1

Тема: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Це сталося кілька років тому - я нічого не вигадую, хіба що можу пропустити окремі незначні деталі. Формально я був не правий, але допоміг прокол даїшніка. Я був у справах в Ромнах (Сумська обл.), потім мав їхати на Київ. Дороги не знав, орієнтувався по карті. На виїзді з міста стояв мобільний пост ДАЇ, головна повертала праворуч, а прямо йшла другорядна. Вказівника не було, я до останнього моменту не міг вирішити куди їхати, і врешті-решт обрав другорядну, бо вона виглядала солідніше, всі зустрічні їхали по ній і здавалося, що попереду розв’язка. Коли проїжджав мимо даїшніка, той зробив якийсь незрозумілий жест жезлом (схожий як коли вони виловлюють машину на широкій дорозі з 3-4-го ряду). На своїй смузі я був один, але назустріч їхав цілий потік машин, тому я вирішив що це не для мене і далі повз на своїх приблизно 40-50 км/г, шукаючи потрібний поворот. В дзеркало заднього огляду я побачив даїшніка, що швидко біг до свого авта, одразу ж зупинився, здав назад, вийшов з машини. Далі між нами відбулася така розмова:
Я: Ви якось дивно паличкою махнули, я не думав, що це мені.
Д.: (дещо пихато, але щиро) - Це не паличка, це - мій хліб!
Я: (удаючи, що не почув) - Я тут вперше, не знаю дороги, мені треба на Київ.
Д.: Вам треба було повернути праворуч.
Я: Дякую, але чому ви мене зупинили, я ж нічого не порушував?
Д. (суворо з докором): Ви порушили ПДД, ст. Х пункт ХХ, якщо головна повертає праворуч а ви їдете прямо, то повинні увімкнути лівий поворот.
Я: Мені це правило відоме, тільки я взагалі не знав, куди їхати, рішення прийняв в останній момент, тому нічого не показував.
Д.(твердим голосом): Ну що ж, будемо складати протокол.
Я: Який протокол? Я ж вам пояснив, що не знаю дороги, їхав 40 км/г, дякую що підказали напрямок, тепер знаю куди їхати.
Д. (рішуче): Протокол!
Жінка: (вийшовши з машини, емоційно) Ви повинні допомагати учасникам руху, а не створювати нервову обстановку через притягнуте за вуха порушення. Нам ще їхати 400 км!
Д. (самовдоволено): Я нічого не притягую, ви порушили правила і я складу протокол
Я: Але ж ви самі розумієте, що це незначне порушення особливо зважаючи на те, що машина транзитна! Ви цілком можете обмежитися усним попередженням. Я вважаю, що ви зараз на порожньому місці створюєте конфліктну ситуацію замість того, щоб виконувати свої обов’язки!
Д. (усміхаючись): Вважайте що хочете. Можете зазначити це в протоколі.
Я: Гаразд. Я там обов’язково зазначу, що ви сказали "Паличка - це мій хліб"!
Д. (сторопіло): Та то я пожартував...
Я: А це ви не мені будете пояснювати. Я ще напишу окрему заяву і сьогодні ж передам її в ГУ МВС. Ви не дивіться, що на машині харківські номери - я живу в Києві і знаю куди мені треба звернутися. А з хабарниками самі знаєте, що роблять.
Д. (знервовано): Та ж кажу вам, що це був жарт! Що ви собі взагалі дозволяєте!? Ану відкривайте багажник, я хочу його оглянути!
Я: Навіщо вам мій багажник?
Д. (офіційною скоромовкою): У мене є підозра, що ви перевозите в машині наркотики та зброю.
9-річна донька: (виходячи з машини) Мамо, що вони хочуть?
Жінка. (неголосно, але так щоб почув даїшнік) - Грошей. Повертайся в машину.
Я: Гаразд, я вам покажу багажник. Але спочатку ви покажіть мені ваше посвідчення! Я хочу виписати з нього дані. (дістаю блокнот і ручку, щоб записати номер жетона та інші відомості).
Д. (неохоче) - Дивіться!
Я: (звертаючись до жінки) подивись уважно на фотографію, це він?
Жінка: Та він, хто ж іще.
Д. (смикаючись): Та звичайно я. Ви що собі думаєте?
Я: А звідки я знаю? Якщо у вас такі жарти про паличку, то може ви і з документами жартуєте.
Д. (ніяково): Та побійтеся Бога! Ну пожартував невдало, що ви причепилися як ґедзь?
Я: Нічого собі жарти! Зараз я запишу номер вашої машини і відкрию багажник (іду до даїшного авта, записую в блокнот його номер і час події, потім повертаюся назад).
Д. (простягаючи мені права): Нічого не треба показувати, візьміть ваші документи.
Я: І що?
Д. (вимучено):  Щасливої дороги!
Я: Дякую. (сідаю в машину, розвертаюся і їду на Київ вже без пригод) smile

