1,501

Re: Рейтинг АЗС

Георгич, Лет 6 назад заправлялся там пару лет подряд. После того, как Заправился 95м еще на Жигулях, по трассе больше 90-100 машина не ехала, двигатель не набирал обороты. В итоге свечи все чёрные, карбюратор в маслянистом налёте. Разобрал карб, промыл, заменил свечи. Первый запуск и снова перестал двигатель набирать обороты. Пару минут холостого хода и свечи чёрные снова. Немного слил бензин из бака, вылил на железяку и поджёг. Дым черный был, сгоревшее пятно чёрное. После этого перестал заезжать на АНП.
Ещё, когда было мало денег, заливал спиртовой на АНП. Двигатель меньше грелся, тяга хуже, обороты холостого хода ниже, расход выше. Но может это и нормально, тут судить не буду smile Я готов немного переплатить за топливо, и не заниматься промывкой топливной системы, чисткой форсунок, чисткой или заменой свечей.

  0



1,502

Re: Рейтинг АЗС

Цікава новина
https://biz.liga.net/ua/ekonomika/tek/n … fty-enkorr

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

1,503

Re: Рейтинг АЗС

Kap1toshka написав:

Цікава новина

Я ЗА! Нехай заходять wink Було би дуже добре.

  0

1,504

Re: Рейтинг АЗС

tigrunyara написав:

Лет 6 назад заправлялся там пару лет подряд. После того, как Заправился 95м еще на Жигулях, по трассе больше 90-100 машина не ехала, двигатель не набирал обороты. В итоге свечи все чёрные, карбюратор в маслянистом налёте. Разобрал карб, промыл, заменил свечи. Первый запуск и снова перестал двигатель набирать обороты. Пару минут холостого хода и свечи чёрные снова. Немного слил бензин из бака, вылил на железяку и поджёг. Дым черный был, сгоревшее пятно чёрное. После этого перестал заезжать на АНП.

Я на бенином бензимне ездил с 2004 по 2008гг., тобто все помаранчевые годы - золотой эпохи Независимой Украины. О впечталени тех лет и пишу. А, еще 2012-2016. тож без проблем, хотя топливо и не лучшее.
О последних годах 2019-2020 по зимнему дизелю были хорошие рейтинги.
Компангия моего зятя в этом году закупила А95 и на пршлой неделде на пассате 1.8 лег ТНВД.
Так что в говно АНР верю). Но чел. фактор не исключается в любом случае и  влюбой сети - ктото из персонрала слил себе кач. топливо, а пополнил резерувар мочей, как то так.

  0

1,505 Відредаговано Георгич (2021-08-13 13:14:03)

Re: Рейтинг АЗС

Kap1toshka написав:

Цікава новина
https://biz.liga.net/ua/ekonomika/tek/n … fty-enkorr

А якщо і ціна пального залишиться старою, то буде шик  like

  0

1,506

Re: Рейтинг АЗС

В Кіровограді є маленька мережа RUR, коли їздив на Ладі 21 111, то в них на 92 була витрата меньша ніж на 95 від ОККО. ДТ якось не з руки в них заправлятись було.
ПО АНП витрата точно була більша від ОККО і вог, але тоді не заморачувався настільки заливав РУР або ОККО, коли де зручніше

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

1,507 Відредаговано alex.cver (2021-08-13 22:10:50)

Re: Рейтинг АЗС

https://biz.liga.net/all/all/press-rele … struktsiya
------
Приведем хотя бы такой пример. В последнее время наблюдается значительный рост импорта в Украину монометиланилина (или ММА) – химического компонента, с помощью которого легко повысить октановое число бензина. Только вот в большинстве стран мира добавление ММА к топливу запрещено из-за его токсичности и вредности испарений для человеческого здоровья. Хотя вряд ли нелегальные мини-НПЗ обращают на это внимания. Когда же топливо с такой опасной добавкой попадает в двигатель, оно вызывает быстрое засмоление деталей топливной системы и выход их из строя.
---

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: floyd471

1,508

Re: Рейтинг АЗС

Першиий раз за років 5 заправився на UPG,відкрили під боком. З плюсів-в пустий балон напхали ті самі 54 літри як і на БРСМ. З мінусів-ціна. Подивимось на скільки вистачить балона.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,509

Re: Рейтинг АЗС

Yeka написав:

З плюсів-в пустий балон напхали ті самі 54 літри як і на БРСМ.

