1 Відредаговано Grek (2008-09-08 16:33:01)

Тема: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Так як уже зареестрований на форумі коли почав оформляти кредит розкажу про неповних 2 тижні життя без автомобіля.
22.08 Пятниця; почав оформляти кредит в банку під 12% в доларах та 1.3 % одноразова комісія.
25.08 Доносив в банк документи яких невистачало, в мене як СПД з доходами по бумагам все добре, казали все в порядку і не таким кредити видавали, та оплатив 20% вартості авто сказали чекайте завтра до вечора гарантійну карту з банка десь на 17.00.
26.08 Чекав день, звоню о 17.00 гарантійної карти нема керуючий пообіцяв шо завтра в 12.00 буде гарантійна карта. сказав даю слово. Так як філія Луцька а банк Львівський то трішки справа затагнулась.
27.08 12.00 гарантійна карта на руках, але е ще робота. Вирішую деякі питання та о 15.30 їдемо у Рівне в салон по транзитні номера,фотографії машини та документи. Приблизно в 16.00 перший раз сідаю за кермо своеї машини та менеджер дозволяе проїхатись, зробивши невеликий круг повертаюсь на місце на спідометрі 17 км. В 18.20 відїзжаїмо з салону в сторону Луцька та о 19.30 ми вже дома. Потім зізвонююсь із знайомим, віддаю номера та документи з фотографіями для реестраці в МРЕО, каже шо постараеться зарееструвати, але не раніше 17.00 Так як МРЕО в Луцьку в четвер робить з 14.00.
28.08 Реестрація затягуеться.
29.08 Знайомий повідомляе що потрібна машина експерти відмовляяються підписувати папери без присутності авто (раніше можна було так робити якшо нова машина ,а зара відмовляються) в 12.00 зізвонююсь з автосалоном кажеть шо пошукають водія і приженуть машину в Луцьк. Звоню менеджеру в 13.30 каже е водій пообідае та після обіду виїде в 16.00 авто було в МРЕО експерти десь в 16.30 сфотографували машину і водій поїхав назад в Рівне. Техтаспорт і номери з МРЕО я забрав в 17.40. в банк йти вже пізно вирішив відкласти до понеділка.
2.09 Вияснились деякі нові нюанси в банку і мусили переробити деякі документи оплату страховки послуги нотаріуса та доплату курсової різниці перенесли.
3.09 Прийшов в Банк десь о 11.00 треба було ще кілька підписів, оплатив страховку.  Потім підїхала дружина та поїхали з представником банку до нотаріуса оформляти договір застави на автомобіль. Після оформлення в нотаріуса знову в банк платити курсову різницю за кредит (просто повезло що не заплатив в понеділок долар виріс що мав заплатити 2700 грн то заплатив 1300 грн ) і нарешті в 16.00 банк дав платіжку на всю суму та новий гарантійний лист. Але поїхати в автосалон через відкладену роботу яку прийшлось доробляти так і не вийшло так щей в дружини день народження вирішили відсвядкувати та зранку вже їхати в автосалон забирати авто.
4.08 зранку доробив справи та о 10.30 сів на Рівненську маршрутку, в 12.00 був в автосалоні підписав деякі папери, доплатив за встановлені в автомобіль речі, а сане; магнітолу, 4 динаміки, коврики та брязговикі які доречі дуже потрібні, забрав з пробігом 175 км.(так як машина їздила на реестрацію в Луцьк) заправив повний бак, влізло 45 літрів та в 13.00 виїхав уже на своему авто до рідного Луцька.
Підібемо підсумки;
Logan 1.4 Base 56780 грн.
Додаткові речі ( магнітолу, 4 динаміки, коврики та брязговикі) 2000 грн.
Встановлення додаткових речей 418 грн.
Транспортування своїм ходом на реестрацію 100 грн на бензин.
Страховка Каско 2839 грн.
Страховка Цивілка 100 грн.
Оформлення в МРЕО 2600 грн.
Доплата курсової різниці за кредит 1300 грн.
Одноразовий платіж за надання кредиту 300 грн.
Ось поки що все.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0



2

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Ну чё, удачи на дорогах.