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0



2

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Взято отсель: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ  Моё  :like:

Сёдня был случай... Да нарушил - признаю...
Перекрёсток возле универмага "Украина",  гостинница "Лыбедь", поворот направо с пр-та Победы на л. Жилянскую... Там поворот ТОЛЬКО с ПРАВОГО ряда НАПРАВО на Жилянскую... Горит зелёный, а правый ряд стоит от трамвайных путей и вклиниться НЕРЕАЛЬНО... Заезжаю со второго ряда и сразу напоролся на ГАЙца...  Попросил остановится... Передал ему докумнты через приоткрытое окно. Из машины я не выходил... Взял права, техпаспорт.. Начал ваять протокол... Писал минут 15 калиграфическим почерком. Написал ВСЁ! Даже где и кем работаю... Потом решил меня взять на понт, говорит, мол: "Выписываю вам предупреждение в суд..."
Я ему: "Если предупреждение, то в суд не нада идти!"
А он в ответ: "Ну тогда просто прийдёте - заберёте ПРАВА!"  :shok:
Я в офигнивании... За такое - НЕ ЗАБИРАЮТ права.. Ладно думаю... Почитаю протокол, а там видно будет...
Протягивает в окно мне протокл.. Читаю: "Совершил поворот не с того ряда!".. ну думаю всё ок.. СТавлю чуть ниже ПРОЧЕРКИ, расписываюсь в графе там где положено и в графе "Свидетели" ставлю ПРОЧЕРК!
Он и покраснел! Начал чуть ли не орать, что "ВАМ ТАМ ПИСАТЬ НЕЛЬЗЯ!!! А вдруг вы пьяный.. Там пишут свидетелей!  вдруг вы против протокола?!"
На что я ему спокойно отвечаю: "Давайте свидетелей - впишем туда, а раз их нету - впишите к делу в суде! А протокол я УЖЕ подписал.. так что я не против обследования и проч..."  :fuck: В протоколе написал, что с ним ознакомлен и поставил прочерки в пустых местах  :like:
Он  в тком шоке, чуть ли не швыряет мне мои документы и права со словами: "В этот раз прощаю, но в следующий раз отберу права!"
Я пожелал ему счастливого пути и уехал!

Такого приподнятого настроя у меня давно не было!  :tease:

Так что БДИТЕ!!!! И не оставляйте пустых строк в протокле...

А так -отобрали бы права за нех делать!  :babruysk:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

3

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

КЕЛЬТ Рулит!!!!! :like: :like: :like: :upp: :upp: :upp:

Я знаю только то, что ничего не знаю!
Сократ.
  0

4

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

SERGANT
Кельт-то всегда рулил, но по-моему у Дримера ситуевина по-веселей будет smile)
dreamer
Молодца! Так их! smile)

Кельт
 :retas:

Новое авто - новые правила wink
  0

5

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

dreamer
 :plus: Тут даже без вариантов.. А то базарят что угодно, а потом ещё и наезжают, мол ты такой-сякой...  :censored:

Sanych написав:

Кельт-то всегда рулил

Ну спасибо.. Но я всё-таки нарушил  :like: За что готов оплатить протокол.. Кстати вызова в суд до сих вор не было  :dntknw:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

6 Відредаговано Alex55 (2008-03-07 00:07:18)

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Кельт
А может тебя уже и прав лишили а ты все ездишь.  :lol: :lol: :lol:( шучу, тьфу, тьфу, тьфу)

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

7

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Alex55 написав:

А может тебя уже и прав лишили а ты все ездишь

Прикалуйся, прикалуйся  :fuck: Будешь тогда возить  :like:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

8

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Кельт
Куда ж денешся. :crazypilot:

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

9 Відредаговано dreamer (2008-03-07 00:20:37)

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Кельт написав:

Так что БДИТЕ!!!! И не оставляйте пустых строк в протокле...

