15,926

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Если продажи машин большие, значит эта машина лучше именно за те деньги что за нее просят.

Нет, это в первую очередь означает, что она самая дешевая. Если сейчас АвтоЗАЗ начнет клепать Таврии по 2700, то будут брать их, а не Дачию и не американских битков.

  0



15,927 Відредаговано jasonua (2021-03-10 15:37:01)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

. Если сейчас АвтоЗАЗ начнет клепать Таврии по 2700, то будут брать их, а не Дачию и не американских битков.


Не думаю, що пусту таврію 3-х дверну будуть розбирати за такі гроші..
Хіба славута буде з кондиціонером, то за 2500-2700 брали б люди для села її.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

15,928

Re: Следующий автомобиль

Don Kortes написав:

В 2006 году у Логана было реальных два адекватных одноклассника конкурента  - Ланос и десятка.

Ланос появился намного раньше, в 2006 его конкурентом было Авео, а дальше Фабия и Лачетти.

  0

15,929 Відредаговано Aprox (2021-03-10 16:20:59)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Не думаю, що пусту таврію 3-х дверну будуть розбирати за такі гроші..

Будут. У нас на прошлой работе чувак, на закате производства Славут, купил новую Славуту 1,3i, которая ему по итогу всего-всего вышла почти 6 куе!
Так что Таврии за 2700 будут улетать как горячие пирожки! Особенно, если в варианте "Эксклюзив" с важными доработками основных косяков Таврии!

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/5tAsiz1y38u2r-sRhsTGipZEM-ZhX4UcMZDZoER83HTjIGDj9AkhbVXTruy_m2ad99_4JTAdtiHnDPbi
- нормальные колёса
- ниша запаски в багажнике
- нормальные бампера
- улучшенный салон
- уменьшены зазоры по кузову

Но это невозможно в принципе... Плазы, по которым производились кузовные детали, уничтожены! Это нам АвтоЗАЗ отвечал, когда мы с таврофорума просили 3Д модель у них. А делать новые никто не будет...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

15,930

Re: Следующий автомобиль

Откуда взялась сумма 2700? Если бы их сейчас делали, они были бы дешевле Весты или Гранты. Тысяч 200  imho2

  0

15,931

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Нет, это в первую очередь означает, что она самая дешевая. Если сейчас АвтоЗАЗ начнет клепать Таврии по 2700, то будут брать их, а не Дачию и не американских битков.

Многие, кто покупает машину, считает, что сделал самый лучший выбор исходя из своего кошелька. Значит эта машина самая лучшая для него. Если за эту сумму покупают что-то лучше остальных конкурентов, значит она самая лучшая в этой ценовой нише. Была бы Таврия за 2700, она была бы лучшей, потому что с ней могли бы конкурировать только какие-то индийские или подобные ценники начального уровня. Но Таврию невозможно сделать за 2700. А за дороже она будет входить в конкуренцию с другими машинами где безнадежно проиграет. Но за 2700 её бы реально брали десятками тысяч в год. Потому что по селам основной автопарк еще автопром 80-90-х годов и начало нулевых. Народ бы с радостью перешел на новенькие Таврии.

  0

15,932

Re: Следующий автомобиль

lukis написав:

Откуда взялась сумма 2700?

Она так стоила в первой половине 90-ых, в люкс комплектации.

  0

15,933 Відредаговано lukis (2021-03-10 17:39:52)

Re: Следующий автомобиль

Мои родители купили 3-х летнюю таврию в 1998 году. Не помню, за сколько. Пробега там было тысяч 10 на спидометре. Так когда пришло время ремонта двигателя, выяснилось что там были уже ремонтные вкладыши.
Узнал. За 2400$
И после этого мы перестали покупать б/у машины.

