26

Re: Газовый котел + терморегулятор

Доцент
А фиг его знает - это ж его открывать надо  download

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0



27

Re: Газовый котел + терморегулятор

Zevs написав:

Взял Viessmann Vitopend 100 WH1B(турбо) за 6880 грн. Надеюсь, что будет работать долго и счастливо !

велкам ту зе клюб smile
надо что бы в эксплуатацию вводил представитель сервисной фирмы, иначе гарантия не поддерживается. У меня газовщики вообще боялись к котлу подойтить, сразу сказали - мы только трубу до него дотянем и все.
котел ттт 3 года пашет. профилактику один раз делал, чистку там всякую, говно мышиное, паутину выгребли, шото порегулировали. Котел пережил перевеску из одного угла дома в другой. работает даже летом, в дожди на минимуме коптит, чтоб дом не сырел.

Доцент вроде бы все еще немец, т.е. детали уже попадаются кетайские, но сборка и ОТК фашысская.

Logan phase1 Red 1.4 -> Seat Toledo Superwagen Dark gray 1.6
Logan phase2 Gray 1.4 -> RIP 25/09/2009
Cannot find REALITY.SYS...Universe halted.
  0

28

Re: Газовый котел + терморегулятор

trog написав:

велкам ту зе клюб

Спасиба.
С гарантией что-нибудь придумаем....

Как он вообще - не шумный ?

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

29

Re: Газовый котел + терморегулятор

Zevs написав:

Как он вообще - не шумный ?

нетъ. 
по сравнению с береттой соседской он очень тихий. ну звуки работы бывают немного отличаются по тональности. это нормально.

из того на что думаю стоит обращать внимание:
1. у нас котел подключался летом. давление газа было хорошее. зимой все стали топить - давление упало. Звали мастера на регулировку. счас все ок.
2. давление в отопительной магистрали. Если слишком большое (больше 4 атм вроде) то излишки воды он сам сольет. А вот если давление маленькое (у нас меньше 1.5 атм), то там снизу есть черный краник добавлять воду в систему. У меня было раз из-за воздушных пробок выросло давление, прошелся по батареям с отверткой, повыпускал воздух.

Logan phase1 Red 1.4 -> Seat Toledo Superwagen Dark gray 1.6
Logan phase2 Gray 1.4 -> RIP 25/09/2009
Cannot find REALITY.SYS...Universe halted.
  0

30

Re: Газовый котел + терморегулятор

trog написав:

1. у нас котел подключался летом. давление газа было хорошее. зимой все стали топить - давление упало. Звали мастера на регулировку. счас все ок.

Спасибо, бум знать !  wink

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

31

Re: Газовый котел + терморегулятор

Як там агрегат, працює?
Прошу поради компетентних людей. Порадьте 2-х функційний котел 24 кВт (турбований), щоб поменьше мороки з ним було. Знайомий радить VIESSMANN, але відгуки на них неоднозначні.

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

32

Re: Газовый котел + терморегулятор

а як щодо IMMERGAS?

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  1

33

Re: Газовый котел + терморегулятор

Наразі ніяк, так як відгуків мало і фірма для мене невідома (хоча це не показник).
На другій квартирі стоїть Арістон на який всі котять бочку, а мій вже 8 років калатає і крім поломки розширюючого бачка і підлаштувань сервісменів нічого поганого про нього сказати не можу.

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

34 Відредаговано RUNO (2015-01-12 21:17:44)

Re: Газовый котел + терморегулятор

Odja написав:

Знайомий радить VIESSMANN, але відгуки на них неоднозначні.

Мабуть усі котли мають неоднозначні відгуки. Тому що в інтернеті пишуть в першу чергу про проблеми техніки. А проблеми бувають у всіх марок. Я б спочатку порекомендував підібрати нормальний сервіс біля дому а потім вибирати з марок, які цей сервіс обслуговує. Якщо казати про особисті смаки, то мені подобається Rinnai  http://www.rinnai.com.ua

  0

35

Re: Газовый котел + терморегулятор

Odja написав:

VIESSMANN, але відгуки на них неоднозначні.