Ех, якби цей досвід моєму приятелю, про якого я в темі "Беспредел" написав! sad Завтра перешлю твого поста (з копірайтом smile)

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

10

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

dreamer написав:

Ех, якби цей досвід моєму приятелю, про якого я в темі "Беспредел" написав!

Я тоже б такого не делал если бы умные люди в других топиках эту процедуру не описали и точ мы ДОЛЖНЫ писать в протоколах, но чего мы не делаем, а эти уроды этим пользуются!  :censored:

Обязательно нада читать протокол, и все пустые строки зачёркивать, потому как вдруг появляются:
1. Создание аварийной ситуации (что без свидетелей на момент составления протокола не имеет силы и всего прочего)
2. Сами свидетели (которых потм благополучно описывают и не парятся  :censored: )
3. "Чистосердечное" признание в месте где мы пишем что с протоколом согласны/не согласны...

БДИТЕ ребятки! И помните, что ВСЕ ПРОТОКОЛЫ у них ПРОНУМЕРОВАНЫ! И даже 1 протокол выкинуть НЕ ИМЕЮТ ПРАВА! По этому если будут наезжать или чё-то грузить, то спокойно пишите, что "Сержант такой-то вымагал взятку и получив отказ решил составлять протокол!" это их быстро попускает  :like:

А ваще, ведь не ловят тех, кто НЕ НАРУШАЕТ, поэтому давайте соблюдать ПДД  :rock: И будем теми "тупыми Американцами" у которых при эвакуации одна полоса стоит намертво, зато на встечной - НИКОГО  :moto:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

11

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

dreamer написав:

Д. (суворо з докором): Ви порушили ПДД, ст. Х пункт ХХ, якщо головна повертає праворуч а ви їдете прямо, то повинні увімкнути лівий поворот.
Я: Мені це правило відоме, тільки я взагалі не знав, куди їхати, рішення прийняв в останній момент, тому нічого не показував.

Чет я не вкурил, это где такое в ПДД написано?

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

12

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Демьян написав:

Чет я не вкурил, это где такое в ПДД написано?

Вот и о том же  :dntknw:

Даёшь пункт ПДД?!  :rtfm:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

13

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Кельт написав:
Демьян написав:

Чет я не вкурил, это где такое в ПДД написано?

Вот и о том же  dntknw

Даёшь пункт ПДД?!  rtfm

Має бути. Зараз пошукаю. Я сам тоді дивувався, чому всі машини перед нами лівий поворот показували, а їхали прямо (там здається ще і справжінй поворот ліворуч був). Коли побачили даїшніків, то все зрозуміли - вони місцевих вже видресирували, як треба всіх заплутувати своїми сигналами. smile

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

14 Відредаговано dreamer (2008-03-07 08:30:04)

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Воно то звісно ніколи не зашкодить повторити ПДД http://gai.kharkov.ua/document/pdd-04-ua.htm , але не знайшов нічого путнього. Про другорядну дорогу є лише три пункти, найбільш актуальним для нас є перший. smile

7.4. У разі виїзду на дорогу з прилеглої території або з другорядної дороги в місцях з обмеженою оглядовістю водій воза (саней) повинен вести тварину за вуздечку, повід.

   16.11. На перехресті нерівнозначних доріг водій транспортного засобу, що рухається по другорядній дорозі, повинен дати дорогу транспортним засобам, які наближаються до даного перехрещення проїзних частин по головній дорозі, незалежно від напрямку їх подальшого руху.

16.14. Якщо головна дорога на перехресті змінює напрямок, водії транспортних засобів, які рухаються по ній, повинні керуватися між собою правилами проїзду перехресть рівнозначних доріг.
   Цим правилом повинні керуватися між собою і водії, які рухаються по другорядних дорогах.

