмотрения административных дел 2 месяца, если за этот период тебе не предъявят официального обвинения, то автоматически протокол (постанова) аннулируется

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0



27

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Lyurick написав:

... а что за иск (=позовна?)

да, иск=позов.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

28

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Crazy Poison написав:

бачив знак, тому по навігатору їхав 75 км/год

А на спідометрі скільки було? Бо я щось не поділяю такої довіри до навігатора. Як на мене, то це не точний прибор для вимірювання швидкості у реальному часі, дуже завелика інертність. Та й сам спосіб вимірювання... - дуже багато похибок там закладено.  imho2

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

29

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Tank
80

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

30 Відредаговано smyk (2009-05-05 20:28:46)

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Анатоль написав:

Вот ксли-бы на ЖПС было чтото сродни "черного ящика", ну хотя-бы за последних 15 минут езды, было-бы вообще здорово

Так не проблема! іГО вміє записувати лог. Крім того, можна поставити GPSGate. Він працює в фоні, пам'яті практично не займає. Пише NMEA лог. Цей лог можна відтворити на віртуальний COM порт. А в настройках будь-якої програми для навігації виставити той же віртуальний COM порт. Тоді ти будеш бачити в тому самому іГО (для прикладу) свою швидкість і місце на карті в будь-який момент, бо відтворення лог файлу можна перемотувати назад-вперед і відтворювати з різними прискореннями і заповільненнями. Тіпа "чорний ящик" існує! Без додаткових витрат  smoke

  0

31

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Tank
Crazy Poison
В іГО 2006+ похибка (показники спідометра і ГПСа) приблизно 5-6 км/год.
В іГО 8 похибка (показники спідометра і ГПСа) приблизно 6-9 км/год.
Тому краще перебдєть

  0

32

Re: 112 превышение или 110+20 ?

smyk написав:

Tank
Crazy Poison
В іГО 2006+ похибка (показники спідометра і ГПСа) приблизно 5-6 км/год.
В іГО 8 похибка (показники спідометра і ГПСа) приблизно 6-9 км/год.
Тому краще перебдєть

А в какую сторону??? и откуда такая информация?

Престиж 1,6 мокрый асфальт
Каждый имеет право на лево!
  0

33

Re: 112 превышение или 110+20 ?

2 Lyurick
У меня был аналогичный почти случай (скорости отличались)
В своем журнале я описал сие мероприятие.
Это было мое первое дело в суд с ГАИ, иск составлен не грамотно, тем не менее денег за него никому не платил. Сборы, которые суд требует оплатить - платить не нужно ("Прошу звільнити мене від сплати державного мита відповідно ст. 288 КУпАП"). Так и пиши и посылай всех нах. Ссылка на это есть в постановлении об уплате штрафа.
Текст иска уже нашли думаю?
PS Если что обращайся думаю будет время днем завтра могу помочь. Я сдавал иск 26 числа, а протокол был от 15-го того же месяца. Так что время есть еще достаточно на обдумывание. Я вот только ничего не забрал с суда о решении по делу.

Миру - мир, а грекам - деньги!
  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 
Logan PRESTIGE blue mineral
  0

34

Re: 112 превышение или 110+20 ?

AlexSS написав:
smyk написав:

Tank
Crazy Poison
В іГО 2006+ похибка (показники спідометра і ГПСа) приблизно 5-6 км/год.
В іГО 8 похибка (показники спідометра і ГПСа) приблизно 6-9 км/год.
Тому краще перебдєть

А в какую сторону??? и откуда такая информация?

я например доверяю скорости GPS полностью ибо убедился путем простой проверки у брата на спидометре ( мицык L200 ) 143 км/ч на GPS 144 км/ч у меня 158км/ч на моем GPS 144км/ч шли по Обуховской трассе в 1,40 по двум полосам по прямой в сторону Обухова после поворота за "Тремя мушкетерами" до поворота на Новые Безрадичи . А вот еще ссылочка кому интересно почитайте ссылку там написано что полиция и ученые признали точность показаний GPS -  http://www.autosphere.ru/content/view/1 … 89335/.Так что спидометр у нас в машинах врет на 8-10 км в БОЛЬШУЮ сторону это если до 120км/ч а дальше еще больше врать начинает. big_smile

Престиж 1,6 мокрый асфальт
Каждый имеет право на лево!
  0

35

Re: 112 превышение или 110+20 ?

smyk написав:

В іГО 2006+ похибка (показники спідометра і ГПСа) приблизно 5-6 км/год. (спідометр показує більше на 5-6 км/год)
В іГО 8 похибка (показники спідометра і ГПСа) приблизно 6-9 км/год. (спідометр показує більше на 6-9 км/год)

AlexSS написав:

и откуда такая информация?

