1

Тема: Бувалі, підкажіть. Покраска кузова після кислоти.

Всім привіт.   :rock: Ну от і мій перший пост.  Привід правда так собі  :( . Маю фарбувати машину. Нюанс в тому, що "добрі" люди облили її вночі рідиною, за запахом схожу на соляну кислоту. Фарба злізла разом з грунтовкою відкривши метал. Ушкоджено капот на 80 %, кришка багажника 30%, ліва сторона (крила і двері) а також дах невеликими плямами.
Питання власне  в тому, як добре ляже фарба в такій ситуації і чи є якісь міри для запобігання відставання фарби від поверхні кузова??? Можливо хтось має досвід з практики.

  0



2

Re: Бувалі, підкажіть. Покраска кузова після кислоти.

Maistr&Co
1. Машина застрахована? Якщо так - то страховий випадок... заяви в мусарню, виклик страховго комісара і т.п.
2. Мєнтів все одно викликати треба - хай шукають урода.
3. Кислоту якщо змити, то все нормально можна відновити, окрім цинкового покриття...тут вже нічого не зробиш. А ґрунти та фарби нормально ляжуть

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

3

Re: Бувалі, підкажіть. Покраска кузова після кислоти.

Мля шо твориться, шож це за нелюдi?

  0

4

Re: Бувалі, підкажіть. Покраска кузова після кислоти.

Bumerdes написав:

Мля шо твориться, шож це за нелюдi?

Некоторое время назад была передача о  негодяе (негодяях), который (которые) на ж/м Оболонь ночью обливали машины смывкой краски (предположительно). Но нападению подвергались только те автомобили, которые припаркованы на зеленой зоне (газонах)... Негодяя так и не нашли. Но налеты временно прекратились...
Как защитить машину. Наверное на стоянке ставить. И страховка конечно обязательно! А когда ЛКП повреждено неизвестной жидкостью, в составе которой предположительно кислота. То следует попытаться помыть место повреждения, обильно поливая водой, нанеся и смывая мыльный раствор (стиральное мыло!!!).... А потом красить...

  0

5

Re: Бувалі, підкажіть. Покраска кузова після кислоти.

Обовязково добре, зовсім, повністю змити кислоту.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

6

Re: Бувалі, підкажіть. Покраска кузова після кислоти.

а маляры смогут столько мест покрасить нормально??
тут как бы не пришлось всю красить

  0

7

Re: Бувалі, підкажіть. Покраска кузова після кислоти.

Всім дякую за увагу до теми.

Машину поливав водою, в яку додавав соду, щоб нейтралізувати залишки кислоти. Після води, на даху, дверках  і кришці багажника пішла іржа. Крила і капот - ніяких ознак корозії, кислота не знищила оцинковку.

З малярами вже спілкувався. Є пропозиції як фарбувати всю, так і відновити пошкоджені місця. Вартість відновлення сказали  буде до 3х тис грн, а за повну покраску 1200 у.о.  захотіли (правда у другому місці).  думаю переплачувати більше ніж у 2 рази не варто.

Тему підняв власне тому, що деякі знайомі почали лякати розповідями про пошкоджений метал, який буде в будьякому випадку іржавіти, і фарба через деякий час почне відставати.

  0

8

Re: Бувалі, підкажіть. Покраска кузова після кислоти.

Maistr&Co сочувствую sad(
Даже если на вас кто-то за что-то обиделся, машина ведь не виновата..

А это не ваша случаем машинка стояла в конце июля на Арме? Тоже логан облитый кислотой - крыша, багажник, дверки?
Я как раз в тот момент делал дефектовку, общался с мастером, он говорил что после кислоты очень трудно нормально положить слой краски sad(

Logan phase1 Red 1.4 -> Seat Toledo Superwagen Dark gray 1.6
Logan phase2 Gray 1.4 -> RIP 25/09/2009
Cannot find REALITY.SYS...Universe halted.
  0

9 Відредаговано Maistr&Co (2008-08-27 16:08:19)

Re: Бувалі, підкажіть. Покраска кузова після кислоти.

trog написав:

Maistr&Co сочувствую sad(

Дякую

trog написав:

Даже если на вас кто-то за что-то обиделся, машина ведь не виновата..
А это не ваша случаем машинка стояла в конце июля на Арме? Тоже логан облитый кислотой - крыша, багажник, дверки?
Я как раз в тот момент делал дефектовку, общался с мастером, он говорил что после кислоты очень трудно нормально положить слой краски sad(

Ні, мене там не могли бачити - я не Київлянин, та й мій випадок стався в середині серпня. А випадків таких досить багато, особливо у Києві.

  0