3,001 Відредаговано Larsen (2016-09-16 22:59:58)

Re: Зимняя резина на Логан

alex.cver написав:

Может это ЕСП а может таки резина хорошая в гололлед.

Ага. В мене схоже було минулої зими на VRX. Їхав спокійно по сільській дорозі, війшов собі в поворот на нормальній швидкості, відчуття не було що там аж так слизько, траекторію тримала без ніяких проблем. Зрозумів що слизько коли почав гальмувати перед поворотом. Мало не пропустив його, настільки збільшився гальмівний шлях. Потім як приїхав і вийшов з машини, зрозумів що і на ногах встояти тяжко. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



3,002

Re: Зимняя резина на Логан

Нарыл во такой интересный отзыв о Yokohama Ice Guard IG55 с фото
https://www.drive2.ru/l/5674071/

Короче, устал я от всего этого)

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0

3,003

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

І як я в таких, досить не рідкісних умовах стільки років без шипів їзджу?

Зимою можна й на літній їздити безаварійно. Шиповки - це лише найкращі можливості гуми на зимових покриттях

  0

3,004

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:
Larsen написав:

І як я в таких, досить не рідкісних умовах стільки років без шипів їзджу?

Зимою можна й на літній їздити безаварійно. Шиповки - це лише найкращі можливості гуми на зимових покриттях

plus Логана купував зимою,на літній резині...та так і проїздив всю зиму(правда не далі ніж 10 км від дому smile ).Зате вивчив всі можливості ABS.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

3,005

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Зимою можна й на літній їздити безаварійно.

Навіщо тоді казати що крім шипів все інше "не їде а ковзається"?
Хоча про літню не впевнений, думаю вона як раз таки ковзається, принаймі в певних умовах. hmm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,006 Відредаговано Aprox (2016-09-17 07:05:37)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Навіщо тоді казати що крім шипів все інше "не їде а ковзається"?

Потому что это разные вещи... Я сам езжу без шипов и без аварий... Но я не рассказываю, что моей резине пофиг мокрый лёд - я знаю, что на нём она абсолютно беспомощна, равно как и любая фрикционка... Может потому и езжу без аварий... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Александр007, Clone-772

3,007 Відредаговано Larsen (2016-09-17 07:36:21)

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox написав:

Потому что это разные вещи...

Різні речі це "погано їде" і "ковзається".

Aprox написав:

я не рассказываю, что моей резине пофиг мокрый лёд

Я теж цього не розказую.

Aprox написав:

Может потому и езжу без аварий...

Так ти визначся: "їздиш", чи "ковзаєшся"? Коли машина ковзається, то опір тертя не перевишує опір кочення. Іншими словами, машині пофіг як рухатись - поперек положення колес, чи вздовж. Якщо ж колеса по тому льоді все ж таки котяться, і повертаючи їх ти змінюєш траекторію руху в напрямку їх повертання, а гальмуючи зменьшуєш швидкість то це вже не "ковзання", а "їзда".

Фрикціонки по льоді зазвичай їдуть помітно гірше шипів, це очевидно. Однак не можна говорити що вони "не їдуть а ковзаються", тому що це не вірно, вони просто їдуть гірше.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,008

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Не знаю как там в Харькове не был.
Но в Киеве много подъемов,  правый берег на холмах.

А, ну да smile По Киеву больше никто не ездит smile На шипах по брусчатке это вообще песня smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,009 Відредаговано whitecamo (2016-09-17 09:29:15)

Re: Зимняя резина на Логан

Из личного опыта
Брал логан осенью 2009, родная резина барум 15 лето
На то время еще не продал старую машину дачу сепер нову, с зимней росавой на все 4 колеса
На логан покупать зимнюю не собирался, продажа супер новы как то не шла, думал что буду продавать ее около года
На логане съездил в Нежин в командировку, к вечеру выпал снег у ударил мороз, назад ехал проселочными дорогами, что бы попасть к теще, ужас был полнейший, сцепления с дорогой нет, их даже не чистили. Снега было в районе 10см и повезло, что он был "пушистый", а не липкий, думаю, что в противном случае можно было и в поле заночевать...
Так, что в течении следюющей недели взял пару зимней на перед, и в пятницу той же недели выпала командировка опять в Нежин. Возвращение прежним маршрутом, через тещу, и погода на вечер мороз и снег. но ехалось уже лучьше, только иногда на поворотах *опу немного кидало, когда скорость забывал или не успевал сбросить.
Сейчас 3-й года как живу отдельно от родителей и дальше от центра Киева, улицы не чистят от слова совсем, хотя в центре у родителей тоже не чистят, но там это не так чувствуется.
Поскольку жек у меня частный и основные его дома на днепровской набережной, целым кварталов, то и их трактор как только выпадет снег неделю там работает, а у нас уже после, когда его укатают машинами и он слегка растает.
Послежний год вобще сказал бы особо тяжкий по поводу чистки снега и посыпанию дорог. По этой причине перехожу на шиповку, так как на пути на работу есть спуски и подъемы.
Можно резюмировать условия эксплуатации вынуждают перейти на более агресивную резину
Кстати мой коллега, тоже на свой гедз зимнюю взял шиповку,  у него тоже подобная причина 2 км к асфайльтной дороге по новому частному сектору, без асфальта

  0
Спасибо сказали: Александр007, alex.cver2

3,010

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Так ти визначся: "їздиш", чи "ковзаєшся"?