Ось що я пам'ятаю з того, що казала моя мудра жінка, цю фішку їм пояснював інструктор ще на водійських курсах: якщо з'їжджаєш з головної дороги, завжди повинен увімкнути поворот.  Який пункт до цього чіпляють даїшніки не знаю, але на перехресті, де головна повертає праворуч, а ти їдеш прямо, ти своїм лівим поворотом показуєш не поворот, а з'їзд з головної дороги. Те, що цим ти порушуєш пункт 9.4:

...Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.

нікого не хвилює. smile Завтра розпитаюся ще, може доведеться викласти іншу версію. smile


На свіжу голову: це називається зміна напрямку руху.

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

15

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

dreamer написав:

якщо головна повертає праворуч а ви їдете прямо, то повинні увімкнути лівий поворот.

Да не может быть такого пункта в правилах!

шануймося!  empathy
  0

16 Відредаговано Dima_Krm (2008-03-07 08:20:19)

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

этот пункт был давно............. мне один старожил рассказывал...........
Ехал я както с ним, а он в анологичной ситуации (Т-образный перекресток - главная поворачивает направо, второстипенная прямо) включил поворот на лево..........
Мы тогда еще поспорили......... нашли этот пункт в правилах бог знает какого года.............а в современных ненашли......
ПыСы: Автор же тоже написал, что давно это было..............

Logan Ambiance 1,4
  0

17 Відредаговано Ajk (2008-03-07 09:26:14)

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Dima_Krm написав:

этот пункт был давно............. мне один старожил рассказывал...........
Ехал я както с ним, а он в анологичной ситуации (Т-образный перекресток - главная поворачивает направо, второстипенная прямо) включил поворот на лево..........
Мы тогда еще поспорили......... нашли этот пункт в правилах бог знает какого года.............а в современных ненашли......
ПыСы: Автор же тоже написал, что давно это было..............

Вопрос кстати интересный - судя по желанию гаишника составить протокол ситуация произошла после 2000 года, уже действовала существующая редакция ПДД.

Вообще гайцы не любят сильно пререкающихся товарищей, и отпускают даже если ты не совсем прав. Я прошлым летом ехал из Днепра на Харьков, в Губинихе обычно тянутся паровозы за фурами, местами там сплошная и люди племени гаи добывают там пропитание волшебными палочками. Ситуация: впереди больлшой сарай тащится километров 40 максимум, я за ним, смотрю на разметку, пошла прерывистая, встречных нет, выхожу на обгон, и тут этот урод на длиномере прибавляет газ. Ну пониженная, газ в пол, завершаю обгон, но там при выезде из села перекрёсток, я завершаю обгон ПЕРЕД перекрёстком, но там уже начиналась сплошная, а за перекрёстком меня ловит на фару гаец. На фаре превышения нет, и это тело начинает мне шить обгон на перекрёстке. Я -согласно ПДД был обязан завершить манёвр, и закончил его до перекрёстка, надо было фуру ловить, она препятствовала обгону, он - пересёк сплошную перед перекрёстком, значит обгонял на перекрёстке, надо было вперёд далеко смотреть, нарушение правил обгона, пишем протокол. Пререкались минут пятнадцать, в конце концов он начинает писать протокол, я говорю:
- Я изложу своё мнение в протоколе и нарисую схему
- В протоколе нет места для схем, это не ДТП.
- А я нарисую на отдельном листе и приложу к протоколу с отметкой о наличии дополнительных пояснений.
- А у меня нет бумаги
- А у меня есть!
Иду в машину, достаю из бардачка условно чистый лист бумаги, подхожу к его машине, без слов получаю права назад.
Червонец был спасён.
Дома перечитал ПДД и не нашёл пункт, разрешающий в случае подобном моему завершить манёвр, на который я ссылался в споре с гайцом.

  0

18

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Ajk написав:

... ситуация произошла после 2000 года, уже действовала существующая редакция ПДД.

Дай Бог память, существующая редакция ПДД действует с 01-01-02г. ... smile

А вообще Вы можете представить, если бы эта фича с левым поворотником при повороте гланой направо действовала и теперь и выполнялась, дорога превратилась в один сплошной лево-правый поворотник со свободной трактовкой его вкл-выкл.  :gfish:

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

19 Відредаговано freewill (2008-03-07 10:52:00)

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Devil написав:

Да не может быть такого пункта в правилах!

