1

Тема: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Невпинно приближається день коли треба оформляти договір страхування КАСКО і дедалі частіше роздумую про страхові компанії, іхні умови, вартість самого КАСКО. Починаючи цю тему хотілося щоб шановні львівяни висловили свої думки щодо страхових компаній які працюють в нашому регіоні, яким компаніям довіряють, з якими страховими краще не звязуватись, а які краще взагалі  в babruysk.
Чому мова йде про страхові що працюють у Львові - переглянув наш рідний форум та ще багато інших форумів та перечитав трохи статей - для себе зробив висновок, що страхова може бути хорошою (в загальному), але регіональне відділення працювати по своєму (людський фактор) і всі зразу нападають на неї і говорять, що вона нікудишні або навпаки страхова так собі, але в конкретному регіоні її поважають та рекомендують іншим.

Для початку хочу розповісти свою історію спілкування з страховою (досвід маленький, але маємо те що маємо) :)

Під час покупки автівки замислювалися про страхову і про її вибір. Вибір пав на страхову компанію "Універсальна" - пояснюю чому - Єдина страхова компанія відома нам зі списку представленого банком акредитованих СК. Окольними путями зі страхової вдалось отримати знижку (та той момент не був зареєстрований на форумі та не був знайомим з Михайлом Смиком :storstark:). Страховий тариф вийшов в районі 5%. Страхування здвйснювалося без врахування зносу деталей та зі змінною франшизою, також зі змінною страховою сумою.
За рік часу трапився один страховий випадок (з сумнівною моєю виною (виправдовуюсь :gheart:)) особливих проблем з СК не мав, якщо не зважати на організаційні з сторони СК. Хоча для пришвидшення виплати прийшлось знову звертатися до окольних путей та до пана Смика  :storstark:. СК "Універсальна" виплатила повністю всі мої витрати повязані з ремонтом мого Логанчика  :tbsenile:.
Перед здійсненням виплати СК згадала, що я повинен привезти всі деталі що мінялися їм - на той момент в мене в багажнику переверталися тільки залишки фара та зайві лампочки, але минулося і виплата відбулась. Згадав важливий факт - ремонтувався за власні кошти, а СК потім по чеках та актах здійснила виплату.

Прийшов (майже) новий страховий рік і до вибору СК стараюсь віднестись більш відповідально - оскільки і довсід є і хочеться чогось надійнішого, оскільки коли розгрібав перший випадок постійно була думка, що страхова відкрутиться і знайде шпаринку тільки б не проплачувати.

Тепер про нове:
Чому шукаю іншу страхову - список акредитованих банком СК суттєво збільшився і відомих компаній відповідно також стало більше.
На СК "Універсальна" ну вже дуже маленька оцінна вартість моєї автіки в залежності від пробігу (на даний момент пробіг становить 15300 км) і становить 58 тис. грн., що на 15 тис. менше минулого року. Через страховий випадок, що стався минулого року страховий тариф становить 6,23% і в добавок змінна франшиза яка стартує з 0,25%. Таким чином мною було прийняте рішення шукати інші варіанти.

Коротко про наступні варіанти:
- СК "Дженералі гарант" оцінили в 63 тис. грн., страховий тариф 6,28%, франшиза стартує з 0,5% + даної СК враховується шкляні вироби ТЗ ( в СК "Універсальна" не врахова ця опція). Ця СК має хорошу репутацію (не підтверджена знайомими та родичами  ;);
- СК "Про100" оцінка - 68 тис. грн, страховий тариф 5%, всі франшизи 0% і незмінні (до трьох страхових випадків на рік - інф. не підтверджена), Репутація про СК невідома (багато хороших відгуків в Інтернеті.
- Розглядаю СК "Кредо-класік", хороші відгуки, конкретики 0.

- СК "Універсальна" - не дуже прийнятні умови, але поганого також сказати не можу.
Такий вибір стоїть зараз перед мною а я перед ним... :dash:

  0



2

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Про100 страхвання парцює у Львові класно. Мав 2 страхові випадки. Виплатили вчасно і буз будь-яких поблем. Вже 2й рік у них страхуюся. Тепер васім знайомим рекомендую. Також виявилося що маю там знайомого. Якщо надумаєш - свисти.

Краще в 7-ій вдома на Logan 1.6 Laureate, ніж в 6-ій в морзі...
  0

3

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Застрахувався в ВЕСКО. Умови нормальні. Відгуки знайомих нормальні.
АЛЕ - сталася прикрість і сьогодні маю їхати в страхову.
Чим це все обернеться та як буде відбуватися :dntknw:
tu bi continue...