Меняли датчик какой-то, в остальном - работает вроде нормально

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

36

Re: Газовый котел + терморегулятор

RUNO написав:

А проблеми бувають у всіх марок.

Розумію що велике значення потрібно приділяти встановленню котла, так як це тільки збільшить термін його експлуатації.
Але можливо хтось поділиться власним досвідом пошуку і експлуації, тому що відгуки в неті це одне, а відгуки реальних людей це відповідно інше.

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

37

Re: Газовый котел + терморегулятор

Odja написав:

Як там агрегат, працює?
Прошу поради компетентних людей. Порадьте 2-х функційний котел 24 кВт (турбований), щоб поменьше мороки з ним було. Знайомий радить VIESSMANN, але відгуки на них неоднозначні.

Посмотри Ferroli, неплохие котлы.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

38 Відредаговано RUNO (2015-01-13 00:37:59)

Re: Газовый котел + терморегулятор

Odja написав:

а відгуки реальних людей це відповідно інше.

Можу розказати про Ріннаі. Мені підійшли його особливості. Він здатен працювати як в закритій так і у відкритій системі опалення. Можливо з цим було пов'язана невелика морока - час від часу відключався з помилкою про повітря в системі опалення. Сервіс цю проблему вирішив. При морозах декілька разів за  4 сезони було намерзання льоду в системі забору повітря. Причина в тому, що котел економічний, таке намерзання може бути при пониженні температури за 20 градусів мороза. Вирішується просто - знімається за хвилину патрубок забору повітря і декілька годин котел забирає повітря з приміщення. Ще у нього є особливість - він не тихий, принаймні Арістон на його фоні набагато тихіше. А причина в тім, що стоїть потужний насос на магнітній муфті. Тому в квартиру такий котел не дуже підійде, хоча можна йому зробити обезшумку. Його козир - він дуже економічний. Якщо Арістон 24кВт тактує - включається на повну потужність 24 кВт, потім зменшує полум'я до 9кВт і якщо потужність все одно завелика, він відключається до падіння температури води в системі опалення. Ріннаї включається на повну потужність - у мене 12 кВт, потім при нагріві води в системі опалення зменшує полум'я і якщо цього теж забагато, він відключає частину горілок. Таким чином його мінімальна потужність - 3кВт. Тобто він майже не тактує. На пульті можна виставити температуру води в системі, температуру повітря в кімнаті. Я користуюсь температурою води. Мінімальна температура нагріву - 47 градусів. Якщо це забагато, то на пульті можна ставити таймер включення раз в 30 хв, 1год, 2год,3год,4год. В цьому котлі потужність обігріву приміщення 12 кВт, тобто розрахований на 120 метрів площі а нагрів води - 16 кВт. Це менше ніж 24кВт у інших котлів. Для 1-2 точок водорозбору достатньо. А економічність котлів полягає ще в тому, що по газу чим більша потужність котла тим він споживає більше газу. Тому потрібно ставити котел без зайвого запасу по потужності. Занадто потужний котел - це як на камазі їздити в продуктовий магазин. До речі якщо не помиляюсь, компанія Деу купила ліцензію на виробництво котла Ріннаї старої версії. Але якість Ріннаї у Деу не дуже виходить

  0
Спасибо сказали: Odja1

39

Re: Газовый котел + терморегулятор

RUNO дякую за розширену відповідь ).

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

40

Re: Газовый котел + терморегулятор

Odja написав:

Наразі ніяк, так як відгуків мало і фірма для мене невідома (хоча це не показник).

http://www.komfort.com.ua/ru/catalog/ko … ix_26_2_i/

Добавлю из практики - Иммергаз оборудование - профессиональное и качественное (запроектировано и смонтировано уже более манадцати с лишком котелен от 24кВт до ....300 с гачком, так, что рекомендую... Голова от Иммергаз не болит ни у поставщика ни у потребителя...).
У Водной Техники (поставляет это и иное оборудование) реальная тех поддержка. Одна из не многих компаний, оборудование которой можно порекомендовать.
Присмотритесь к Иммергаз, реально "рабочие лошадки".

