126 Відредаговано Bob3000 (2012-06-21 16:11:39)

Re: Топливный фильтр

Grim написав:
Bob3000 написав:

У кого фильтр в баке?
Сфоткайте свою сервисную книжку, страницу по теме.

У меня написано, что программой не предусмотрена замена фильтрующих элементов, расположенных в баке.

Вопросов нет... фильтр под брюхом менять раз в 30 тыс.км., а если фильтр в баке - катаемся до упора...
Я пропустил какую-то новую технологию самоочистки фильтра встроенного в БН?
Тогда и тем, у кого выносной ТФ нужно сделать послабление, типа всё братва, ветер перемен, фильтр более не меняем...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0



127 Відредаговано Donpedro (2012-06-21 17:49:34)

Re: Топливный фильтр

Так в перших рекомендаціях так і було 120 тис. км на заміну зовнішнього фільтру. То вже пізніше сказали його міняти кожних 30-ть бо побачили яке паливо у нас продається.

Думаю якщо заправлятись хорошим паливом то фільтр легко відходить ті 120 тик.

  0

128

Re: Топливный фильтр

А дальше? В регламенте Рено не предусмотрена замена фильтра встроенного в БН. Ва-ап-че.

Donpedro написав:

Так в перших рекомендаціях так і було 120 тис. км на заміну зовнішнього фільтру. То вже пізніше сказали його міняти кожних 30-ть бо побачили яке паливо у нас продається.

Думаю якщо заправлятись хорошим паливом то фільтр легко відходить ті 120 тик.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

129

Re: Топливный фильтр

Bob3000 написав:

А дальше? В регламенте Рено не предусмотрена замена фильтра встроенного в БН. Ва-ап-че.

Будем менять бензонасосы, когда заводиться перестанет. Или думаю можно заменить сам фильтрующий элемент. Бензонасос ведь разбирается. Распилить какой-нибудь подходящий топливный фильтр и достать от туда.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

130 Відредаговано VitalCat (2012-07-16 00:13:10)

Re: Топливный фильтр

Bob3000 написав:

Сеточка (фильтр грубой очистки) есть у всех, у кого нет под брюхом фильтра тонкой очистки - утого стоит жирный фильтр тонкой очистки в колбе БН.

по моей просьбе на ТО-3 официалы проверяли сеточку в баке И НЕ НАШЛИ ЕЕ.:shok:
про фильтр внутри БН сказали, что он отдельно не меняется (если я правильно понял: не на что менять).
вопрос: а была ли сеточка?:crazy1: в смысле, может ли ее не быть? и где она расположена?

Dacia Logan 1.4 Base Blue mineral
  0

131

Re: Топливный фильтр

Ребята. у кого фаза 2.... Кто нибудь доустанавливал себе фильтр тонкой очистки топлива?

Наткнулся на видео, чел себе сделал, думаю для авто лишним не будет...? Какие мнения... Фаза 1 фильтр есть, Фаза 2 все тоже самое фильтра нет... Бенз - тоже овно что и было...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lhAKQG_1YJg[/youtube]

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

132

Re: Топливный фильтр

Зачем нужен  такой фильтр? для собственной самооценки? Давно известно, бензин на любых заправках не соответствует ГОСТу, в нем нет тонкой грязи он просто не соответствует нормам и убивает наши движки. А эти фильтры можно дома на сливной бачок поставить, пользы будет столько же...

  0

133

Re: Топливный фильтр

Soda написав:

Зачем нужен  такой фильтр? для собственной самооценки?

нет, для вашей самооценки... Если нечего сказать, лучше промолчать. Молчание золото. Это ваш случай.

Soda написав:

Давно известно, бензин на любых заправках не соответствует ГОСТу, в нем нет тонкой грязи он просто не соответствует нормам и убивает наши движки.

Может приведете факты??? А то снова бла бла бла.... Ссылочку что у наших бензинов нету "тонокой грязи", а есть токо толстая... Самооценнный вы наш, тогда ответьте, почему на первой фазе фильтр есть, а на втрой нету?

Soda написав:

Зачем нужен  такой фильтр?

для тонкой очистки топлива... Пора знать.

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

134 Відредаговано Grim (2013-05-23 00:11:45)

Re: Топливный фильтр

По-моему соответствие нормам Евро-3, Евро-4 и т.д. отменяет наличие топливного фильтра. У меня пробег уже за 100 тыс. Топливного нет и я не парюсь по этому поводу.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

135

Re: Топливный фильтр

На 105ткм добрався до бензофільтра, оскільки почала хандрити на бензі. На газу все гут. Зі 105 на бензі тис 10 максимум. На мокро продувався з зусиллям. Вскрив. Присутній легкий дрібний наліт іржавого кольору на вході, вихід- чистий. Заміна не допомогла. Вскрив бак. Сітка теж чиста.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

136

Re: Топливный фильтр

Менял на днях топливный фильтр, и обнаружил одну неприятную деталь: на выходе фильтре нет тройника - идет одна трубка на топливную рампу, а трубка к регулятору давления топлива просто висит в воздухе... зачем, почему, и, собственно, какие риски?