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

4

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Skor_Igor
Держи в курсе...

  0

5

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Договорився на зустріч десь на 18,00.
Завтра відпишуся :rock:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

6

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Skor_Igor написав:

АЛЕ - сталася прикрість і сьогодні маю їхати в страхову

А що там подряпав?  shok  sad

  0

7

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

трошки крило зацепило, майже не видно, але фарбу здерло, а саме головне обідно машині 1,5 міс.
Р.С. кстаті zmey882 посвящається  :lol1: (http://www.megaportal.ru/2008/05/23/che … .ovat.html)

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

8

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Був вчора в страховій сказали нема агента по збитках (чи щось таке) :dntknw:
маю ще раз приїхати в вівторок (добре хоч не сильно видно можна їздити)
Р.С. zmey882 без обід може хтось не знає що означає твій слоган :crazy1:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

9

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Skor_Igor написав:

трошки крило зацепило, майже не видно, але фарбу здерло, а саме головне обідно машині 1,5 міс.
Р.С. кстаті zmey882 посвящається  :lol1: (http://www.megaportal.ru/2008/05/23/che … .ovat.html)

Именно под впечатлением прочитанного мне и понравился этот афоризм

  0

10

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Їду сьогодні на 16.ноль-нуль в страхову. Про результати поїздки відпишуся... :focus:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

11

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

є клієнтом Про100
цілком задоволений  smoke
правда примітка одна, всерівно ці  стахові випадки нервотрьопка і ульот на бабки, нажаль ми не на заході

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

12

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Був в страховій, пофоткали, відіслали на сервіс за рахунком... :dash:
якщо заставити себе не нервуватися то може всьо будєт харашо??? :dntknw:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

13 Відредаговано urecmuts (2008-06-18 10:05:17)

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Мої вітання!!! Шановні логановоди вчора застрахував своє авто у "ВЕКСЕЛі".
Акціонерне страхове товариство, Львівське регіональне управління "ВЕКСЕЛЬ".
Звертатись можна до Джурилюк Наталія Володимирівна, заступник начальника по страхуванню. Але незабути наголосити на тому що ВИ з "Логан Клубу".
м.Львів вул.Вузька 3. (поч.Личаківської)
моб.8097-225-31-04
е-mail:nnnaaattt@bigmir.net
www.veksel.com.ua
п.Наталя  запропонує ВАМ вигідні умови.

BASE L0 +    AMBIANCE L1
Ліпше не робити нічого, ніж робити будь-як.
  0

14

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

очередна порція інфи про роботу СК ВЕСКО.
приніс їм рахунок з того сервісу куда вони мене послали, виявляється вони ще мають цей рахунок перенабрати чи щось таке :censored:
незважаючи на те що від часу моєї заяви пішов другий місяць враженння від фірми чимусь тільки позитивні :dntknw: :crazy1: :fool: :dntknw:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

15 Відредаговано samvexler (2011-09-07 11:31:15)

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Всім доброго дня!
Я працюю в СК "БРОКБІЗНЕС". Про умови і наші переваги можете прочитати тут:
http://www.avtobazar.lviv.ua/insurance/auto/

Якщо вас цікавлять гарантовані виплати і якісне обслуговування звертайтеся:
(8097) 223-88-69 Віктор
e-mail: samvexler@bigmir.net

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0

16

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

samvexler написав:

Всім доброго дня!
Я працюю в СК "БРОКБІЗНЕС". Про умови і наші переваги можете прочитати тут:
http://www.avtobazar.lviv.ua/insurance/auto/

Якщо вас цікавлять гарантовані виплати і якісне обслуговування звертайтеся:
(8097) 223-88-69 Віктор
e-mail: samvexler@bigmir.net

А де можна ціни побачити?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

17

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Інформація для роздумів для тих, хто все ще збирається страхуватись в Універсальній  crazy
Заяву написав 15 квітня (виплата до 2000 грн. - наїзд на перешкоду, допускається без довідки ДАІ).
Сьогодні маємо 14 травня (місяць пройшов). Навіть повідомлення про страховий випадок в банк ще не відправили (машина кредитна).
І це враховуючи, що я 2 роки пропрацював в Універсальній, і мене там кожна собака знає.
Як казав дід Панас: "От така х...ня, малята..."  crazy

