1

Тема: Екстримальні катання

Попавши в невеличке ДТП я вирішив підняти свої водійські вміння і відвідав кілька занять в Тараса Реги.
Це спортсмен, що приймає участь в авторалі, він має свою школу водійської майстерності.
Дуже комунікабельний приємний хлопчина, профі.
До речі третє місце в чемпіонаті з ралі в класі У2

WWW.REGA.LVIV.UA

http://www.rega.lviv.ua/typo3temp/pics/05f05c008d.jpg

В Тараса є гарний великий майданчик (більший за футбольне поле) обладнаний фішками, є навіть можна сказати «траса» відгороджена старими колесами.
В мене є ідея зробити клубні катання чи навіть змагання на час проходження траси  crazy_pilot
Тарас може нас по ходу дечого навчити

Схема така: учасники, що попередньо зголосилися збираються в домовленому місці і їдемо на майданчик колоною smile
Оплачуємо майданчик (ціну ще треба узгодити) і відриваємося по запропонованій Тарасом Регою програмі.
Як сподобається можемо повторити  moto

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0



2

Re: Екстримальні катання

storstark Pidtrymuju!

Краще в 7-ій вдома на Logan 1.6 Laureate, ніж в 6-ій в морзі...
  0

3

Re: Екстримальні катання

Чуваки, а давайте весною зберемось у Львові, покатаємось у Реги на майданчику, а?

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

4

Re: Екстримальні катання

А пуркуа-бы и не апа...

"Нам дана жизнь с непременным условием храбро защищать ее до последней минуты"
  0

5

Re: Екстримальні катання

rozumnyk написав:

Чуваки, а давайте весною зберемось у Львові, покатаємось у Реги на майданчику, а?

Зачем ехать за 550км, если это можно сделать и в Киеве? smile Есть трасса, в спортивных кругах известная как "Феофания", принадлежит Леонову, знаменитому в прошлом автогонщику. Там неоднократно проводились как любительские так и профессиональные ралли, один из СУ "Ралли-Столица" проводится именно там. Так что было бы желание, за аренду договориться можно. Покрытие - асфальт, так что за подвеску можно не опасаться...

  0

6

Re: Екстримальні катання

Espada написав:
rozumnyk написав:

Чуваки, а давайте весною зберемось у Львові, покатаємось у Реги на майданчику, а?

Зачем ехать за 550км, если это можно сделать и в Киеве? smile Есть трасса, в спортивных кругах известная как "Феофания", принадлежит Леонову, знаменитому в прошлом автогонщику. Там неоднократно проводились как любительские так и профессиональные ралли, один из СУ "Ралли-Столица" проводится именно там. Так что было бы желание, за аренду договориться можно. Покрытие - асфальт, так что за подвеску можно не опасаться...

Ну в Києві також можна, але тут сам процес в кайф. Поїхати до Львова, покататись на майданчику, попити кави, проогулятись містом  rock

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

7

Re: Екстримальні катання

Буду учавствовать :crazypilot:

MEGANE ESTATE 2.0
  0

8

Re: Екстримальні катання

rozumnyk написав:

Поїхати до Львова, покататись на майданчику, попити кави, проогулятись містом

И ещё, не менее главное и значительное - встретиться с одноклубниками Львова. Правда?

Пока-пока  :D

ВАЗ, BMW, Wartburg, Volkswagen, LOGAN, EMGRAND ... далі буде (?)
  0

9

Re: Екстримальні катання

Покищо більше відгуків від киян ніж львівян  neutral
Якщо назберається потрібна кількість людей то можна організувати  tbsenile
люди не мовчіть, має бути весело  rock

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

10 Відредаговано BeS (2008-01-29 13:39:41)

Re: Екстримальні катання

Lukas

Чому мовчать інші не знаю, відповім за себе.
Якщо будуть консультації він раліста, я поїду, але ще би хотілось знати порядок цін. 50,100,200 ГРН? Катання планується зі снігом чи без? Де знаходиться ця траса?

Поясню чому мене цікавлять ці питання. Я водій початківець і цим все сказано. Консультація Тараса мені знадобиться б. Якщо плануєтся в сніжну погоду, я напевно не поїду - боюсь, якщо далеко і погода пагана я теж боюсь виїзджати. Ну і ціна не останній фактор.

