16,551 Відредаговано Александр007 (2021-05-22 19:54:45)

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
1.5 дизель разве не выдает максимально уже при 1750 об?
~260Нм

Обороты макс. момента, об./мин.: 1750-2500
Поэтому больше 3000 нет смысла крутить

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0



16,552

Re: Следующий автомобиль

Александр007, ні, 260Нм на Логани не ставлять. Вроді зараз іде 220Нм на 2000Об/хв, але я тут криві моменту дивився, напевно для попереднього, у якого було 2000Нм. В будь-якому разі, різниця між 1.5 і 0.9 очевидна.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,553 Відредаговано Александр007 (2021-05-22 20:23:32)

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
Посмотрел да на логане меньше 220 момент.
Как-то странно Логан евро 5+

Дастер евро 6… как на Меган и Каджар
Дастер 1.5 крутящий 260.
на Edc урезали до 250

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,554

Re: Следующий автомобиль

Александр007, ну так на Дастері і потужність 110кс. На Логанах 90кс.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,555

Re: Следующий автомобиль

alexkart написав:

та обзоров полно уже, посмотрите не рендеры

Бачив я ті обзори, лоу комплектація магнітола без екрану і смарфон замість екану дуже фігова ідея як на мене. Та й зовнішньо дружина на сандеро плюється, логан зовнішньо більше подобається але не разу не практично, ось як сьогодні спокійно кинули драбину зі складеними сидіннями задніми та поїхали по справам, в логан драбина б не влізла в принципі.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

16,556

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

А ось за ті самі гроші можна пригнати:
(ну цей теж натертий, але хоча б не рендер)

Ну якшо абсолютно мертва, безальтернативна древня мультимедіа та інтерьєр позавчорашнього дня з відсутньою ергономікою не напрягає, то чом би й ні. То ж Лехус. Надійність та практичність. Практично Лухурі.

  0

16,557

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Тойота більша і потужніша.
А астра точно, що молодіжна тобто для молоді але ніяк не сімейна.
Звичайна пузотерка

Авенсис не больше Астры джей. Ты их просто не видел.
Семейность у них одинакова.
Авенсис больше пузотерка, чем Астра, за счет переднего и заднего свесов.
Я ездил в Крым на таком Авенсисе 1.8, автомат. Расход 9,9. Нах нужен.

  0

16,558 Відредаговано Larsen (2021-05-22 22:28:45)

Re: Следующий автомобиль

Авенсіс - універсал класу D,  довжина 4715мм, база 2700мм.
Астра - хечбек класу C. довжина 4419мм, база 2685мм.
В салоні по довжині Авенсіс на пару сантиметрів вільніший. Багажник у Авенсіса раза в 1.5 більший.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: jasonua1

16,559 Відредаговано Георгич (2021-05-22 22:46:54)

Re: Следующий автомобиль

Сказочники рассказывают о том, что сами не нюхали и сами никогда в жизни не купили бы. Другими словами троли.
Авенсис длина 4630, клиренс 150, при базе 2700.
По проходимости, удобству, комфорту, подуманности конструкции Астра Джей на 2 головы выше. И места в ней больше, за счет конструкции сидений.
Но кто-то же дожен купить древнее, ржавое, жрущее ведро авенсис. Впаривайте его дебилам.

  0

16,560 Відредаговано Larsen (2021-05-22 23:12:41)

Re: Следующий автомобиль

Авенсіс другого покоління (Т250), універсал, про який йде мова, має довжину 4715мм. https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Avensis
Астра Джей хечбек, про яку йде мова, має значно меньший багажник, і трішки коротший салон (https://www.youtube.com/watch?v=26LXCSuI5Is , https://www.youtube.com/watch?v=0ySFY5xHHOc).
У Астри є багато переваг, але по розмірах вона все ж таки меньша.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,561 Відредаговано Kap1toshka (2021-05-22 23:26:08)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT,
Якщо вже казати про позавчорашній інтер'єр то це те що пропонує рено)))))
Мене більше приваблює те що то гібрид, я ще придивляюсь до пріусів, цікавий ще prius V, багажний якого не гірший ніж в MCV, але їх дуже мало, а те що продають в нас мають не дитячі пробіги і скоріш за все мертві акуми. От інтер'єр пріуса та сам пластик паршивезні sad
Щодо мультимедіа системи, то мені б головне програвач mp3, навігація до фені і телефона вистачить... В моїй он є навігація, а що толку, карт довбаний ТОМ ТОМ по Україні не малює, покриття 30% чи щось таке

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

16,562 Відредаговано Георгич (2021-05-22 23:51:35)

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

Щодо мультимедіа системи, то мені б головне програвач mp3, навігація до фені і телефона вистачить...

Це тому, що ти не маєш сучасного авто.
Стосовно гібридів - глянь Фюжн гібрид, якщо тебе вже так тягне в Д-клас, але перед покупкою пропікай його гарненько.
В любому випадку на сьогодні Форд найвигідніше придбання за критерієм ціна-якість

  0

16,563

Re: Следующий автомобиль

Георгич, десь був твій пост про провал Шкоди А8. Що з нею не так?

Георгич написав:

В любому випадку на сьогодні Форд найвигідніше придбання за критерієм ціна-якість

в дані придбання можливо так,  а от обслуговування дорого. Принаймні те, що я помічав.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

16,564

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

В моїй он є навігація, а що толку, карт довбаний ТОМ ТОМ по Україні не малює, покриття 30% чи щось таке

Все він малює, маю карту літо 20 р, ще не було, щоб чогось не бачив...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

16,565

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Георгич, десь був твій пост про провал Шкоди А8. Що з нею не так?