  0

18

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

smyk написав:

Інформація для роздумів для тих, хто все ще збирається страхуватись в Універсальній  crazy
Заяву написав 15 квітня (виплата до 2000 грн. - наїзд на перешкоду, допускається без довідки ДАІ).
Сьогодні маємо 14 травня (місяць пройшов). Навіть повідомлення про страховий випадок в банк ще не відправили (машина кредитна).
І це враховуючи, що я 2 роки пропрацював в Універсальній, і мене там кожна собака знає.
Як казав дід Панас: "От така х...ня, малята..."  crazy

Ой нічого собі. Я також в Універсальній, це ж тіпа страхова з нашого спільного казана. В липні треба буде підзадуматись в виборі страхівки.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

19

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

OKurylyshyn
Я на жаль, змушений, бо кредит в ОТП. Якби не кредит, давно вже забив би на Універсальну.

  0

20 Відредаговано samvexler (2018-03-29 11:17:59)

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

OKurylyshyn і всіх кого цікавить надійна страхова компанія, звертайтесь до мене, все обрахую індивідуально.


Львівське Управління СК «БРОКБІЗНЕС»
м. Львів, вул. Балабана, буд 6 (бічна Куліша, за готелем Львів)
тел./факс (032) 253-75-83 (з 9-00 до 18-00)

Мої особисті контакти:
(097) 223-88-69 (Віктор)

Спеціальні умови для членів клубу «LOGAN»:
Знижки від обрахованого страхового тарифу 10-15% (бажана наявність дисконтних карток (клубних наклейок на авто) або просто надати  інформацію про те,що Ви є членом клубу LOGAN)

Кожного застрахованого учасника клубу веду від початку до кінця дії договору!   smile   Дякую!

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0

21 Відредаговано OKurylyshyn (2009-12-11 15:41:44)

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

samvexler написав:

OKurylyshyn і всіх кого цікавить надійна страхова компанія, звертайтесь до мене, все обрахую індивідуально. Бо я вже у СК ПРОВІДНА не працюю.

О, а я вже застрахувався, і в тій же СК Провідна, знайшов там знайомого який зробив цікаві умови, майже в два рази дешевше ніж казали мені в АКСА і з кращими умовами.

А непідкажеш як ПРОВІДНА з виплатами, є з ними проблеми?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

22 Відредаговано samvexler (2009-12-12 00:48:35)

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

OKurylyshyn, літом трапилася неприємна ситуація з одним із моїх клієнтів, потім від колег чув про відмови. Незнаю, мені мяко кажучи не сподобалась тогочасна політика Провідної, тому я довго шукав іншу СК і ось тепер вже майже півроку працюю в СК БРОКБІЗНЕС. Компанія не тратить великі гроші на рекламу, як Провідна і інші, але я вважаю, що це й дуже правильно, бо 99% клієнтів цікавлять виплати, а не піар. У Брокбізнесі тарифи і умови дуже конкурентноспроможні, а зі знижкою для одноклубників взагалі суперові  пропозиції виходять smile Тому в кого закінчаться договора КАСКО, як варіант для розгляду, рекомендуваав не пропускати БРОКБІЗНЕС.

Для всіх:
Час від часу переглядайте новини Ліги страхових організацій
http://www.uainsur.com/ua/news/str8

Дуже цікава інформація + зразу видно хто як працює smile

P.S. У Провідній працював на Науковій 96Б.

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0

23 Відредаговано samvexler (2010-03-11 12:36:04)

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

До відома urecmuts  і усіх одноклубників СК ВЕКСЕЛЬ уже банкрот.

02 лютого 2010 року в газеті «Урядовий кур’єр» № 19 (4170) опубліковано інформацію про припинення Акціонерного страхового товариства «ВЕКСЕЛЬ» шляхом ліквідації та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до нього.

Письмові вимоги кредиторів приймаються за адресою: 03035, Україна, м. Київ, вул. Урицького, будинок 1, поверх 6, кімната № 61 протягом двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення.

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0

24

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

Я машину два місяці тому як продав так що мені побарабану що там з "Векселем"  coffee

BASE L0 +    AMBIANCE L1
Ліпше не робити нічого, ніж робити будь-як.
  0

25

Re: АвтоКАСКО - вибір страхової у Львові

urecmuts написав:

Я машину два місяці тому як продав так що мені побарабану що там з "Векселем"  coffee

пощастило  smile

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0