1 Відредаговано dreamer (2008-10-21 12:07:20)

Тема: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

Машинку купив в Арма-Моторз на Нагірній 21 лютого 2008 року, менеджер Саша Мустафа, кредит брав на 5 років в Індекс-Банку (про нього розповідав в окремій темі). Додаткові опції: подушка безпеки пасажира, МР3-плеєр. Забирав вже з сигналкою, заднім парктроніком, бризковиками, блокуванням КПП, одразу ж після покупки замовив класні чохли на сидіння у Жені zpkeks. Враження від Арми дуже позитивні. Машинкою задоволений. Виявлені проблеми і недоліки за 15000 пробігу:
1) Задня передача іноді "тупить"
2) Витрата палива в середньому 8,2 л/100 км - хотілося менше (заливаю 92, місто/траса порівну, їжджу досить швидко але без ривків, завантужую помірно, кондиціонер в місті працює майже постійно)
3) Занадто "близьке" ближнє світло
4) Потіння мастилом кришки ГРМ - ремонт по гарантії під час ТО-1
5) Надірвалася задня поличка ліворуч в місці виходу з пазу барабану - негарантійний випадок, на Армі порадили звернутися в будь-яку майстерню, де шиють авточохли.
Емоції від машини лише позитивні. Якби зараз стояло питання вибору авта, не вагаючись брав би Логан МСВ в комплектації Лауреат, вибирав би лише між 5- та 7- місним big_smile  tbsenile

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0



2

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

На 14500 пройшов ТО-1 (в сервісну книжку записали 14000)
Менеджер - Борис upp
Стандартні операції - заміна мастила, масляного і повітряного фільтрів, додатково за порадою менеджера поміняв паливний фільтр (за реношними нормативами фільтр треба міняти через 30000 км). Сам його не бачив, але сказали що був у жахливому стані - це при тому, що заправляюся виключно на 2-3 заправках, які знаю. По гарантії - потіння мастилом кришки ГРМ. Вартість ТО-1: 400 грн. матеріали + 165 грн. послуги обслуговування.
Додатково купив 4 рідні сталеві диски на зиму (1933 грн.)
Потреби в поперечинах на леєра ще жодного разу не виникало - все чудово вміщується в салон, одного разу перевозив разом два великі офісні столи, жодних проблем. Навіть не знаю, чи буду їх купувати взагалі  tbsenile

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

3

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

Два дні тому потрапив у дуже неприємну ситуацію; але тепер люблю свою машинку ще більше. Їхав приблизно 80 км/год по довгому крутому спуску на трасі Лохвиця-Пирятин, завантаження авта приблизно 500 кг. Дорога пряма, зустрічних немає, попереду старий Москвич з причепом на швидкості до 40 км/год, до кінця спуску лишалося метрів 150-200, далі крутий поворот на 90 град. і довгий шматок дороги з забороною обгону. Ще встигав обійти по переривчастій розмітці, але закінчувати обгін мав вже на початку суцільної. Заздалегідь вийшов на зустрічну, розігнався до 100 км/год, до москвича лишалося метрів 7-8, і раптом він увімкнув лівий поворотник й одразу ж став повертати ліворуч на виїзд з польової дороги. Я одночасно просигналив, вдарив по гальмах і повернув кермо ліворуч, москвич зі своїм причепом вже перекрив всю дорогу, але перестав повертати (слава Богу!), а я вилетів на путівець ліворуч з невеликим заднім заносом на грунтівці. Гальмівний шлях був метрів 50, кузов не кренило, машина була керованою. Москвич проїхав ще 40 метрів по трасі, повернув і ніби нічого не сталося хотів проїхати мимо мене. Я посигналив, щоб його зупинити. За кермом сидів зовсім молодий хлопець, з машини вийшов, очевидно, його батько. Розгублено розводив руками і белькотів, що поворотник увімкнув як належить, просто його на причепі погано видно. Я порадив йому на майбутнє все ж дивитися в дзеркала і поїхав далі. Жінка сказала, що навіть не встигла злякатися, а мені через пару кілометрів довелось зупинитися, щоб покурити і заспокоїтись. Згадував, про що читав вже не один раз: безпечна різниця швидкості при обгоні не повинна перевищувати 20 км/год. А ще було приємно відчувати, що в екстремальній ситуації моя емсівішка не підвела, добре гальмувала і слухалася керма. Отаке...

