176 Відредаговано Ptah (2013-10-29 18:51:22)

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Grabb написав:

Я ніби то памятаю все, але глянути зі сторони цікаво

По фотках може бути так, що.... згадати є що, а розказати дітям - нема.
bravo
Саня kapitulation я теж ніби все згадав... та мало що там. Якщо просто нема чітких знімків у боулінгу - то ми то чудово розумієм. wink
Ну і хотілось би почути твоє бачення того св"ята., бо на мою думку ти був самий твер... менш уставший во.
п.с. Ну і потрібно роздати слоників plus посиділи то гарно upp

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0



177

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

эх... где то по Луцку бегает "бывший" мой Логан. Встретите 23-44 в Луцке - посигнальте ему smile

_____________________Праздность рождает ересь_________________

LOGAN PRESTIGE 1,6 (90 л.с.) => Ford Mondeo 3 => Ford Kuga
                          Характер скверный.
  0

178

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Кирилл_М написав:

Встретите 23-44 в Луцке - посигнальте ему

Лише посігналити. Більше нічого там.....:dumbom:

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

179

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Ptah написав:
Кирилл_М написав:

Встретите 23-44 в Луцке - посигнальте ему

Лише посігналити. Більше нічого там.....:dumbom:

обнять , обогреть , напоить , накормить и принять в секту , ой в клуб любителей Логана

  0

180

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

сяся написав:

обнять , обогреть , напоить , накормить

выдать визитку, клубную карту, список СОС помощи, клубную чашку и клубную сумку...
вроде как все...

_____________________Праздность рождает ересь_________________

LOGAN PRESTIGE 1,6 (90 л.с.) => Ford Mondeo 3 => Ford Kuga
                          Характер скверный.
  0

181

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Кирилл_М написав:

выдать визитку, клубную карту, список СОС помощи, клубную чашку и клубную сумку...
вроде как все...

з вищеперечисленого маю лише рамки для номерів..... криза sad

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

182

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Ptah тада встретится  выпить АдЫн литр на каждого и всё найдется и крыза минётся  smile

  0

183

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Grabb написав:

bravo
Сашко, знайди хвилинку, скинь фотки по Дню автомобіліста.
Я ніби то памятаю все, але глянути зі сторони цікаво

app app app и нам и нам цикаво очень цикаво  rock

  0

184

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Ptah написав:

бо на мою думку ти був самий твер... менш уставший во.

То тобі напевно здалося..... Саня вдало маскувався..... якщо до цих пір на зв"язок не виходить..... 
Мда-а-а-а, а так хочеться всих вас побачити знову..... coffee:storstark:

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

185

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Lavrik написав:

Мда-а-а-а, а так хочеться всих вас побачити знову...

А танцюльки в Роста скоро будуть? Чи тоді в Луцьку конкурс проводили чисто випадково?

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

186

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Не випадково, кожного року. У минулому році в мене не получилось поїхати, цього року вирвався, надіюсь в слідуючому теж все складеться rock

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

187

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Так от і побачимся storstark

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

188 Відредаговано bravo (2013-10-30 12:22:42)

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Ptah написав:

Саня  я теж ніби все згадав... та мало що там. Якщо просто нема чітких знімків у боулінгу - то ми то чудово розумієм.
Ну і хотілось би почути твоє бачення того св"ята., бо на мою думку ти був самий твер... менш уставший во.

Наша святкова зустріч відбулася в кафешці Млинок, десь біля 16:00. І ніби то нічого не передвіщувало біди... Жарт. lol1
  Приєднався я до своїх друзів якраз в момент вибору меню. Молоденька офіціант Катя уважно записувала все, що бажали наші голодні шлунки... По крайній мірі мій, так як мої три друга (три кума один для одного) свято вже почали на бочці з маслом. alcgfish
  Солені огірочки-помідорчики-капуста, смачний оселедець, в`ялений бочок, зелений укроп, злий часничок і це все під "Козацьку Раду"... alc А навпроти нас щей великий телевізор транслює футбольний матч... big_smile
  Далі була перерва матчу - реклама, перекур, після якого нам подали запечену запашну гомілку "a la france", тушену капусту "bigus" з смачненькими перцями. upp Ну і звіно це все знову під "Козацьку Раду".
  Фото дійства трохи не склалися, але які вже є... crazy (Один пальці смокче, другий щось просить, третій з Лавріком спілкується по телефоні.)