Тебе смысл непонятен или просто охота к словам цепляться? Или ты 100% зимнего пробега ездишь по мокрому льду? У меня, например, примерно 80% зимнего пробега вообще по сухому асфальту... Так езжу или "ковзаюсь"? Ппц... Ты ото как начнёшь демагогию разводить на ровном месте...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Александр007, alex.cver2

3,011 Відредаговано Александр007 (2016-09-17 09:43:08)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen,
Да летняя лучше скользить чем зимняя.
Для вас это новость
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-09-17 09:34:16[/merge_posts_bbcode]

Evgenий,
По брусчатке проблем не было.
Хотя для гонщиков на любой песня, поверхность гладкая и колеса прыгают.
Разговор лишен смысла темы пошла тупо ляляяяя.
Сам катаюсь на липучке, но при определенных погодных погодных условий готов накинуть за 10мин шиповку.
И чегото  я тут шума слышу .....

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,012

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox написав:

Ты ото как начнёшь демагогию разводить на ровном месте...

Нє, ну знаєш, будь-яким метафорам, гіперболам і перебільшенням має бути межа, принаймі якщо вони пишуться не в лапках, без смайликів і не як частина жартівливого тексту. neutral
От, цитата того, про що йде мова:

Александр007 написав:

На гладком льду ехать могут только шипы.
Другие только скользить.

От я і кажу, що я не "тільки ковзаюсь", але і їзджу на них. І ти теж кажеш шо їздиш. Що не так? wink
І це навіть при тому, що на "гладкому льоді", за певних умов (температура), фрикціонки можуть їхати краще шиповок.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,013

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Фрикціонки по льоді зазвичай їдуть помітно гірше шипів, це очевидно. Однак не можна говорити що вони "не їдуть а ковзаються", тому що це не вірно, вони просто їдуть гірше.

Тому за методиками тестування для суворих зим перемагають гарні шиповки. Вони найбільше збалансовані шини для усіх видів покриття при великому диапазоні температур. Це об'єктивно. Але потрібно враховувати, що тестують нові шини. Мало тестів, де пробують з'ясувати, як ведуть себе шини через тисячі, десятки тисяч кілометрів. Звичайно їх показники погіршуються а у лідери можуть виходити ті, хто був гірше лідерів серед нової гуми. Тут вже можуть бути питання - що краще, шипована шина чи фрикціонка не нові а на третьому сезоні використання. Або, наприклад, що краще - преміум шиповка з пробігом 15 тисяч км чи нова шиповка середьої цінової ніші. Тому й іноді доцільно купити не одну преміум шину на 30 тисяч кілометрів а поміняти два комплекти медіум шини по ціні одного комплекта шини преміум, тому що нова медіум шина може бути краще преміум шини з пробігом 15 тисяч км. Вибір доцільності тієї чи іншої гуми  з врахуванням їх вартості і є нашою проблемою.
Особисто я дивлюсь не тільки на метри тормозного шляху шин а й на їх комфортне руління. Для мене важливо, чи зривається шина в занос різко, чи попереджає через кермо своєю поведінкою, що вона підходить до межі зчеплення й дає час водію виправити помилку. Хороші преміум шини як раз випереджають недорогі шини інформативністю на дорозі. З такими шинами набагато комфортніше на дорозі, аніж з тими, що непомітно підходять до межі зчеплення а потім різко зриваються й машина стає некерованою. В чому різниця для водія? В тому, що на одних шинах водій проведе годину чи більше в дорозі з задоволенням а після інших вийде з машини замореним

  0
Спасибо сказали: Александр007, alex.cver2

3,014

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Да летняя лучше скользить чем зимняя.
Для вас это новость

Ні, для мене новина що краще вибирати ті шини, які краще ковзаються. wink
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-09-17 09:58:21[/merge_posts_bbcode]

RUNO написав:

для суворих зим перемагають гарні шиповки. Вони найбільше збалансовані шини для усіх видів покриття при великому диапазоні температур. Це об'єктивно.

