1

Тема: Рейтинг АЗС - Львів

Пропоную вести рейтинг (або ч/б список) заправок окремо по містах, оскільки АЗС АЗСові різниця, навіть одного бренда, навіть в одному місті.
Оскільки львівяни також "живуть" на цьому форумі - ця тема буде цікавою для них, або ж для гостей нашого чарівного міста  storstark.

Краще в 7-ій вдома на Logan 1.6 Laureate, ніж в 6-ій в морзі...
  0



2

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Johannes А може заодно і рейтинг автостоянок. А то я збирався з"їздити до Львова і все міркував: де б ото залишити свого Логана в районі 700-річчя (Черновола)-Замарстинівська ??? (не вийшло - усі гроші пішли на доукомплектування Логана, на жаль...  sad)

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

3

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Johannes ! Ты сам напиши где заправляешься и почему поднял этот вопрос. Я, ещё на Жигулях, с 2004 года заправляюсь на ОККО в конце Зелёной. По сей день тоже только там. Проблемы были только когда резко повышалась цена на топливо - видимо тогда они его сильно бодяжили. Не могу написать ничего хорошего или плохого про другие заправки, но рейтинг заправок по Львову хотелось бы узнать. Может быть я неправильно делаю, и пора менять заправку

  0

4

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Заправляюсь на ОККО, преимущественно на двух заправках, на въезде в Сиховский массив сразу за мостом(недалеко работа), и возле СКА (рядом стоянка). Лью 92-й, нареканий пока нет. Хотя меня многие убеждают что лучше лить 95-й.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

5

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Rothmanz написав:

Заправляюсь на ОККО, преимущественно на двух заправках, на въезде в Сиховский массив сразу за мостом(недалеко работа), и возле СКА (рядом стоянка). Лью 92-й, нареканий пока нет. Хотя меня многие убеждают что лучше лить 95-й.

А я працюю на СКА і також часто заправляюсь на цій ОККО. Взагалі наші львівські заправки закуповують паливо в практично одних і тих нафтотрейдерів, паливо у нас в основному з Дрогобича, а там навіть 92 доганяють присадками. Для себе зробив правило, за умов, імпортного палива не завозять - заправляюсь на ОККО біля СКА. Якщо ж імпортне паливо є, то на Укрнафті (будь-яка їхня заправка) якість порівняно з ОККО відразу відчутня.

  0

6

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Пробував заправлятись на різних заправках Львова різних брендів серед них найкраще на ОККО  :imho: - серед заправок ОККО найкраща заправка на перехрестку В.Великого-Кульпарківська Заправляюсь тільки на ній  :D

Відпочинок це класно - відпочивайте частіше smoke
  0

7

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Заправляюсь на ОККО вже років п`ять. Переважно 95-ий, перехрестя Пасічна-Батальна. Зауважень нема.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

8

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Myrоslav написав:

...серед них найкраще на ОККО...

Я також давно зупинився на ОККО, як і майже всі мої знайомі.
Заправляюсь 95-м у місті тільки на перехресті В.Великого-Кульпарківська, переважно малими порціями по 50-100 грн. За півтора роки тільки один раз бодяга попалась...  upp

  0

9

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Ihor написав:

переважно малими порціями по 50-100 грн

ідентичні порції  :upp: :lol1:

Відпочинок це класно - відпочивайте частіше smoke
  0

10 Відредаговано zmey882 (2007-08-07 18:35:11)

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Myrоslav написав:

Пробував заправлятись на різних заправках Львова різних брендів серед них найкраще на ОККО  :imho: - серед заправок ОККО найкраща заправка на перехрестку В.Великого-Кульпарківська Заправляюсь тільки на ній  :D

А ты пробовал заправку в конце Зелёной? Спрашиваю потому, что пару раз заправлялся на твоей,  :imho: показалось моя немного лучше. Лью пока только 92, как и Rothmanz (а, кстати, почему тебе советуют лить 95-й?). Очень часто добавляю очиститель инжектора Hi-Gear с ER. Пока, тьфу-тьфу-тьфу всё ОК.

  0

11

Re: Рейтинг АЗС - Львів

rhavr ! А расход по городу не подскажешь?

  0

12

Re: Рейтинг АЗС - Львів

zmey882 написав:

кстати, почему тебе советуют лить 95-й?).

Дак говорят что расход должен уменшится, и машинка вроде как пошустрей будет ехать.
Но по информации что у меня есть,  95-й бензин это 92-й с присадками повышающими октановое число+нагар на свечи. Вот я и думаю, зачем платить больше.
Расход по городу 7,8.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

13

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Вчора заправився 92-м на ОККО біля СКА. З вражень: розхід зменшився, та дещо краща тяга. Перед цим був 95-й з цієї ж заправки.

  0

14

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Rothmanz, На двиг. 1,6 расход 7,8 ... завидую!!! У меня 8,4 :dash:. Может, действительно, стоит заправку поменять (или машину... (шутка))

  0

15

Re: Рейтинг АЗС - Львів

У мене по місту витрата при середній швидкості 24км/год - 9-10л.
На трасі (90 км/год) все як у паспорті -5,2л.

У темі "расход бензина" на 9-ій стор. я залишив дуже гарний і доречний матеріал по темі витрати.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

16 Відредаговано Rothmanz (2007-08-08 14:45:05)

Re: Рейтинг АЗС - Львів

rhavr написав:

завидую!!!

А пробег у тебя какой? У меня до 3000км, расход ниже 9,3 не опускался.
Про расход сваливаем в соответствующую ветку, а то щас от модераторов по шапке получим.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

17 Відредаговано rhavr (2007-08-08 15:35:09)

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Не треба заздрити. Пробіг 10000 км.То дані компютера. Можливо насправді трохи більше.
Витрати, звичайно, без кондиціонера, з ним більше.
А взагалі то, економна їзда - нудна справа.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

18

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Rothmanz написав:
rhavr написав:

завидую!!!

А пробег у тебя какой? У меня до 3000км, расход ниже 9,3 не опускался.
Про расход сваливаем в соответствующую ветку, а то щас от модераторов по шапке получим.

Это я писал, что завидую, Rothmanz. Пробег сейчас 5200, сначала тоже думал, что после 3000 расход уменьшиться, ан нет, только чуть-чуть меньше стал, был 8,6.
(А модераторы у нас хорошие :like:  :tease:)

  0

19 Відредаговано smyk (2007-08-09 22:07:12)

Re: Рейтинг АЗС - Львів

Заправляюсь завжди на кільці Володимира Великого - Кульпарківська (ОККО)

  0