1

Тема: Львівшькі пришпили

Хто знає у Львові вул. Дорошенка?
Так от, 2 дні тому по ній зробили односторонній рух.
А тепер сам пришпил: кожному відомо, що львівянами дорожні знаки сприймаютсья виключно як рекомендація, тож наша славна міліція вирішила виправити цю ганебну ситуацію і зайняти чимось свої безцінні і талановиті кадри. Одним словом - львівське ДАЇ поставило біля кожного нового знаку живий повторювач у вигляїді ДАЇшника який при спробі повернути в недозволеному напрямку однією рукою буде тобі активно показувати щось типу: "йолопе, ти що, всліп? ось знак поставили і стрічку лапасату до нього причепили, щоб тобі краще видно було", а другою рукою із дорогоцінним жезлом із слонової кістки і чорного дерева буде тебе посилати в ... censored другу сторону. Інтелекуальна робота- не кожен зможе. nose_eat

Краще в 7-ій вдома на Logan 1.6 Laureate, ніж в 6-ій в морзі...
  0



2

Re: Львівшькі пришпили

app
5 баллов!

В этой жизни возможно всё, невозможно увеличить сутки хотя бы на одну секунду...
Logan Base синий металлик уже не Base, был когда-то Base....БЫЛ
Megane II 1,6 АКПП silver, ксенон, круиз-контроль, парктроник...БЫЛ
VW Passat B6 1,8т АКПП High Line
  0

3

Re: Львівшькі пришпили

фігня, набагато інтелектуальніше сховатись за рогом і зупиняти тих хто поїхав проти знаку і звісно зшибати по червоню. А те що вони попереджають порушення то нормальна справа.

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

4

Re: Львівшькі пришпили

тут як на мене є продовження. На цій дорозі дуже багато Т-подібних прехресть, на яких майже всюди порушуюється правило паркування, тому що немає суцільної розділювальної смуги

на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;

Тепер питання, що це лінь або незнання ПДР з боку ДАІ - є реальний шанс оштрафувати. Правда є ще одна версія, вони теж люди і розуміють що в нашому місті зробити організовані стоянки майже неможливо і вони закривають на це очі. Якщо останнє то ріспект їм і уважуха!!!

  0

5

Re: Львівшькі пришпили

неоднооразово бачив у Львові тиких пришпилів багато))) А те як їздять у Львові - то капец окремий))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

6

Re: Львівшькі пришпили

бачив вчора з одного боку кумендну, а з другого боку неприємну ситуацію. На вулиці зеленій майже біля водокалу, відбулось лобове зітнення джипа і 2109, на полосі призначеній для руху маршруток і тролейбусів. Я їхав в таксі і сам я знаків або чогось такого не зауважив але таксіст сказав, що це таки полоса для маршрутного транспорту. Тепер пишу і розумію, що ситуація всежтаки більше куменда. smile

  0

7

Re: Львівшькі пришпили

BeS написав:

бачив вчора з одного боку кумендну, а з другого боку неприємну ситуацію. На вулиці зеленій майже біля водокалу, відбулось лобове зітнення джипа і 2109, на полосі призначеній для руху маршруток і тролейбусів. Я їхав в таксі і сам я знаків або чогось такого не зауважив але таксіст сказав, що це таки полоса для маршрутного транспорту. Тепер пишу і розумію, що ситуація всежтаки більше куменда. smile

Є така фіча - смуга для руху джипів і маршрутних транспортних засобів  rock

Краще в 7-ій вдома на Logan 1.6 Laureate, ніж в 6-ій в морзі...
  0

8

Re: Львівшькі пришпили

Johannes

Много букв...
Что такое пришпил?

Если шутки не доходят - почта не виновата.
  0

9

Re: Львівшькі пришпили

Crazy Poison
А деякі львівяни і поза Львовом прикольно катаються  :crazy1:, такого на трасі надивився поки до Криму проїхався - частенько львівяни витворяють "чудеса" :crazypilot:

Відпочинок це класно - відпочивайте частіше smoke
  0

10

Re: Львівшькі пришпили

sir написав:

Что такое пришпил?

по нашому - "непонятка", "прикол", "х*й проссыш шо такое"...така вона багата - українська мова

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

11

Re: Львівшькі пришпили

бачив вчора з одного боку кумендну, а з другого боку неприємну ситуацію. На вулиці зеленій майже біля водокалу, відбулось лобове зітнення джипа і 2109, на полосі призначеній для руху маршруток і тролейбусів. Я їхав в таксі і сам я знаків або чогось такого не зауважив але таксіст сказав, що це таки полоса для маршрутного транспорту. Тепер пишу і розумію, що ситуація всежтаки більше куменда

Там саме більше постраждало дерево, досі обідране.