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

4

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

Очень хорошо, что всё обошлось. Удачи.

Рено Сценик после Логана
  0

5

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

dreamer
Главное отлитие МСВ от моей старой четверки - она классно разгоняется и, что не маловажно, классно тормозит не зависимо от загружености upp  Проверено в похожей ситуации, чтоб ей! kez_15

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

6

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

Al
Дякую. Удачі всім, і щоб таких ситуацій було якомога менше.

Less
Так, керованість завантаженого авта під час екстренного гальмування - важливий плюс наших машинок. Але мабуть краще під час таких обгонів подавати додатковий сигнал фарами або клаксоном - про всяк випадок...

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

7 Відредаговано (((K0L0B))) (2008-10-31 19:07:07)

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

Самое главное не очковать-подпись Властелина Кубика
Хорошо то, что хорошо заканчивается empathy
И мы все не забываем, что можно воспользоваться службой СОС, достаточно перезвонить к любому из членов клубов всегда будет помощь kapitulation  empathy

Моя жизнь-мои правила... 
YAHOO!ею с наших дорог.
Трансфер Киев-Аэропорт-Киев
Opel Zafira b 6 мест
  0

8

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

За порадою Alex55 купив в "Укрзапчасті" на пр-ті Бажана (магазин "Драйв") зимову гуму Росава WQ101 185-65-R15 по 306 грн/шт. Гарантія на весь строк експлуатації за умови підтвердження шиномонтажу спеціалістами (чек або акт виконаних робіт). Вчора на Гродненській поставив гуму на диски, вартість шиномантажу+балансування+4 вентилі склала 222 грн. Готові колеса кинув у багажник, бо на градуснику було +16 С і на найближчі два тижні морозу не обіцяють. Поки що вирішив не поспішати - коли колеса готові, поміняти їх не проблема.  tbsenile

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

9

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

dreamer
Костя поздравляю с покупкой, надеюсь что останешся доволен. Только шиномонтаж по-моему дороговато. С другой стороны сделал и забыл, теперь больше тратиться не надо.

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

10 Відредаговано dreamer (2008-11-02 13:27:31)

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

Alex55
По-моєму теж дороговато, але зараз така ситуація, що поки шукаєш дешевше, воно всюди стає лише дорожче. Дякую тобі за пораду  upp  "Драйв" мені дуже сподобався, фаховий підхід і кваліфіковані консультації + серйозна гарантія. Тепер можна спокійно чекати зими  rock

P.S. Швидкість для цієї росавівської гуми була зазначена "до 180".  Тобто для 120-140 км/год вистачить цілком  tbsenile

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

11

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

Сьогодні поміняв колеса і поставив свій особистий рекорд споживання пального - 51,8 л/100 км  crazy_pilot  Залився 92-м в себе на райдужному, обнулив усе і в'їхав у затор.  2,5 км їхав 1 годину 40 хвилин (20.00 в бік Петрівки, це мала бути взагалі порожня дорога). Поки доїхав до бульвара Лепсе, середня витрата буда вже 13,5. Знову обнулив усе і поїхав назад (через пр-т Перемоги, Паркову і міст метро - 16 км проїхав за 25 хвилин, витрата 6,9 л/100 км. На душі полегшало, бо перед тим вже різні думки почали в голову лізти... crazy

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

12

Re: Logan MCV Laureat синій мінерал - Dreamer

Під Новий Рік наїздив 20 000 км. Особливо немає, що й сказати.
Всім задоволений. Поміняв водійський двірник - купив в "ОКей" 60-сантиметровий за 17 грн., ідеальний розмір на все скло. Оце й усі "модифікації". Саме таку машинку я й хотів – щоб комфортно їздити й не морочитися, що і як там влаштоване.

Зимова "Росава" непогана – гудіти починає десь після 100 км/год., але нові штрафи цю проблему зняли. Машинка добре тримає дорогу і слухається керма. Мені періодично доводиться проїжджати 10-км ділянку бруківки, покладеної ще полоненими німцями – на вісімці там навіть зуби торохтіли, а емсівішка йде, як океанський лайнер, плавно розгойдуючись – супер!

Коротше, анітрохи не шкодую про свій вибір, чого і вам бажаю!

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0