26

Re: Дефектовка

Игорь Петрович1
Ну не нада так иронизировать, но ваш юмор мне приятен  :upp:

Я наблюдал и отдавал авто НЕ ЖЕКЕ, а всё равно получилось всё очень пристойно и я доволен  :plus:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0



27

Re: Дефектовка

это хорошо что у КИЙ открытая политика, обьясняют почему у них дороже чем у других, потому что хочется заработать больше чем зарабатывают другие )))
доступность информации - великая сила.. теперь человек просто почитав форум может решить - ехать ему на КИЙ или не надо..

Logan 1.6, ambience, ГУР, кондиционер, "тореадор", 2006г.
__________________________________________________
"Я не согласен с Вашим мнением, но за Ваше право его высказывать я готов отдать жизнь" (Вольтер)
"Я не согласен с Вашим мнением, Вы готовы отдать жизнь за право его высказывать? " ("Вальтер")
  0

28

Re: Дефектовка

Игорь Петрович1
Зря ти так Ігор! ІТН тут не раз вже обговорювали...да в них дешевше....Але якою ціною?! Ціною того, що фарбу вони беруть не Сікенс(як на заводі закладено), а Садолюн галімий...що може вони за ці гроші не витримують технології ремонту та пофарбування? А я впевнений що не витримують, тому що, наприклад, з технологією пофарбування знайомився особисто і тепер знаю, наскільки складно пофарбований Логан...
А на ІТНі брудно на самій станції, у колір машини не попадають ще й регламентні роботи, які записано в рахунку не всі виконують! Це доведені факти!
Так що, шановний, велкам ту лохотрон за менші гроші! Але питання: якщо лохотрон - то чи за менші?!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

29

Re: Дефектовка

Ratislav написав:

обьясняют почему у них дороже чем у других, потому что хочется заработать больше чем зарабатывают другие

у КИЙ АВТО й АРМИ Моторз не дорожче, просто вони роблять все так "як книжка пише"...


Мабуть таки буду знову говорити про "лікбез" для форумчан та екскурсію по СТО...хоча це буде заважати багатьом роботам

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

30

Re: Дефектовка

Я фігєю з вас пацани! Чому дефектовка повинна бути безкоштовною?! Навіть якщо нічого не розбирають, людина, що виходить до Вашої машини, час свій витрачає? Робочий час? На фірмі цій людини за роботу платять? Так отож...Впевнений - ні один з Вас на роботі робочі процеси на шару не виконує!
А про вартість дефектовки - про це вже можна говорити з керівником кузовного цеху...А страхова хай платить...

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

31

Re: Дефектовка

В принципі дефектовка повинна бути безкоштовною, оскільки це робота, яка безпосередньо в подальшому пов'язана з отриманням прибутку. ЕЛЕМЕНТАРНО!
Кий-авто бере за дефектовку гроші, тому що велика кількість людей не мають іншого вибору і не вони шукають клієнта, а клієнт шукає їх, тому все й перевернуте з ніг на голову.

Ambiance 1,6 ГУР, конд.
  0