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

189

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

upp:upp::upp:
Коли догризли гальонку, прозвучала фраза:" може в боулінг" , і це знову не віщувало біди... жарт lol
Поїхали..... грали файно і завзято. вживали так само.... Граб виграв дві партії і став переможцем app:app::app:. Браво щось фотографував, та розумію, динаміка гри alc була висока і знімки стали не чіткими.
Та до чого було весело!!!!!

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

190 Відредаговано bravo (2013-10-30 13:09:39)

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Далі було прийняте рішення сходити на боулінг... Розплатилися з чарівною офіціантом Катресею і погрібли на маршрутку.
Свіже повітря, веселі розмови, приємні спогади, червоні "морди" обличь і ми всі вже в маршрутці... А там...
Море безмежно вродливих дівчат і жіночок... gheart:grose: На початку маршрутки, в кінці і середині... Ми всі тільки про них і "перешептувалися". crazy Прям якесь нерестилище... upp
Да, був казус, ми прихватили з кафешки бутилку мінералки,  так, як нас почало в маршрутці трохи "сушити", ми по черзі прикладалися до цієї мінералки. Люди ж в маршрутці бачили іньшу картину, чудаки на підпитку щось вживають по черзі з одної пляшки прям з "горла", і їх в буквалі розгрібає прям на ходу... gfish
А взагалі на рахунок маршрутки все почалося з мене... Я ж заходив перший. Приготував гроші, підїхав автобус, відчинилися двері і я рівно і гордо (грудь вперед), піднімаюсь по сходинам в перші двері до водія і підношу руку з грошима до нього і ... kez_15 на останній сходинці зацеплююся і з диким вереском "блін", лечу на водія з протягнутою рукою з грошима... Ні-ні, все обійшлось, і я втримався і чемно розплатився за проїзд...
Це все жарти, ми всі четверо тихенько і чемно доїхали від місця А до точки Б,  адже всі ми самі не полюбляємо не чемних на підпитку людей в громадському маршрутному транспорті. Да й повинна бути повага до оточуючих нас людей. big_smile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

191

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Гарно розказуєш! Давай далі! app:app::app:

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

192 Відредаговано bravo (2013-10-30 13:28:15)

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Як і було заплановано, попали ми в боулінг клуб на 7 вечора. Доріжка нас чекала, шари вертілися... Було ще трохи "обіз`янки" - ну тобто горилки, трохи фруктів. g_hosp
Як вище написав Сергій, море спортивного запалу, смішні маленькі казуси, приємні сусіди по доріжках і дико дорогі офіціанти. Знову жарт. big_smile
По закінченю відведеного часу в боулінг клубі, я - "майже тверезий" - поїхав на таксувці додому, (пити живе пиво storstark) а мої друзі прогулявшись ще трішки по вечірніх вулицях міста, без пригод потрапили також до своїх домівок. На цьому, свято "кардана" закінчилося. rock
  Дякую всім, хто дочитав ці трохи гумористичні, трохи бредові стрічки. rock

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

193

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

ми тут теж троха відмитили: http://vse.rv.ua/tabloyid/1383121835-u- … bigom.html

renault laguna grandtour 1.5dci
  0

194

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

santhe а ты на третьей фото сверху ?

  0

195

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

нєа, мене на фотках шось немає sad

renault laguna grandtour 1.5dci
  0

196

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

bravo
Ptah
Grabb
rockupp:app: Оце відпочили.......
І це обов"язково про

bravo написав:

запечену запашну гомілку "a la france", тушену капусту "bigus" з смачненькими перцями.

перед обідом, на який я сьогодні не попадаю dash1:dash::dash:
І-З-В-Е-Р-Г-И storstark

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

197

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

santhe добра колона получилась upp

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

198

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

bravo
Сашко, дякую за звіт і компанію app
Ptah
Кумові дякую за компанію і організацію свята like

santhe написав:

ми тут теж троха відмитили

Молодці, гарне вийшло свято у вас upp

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

199

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

bravo ти де пропав? Як справи?\

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

200

Re: (Волинь) Луцьк відгукніться?

Ptah написав:

ти де пропав?

  Працюю, сім`я, скоро в баню, далі Миколая, далі в п`ятницю на суд - за штрафом, але дихаю спокійно.
  Скоро мому МСВішику будуть міняти всю "морду"  upp ну і звісно проплата франчизи... А якійсь 25ти річній Омезі будуть ставити нову "попу"  g_hosp . І з мене знову франчиза.
  А так все "гуд", головне під час руху в телефон не зиряти.  dash1
П.С. потім в бортовому все дитально розповім.

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0