На БРСМ газ не поганий. По крайный мыры мены з БРСМ везло, ныразу на жижу не нарвався. На выдмыну від ВОГ і КЛО.
Хоча мене жижа не лякає - навчився швидко відмивати Хани в дорожніх умовах, але краще, коли тієї жижи нема smile

  0

1,510

Re: Рейтинг АЗС

alex.cver, ММА-- в бензин, пальмову олію--в молочні харчі... це усе через те, шо т. з. керманичі не люблять та не поважають ні свого платника податків, ні Краіну в цілому. це я про те, кого ми обираємо до влади.
п.с. знову "зрада"?  lol1

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,511

Re: Рейтинг АЗС

Георгич написав:

мене жижа не лякає - навчився швидко відмивати Хани в дорожніх умовах, але краще, коли тієї жижи нема

Зпробуй,періодично,в жару задувати-/upload/iblock/ad2/izobrazhenie_viber_2020_09_24_08_26_10.jpg
Якщо при звичайній заміні фільтра парової фази,у відстійнику, масляниста жижа присутня.то після цього балону тільки суха сірка.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,512

Re: Рейтинг АЗС

Yeka написав:

Зпробуй,періодично,в жару задувати

Дякую, але ні - я позбувся всіх своїх ГБО і дизеля.
Зараз лише турбобензинки, на майбутнє - електрика.
ЗІ. Ти вирішив питання сірководню в своєму бойлері?
Я стикнувся з цією проблемо, при тому на чистій, знезараженій водопровідній воді. Причина виявилась зовсім в іншому...

  0

1,513

Re: Рейтинг АЗС

Георгич написав:

ЗІ. Ти вирішив питання сірководню в своєму бойл

Так,при чому,кардинально-змінив місто проживання)))

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,514 Відредаговано alex.cver (2021-08-14 16:55:54)

Re: Рейтинг АЗС

floyd47 написав:

alex.cver, ММА-- в бензин, пальмову олію--в молочні харчі... це усе через те, шо т. з. керманичі не люблять та не поважають ні свого платника податків, ні Краіну в цілому. це я про те, кого ми обираємо до влади.
п.с. знову "зрада"?  lol1

Ну нельзя все сводить к политике и негативу. Заправляйтесь всю жизнь на Вог ОККО и будет вам счастье. Не все в жизни есть политика, не все товары есть гуано в Украине. Я бы сказал у нас очень даже опупЕнный сервис. Хоть я не миллиардер но вот тут согласен с ним, есть с чем и с какими странами сравнить
https://biz.liga.net/keysy/all/opinion/ … vu-v-kieve
Да, конечно, можно возразить что у нас сервис лучше из-за бедности и в этом тоже доля правды но в целом знакомый поездивший по штатам тоже согласен с этой оценкой. Так что не все у нас гуано и не нужно все сводить к политике. Вог и ОККО норм топливо продают. Сегодня заправил 40л ОККО, 95 Евро, катаюсь дальше. По ощущения что Вог что ОККО обе сети норм топливо продают. Главное не заправляться на НоуНэйм заправках, на рупЬ или гривну дешевле, и они сами отомрут. Но нирид у нас жадный, сначала на 1200 грв экономит 50гр, а потом рыдает слезами шо топливная полетела. Тупость и жадность народа.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

1,515 Відредаговано floyd47 (2021-08-14 22:02:31)

Re: Рейтинг АЗС

alex.cver написав:

Ну нельзя все сводить к политике и негативу.