  0

137

Re: Топливный фильтр

какой лутше поставить топливный фильтр на дизельный двигатель?.

  0
Спасибо сказали: Clone-771

138

Re: Топливный фильтр

kvas.v написав:

какой лутше поставить топливный фильтр на дизельный двигатель?.

С дякую ошибочка вышла(нечаянно нажал не ту кнопку  smile ).Вообще то лучше поставить оригинальный фильтр.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

139

Re: Топливный фильтр

Сегодня решил почистить сеточку бензонасоса и после вскрытия сделал вывод, что можно было туда и не лезть. Сеточка вся черная, но никакого крупного мусора на ней нет. Только на дне колбы было немного какого-то очень мелкого песка. Сетку промыл в уайтспирите, он стал желтоватого цвета. Пробег авто 135 тыс.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

140

Re: Топливный фильтр

Всім доброго здоров"я!

Ось і у мене стало питання заміни паливного фільтру. Вже перерив форум і частково простори інтернету. Логан МСВ 2012 р.в. 1,6, 8кл, Ф2. Пробіг на бензині біля 40 тищ + 12т. ГАЗ. Почала тупити на бензині. Свічки свіжі. Чеку нема. Грішу на бензофільтр. Особливо відчувається на холодну. ( Схожа ситуація була коли був Деу Сенс. Чистив декілька разів форсунки, міняв паливний фільтр, але все було марно, поки не змінив сітку на бензофільтрі в самому баку. Хоча, їй було всього трохи більше року і на вигляд вона була нормальна і авто теж працювало на ГАЗУ...)

    По фільтру на моєму логані:

Вже зрозумів, що на моєму Логані фільтр знаходиться в баку і  іде всборі з поплавком, моторчиком і т.д.

Подивився ціни на таку здавалось би дрібницю і трохи в шоці (мало кажучи).. 2500грн якщо з моторчиком. Якщо без - нехай 2000-1500.... Французи "молодці". Так, при умові гарного бензу, нехай 120тищ служить, а за нашим бензом - інша ситуація...

Питання наступне: Чи ніхто не перероблював цю "супер-надійну" систему фільтрування палива з доступною можливістю міняти фільтр тонкої очистки?  Наприклад, в Сенсі\Ланосі - у бензобаку в колбі  - знаходиться сітка, а вже під капотом сам фільтр тонкої очистки. Якій міняється за 2 хвилини.. Як би, і в бензобаці мінявся сам картридж тонкої очистки, було б добре) але, звичайно виробнику з цього менше "вихлопу"...

Я вже думаю, що можна було б розпиляти колбу і взяти фільтр з якогось донора,вставити, запаяти пластик + під капотом перед форсами поставити  паливний фільтр тонкої очистки smile

Завчасно вдячний всім за відповідь.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-10-26 12:06:44[/merge_posts_bbcode]

Так, і щодо колб. З інформації, колба трохи менше, чим в Ф1 і сітки вже нема, а лише сам картридж тонкої очистки. Тобто всього один фільтруючий елемент... Якщо б була сітка, то основний би забивався менше і відповідно катав значно довше...

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-10-26 12:14:48[/merge_posts_bbcode]

Продовжуючи вивчати питання, прийшов ще такий варіант, який можливо допоможе. А саме, купити якийсь очисник для бензо баку, можливо і фільтр частково прочиститься. Але вся ця кака піде на форсунки.. А тому, щоби цього не сталося, то  додатково під капот в магістраль поставити фільтр тонкої очистки. Що думаєте, панове!? )

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

141 Відредаговано ROKKY_MCV (2017-10-26 13:49:02)

Re: Топливный фильтр

yanus дякую!  Вже знайшов деякі більш бюджетні варіанти\замінники на drive.ru  .. Хуух, трохи заспокоївся smile
Комусь теж може знадобитись ця інформація.

Варіанти в порядку пріоритету:

zekkert kf5463   - біля $18 -наче без всяких доработок підходить

NIPPARTS N1331054  - біля $13 -

Japanparts FC130S

Interparts ipft20 (

LF249M LYNX

всі номери знайдені на драйв.ру . Перед встановленням бажано ще трохи вивчити тему (з того ж драйв.ру). Поспішаю поділитись інформацією, що маю зараз. А коли встановлю той чи інший, то ще додатково відпишусь.

Все-ж таки буду радий інформації, бо напевно вже багато хто зіткнувся з заміною паливного фільтру, а оригінал за $100+ не кожен хоче ставити...