а на Дорошенк - в ніч коли поставили знак мій друг таксував, розповідає, що ввечері знаку не було, а вночі, коли поставили, поряд стояли ДАІ і всіх зупиняли, заробляли грошики...

Dacia Logan BASE (Dark Blue)
24.03.2008
  0

12

Re: Львівшькі пришпили

Crazy Poison написав:

А те як їздять у Львові - то капец окремий))

А ну-ну докладніше, будьласка!  smile Цікаво глянути зі сторони на місцеву їзду, до якої давно звик і не помічаєш.
Бо я за все життя жодного разу на червоне світло не проїхав!  sjuk

  0

13

Re: Львівшькі пришпили

Ihor написав:

Бо я за все життя жодного разу на червоне світло не проїхав!

А я і на зелене проїзджаю тільки тоді коли хтось на своє червоне (яке йому здається жовто-зеленим) не їде tongue

  0

14

Re: Львівшькі пришпили

Ihor
Ти не проїхав, але ж окрім тебе у Львові сили-виленна машин! Ти попитай у Смика, що мені показувала крейзанута пішоходка, яка просто зробила крок мені під колеса....
А як вилітають на головну дорогу автомобілі з доріжок, котрі з обох сторін закриті домами?...
Тут Джеронімо в іншій темі вірно написав про кругові оберти головою раз на 6 секунд)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

15

Re: Львівшькі пришпили

Ще один Львівський пришпил :D
Якщо ти стоїш на світлофорі другим то який переважно алгоритм получається???:
поїхала перша машина - ти за нею :fool:
а недавно я звернув увагу що перша машина поїхала, я за нею, а на світлофорі ще ЧЕРВОНЕ!!!
тепер я завжди дивлюся на світлофор навіть якщо іду за кимось :crazy1:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

16

Re: Львівшькі пришпили

Skor_Igor написав:

Ще один Львівський пришпил :D
Якщо ти стоїш на світлофорі другим то який переважно алгоритм получається???:
поїхала перша машина - ти за нею :fool:
а недавно я звернув увагу що перша машина поїхала, я за нею, а на світлофорі ще ЧЕРВОНЕ!!!
тепер я завжди дивлюся на світлофор навіть якщо іду за кимось :crazy1:

Ти все правильно робиш...

BASE L0 +    AMBIANCE L1
Ліпше не робити нічого, ніж робити будь-як.
  0

17

Re: Львівшькі пришпили

В мене сьогодні пришпил був: машину на Коперніка біля палацу мистецтв припаркував. Її евакуатор загріб. 281 грн. штрафу вже на штрафмайданчику і я знов за кермом. Від моменту, коли я побачив на горизонті мою машину на евакуаторі і до моменту коли виїхав з штрафмайданчика пройшло 15 хв. smile

  0

18

Re: Львівшькі пришпили

Только вот денег жалко.

Рено Сценик после Логана
  0

19

Re: Львівшькі пришпили

smyk написав:

В мене сьогодні пришпил був: машину на Коперніка біля палацу мистецтв припаркував. Її евакуатор загріб.

Співчуваю. Чув пораду при потребі припаркуватися в недозволеному місці викрутити максимально колеса. Евакуатор не ризикуючи подряпати машину, візьме сусідню. То не є порадою паркуватися порушуючи правила.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

20

Re: Львівшькі пришпили

smyk написав:

В мене сьогодні пришпил був: машину на Коперніка біля палацу мистецтв припаркував. Її евакуатор загріб. 281 грн. штрафу вже на штрафмайданчику і я знов за кермом. Від моменту, коли я побачив на горизонті мою машину на евакуаторі і до моменту коли виїхав з штрафмайданчика пройшло 15 хв. smile

Блін ліпше би ті гроші пропити...  :dash:

BASE L0 +    AMBIANCE L1
Ліпше не робити нічого, ніж робити будь-як.
  0

21

Re: Львівшькі пришпили

urecmuts
Не кажи...  censored

  0

22

Re: Львівшькі пришпили

Я раніше часто паркувався навпроти центрального входу в Скриню :fool:
а якось замітив на тротуарі наліпки евакуатора (коли машину забирають) :rtfm:
і після цього я став чемніший :nose_eat:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

23

Re: Львівшькі пришпили

всем львовянам и не только приветВ :cool:

  0

24

Re: Львівшькі пришпили

smykполучил анкету?

  0

25

Re: Львівшькі пришпили

Привіт і тобі!  :rock:

  0