от чесно, Сашко, ви не перестаєте мене дивувати. погоджуся тільки в одному, шо не треба зациклюватися на негативі. та я й не зациклююся на ньому; це тільки тут, на Форумі. а від політики в країні залежить просто все. і, якщо виробник палива з віслячою сечею та молочкою з пальмовою олією попадеться вже вдруге, то ніяким штрафом він вже не відмажеться, а тільки тюрмою + конфіскацією усього "чєсно нажитого нєпасільним трудом". але ж у нас такі випадки (порушення регламентів ДСТУ тощо)-- далеко не поодинокі та носять системний характер. якщо когось і впіймають, то це буде якийсь дрібний "бєспрєдєльщік", або той, хто вперто не бажає ділитися з мусорами/прокуратурою тощо.

alex.cver написав:

Заправляйтесь всю жизнь на Вог ОККО и будет вам счастье.

сподіваюся, це--не на правах реклами? я заправляюся топовим ДП, але не на вог чи окко, а на перевіреній заправці у моєму місті. всього один чи два випадки були (за 8 чи 9 років), шо у мене закрадалися якісь сумніви з приводу якості бензину/ДП. отже, у цій сфері я--щасливий.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,516

Re: Рейтинг АЗС

Окко, Вог і Шел - це азс де дійсно продають якісне пальне. Хоча на сході і в центральній Україні є багато їх заправок, де бадяжать паливо...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

1,517 Відредаговано Сіренький (2021-08-15 06:34:43)

Re: Рейтинг АЗС

Георгич написав:

Хани в дорожніх умовах, але краще, коли тієї жижи нема

шприц і калоша?


Особисто мені газ на АНП не зайшов.
Скільки разів не заправляся паливна суміш йде в бідну.
Тобто я так розумію пропорція пропана і бутану не на мою користь.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

1,518

Re: Рейтинг АЗС

Сіренький написав:

шприц і калоша

ні, лампочка поворотника і метр прозорого шланга)))

  0

1,519 Відредаговано alex.cver (2021-08-15 16:12:57)

Re: Рейтинг АЗС

floyd47 написав:

але не на вог чи окко, а на перевіреній заправці у моєму місті.

А чего такие секреты ? Имя заправки стыдно сказать шо ле? Имя, цены, рейтинг? Вдруг еси там отлично, все переползем на эту заправку. Для этого эта тема

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

1,520

Re: Рейтинг АЗС

alex.cver написав:

все переползем на эту заправку.

ні, це місцева мережа, RLS.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

1,521

Re: Рейтинг АЗС

floyd47 написав:

ні, це місцева мережа, RLS.

Интересный город Кривой Рог. До сих пор за ним "не скучаю"  smile
https://korrespondent.net/ukraine/43874 … ia-suytsyd

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

1,522

Re: Рейтинг АЗС

alex.cver, є таке прислів*я у клубі любителів мордору, до якого належав бєзврємєнно усопший (земля йому залізобетоном):
"не всё коту творог; можно и еб@лом об порог!.."

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

1,523 Відредаговано Александр007 (2021-08-16 07:23:04)

Re: Рейтинг АЗС

Міністерство економіки України опублікувало нову граничну вартість бензину та дизельного пального, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.

Так, середні розрахункові ціни для бензину наразі становлять 26,67 гривні за літр, для дизельного пального - 21,64 гривні за літр. Таким чином, середня вартість цих видів пального зменшилася на 19 та 60 коп./літр відповідно.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

1,524 Відредаговано alex.cver (2021-08-16 08:16:26)

Re: Рейтинг АЗС

Александр007 написав:

Так, середні розрахункові ціни для бензину наразі становлять 26,67 гривні за літр, для дизельного пального - 21,64 гривні за літр. Таким чином, середня вартість цих видів пального зменшилася на 19 та 60 коп./літр відповідно.

Нада вот так
---
Середня вартість 1 літра бензинів становить 26,67 грн/л, 1 літра дизпалива - 21,64 грн/л, а гранична вартість бензину на середину серпня - 31,67 грн за літр, дизпалива - 28,64 грн за літр. З урахуванням максимальної торговельної націнки гранична вартість бензину становить 31,67 грн/л, дизпалива - 28,64 грн/л..
---
19 копеек теперь точно меня спасет ))) Вчера заправил 40л Евро-95 на ОККО-е еще по старым "дорогим ценам"  lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

1,525

Re: Рейтинг АЗС

Yeka написав:

З мінусів-ціна

З карткою є кешбек.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0