1

Тема: Тоновані вікна

Народ, я такої теми не знайшов, тому осмілюсь зачепити питання.
Кажуть що зовсім скоро ДАІ почне перевіряти ступінь затемнення вікон і якщо норма перевищена то немалий штраф.
Хто що знає по цьому. Вже є спеціальні прибори для цього.
Я в знайомого дєда на стоянці бачив такий собі ламінований папірець виданий в ДАІ де вказано що його затемнення відповідає нормам.
Цікаво де таке можна взяти і за скільки? Чи допоможе такий документ на дорозі.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0



2

Re: Тоновані вікна

Насколько мне известно на дороге Вас не имеют права остановить за тонировку, т.к. у даишников нет необходимых приборов для проверки светопропускания. Но при прохождении техосмотра у вас должны проверить этот параметр: на лобовом стекле коэффициент светопропускания-75%, на передних боковых-70%, на остальных-не важно(при условии двух внешних зеркал заднего вида). У нас на работе уже ребята подумывают о растонировке, но пока реально кого-нибудь "не нагнут" никто этого делать не будит.

"Автомобиль придумали мужчины:три педали-две ноги!"
  0

3

Re: Тоновані вікна

Гоги написав:

о растонировке

интересно сколько стоит

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

4

Re: Тоновані вікна

Гоги написав:

Насколько мне известно на дороге Вас не имеют права остановить за тонировку, т.к. у даишников нет необходимых приборов для проверки светопропускания. Но при прохождении техосмотра у вас должны проверить этот параметр: на лобовом стекле коэффициент светопропускания-75%, на передних боковых-70%, на остальных-не важно(при условии двух внешних зеркал заднего вида). У нас на работе уже ребята подумывают о растонировке, но пока реально кого-нибудь "не нагнут" никто этого делать не будит.

Так прікол в тому що Коломойський (головний даішник) сказав що прибори для провірки вже є, зараз вони випробовуються в Київській області і Криму. І як тільки вони себе оправдають то будуть по всій Україні. Прибори німецького виробництва, я бачив про них програмку. Може бути мінінгіт з тим. Я тільки осінню вивалив 650грн за затемнення, а тепер що їх прийдеться знову назад вибілювати. Якось нехочеться.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

5

Re: Тоновані вікна

OKurylyshyn написав:

Я в знайомого дєда на стоянці бачив такий собі ламінований папірець виданий в ДАІ де вказано що його затемнення відповідає нормам.
Цікаво де таке можна взяти і за скільки? Чи допоможе такий документ на дорозі.

в нас тут продає один такі чисті талони десь по 100-200 ре.
але то фігня якась imho2
хотя на вигляд супер: ніби ти пройшов випробування і твоя плівка має допустимі %

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

6

Re: Тоновані вікна

Navariec написав:
OKurylyshyn написав:

Я в знайомого дєда на стоянці бачив такий собі ламінований папірець виданий в ДАІ де вказано що його затемнення відповідає нормам.
Цікаво де таке можна взяти і за скільки? Чи допоможе такий документ на дорозі.

в нас тут продає один такі чисті талони десь по 100-200 ре.
але то фігня якась imho2
хотя на вигляд супер: ніби ти пройшов випробування і твоя плівка має допустимі %

Та ні, думаю це ризиковано, ще домахаються за підробку докуманта. Треба когось в мєнтовці знайомого шукати.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

7

Re: Тоновані вікна

Тема  за затемнення вікон є на форумі! Вимірювання має проходити з дотриманням ДСТ (ГОСТ), що в польових умовах не є можливим!!! Виходячи з того не все просто і, що коломійчики там наміряють, то їх справа, а що суд вирішить, то вже питання. Тому вивчити уважно ДСТ відповідний, особливо на умови вимірювання звернути увагу - вологість, температура, джерело світла, кривизна вікна та ін. Пошук запустіть, там і посилання на ДСТ є і багато іншої інформації. Все в темі про питання контролю тс на дорозі...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

8

Re: Тоновані вікна

OKurylyshyn написав:

Народ, я такої теми не знайшов,

offtopic  Вважаю, що треба переробити пошук, тому що наш форум "двомовний". Так як i наша ненька..
Щоб вiдповiдь на запит були на двох мовах  imho2

Ambiance 1.4 фаза1 +фильтр салона +передние ЭСП +парктроник +туманки +решётка "хром" +белая приборка +регистратор +задние стопари
  0

9

Re: Тоновані вікна

sLogan написав:

треба переробити пошук, тому що наш форум "двомовний". Так як i наша ненька..

цього вже не переправиш crazy

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

10

Re: Тоновані вікна

Можна трохи подивитися тут: Автомобильный центр Голосеевский прохождение Тех осмотра
але це вже про практику проходження ТО.