  0

15,934

Re: Следующий автомобиль

lukis написав:

Узнал. За 2400$

Ага, тоже в памяти сидит такая цена для новой Тавры, хоть я и не покупал никогда их новыми...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

15,935 Відредаговано Александр007 (2021-03-10 17:59:26)

Re: Следующий автомобиль

Георгич,
Те кто берут американские битки, никогда не возьмут Таврию хоть за 500у.е.
Тоже про Логан, за машину не считают сосвем

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

15,936

Re: Следующий автомобиль

Александр007, ті що беруть американські битки, скоро приземляться на землю..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

15,937

Re: Следующий автомобиль

jasonua,
Им уже 1.6 не мотор ...

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

15,938

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Им уже 1.6 не мотор ...

У більшості понторізів на американських битках, понти закінчаться після того, як почне кузов після дешевого ремонту розлазитися і вкриватися корозією та заплатять за недешевий ремонт деяких агрегатів. Кондиціонери літом працюють може у 50% биточків, решта їздять з відкритими люками і вікнами! Понти вони такі!))
п.с. Їду недавно по трасі, спереді плететься нісан рок американець, обігнав його на 110, це моя постійна крейсерська, він побачив це, обігнав мене, потім знову почав плестися 100-110 переді мною, дав 140, і його вже не було видно...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Valerik1

15,939 Відредаговано Александр007 (2021-03-10 21:06:09)

Re: Следующий автомобиль

jasonua,
Там расход на 2.5 большой если топить.
Вот и эконом езда.

Я на своей тоже не летаю,  wink
Хотя у меня на 3000об - 150км.ч

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

15,940 Відредаговано SanychGT (2021-03-10 21:10:54)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Тоже про Логан, за машину не считают сосвем

Я таким на пальцах рассказываю и показываю. Они чувствуют себя очень некомфортн,о после описания реальности хлама, которым владеют, и на этом считание "не машиной" заканчивается... совсем.

  0
Спасибо сказали: jasonua1

15,941 Відредаговано Larsen (2021-03-10 22:01:38)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Те кто берут американские битки, никогда не возьмут Таврию хоть за 500у.е.

90% цих людей це ті чиї бажання щодо авто сильно перевершують бажання витрачати гроші на авто. Бляхи, американські битки, все це для них найкраще лише до тих пір, поки воно їм обходиться дешево. Але безплатний сир сам знаєш де, ну і халява вічною не буває. Тому зі зміною обставин вони теж почнуть купувати щось інше. І якщо не більше не буде такої халяви як бляхи з битками, то ці люди поділяться на два табори: тих хто все ж таки забажає платити більше за краще, і тих хто не забажає і змириться з гіршим. От і все. Третій варіант - "велосипед", навряд чи когось з них влаштує. wink

Александр007 написав:

Там расход на 2.5 большой если топить.
Вот и эконом езда.

Ну і навіщо брати 2.5, якщо розхід не влаштовує? Чи вони як купували думали що бензин до американських битків теж буде "американський легко вдарений в 10 разів дешевший нашого нового"?  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: jasonua1

15,942 Відредаговано Valerik (2021-03-10 23:13:09)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:
Александр007 написав:

Те кто берут американские битки, никогда не возьмут Таврию хоть за 500у.е.

90% цих людей це ті чиї бажання щодо авто сильно перевершують бажання витрачати гроші на авто. Бляхи, американські битки, все це для них найкраще лише до тих пір, поки воно їм обходиться дешево. Але безплатний сир сам знаєш де, ну і халява вічною не буває. Тому зі зміною обставин вони теж почнуть купувати щось інше. І якщо не більше не буде такої халяви як бляхи з битками, то ці люди поділяться на два табори: тих хто все ж таки забажає платити більше за краще, і тих хто не забажає і змириться з гіршим. От і все. Третій варіант - "велосипед", навряд чи когось з них влаштує. wink

Александр007 написав:

Там расход на 2.5 большой если топить.
Вот и эконом езда.