і, якщо не заборонено правилами Форуму - даю посилання на Zekkert kf5463   https://www.drive2.ru/l/477407125220360 … 0#comments

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

142

Re: Топливный фильтр

ROKKY_MCV, http://www.logan-club.ru/forum/viewtopi … amp;t=8158

  0

143 Відредаговано ROKKY_MCV (2017-10-26 15:01:10)

Re: Топливный фильтр

ага, дякую. Був тут. нажаль, там не всі відповіді на питання... прочитав другий раз

тут ще чимало інфо - http://logan-club.ru/forum/viewtopic.ph … p;start=90  - зараз вивчаю

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

144

Re: Топливный фильтр

ROKKY_MCV, я б не поспішав з бензофільтром. 40ткм маловато. Це можуть бути проблеми газу. Що з паливними корекціями?

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

145

Re: Топливный фильтр

ROKKY_MCV, у меня пробег 165 тыс. и пока проблем с фильтром нет. На Ф2 сетка есть также как и на Ф1. Может для начала стоит ее посмотреть.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

146

Re: Топливный фильтр

rk03 та Grim - дуже схоже на сітку. При натисканні педалі інтенсивніше  на холодну іде затримка, наче хтось притримує авто за задок smile. Та й на гарячу вже здається не так їде як рік тому, коли придбав авто. Плюс, не рідко катаю з невеликою кількістю бензу в бензобаці (2 поділки -10-15л). Це думаю і прискорило засмічення сітки..  Так можливо, спочатку сітку спробую поміняти. Загальний пробіг вже за 52к. І, наскільки мені відомо, бензонасос всеодно качає бенз під час роботи двигуна на ГАЗУ!?

На ГАЗу їде нормально. З корекціями правда не скажу. Все збираюсь до "нормальних" діагностів заїхати. Може хто підкаже до кого в Києві можна підскочити? Десь на форумі бачив, що наче у Вишгороді і Бучі чи Ірпіні є хтось. Я сам з Оболоні. Дякую

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

147

Re: Топливный фильтр

ROKKY_MCV написав:

Плюс, не рідко катаю з невеликою кількістю бензу в бензобаці (2 поділки -10-15л). Це думаю і прискорило засмічення сітки..  Так можливо, спочатку сітку спробую поміняти. Загальний пробіг вже за 52к. І, наскільки мені відомо, бензонасос всеодно качає бенз під час роботи двигуна на ГАЗУ!?

На ГАЗу їде нормально.

190ткм в баку 2-3 палки і БН постійно качає ( точніше - підкачує) і все ґут. На 110ткм теж їхала на газі нормально, а на бензі вмирала. Промив БФ, вскрив БН, все чисто. Вирішилось заміною ГФ.
ГФ які?

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

148 Відредаговано ROKKY_MCV (2017-10-27 13:06:59)

Re: Топливный фильтр

rk03 написав:
ROKKY_MCV написав:

Плюс, не рідко катаю з невеликою кількістю бензу в бензобаці (2 поділки -10-15л). Це думаю і прискорило засмічення сітки..  Так можливо, спочатку сітку спробую поміняти. Загальний пробіг вже за 52к. І, наскільки мені відомо, бензонасос всеодно качає бенз під час роботи двигуна на ГАЗУ!?

На ГАЗу їде нормально.

190ткм в баку 2-3 палки і БН постійно качає ( точніше - підкачує) і все ґут. На 110ткм теж їхала на газі нормально, а на бензі вмирала. Промив БФ, вскрив БН, все чисто. Вирішилось заміною ГФ.
ГФ які?

Щось не зовсім розумію зв'язок  можливої забитої газомагістралі до поганої роботи на бензині smile  . ГФ(газофільтр якщо я вірно зрозумів) міняв пару тищ назад. Хоча, попередній після 11тищ був в гарному стані ще....

І, Ви пишите "Промив БФ" - я думаю, що це і дало покращення, а не заміна ГФ smile. В мене на Сенсі, коли був, сітка забилась через десь півтора роки після заміни... Візуально вона виглядала не погано, але виявилася таки непридатна. Поміняв нову і все стало гут!

Тут ще питання. Зустрічаю інфо, що в авто до 2008р була сітка, а далі не було. Лише "губка" (фільтр тонкої очистки) - в колбі з бензонасосом... невже сітки нема!? А всю очисну функцію бере на себе фільтр тонкої очистки??

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

149

Re: Топливный фильтр

ROKKY_MCV написав:

Тут ще питання. Зустрічаю інфо, що в авто до 2008р була сітка, а далі не було. Лише "губка" (фільтр тонкої очистки) - в колбі з бензонасосом... невже сітки нема!? А всю очисну функцію бере на себе фільтр тонкої очистки??

У меня 8-ой год Ф2, сетка есть.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

150

Re: Топливный фильтр

ROKKY_MCV написав:

ГФ(газофільтр якщо я вірно зрозумів)

ГФ, БФ - форсунки.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0