  0

11

Re: Екстримальні катання

BeS, формат катання я мушу уточнити
Майданчик в межах Львова неподалік Метро Кеш енд Кері
Сніг думаю не проблема навіть і лід теж прикол  moto там просто нема в що втаранитися бо площа вилика  dumbom загальмуватизавжди всигнеш smile
якщо нормально організувати катання то один одному заважати не будемо, Тарас вже має досвід  таких перегонів у своїй школі.
Суму я сьогодні уточню, невелике навчання думаю ввійде в суму.

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

12

Re: Екстримальні катання

Так, потренуватися на льоді я б не відмовився, сьогодні, виїзджаючи з дому,  вперше відчув, що таке "занос задньої осі", ггг...  shok Вирівняв чисто інстинктивно, роки, проведені за кермом в NFS не пройшли дарма  crazy

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

13

Re: Екстримальні катання

Я - за.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

14

Re: Екстримальні катання

Ідея- чудова!  :plus:
Але у Львів на авто для нас далекувато...  :tbsenile:
Про Київ - можна подумати!  :upp:

Как ни крути, а конфликт - это всегда дело рук двоих людей (с)
  0

15

Re: Екстримальні катання

BeS написав:

Lukas

Чому мовчать інші не знаю, відповім за себе.
Якщо будуть консультації він раліста, я поїду, але ще би хотілось знати порядок цін. 50,100,200 ГРН? Катання планується зі снігом чи без? Де знаходиться ця траса?

Поясню чому мене цікавлять ці питання. Я водій початківець і цим все сказано. Консультація Тараса мені знадобиться б. Якщо плануєтся в сніжну погоду, я напевно не поїду - боюсь, якщо далеко і погода пагана я теж боюсь виїзджати. Ну і ціна не останній фактор.

Немного offtopic До консультаций с Тарасом рекомендую посетить сайт http://www.rallyfan.ru/index.php, там есть раздел "Приемы вождения", для начинающих раллистов есть "Ралли FAQ". Многое из описанного можно опробовать и взять на вооружение самостоятельно, и подойти к консультациям с Тарасом уже подготовленным. Ну и ежели кому интересно стать раллийным штурманом, могу помочь сделать первые шаги в этом направлении.

  0

16

Re: Екстримальні катання

Lukas написав:

Сніг думаю не проблема навіть і лід теж прикол

так мене сніг і лід лякає не на майданчику, а на дорозі, до метро добратись ще треба smile

  0

17

Re: Екстримальні катання

Я переговорив з Тарасом.
Так щоб всі вільно себе почували і не було аварій smile він розраховує на п’ять машин. Це також дасть можливість кожному щось пояснити для того щоб катання були зі змістом  dash1
Ціна трьох годин з одного чоловіка 150грн.

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

18

Re: Екстримальні катання

Я был бы не против.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

19

Re: Екстримальні катання

Lukas

Я ЗА-ЗА-ЗА !!!  Покататися на трасі і чогось навчитися ще краще  :crazypilot:
Якшо буде сніг та лід - тим краще  :crazy1:
Записуйте мене в список, але попередьте коли їхати (краще на вихідні)

BeS
А ми тебе на буксирчику до МЕТРО дотягнем - НЕБОИСЬ  :rock:

Давненько вже зустрічі не було  :smoke:

  0

20

Re: Екстримальні катання

Nemo написав:

Lukas

Я ЗА-ЗА-ЗА !!!  Покататися на трасі і чогось навчитися ще краще  :crazypilot:
Якшо буде сніг та лід - тим краще  :crazy1:
Записуйте мене в список, але попередьте коли їхати (краще на вихідні)

BeS
А ми тебе на буксирчику до МЕТРО дотягнем - НЕБОИСЬ  :rock:

Давненько вже зустрічі не було  :smoke:

А де плануються покатульки.

  0

21

Re: Екстримальні катання

якщо набереться нарід в достатній кількості, я можу приїхати як глядач. Бо головне не участь а присутність smile Звичайно неостанню роль все ж таки грає погода gfish

  0

22 Відредаговано Lukas (2008-01-30 12:45:00)

Re: Екстримальні катання

якщо набереться нарід в достатній кількості, я можу приїхати як глядач

нов проблем smile

Давайте визначимося з датою, пропоную наступні вихідні, тобто числа 10

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

23

Re: Екстримальні катання

Lukas

Я за 10 число  :crazypilot:

  0

24

Re: Екстримальні катання

И я за

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

25

Re: Екстримальні катання

Я теж за 10-те лютого.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0