З власного досвіду. Різні навігатори в колишньому Жигулі і в теперішньому Логані більше 4 років.

  0

36

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Вот у меня еще вариант. Только кто подскажет как подается в суд позов?


До ___________________ суду _______________
__________________________________________
(Вказати назву та адресу суду)



Начальнику ___________________ УДАІ ___________
_______________________________________________
(Вказати реквізити УДАІ регіону)


_______________________________________________
_______________________________________________
(Вказати свої прізвище, ім’я, по батьові, адресу)


На постанову ___________________________________
________________________________________________
(Вказати дані співробітника ДАІ, який виніс постанову, – прізвище, ініціали, посаду, дату винесення постанови)

У справі про адміністративне правопорушення,
Передбачене ч.3 ст.122 КпАП України,

            Адміністративний позов

Зазначену постанову винесено щодо мене співробітником ДАІ ніби-то за перевищення швидкості руху.
Постанова не відповідає обставинам справи, вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав.
У протоколі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки час, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо, а за таких умов різниця у кілька секунд може означати, що насправді виміряно швидкість автомобіля, який рухався у кількох десятках метрах від мого автомобіля.
При цьому у момент, близкий до вимірювання швидкості та зупинки, поряд із більшою швидкістю рухався автомобіль (вказати марку та/або номерний знак).
У відповідності до стст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірбвальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
Номер засобу вимірювальної техніки у протоколі та постанові відсутній, внаслідок чого перевірити наявність цих документів неможливо.
Розміри похибок вимірювань співробітник ДАІ мені не повідомив, що у відповідності до вимог зазначеного закону, перешкоджає використанню результатів вимірювань.
Результат вимірювання знаходиться у межах похибок вимірювань відносно величини, що перевищує дозволену швидкість на 20 км/год, а за таких умов гнаявність більшого перевищення (що необхідно для наявності складу зазначеного правопорушення) не може визнаватися доведеним.
Співробітник ДАІ під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
Співробітник ДАІ знаходився та проводив вимірювання, а також зупинив транспортний засіб, у межах дії відповідного обмеження швидкості (вказати населений пункт або дію знаку обмеження швидкості), але  у момент вимірювання транспортний засіб знаходився до зазначеного знаку. Тобто дія зазначеного обмеженя на нього не розповсюджувалася.
Співробітник ДАІ зупинив транспортний засіб, після перехрестя, яким закінчується зона дії знаку обмеження швидкості (відповідно до опису знаку 3.29 у додатку 1 „Дорожні знаки” до ПДР).
При цьому слід мати на увазі, що відповідно до опису таблички 7.2.1 вона може тільки зменшувати, а не збільшувати зону дії заборонного знаку, а отже, немає підстав для збільшення зони дії вказаного знаку поза перехрестя.
Окрім наведеного, слід зазначити, що розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не ьільки порушує мої права, передбачені ст.268 КпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та ін.обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.3 КпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено. Про що я зазначав у протоколі.
За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.
На підставі викладеного, керуючись стст.287, 288 КпАП України,

ПРОШУ:

Оскаржувану постанову скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

„____”__________ 20__р.

                    (Підпис)

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

37

Re: 112 превышение или 110+20 ?

muha
Вот это уже правильная заява  plus

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

38 Відредаговано muha (2009-05-06 12:10:21)

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Меня то же на беркут хлопнули (верней даже  не хлопнули) а предявили 83км хотя я реально ехал не больше 70 а то и меньше. Слов просто нет просто платить не зачто то же не охота, если б нарушил то другой разговор.
Я лучше адвокату заплатил чем ментам за разводы. Нужен адвокат!!!

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

39

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Я короче заплатил и все тут. В следующий раз буду ехать не 110 а 100 smile  censored

  0

40

Re: 112 превышение или 110+20 ?

AlexSS
з власного досвіду інфа. Також різними навігаторами вимірював і порівнював. Наприклад 100 км/год на спідометрі - це 94 км/год на навігаторі.
140 км/год на спідометрі - це 132 км/год по навігатору
170 км/год на спідометрі - це 160 км/год на навігаторі

Навіть автовиробники визнають, що спідометр завищує показники швидкості. Ще й гнилу відмазку знайшли: нібито "веління норм безпеки нові", начебто "підсвідомий вплив" на водія...

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

41 Відредаговано ПАПА (2009-05-06 14:11:45)

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Точность показаний спидометра
Автомобили                                                           Показания спидометра, км/ч
                                                40    60    80    100    120    140    160    180
                                                                                Истинная скорость, км/ч
Renault Logan 1.6                       35    55    75    94    113    132    150    —
Renault Logan Cup                      33    51    69    85    102    119    136    153
Renault Logan Cup AGA Racing    33    50    65    84    100    118    135    153

Инфо взято здесь: http://autoreview.ru/archive/2007/15/logan/

  0

42

Re: 112 превышение или 110+20 ?