Все в этом мире можно сделать за два действия:
действие первое - берешь...
действие второе - ...и делаешь.
  0

11

Re: Тоновані вікна

Navariec написав:

в нас тут продає один такі чисті талони десь по 100-200 ре.
але то фігня якась imho2
хотя на вигляд супер: ніби ти пройшов випробування і твоя плівка має допустимі %

Гадаю що такий "талон" тільки на дорозі може й допоможе, але при проходженні чергового ТО будуть вимірювати и бракувати... тому купувати "псевдоталони" гадаю немає сенсу...

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

12

Re: Тоновані вікна

Сусанин написав:

при проходженні чергового ТО будуть вимірювати и бракувати...

може і так, але до року часу можна їздити.
але напевно краще затонуватися легкою плівкою і мати спокій, і вночі краще видно буде cool

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

13

Re: Тоновані вікна

Navariec написав:

може і так, але до року часу можна їздити.
але напевно краще затонуватися легкою плівкою і мати спокій, і вночі краще видно буде cool

Так. Так саме краще! Раз поклеїти дозволену стандартами і все!  upp  І безпека, і грошей лишніх не витрачаеш!

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

14

Re: Тоновані вікна

Любая тонировка не влезет в стандарты. Светопрепускание наших нетонированных стекол уже не 100%, поэтому если поклить пленку, даже самую светлую то докопаются если захотят. Всем правит беспрдел.
Сам езжу нетонированный по этой причине, хотя уже сильно надоел такой аквариум. Думаю подождать пока шум по этому поводу стихнет или ситуация не прояснится.

  0

15

Re: Тоновані вікна

Vladimir_K написав:

Сам езжу нетонированный

У нас летом такой солнцепек что требовать срывать пленку - это саботаж!!!!!!

Dacia Logan 1.4 Ambiance Torreador
  0

16

Re: Тоновані вікна

Vlad написав:
Vladimir_K написав:

Сам езжу нетонированный

У нас летом такой солнцепек что требовать срывать пленку - это саботаж!!!!!!

В мене техогляд в 2010, надіюсь до того часу щось змінеться.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

17

Re: Тоновані вікна

на рахунок тонування-хто в курсі-чи дозолено то за кордоном? через тиждень маю їхати до відня. а логанчик мій затонований по повній... бачив недавно репортаж з закарпаття, шо мадяри не пускають затоновані машини до ЕУ. чув що лобовуха і передні двері мають бути чисті...

  0

18

Re: Тоновані вікна

Dr.Mike написав:

на рахунок тонування-хто в курсі-чи дозолено то за кордоном?

ЗАБОРОНЕНО!

Dr.Mike написав:

шо мадяри не пускають затоновані машини до ЕУ. чув що лобовуха і передні двері мають бути чисті...

саме так!

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

19

Re: Тоновані вікна

Dr.Mike
Провел немало времени в Словакии - тонировка лобового и передних боковых КАТЕГОРИЧЕСКИ запрещена! Очень редко можно увидеть тонированную заднюю полусферу. А в Вену скорее всего придется через Словакию ехать.
Еще западнее (Австрия и Германия) тонировка воспринимается как дурной тон. Их законов не знаю, но почти уверен, что не менее строгие, чем в Словакии.

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

20

Re: Тоновані вікна

дякую!  app   буду розтоновувати  dash1 . на рахунок дороги- краще через венгрію-60 км від кордону -і автобан до упора

  0

21

Re: Тоновані вікна

Не знаю стосовно Угорщини, але й Словацький автобан непоганий. Не впевнен, правда, що вони встигли його добудувати до кордону з нами. Там дуже мальовничі місця, особливо Татри біля Попрада.

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

22

Re: Тоновані вікна

-EVG- написав:

Не знаю стосовно Угорщини, але й Словацький автобан непоганий. Не впевнен, правда, що вони встигли його добудувати до кордону з нами. Там дуже мальовничі місця, особливо Татри біля Попрада.

дякую,цікавий варіант. років 10 тому їхав татрами- справді гарно. але зараз береться до уваги якість дороги і час, треба глянути на мапу

  0

23

Re: Тоновані вікна

Штрафы за незаводскую тонировку
4-e сообщение

DC SXT 2.0 CVT
Я - человек, и ничто человеческое мне не чуждо. (Теренций)
  0

24

Re: Тоновані вікна

Dr.Mike написав:

дякую!  app   буду розтоновувати  dash1 . на рахунок дороги- краще через венгрію-60 км від кордону -і автобан до упора

100% через Угорщину я їхав позаминулої осені. Дорога просто супер, нічим не гірше німецького автобану, а головне що абсолютно пряма. Правда там через Будапешт прийдеться їхати, якщо дньом то легко заблудитись. Одне памятайте. Той угорський автобан платний. Про це пише кожних 50км але на їхній циганській мові. Я їхав, правда ще не на Дачії і мене штрафанули на 50євро. Оплатити проїзд можна на будь-якій заправці на цій дорозі. І нічого ти їм не докажеш, ублюдки такі, що нічого не хочуть слухати, тому будьте обережні.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

25

Re: Тоновані вікна

дякую. в курсі wink

  0