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0
Спасибо сказали: Odja1

41

Re: Газовый котел + терморегулятор

у меня immergas (правда не турбо) стоял с 2007 года, у шурина такой же, но турбо стоит до сих пор, вроде не жалуется

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

42

Re: Газовый котел + терморегулятор

Grafik87 написав:
Odja написав:

Як там агрегат, працює?
Прошу поради компетентних людей. Порадьте 2-х функційний котел 24 кВт (турбований), щоб поменьше мороки з ним було. Знайомий радить VIESSMANN, але відгуки на них неоднозначні.

Посмотри Ferroli, неплохие котлы.

Я конечно извиняюсь, но  Ferroli, себе бы я не поставил... Доводилось эксплуатировать... Не надежная машинка. Особенно в морозы донимают котлы этой марки, поработавшие более года...

Вообще, для нового строительства рекомендую брать котлы конденсационные, с емкостным бойлером (если газ вас не пугает, точнее ценопляски и прочие коврижки) . Саму же систему обязательно "теплые полы"

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

43

Re: Газовый котел + терморегулятор

Дядя Федор написав:

Вообще, для нового строительства рекомендую брать котлы конденсационные, с емкостным бойлером (если газ вас не пугает, точнее ценопляски и прочие коврижки) . Саму же систему обязательно "теплые полы"

Тут така цікава ситуація що будинок зданий з центральним опаленням і я тут вже живу, але на зборах ОСБ прийняли рішення перейти на індивідуальне опалення (дозвіл на це є) з відповідними заморочками з заміною газової труби, замінили лічильників (чим зараз і займається Львів Газ). Тому щось кардинально змінити я вже не можу, окрім поставити котел і під'єднатись до існуючої розводки.
P.S.За консультацію, ДЯКУЮ.

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

44

Re: Газовый котел + терморегулятор

RUNO написав:

Він здатен працювати як в закритій так і у відкритій системі опалення.

Нема часу дивитися його особливості але щось мені не віриться. Хіба що датчик тиску "підлаштувати". Хоча зробити це не складно. Правда навіщо відкрита якщо в котлі вже є бак?

RUNO написав:

Вирішується просто - знімається за хвилину патрубок забору повітря і декілька годин котел забирає повітря з приміщення.

Це особливість всіх котлів які мають закриту камеру згорання, тому це не плюс.

RUNO написав:

Ще у нього є особливість - він не тихий, принаймні Арістон на його фоні набагато тихіше. А причина в тім, що стоїть потужний насос на магнітній муфті.

на якій це там магнітній муфті? Як привило в котлах стоять звичайні циркуляційні насоси. В одних фірми Віло, в інших Грюндфос. В Вісманах написано Вісман але по зовнішньому вигляду то Грюндфос із лейбою Вісман. Грюндфоси надійні, Віло 5-6 років - і у всіх одна й там сама проблема - втулка, потім стук, потімзупинка.

RUNO написав:

Його козир - він дуже економічний. Якщо Арістон 24кВт тактує - включається на повну потужність 24 кВт, потім зменшує полум'я до 9кВт і якщо потужність все одно завелика, він відключається до падіння температури води в системі опалення. Ріннаї включається на повну потужність - у мене 12 кВт

На скільки кВт відразу заграється котел може впливати програма та сам газовий блок, підпал. Може на 1-3 сек. і потім відразу зменшуватися. В більш сучасних можна відразу налаштувати максимально на скльки кВт буде горіти полум'я не залежно від виставленої температури. Полум'я може змінюватися від сигналу датчика NTC температури. Тобто ви поставили 70 горить маленьким а потім збільшується.

RUNO написав:

він відключає частину горілок.

Хоч я від теми котлів відійшов все одно складно це уявити. В котлах газова горілка має бути одна - коврова. Полум'я регулюється газовим клапаном. Хоча не виключаю наявність 2-3 окремих газових пальників. Скинь модель котла.

24квт зроблено для того щоб підігрівати гарячу воду 10-11 літрів на хвилину при дельті 30град. (приблизно так).