Рено Сценик после Логана
  0

3

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Виложу фото моеї машини зроблені ще в салоні.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

4

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Прям как я, только у меня бампера грязнее и колеса уже не такие черные :tbsenile:
А если серьезно, то ни гвоздя ни жезла ипо больше "зеленых улиц"!!! :app:

  0

5

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

С покупкой!!! Рады видеть в наших рядах!!! Только приятного вождения любимого логанчика!!! Еще раз - поздравляем!!! storstark

  0

6

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

С покупкой!!! Ни гвоздя ни жезла. rock

«Глупых вопросов не бывает, бывают глупые ответы»
______________________
DACIA LOGAN Престиж 1.6
  0

7

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Поздравляю с покупкой.Сам окончательно решился на покупку Логана после тестдрайва на Логане тестя (тоже base).Удачи на дорогах и сплошного позитива от общения с машинкой.

Renault Espace V 1.6 DCI
"Хороший человек не тот, который умеет делать добро, а тот, который не делает зла!"
  0

8

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

З того часу як забрав з салону машину прошло 8 днів пробіг вже 1100 км відчуття просто супер порівняно з попередніми машинами яким було майже по 15 років хоча і іномарки Гольф 2 1989р. дизель їздив 2 роки, ВАЗ 21093 газ 1991р. пів року, пасат В3 1990р. дизель їздив 1.5 р. то машинка набагато краща. На перших 45 літрах бензину проїхав 700 км. розхід при обкатці зара 6.4 л в міщаному режимі їзда в основному в місті іноді за містом не дальше 20-40 км. Заправив другий бак влізло 46л хочу побачити скільки накатаю. Десь на 700 км почало щось стукати спереду зправа пройшов обдивився на брязговику нема нижнього саморіза згубився і брязговик стукав на ямах. А так все супер,буду дальше інформувати. Поділітся з новачком який у вас розхід пального був при обкатці? Дякую.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

9 Відредаговано Ёрик (2008-09-12 19:38:04)

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Grek написав:

Десь на 700 км почало щось стукати спереду зправа пройшов обдивився на брязговику нема нижнього саморіза згубився і брязговик стукав на ямах.

Если в самом низу и тарохтит, то это не саморез, а скорее всего клипса штатная (Если Ты брал оригинальные брызговики).
Я долго сервис мучал, на счет клипс, потом сам примастырил вещицу, одну теперь вродибы нормально.
Чесно не помню, выкладывал или нет.
Если найду скину ссылку, если нет то на выходных выложу. rock

Сфоткал.
С лева резиновая деталь которая после небольшой обработки острым ножом заменят штатную клипсу, держит вроде бы нормально пару раз на бордюре цеплялся.
П.С. резиновую деталь надо обрезать чуть длиннее клипсы на 5-10 мм.
Клипса вылетает по причине, что после установки брызговиков толщина скрепляемых деталей увеличивается.
rock

«Глупых вопросов не бывает, бывают глупые ответы»
______________________
DACIA LOGAN Престиж 1.6
  0

10

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

У меня тоже эти клипсы поотлетали практически сразу.И тоже лепил из подручных материалов.

Renault Espace V 1.6 DCI
"Хороший человек не тот, который умеет делать добро, а тот, который не делает зла!"
  0

11 Відредаговано XanderZ (2008-09-12 14:18:28)

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Grek написав:

Поділітся з новачком який у вас розхід пального був при обкатці? Дякую.

Тема про расход. http://www.logan.in.ua/viewtopic.php?id=669

  0

12

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

ну ни гвоздя, ни жезла, чтоб выжимной не тарахтел и из-под крышки не потело )))   :upp:

да, клипсы это болячка почти у всех.
ну как вы такого расхода добиваетесь? у меня полного бака на 530-540 км хватает и все. ну иногда на 600 .  :crazypilot:

  0

13

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Вадимка написав:

ну ни гвоздя, ни жезла, чтоб выжимной не тарахтел и из-под крышки не потело )))   :upp:

да, клипсы это болячка почти у всех.
ну как вы такого расхода добиваетесь? у меня полного бака на 530-540 км хватает и все. ну иногда на 600 .  :crazypilot:

Всё зависит от методов измерения.
Наиболее точно измерять на больших пробегах.

Рено Сценик после Логана
  0

14

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Прошло 12 днів, пробіг 1500 км. виїздив 2 бак бензину наїздив 650 км більшість по місту раз чи два за місто зозхід вже 7л на 100 км правда заправлявся на сумнівній заправці сьогодні заправлюсь на ОККО 95м побачу скільки накатаю, а так машина поки тільки радуе, хай так буде надалі.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

15

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Пройшло рівно 3 тижні з моменту покупки пробіг вже 2400 км, при пробігові десь 1000км. зранку на трасі чуть не збив зайця, вспів пригальмувати, а сьогодні о 6 ранку збив яструба чи шуліку десь трошки меншу за голуба удар був нормальний попав між решотку і капот та перелетів через машину, з машиною все добре піря повитирав, а от пташку жалко, яж не хотів.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