ПАПА
ти бач, співпадають мої дані з авторевю))))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

43 Відредаговано ПАПА (2009-05-06 14:23:20)

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Crazy Poison Ну дык, век живи, век - экспериментируй... coffee
У меня двигло 1,4, мои данные немного расходятся, но не настолько, что бы ими афишировать...

  0

44 Відредаговано Lyurick (2009-05-06 14:49:32)

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Эко, блин я тему поднял?! Заодно и про GPS измерения скорости просветили, теперь буду подумывать в сторону приобретения сего девайса....
А если по теме... терзают меня сомнения, подавать позовну или оплатить.....? empathy
Если бы вагон времени был, если б я действительно не гнал, то тогда сомненья прочь ..... но как подумаю что ожидает эта бюрократическо-юридическая возня, требующая и сил и времени.. Прям не знаю стоит ли  255 грн весь этот гемор?!
Но, в любом случае всем форумчанам респект, на будущее умнее и подкованнее (по крайней мере я) буду в вопросах с гайцами.
А вот еще по поводу общения с ними статейка
[url]http://www.cripo.com.ua/print.php?sect_id=1

человек на 80% состоит из жидкости, но у некоторых она тормозная и конкретно не долитая!  big_smile
  0

45

Re: 112 превышение или 110+20 ?

ПАПА написав:

У меня двигло 1,4

так і в мене 1,4
і дані мої особисті))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

46

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Lyurick
Не сдаваться!
Заскочить в суд и оставить там иск. Ждать повестки. Явиться раз.
У меня в "письме счастья" +33 км от разрешенной и 340 грн штрафа. Суд зарегистрировал 18.02.09, по сегодня никаких движений.

PS Если б еще кто-то просветил насчет сроков рассмотрения административных дел... Был слух, мол по истечении 3 месяцев, если не явился ответчик дело считается выигранным... ИМХО

Миру - мир, а грекам - деньги!
  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 
Logan PRESTIGE blue mineral
  0

47

Re: 112 превышение или 110+20 ?

milon написав:

PS Если б еще кто-то просветил насчет сроков рассмотрения административных дел...

Стаття 122. Розгляд адміністративної справи у
                 судовому засіданні

     1. Адміністративна  справа  має  бути  розглянута  і вирішена
протягом розумного строку,  але  не  більше  двох  місяців з  дня
відкриття  провадження  у  справі

milon написав:

Был слух, мол по истечении 3 месяцев, если не явился ответчик дело считается выигранным... ИМХО

kez_15 фантастика... - нет такого в кодексе, никогда не было и не будет.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

48

Re: 112 превышение или 110+20 ?

В последнем "Автоцентре" статья с примерами для подачи иска в суд за превышение, с комментариями !  nose_eat

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

49 Відредаговано Lyurick (2009-05-08 10:27:02)

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Zevs написав:

В последнем "Автоцентре" статья с примерами для подачи иска в суд за превышение, с комментариями !  nose_eat

Спасибо.

ТАК, МИНУТКУ ВНИМАНИЯ!!! Особенно прошу разъяснения у юристов! В связи с вступлением в силу Постанови від 22 квітня 2009 р. N 395 "Про внесення змін до Правил дорожнього руху" объясните с какой скоростью можно ездить и что не является поводом для штрафа?

пункт  ПДР 12. ШВИДКІСТЬ РУХУ
подпункт ґ) 
іншим  транспортним  засобам: на автомобільній дорозі, що позначена  дорожнім  знаком  5.1  (  306а-2001-п ) - не більше 130
км/год.,  на  автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що  відокремлені  одна від одної розділювальною смугою - не більше 110 км/год., на інших автомобільних дорогах - не більше 90 км/год.

Знак 5.1 - это знак автомагистрали.

Ранее было "на  автомобільній дорозі" позначеної знаком "дорога для автомобілів" (см пост№1).
Теперь "на  автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що  відокремлені  одна від одної розділювальною смугою".

А сейчас внимание ВОПРОС!
Дорога по которой я ехал и попался на фен - Київ-Харків-Довжанський (М-03) с учетом новой редакции закона - разрешает движение
со скоростью 110 (+20) ?

человек на 80% состоит из жидкости, но у некоторых она тормозная и конкретно не долитая!  big_smile
  0

50

Re: 112 превышение или 110+20 ?

Если была разделительная полоса - то можно. Вот, например, на Чернигов можно теперь ездить 110+20

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0