Це правда. smile
Всі інші аргументи теж правда. Вибір шини залежить від дуже багатьох, часто особистих факторів. Тому не все так однозначно, і не існує однієї, накращої для всіх шини.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,015

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Ні, для мене новина що краще вибирати ті шини, які краще ковзаються. wink

Мне пофиг на какой вы будете какатся, ваше авто и ваши проблемы.
Можно и на летней если вам так хочется до столба.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,016 Відредаговано Evgenий (2016-09-17 10:17:13)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

От, надибав на цікавий відгук

Ну во первых- БМВ это в своем роде диагноз. Эта машина просто не умеет стартовать без пробуксовок и без визга заходить в повороты (если за рулем не водитель, а наездник) smile Как говорил один знакомый: "что за фигня? выпал снег. Со светофора все уехали, а я стою шлифую smile " Такой износ покрышек (пила как на последнем фото) -либо развал-схождение либо постоянное "шлифование". Честно говоря с таким зверским износом легковой резины не видел. smile Ну и 7000 пробега тоже вызывают сомнения smile

на шиномонтаже один клиент менял General Altimax Arctic с износом всего 50 процентов

На зимней резине "зимней резины" всего половина от всей глубины протектора.:) Так что клиент все делал правильно smile В европейских странах запрещено использовать зимние шины при остаточной глубине протектора 4 мм в зимний период. Такие колеса везут к нам и продают как чудесную бу с остатком протектора АЖ 5 мм smile

Передние колеса взъерошиваются от лёгких торможений

БМВ и легкие торможения ? smile

Deniskov написав:

Нарыл во такой интересный отзыв

Автор ездить не умеет. Какая может быть активная езда зимой по льду и каше? По поводу фото.

Передние колёса все усиление вокруг шипов стерто в ноль

Что он говорит такое ? smileПробуксовками он порвал гнезда шипов на передних колесах. И это всего за 1000 км  shok Задние- нормальные smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Larsen1

3,017 Відредаговано Larsen (2016-09-17 10:12:16)

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007, ну знаєш, так можна сказати що зимою їздять тільки Гелентвагени, а все решта може тільки стояти в гаражі або чекати трактора щойно виїхавши з гаража. А на всіх хто не згодні мені "пофіг", і їхні проблеми теж, тому що я так сказав.  dumbom  lol
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-09-17 10:09:56[/merge_posts_bbcode]

Evgenий, ок, дякую за пояснення!  upp
Взагалі то, більшість відгуків по цій гумі навпаки кажуть що вона довговічна. Тому мене цей блог так збентежив.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,018

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen,
Некоторым лучше пешком ходить чем ездить зимой

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,019 Відредаговано Larsen (2016-09-17 10:14:57)

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Некоторым лучше пешком ходить чем ездить зимой

А скільки людей падають на льоді, ломають кінцівки, отримують струс мозку? Незнаю, незнаю... lol1
Ладно, давай дійсно зав'язувати цю суперечку. Всі ми згідні що шипи по льоді краще, давай краще подумаємо яку мені вибрати гуму без шипів.  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,020

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

На зимней резине "зимней резины" всего половина от всей глубины протектора.:)

Согласен. Могу даже по летней подтвердить. Был комплект Нокиан грин. После стирания индикатора капелька где-то на 3мм шина стала хуже себя вести на дороге, тормозить с визгом. После перехода на новый комплект Нокиан грин было ощущение как небо и земля, настолько отличалось поведение шины. Новая Грин просто супер на фоне изношенной. И вот подходит к индикатору 3мм и другой комплект Грин и начинается все тоже самое. Так же, вероятно и на зимней. У НокианХКПЛ есть индикаторы износа - 8 6 4 2 и снежинка, которая, вероятно, стирается  после индикатора 6мм. Как только снежинка исчезнет - надо переводить шину с зимы в весну-осень. Жаркое лето, конечно, лучше на летней. А зимой на полузимней шине тоже лучше уже не ездить

  0

3,021

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Тому мене цей блог так збентежив.

Есть клиент. Вменяемый. У него есть Т5 и Беха старенькая семерка. Обе на Алтимаксе . Ездит себе спокойно. Правда на Т5 рвет колеса периодически на стройках.
Еще один. Живет за городом . На трех машинах Алтимакс. Правда шипованный.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-09-17 09:31:42[/merge_posts_bbcode]

Larsen, Там вы выше ссылку на отзывы об алтимаксе приводили. Кто то писал, что при 150 и выше недовольны шиной. Так у нее ограничение скорости до 160 км/ч. При 180 перегревается и дымится. Один умник пробовал smile Спалил колеса, но потом опять Алтимакс взял. Без притензий. Мол "сам дурак".

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,022

Re: Зимняя резина на Логан

Шину такую вездехода, но тут вкусы разные.
Бриджстоун, хакапелита и проч.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-09-17 10:42:19[/merge_posts_bbcode]

Нокиан  wr d  4

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-09-17 10:59:44[/merge_posts_bbcode]

Michelin X lce Xi2

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,023

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Нокиан  wr d  4
Michelin X lce Xi2

Дякую, але ні та ні друга не існує в потрібному розмірі. sad

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,024

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen,
Тогда вариант один остался.
Брать что есть и не крутить носом.
Главное с умом ездить.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,025

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Брать что есть и не крутить носом.

Виходить що так. Треба тільки з того що є шось вибрати. Може кину монетку. Бо вже надоїло вичитувати всі нюанси.  dash1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0