16

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Grek написав:

а от пташку жалко, яж не хотів.

empathy

«Глупых вопросов не бывает, бывают глупые ответы»
______________________
DACIA LOGAN Престиж 1.6
  0

17 Відредаговано Grek (2008-10-16 12:35:59)

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Привіт всім.
Пройшло 1.5 місяця пробіг 4500 км. іноді поскрипуе защита (я так думаю бо скрип такий як мнеться банка з під пива на форумі вже зустрічав) та ще іноді погано включаеться задня передача іноді з хрустом, можливо треба їхати на СТО підтянути защиту та счеплення. Підскажіть їхати на офіційне СТО чи можна на будь яке.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

18

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

З приводу хруста задньої передачі - не зважай. Просто перед тим як втикнути задню, вижми зчеплення і зачекай 2 сек.  Це не є дефектом.

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

19

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

А куда делись карманы в дверях ? Че теперь не прикручивают ?  :shok:

" Главное -  не Очковать "
  0

20

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Властелин Кубика
Это ж база

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0

21

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

это база, там нет карманов, серебристой вставки на консоли и пластмасска на тоннеле короткая

  0

22

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Мому Логану вже 3 місяць пішов пробіг 6500 все в нормі поки тільки бензин в бак і в перед. Виникли питання які не дають спокою
1.Гарантія? Обслуговуватись на сервісі ТО 1 за 700 грн + дорога 100 з Луцька в Рівне, чи міняти де завжди міняв на попередніх машинах за 270 грн.????
2.Сигналізація та центральний замок +тонування. Однозначно якшо не на сервісі то пропаде гарантія на всю електроніку, а чи залишиться на двигун та підвіску?
Питання слідуюче чи багато відказалось від офіційних ТО і роблять де їм краще ну і звісно дешевше.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

23

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Пройшло рівно пів року, пробіг 15000 км пройшов перше ТО в Рівному на Славекс Авто вартість 727 грн.
За одно і замінили деталі які визвали потіння мотора в районі кришки ГРМ. Раніш знайомий казав просто промазували герметиком а зара вказівка з заводу міняти шестерню і сальник обовязково по гарантії і безкоштовно заодно і ремінь ГРМ поміняли тепер його мені не на 60000 а на 75000 треба буде міняти. За 6 місяців шо прошло машиною цілком задоволений.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0

24

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Grek
Пусть и дальше ездит и радует!

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

25

Re: Мій Logan 1.4 Base колір мокрий асфальт (комета)

Давненько не писав в журналі. Так як до ТО 30000 залишилась 1000 км і вирішено на офіційний сервіс не їхати докладніше тут. Цены на ТО&p=22  Розкажу що змінилось в машині за 10 місяців. Спочатку про приемне, так як надоїло відкривати ключем двері то було поставлено центральний замок, та проста одностороння сигналізація.
Обійшлася вся ця радість в 670 грн.
Сигналізація 350 грн. установка 120 грн.
Центр. замки 4 шт. 120 грн установка 80 грн.
Ціна така бо ставив знайомий разом вчились. Ще хотів затонувати, але поки невідомо як будуть ставитись до тонування при прожодженні техогляду, Поки їзжу як в акваріумі. Магнітолу  та 4 динаміка поставили ще на сервісі коли забирав машину.
Тепер про неприемне. Дві вмятини від неуважних паркувальщиків, хтось дверками зробив. Кілька царапин глибоких та багато мілких непомітних при помитій машині. Собака вискочив і лапами подер крило та дві дверки. Жалко собаку свій же. Сестра робить в страховій, то ми жартували шоб собака відшкодував збитки. Ще на рибалці обірвав переднього лівого брязговика. так і їзжу з одним переднім, вже коли буду робити ТО то поставлю. Ще закидае мотор грязю защита не спасае вода попадае на ремінь і кидае на капот і відповідно на мотор. Ще е стукіт в картах правих дверок. та ніяк нема часу розібратись, іноді заважае. но можна терпіти.
Дуже приемно здивував розхід пального Трасса Киев - Коростень
на 930 км при 120 км.год потратив 58л. 92 бензину вроді 6.2 виходить.
ну і їздили якось 200 км по гриби траса та ліс. по трасі 80 до 90 км.год то взяла 10л. а так ніколи і не засікаю. Все влаштовуе.
Буде нова їнформація обовязково відпишусь. Всім бажаю ні гвоздя ні жезла, та щасливої дороги.

DACIA Logan 1.4 MPI Base
  0