Це провал для А8, вона нікому не треба, а особисто мене це тішить, адже А7 тримається в ціні)))

  0

16,566

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

в дані придбання можливо так,  а от обслуговування дорого

Розхідники коштують однаково, бо їх виробникам все одно, що вирізати контур гальмівної колодки для форда, чи дачії, чи Міцубіші, чи Шкоди, чи дл ябудь-якого іншого авто.
масло екобустівське дорожче, але не критично.
Обслуговування... задня півдвіска так, багаторичажна, її переборка обходиться в 5 тис. Але це на 100 тис пробігу.
Ще ремінне ТО ГРМ дорожче, ніж у дачії.
Це критично?
Якщо це тебе обтяжує і мрієш про ГБО, то катайся на к4м. Вони ще є.

  0

16,567

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Це критично?

Не бачу нічого критично, з-за чого не брати форда. Але особисто я коли рахував плюси та мінуси, до мінусів заніс, наприклад те, що у Форд Галактика щоб дібратися до акумулятора потрібно майже пів капотки розібрати, або що в нього нема запаски або що їх так мало, що ще потрібно пошукати спеціаліста, якщо він знадобиться для пошуку якихось глюків самі цієї моделі. Але модель мені дуже подобається. Плюсів там набагато більше.

  0

16,568

Re: Следующий автомобиль

alexkart написав:

мне у сандеро больше нравится))

plus

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,569

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Стосовно гібридів - глянь Фюжн гібрид, якщо тебе вже так тягне в Д-клас, але перед покупкою пропікай його гарненько.

Там є один великий мінус. Батарею засунули в багажник, в результаті він став взагалі мікроскопічний. А оскільки це седан, то практичність стає рівною нулю.

Сіренький написав:

в дані придбання можливо так,  а от обслуговування дорого. Принаймні те, що я помічав.

Я замінив в Експі абсолютно всі розхідники по колу і можу сказати що всі вони по ціні на рівні бюджетних марок.

Георгич написав:

Якщо це тебе обтяжує і мрієш про ГБО, то катайся на к4м. Вони ще є.

Для ГБО є 2.5 атмосферний Ф'юж з абсолютно незнищенним мотором.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,570

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Там є один великий мінус. Батарею засунули в багажник, в результаті він став взагалі мікроскопічний. А оскільки це седан, то практичність стає рівною нулю.

Ну може багажник для Kap1toshkи не на ствльки важливий критерій. Він же катається на Кліо і не жаліється на нього.

  0

16,571

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

наприклад те, що у Форд Галактика щоб дібратися до акумулятора потрібно майже пів капотки розібрати, або що в нього нема запаски або що їх так мало, що ще потрібно пошукати спеціаліста, якщо він знадобиться для пошуку якихось глюків самі цієї моделі

Це стосується всіх екзотичних моделей. Особисто  яза масові моделі, на кшталт Фокуса.

  0

16,572

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

у Форд Галактика щоб дібратися до акумулятора потрібно майже пів капотки розібрати,

У Куги і Мондео також потрібно щось розібрати щоб замінити/зняти.

Георгич написав:

.. задня півдвіска так, багаторичажна, її переборка обходиться в 5 тис.

За комфорт завжди потрібно платити.

Георгич написав:

мрієш про ГБО, то катайся на к4м

Ну я поки і катаю але К7М. Для роботи і коротких поїздок по місту мені мого МЦВ достатньо але ж не все життя на ньому їздити. 
А з К4М нормальних авто напевно і нема.
Я якосьГгранд Сценік дивився але там лише дизеля.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

16,573 Відредаговано Kap1toshka (2021-05-23 20:50:18)

Re: Следующий автомобиль

Георгич, Я працював на оф сервісі тойоти, тому по тойоті я маю знайомих котрим можна позадавати питання, там в разі проблем з машиною під'їхати та відремонтувати. Форда ніякого не хочу, на пів ставки був в салоні форд і те відношення від імпортера по ремонтам та запчастинам, там в разі проблем немає взагалі кого питати по машині, тим паче американки.
Стосовно багажника, в мене гранд тур, тобто багажник більший ніж в сандеро, не MCV звичайно, але місця майже для всього вистачає.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

16,574

Re: Следующий автомобиль

Сіренький, а меня дизель не испугал... Основной критерий был - большой багажник.  С мцв не сравнить конечно, но тоже вместительный...

Renault Grand Scenic 4 1,5 110 л.с. 2017г.в.- катаюся.
Renault Logan MCV Laureate 5d Универсал 1.6 ГБО(Landi) 90 л.с. 5G 2WD 2012г.в.- продав.
"Осторожно. Сочувствие и верность делают людей слабыми. Их легко использовать"
  0

16,575 Відредаговано Георгич (2021-05-24 12:20:03)

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

Георгич, Я працював на оф сервісі тойоти, тому по тойоті я маю знайомих котрим можна позадавати питання, там в разі проблем з машиною під'їхати та відремонтувати.

Аргумент!

Kap1toshka написав:

Форда ніякого не хочу, на пів ставки був в салоні форд і те відношення від імпортера по ремонтам та запчастинам, там в разі проблем немає взагалі кого питати по машині, тим паче американки.

А хіба я пропонував їхати на Віннер? - Вони для корпоративних машин. Приватники мають свої, адекватні сервіси, ними я і корстуюсь. Та і самому обслуговувати можна, не складніше ніж дачію, в багатьох випадках.
А стосовно американок - так, вони суттєво відрізняються від європейок, втім офи їх обсуговують, мало того, навіть відзивні компанії проводять. Особисто я з цим не стикався, але спільнота в своїх групах цим ділиться.
Нічого страшного в фордах я не замітив.
Втім, якщо маєш досвід обслуговування Тойоти, то варто на неї і дивитись. В любому випадку її обслуговування простіше і суттєво дешевше любого європейця.
ІМХО.

  0