1 Відредаговано freewill (2008-06-27 10:15:32)

Тема: Мийки у Львові

Народ, а де ви машини свої миєте?
Якось на таку кількість машин у Львові дуже мало мийок, як на мене. Один раз помив на 700-річчя, недалеко від з/д моста, так ці  :censored: подряпали мені скло (як потім виявилося).  :babruysk: Взагалі мені щастить на подряпини після мийок - скло, приборна панель, повбивав би...  :censored: В салон крім пилососа я взагалі тепер не пускаю.

Єдину порядну мийку я зустрічав один раз в житті, в Києві на ДВРЗ - хлопці так гарно працюють, капєц - і воском напуцують і стисненим повітрям щілини продують (навіть казати нічого не треба) і сіліконом натерти бампери запропонують, любо-дорого спостерігати   :like:

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0



2

Re: Мийки у Львові

freewill
На Залізняка хлопці суперово миють. В них постійно черга з дорогих машин. Повний фул коштує зараз десь 50 грн.
Їхній телефон: +380 677007087. Дзвониш, записуєшся в чергу. Вся мийка займає годину. 4 мийщики одночасно драять твою машинку.

До речі, про тримач на КПК: Заїдь в магазин АТЛ на вул. Виговського (це майже біля Городоцької вже). Повинні там бути по 100 грн.

  0

3

Re: Мийки у Львові

smyk написав:

Повний фул коштує зараз десь 50 грн.

Коммунизм !!!

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

4

Re: Мийки у Львові

Zevs
Це вам, батєнька, не Київ!  tease До речі, а скільки в Києві коштує?

  0

5

Re: Мийки у Львові

smyk написав:

На Залізняка хлопці суперово миють. В них постійно черга з дорогих машин.

1. Підтверджую!  upp (у них треба записуватись).
2. Є ще На Тургенєва перед прохідною Кінескопа ("тільки зверху"+пороги+торці дверей+килимки було 25 грн) непогано миють (жива черга).
3. Цілодобова мийка на Городоцькій відразу за левандівським мостом зправа -- дорого (50 "тільки зверху" було).
4. Відразу навпроти приміського вокзалу зі сторони Городоцької на заправці (за записом).
5. ++...

  0

6

Re: Мийки у Львові

в Рясному  на стоянці хлопці вилизують машини , бо з ними сам начальник іноді миє...   ззовні 25 гр , все повністю -  40  грн  ....  і без  черг)

Біблія вчить любити ближніх , а Кама Сутра - як саме...
  0

7

Re: Мийки у Львові

Миледи Ангел написав:

в Рясному  на стоянці хлопці вилизують машини

Одним відерцем води усю машину миють?  wink Нафік-нафік...  babruysk

  0

8

Re: Мийки у Львові

чому 1 ??? там же ціла мойка )))))

Біблія вчить любити ближніх , а Кама Сутра - як саме...
  0

9

Re: Мийки у Львові

smyk написав:

До речі, а скільки в Києві коштує?

Полный фул ровно в 2 раза дороже. 50 грн у нас стоит просто мойка авто и ковриков  :censored:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

10

Re: Мийки у Львові

smyk написав:

Це вам, батєнька, не Київ!   До речі, а скільки в Києві коштує?

120 грн. полный фарш, постоянно моюсь очереди....... но моют супер поэтому и очереди.......

Заезжал пару раз на мойку в житомирской обл., возле НОВОГРАДА ТАМ ПОЛНЫЙ ФАРШ-38 грн с резиной :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

ВЫВОД:   Если я там бываю всегда заезжаю!!! :smoke:

Моя жизнь-мои правила... 
YAHOO!ею с наших дорог.
Трансфер Киев-Аэропорт-Киев
Opel Zafira b 6 мест
  0

11

Re: Мийки у Львові

Кельт
Не хочу в Київ!  crazy

  0

12

Re: Мийки у Львові

smyk
Ihor
Миледи Ангел

 :upp:

після Києва все, що дешевше 60 грн - шара  :dumbom:

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

13

Re: Мийки у Львові

freewill написав:

після Києва все, що дешевше 60 грн - шара

plus :plus: :plus:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

14

Re: Мийки у Львові

Добавлю и я к флуду свои пять копеек  smile

В начале лета отдыхал в Берегово (Закарпатская область), решил машинку помыть после длинной дороги.
Обычная наружная мойка + коврики обошлась аж в 20 грн. Помыли хорошо smile

Peugeot 308 SW 1.6 eHDI
  0

15

Re: Мийки у Львові

freewill написав:

Народ, а де ви машини свої миєте?