Стосовно шуму. На нього впливає турбіна, насос, теплообмінник, газова пальник, газовий клапан. На шум я б уваги не звертав. Якщо насос сильний без регулювання швидкості і маленька система опалення - можлива кавітація ішум в трубах. Тому тут варіантів безліч. Це у Логана гарантовано шумить вижимний...)
При виборі радив би опиратися на сервіс і можливість купити запчастини. Були Юнкерси в яких летіли плати по 1800грн. з 40 котлів десь 15шт. Були масові проблеми з Вайландами, Біазі, Береттами і Арістонами. Шукайте майстра якому довіряєте і який обслуговує різні торгові марки.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: Odja1

45

Re: Газовый котел + терморегулятор

RUNO, подивився відео. Дійсно частково горить полум'я. Вибачаюсь.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

46

Re: Газовый котел + терморегулятор

Серинький написав:

на якій це там магнітній муфті?

Взагалі я при виборі серйозно підійшов до теми газових котлів й вивчив тему достатньо щоб говорити ствердно в тому, в чому впевнений. Є гарний форум https://www.forumhouse.ru/forums/130/ Це один з небагатьох турбінних котлів, який здатен працювати у відкритій системі опалення. Там дійсно стоїть насос на магнітній муфті, який використовується для обігріву теплих полів з великим літражем. Я при установці недогледів, й в систему опалення поставив фільтр з картриджем у целофані. Дивлюся, щось поганенько насос качає воду в системі опалення. Розібрав а там прокачка через фільтр йшла на площі з 2 квадратних сантиметри без целофану. Котел це навіть за помилку не визнав. Отже недоліком котлів Ріннаї я бачу тільки один - більша шумність ніж у котлів європейського виробництва.

  0

47 Відредаговано Сіренький (2015-01-13 11:49:10)

Re: Газовый котел + терморегулятор

RUNO, так. Я твій підхід знаю і завжди схвалюю. Рінаі багато яим відрізняється від інших виробників. В мого не бідного знайомого теж стоїть котел цієї ТМ. Проблема в сервісі. Він взимку викликав майстра з Києва, а це 80км. Ти який фільтр перед ним поставив? Звичачний ФГО  косий чи Хоневл промивний зі зливом бруду?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

48

Re: Газовый котел + терморегулятор

Серинький написав:

Ти який фільтр перед ним поставив?

Звичайний на 20 мікрон для гарячої води. В системі опалення вода з фільтру ОО. Раз в рік заміна картриджа. На рахунок сервісу я чому і кажу, що це головне. Знаю приклад, коли Арістон ставили газовики, що проводили в дім газ. Гроші взяли а тепер вже не їх проблема що там з котлом

  0

49 Відредаговано Георгич (2015-01-14 02:22:12)

Re: Газовый котел + терморегулятор

Серинький, на сьогодні по Вайлантам не погоджусь. Сервіс у них нормальний. навіть не нормальний а найкращий. Так, претензії до них були, втім вони до всіх були, пропорційно продажам.
В чому фішка сервіса Вайланта? - вони на своїх Каддіках приїжджають до клієнта з повним комплектом з/частин, тобто можна сказати з новими котлами))) під донори)))).
У Вайланта є ще одна фішка - він продає свою продукцію по старому курсу,тобто з реальним євродисконтом. От що у них буде с початку року, я не знаю.
ЗІ. Не реклама)))
Також в лічку можу порадити з ким доцільно працювати по котлам, кондиціонерам, та ін. кліматичній техніці, та сантехніці.
Доречі, для квартир та невеликих будиночків доцільно брати не 24кВт котел, а меншмалопотужній - на 15 кВт - є цікаві пропозиції.

  0

50 Відредаговано pri-vyacheslav (2015-01-14 09:30:28)

Re: Газовый котел + терморегулятор

Георгич написав:

Доречі, для квартир та невеликих будиночків доцільно брати не 24кВт котел, а меншмалопотужній - на 15 кВт - є цікаві пропозиції.

У меня 9 лет двухконтурный Аристон 24 UNO,на 2-х комнатную квартиру-ни разу не пожалел. У 15-ти кВт. одно преимущество,он дешевле. Эксплутационные расходы,что у 24 кВт,что у 15-ти одинаковые-газа они берут одинаковый объем,для заданной температуры. Ну а запас конструктивной надежности понятно где выше...ИМХО

Logаn 2013 1.2 Authentique
  0