пункта може і не бути, але ось із щоденной практики: якщо їхати по вул. Азербайджанській зі сторони дарницької ТЕЦ в бік ДВРЗ, то на шляху є цікаве перехрестя отут: http://maps.yandex.ua/map.xml?mapID=160 … p;slices=1

де головна дорога переходить з Азербайджанської на Профсоюзну. Я їду по Азербайджанській, тобто звертаю на другорядну дорогу. Я завжди мигаю лівим поворотом в цьому місці, щоб показати напрямок руху далі по Азерб.. Якщо їхати без включення повороту, то виходить з боку інших, що я буду продовжувати шлях по головній, тобто зверну на Профсоюзну (прайду по Абрікосовой, свєрну на Вінаградную блін smile). Отака збочена логіка  crazy_pilot

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

20

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

freewill написав:
Devil написав:

Да не может быть такого пункта в правилах!

пункта може і не бути, але ось із щоденной практики: якщо їхати по вул. Азербайджанській зі сторони дарницької ТЕЦ в бік ДВРЗ, то на шляху є цікаве перехрестя отут: http://maps.yandex.ua/map.xml?mapID=160 … p;slices=1

де головна дорога переходить з Азербайджанської на Профсоюзну. Я їду по Азербайджанській, тобто звертаю на другорядну дорогу. Я завжди мигаю лівим поворотом в цьому місці, щоб показати напрямок руху далі по Азерб.. Якщо їхати без включення повороту, то виходить з боку інших, що я буду продовжувати шлях по головній, тобто зверну на Профсоюзну (прайду по Абрікосовой, свєрну на Вінаградную блін smile). Отака збочена логіка  crazy_pilot

А это не будет расценено, как поворот налево на Гродненскую?
Логика, честно говоря, очень странная, при продолжении движения прямо показывать левый поворот, независимо от степени равнозначности дороги. Перестроения по полосам (условным полосам) ведь не происходит?

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

21

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Демьян

Внимательно слежу за обсуждением. Для меня тоже большая новость про этот поворот, хотя я почти каждый день читаю и перечитываю правила.

  0

22

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Ajk написав:

ситуация произошла после 2000 года, уже действовала существующая редакция ПДД.

весна 2005 р.

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

23

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

Демьян написав:

А это не будет расценено, как поворот налево на Гродненскую?

цікаве питання smile
там взагалі стрьомне місце...

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

24

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

утро 25 августа (как сознательный гражданин Украины за день до этого пил, утром - нет) - еду с женой и тещей на похорон дяди..
останавливают наши доблестные гаишники, принюхиваются и идут писать протокол.. человеческие чувства по поводу ситуации выражаются в том что (понимая что нинакакое обследование ехать не буду, да и не повезут - 110 км до города) предлагают мне написать в протоколе "..ехал с запахом пива"..
естественно разбиратся и что-то мутить я не стал - не на прогулке, заполнил пустые места, написал что просили перед чем от себя добавив"со слов инспектора..", в ответ получил справедливое негодование.. отмахнулся (не морочьте мне голову) слегка зачеркнул добавленное и даже не взяв себе копию уехал..

Logan 1.6, ambience, ГУР, кондиционер, "тореадор", 2006г.
__________________________________________________
"Я не согласен с Вашим мнением, но за Ваше право его высказывать я готов отдать жизнь" (Вольтер)
"Я не согласен с Вашим мнением, Вы готовы отдать жизнь за право его высказывать? " ("Вальтер")
  0

25

Re: Наші перемоги над даїшніками - пропоную ділитися цікавим досвідом

dreamer написав:

Я: Ви якось дивно паличкою махнули, я не думав, що це мені.
Д.: (дещо пихато, але щиро) - Це не паличка, це - мій хліб!

dreamer написав:

Д. (усміхаючись): Вважайте що хочете. Можете зазначити це в протоколі.
Я: Гаразд. Я там обов’язково зазначу, що ви сказали "Паличка - це мій хліб"!
Д. (сторопіло): Та то я пожартував...

история прикольная, но не всегда гайцы дают повод зацепиться за что-то... Не было б палочкки - хлеба, вот и протокол.... Локальный опыт,  :imho:...

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0