Я мию: початок Личаківської зліва, на Короленка (нижче російського культурного центру і церкви). Миють швидко, не можу сказати що дуже якісно. 35-50грн. 
Ще колись перед святом мив вночі на ОККО (цілодобово автоматична) вул. Зелена перед поворотом на Сихів.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

16

Re: Мийки у Львові

і так  .. мили   на  700-річчя на ОККО , біля "Бомби " -  беее.. і черга , і запис ..завал короче  іто ніколи не встигає зробити  .... Мили біля левандівського моста ( виїзд на Городоцьку) -  одночасно  миють 4 машини , доволі непогано , але   в салоні тяп-ляп як роблять ,  а ціна 60 грн ..були там завсегдатими , поки одного разу мазіла працівник  своїм керуванням не поцарапав нам машину .... після того там не були ...  біля Метро  є автоматична мийка ОККО - прикольно , тільки салоном не займаються.. і ціни від 18  грн ... а з 2 до 6  ранку каажись ще якісь знижки))  ну і у нас в Рясному, біля базарчику, круглодобово і поки що мені подобається, як хлопці вимивають логануську нашу ... 2-3 чоловік , ретельно , по всіх " швах" ... в Брюховичах  є мийка, але тільки по запису )))

Чула , що біля моста на Куліша є прикольна мийка,  з кавусею....  там не приходилось бути , черги , черги ...  :censored:

Біблія вчить любити ближніх , а Кама Сутра - як саме...
  0

17

Re: Мийки у Львові

Я миюся в Наварії, 8 км від Львова. (я там живу)
Безконтактна мийка з воском + коврики та проєми без пилесоса та протирання панелі коштує 38 грн.
В принципі ціна нормальна. Просто змити ззовні коштує 12 грн - фігня повна потім машина висихає та лишаються плями :crazy1:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

18

Re: Мийки у Львові

Купив автошампунь та вологі салфетки для панелі, пилесос домашній.
Самостійна мийка триває приблизно одну годину.
З.І. потрібно не менше 15 відер води!!!

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

19

Re: Мийки у Львові

1 вересня відкрилась нова автомийка по вул.Липинського,4.( зі сторони стадіону СКА ) Запис за телефоном 243-09-47. Ціни привабливі - 30 грн. верх+килимки,50 грн.повна мийка + салон+вікна+панелі. Можливість отримання картки постійного клієнта.

  0

20

Re: Мийки у Львові

mm1979
Доброго дня, Мар'яно! Заповніть будь-ласка, профіль. Ви маєте відношення до цієї мийки? Які знижки для членів клубу?

  0

21

Re: Мийки у Львові

відношення маю :angel:, знижки для постійних клієнтів 10%,для корпоративних чи групових клієнтів - в залежності від кількості машин - від 5 до 15%,можливість оплати по перерахунку.Ще діє акція "Чисте таксі" :D - це коштує  20 грн. :tbsenile:

  0

22 Відредаговано Миледи Ангел (2008-10-17 10:14:34)

Re: Мийки у Львові

Здоровенькі, то є автомийка, чи ручна ???))))  і скільки машин одночасно миють???

Біблія вчить любити ближніх , а Кама Сутра - як саме...
  0

23

Re: Мийки у Львові

Є безконтактна мийка і ручна - на вибір клієнта.Бокс на 2 машини.Але зміна 3 ( пт.,сб.,нд. - 4 мийники).Намагаються мити активно.

  0

24

Re: Мийки у Львові

Був на мийці на Тургенєва (заїзд з тер.з-ду Кінескоп)-ручна мийка з шампунем+килимки=30грн.Зовсім непогано, єдине що може бути черга.

  0