Ну і навіщо брати 2.5, якщо розхід не влаштовує? Чи вони як купували думали що бензин до американських битків теж буде "американський легко вдарений в 10 разів дешевший нашого нового"?  lol

+100!!
Абсолютно згодний!
У мене тут в родині зараз вистава відбувається, я вже запасаюся попкорном..
Рідна сестра з чоловіком взяли на аукціоні біток Субару 2018 р, вдарений в зад..
показали фото - увалений зад із провалом нижньої панелі, а також справа сзаду вивалило в бік задню арку, вичавило бічне заднє скло над аркою і задня дверь зачиняється (а може не зачиняється із поганим зазором). 100% проблеми з геометрією посадки заднього мосту, панель дна і лонжерони пішли..
Діалог такий, і саме відбувався українською мовою:
- А ви купили машину, чи корисні залишки після ДТП?
- Ну цю машину в США не можна поставити на облік, але ж там дорого ремонтувати, тому не ремонтують!
- Американці не тупі, як в Задоронова, це дійсно хлам!
- Блін, Валеро, ми знали що тобі не можна показувати її до ремонту!! Ну відремонтуємо, ми доречі купили за 9 тис, машину, яка коштує 40 тис у.о..
- Вона мені не подобається, 100% зміщений задній міст, а там може і все треба міняти, і важелі і піввісі дугою можуть стати - а головне, чи витягнуть остов кузову, щоб геометрія сіла? Думаю ні! Будете постійно гуму міняти - буде жувати і сайлентблоки будуть зношуватися...

Далі припинили розмову...Я щиро хочу щоб в них ця афера скінчилася вдало, бо це мої мої близькі родичі, але запасаюся попкорном, бо цікаво, на що воно потягне...
Тут краще синиця в руці, ніж журавель в небі, як казав Дядя Федор на цьому форумі... І головне люди дійсно не бідні, в межах 20+ тис можно багато гарних варіантів з великим багажником (саме це крнитерій був) взяти..Але купувати мотлох (який офіційно таким визнаний) це невідомо чим закінчиться...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

15,943

Re: Следующий автомобиль

Дубль надцать, лиця всі ті ж. І історія та ж сама. Я за дві машини поки не пожалів. Коли(і якщо) пожалію - зразу напишу.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

15,944

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Я за дві машини поки не пожалів.

Ну так і більшість власників нових Логанів ні разу не шкодують свого вибору. Так що тоді краще? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,945

Re: Следующий автомобиль

Те що хочеш - те і краще. Мені просто смішно, що велика частина людей все зводять в абсолют.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

15,946

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Те що хочеш - те і краще.

Во, це правильно!  plus

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,947 Відредаговано Valerik (2021-03-11 02:22:58)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:
Mellon написав:

Те що хочеш - те і краще.

Во, це правильно!  plus

Абсолютно вірно! Для мене машина з недорихтованим задом, яка типу має бути за класом на 30-40 тис баксів (чувак за кермом виглядає на 30-40 тис баксів),насправді є металобрухтом, який офіційно визнаний металобрухтом в США..Але чувака це не парить, у нього тачка на 30-40 тис баксів! І ті, на кого розраховані ті понти, не знають, що він підрулює при кермуванні, що він кожен рік міняє гуму та підпипники ступиць..Що у нього глюки в бортовій електриці... Але це авто на 40 тис баксів!! А я, лох на новому лоховському Сандеро, цього не розумію!! (моя дружина також вважає, що я псих в цьому питанні, доречі, і тільки коли за столом у друзів в гостях випадково зустрілися з власником СТО, який підтвердив мої думки, вона трошки заспокоїлася)

Кажу сестрі. А вона каже
- ну і що? У подружки була машина, у якої як виявилося не фарбований тільки дах. Вона ж їздила? Ну і що?
- А те що біток офіційно в США визнаний хламом, не бентежить? що його не можна відновити на 100%? Що у нього будуть ушкоджені силові елементи кузова, що НЕМОЖЛИВО повністю відновити геометрію, що при повторному ДТП воно поведе себе непрогнозовано? 
- Ну і що? Треба не попадати в ДТП!
- А як не попадати, якщо ти не винен, а тебе врізаються?
- Припини!!! Ми б таку за 40тис не купили, а тут відремонтуємо і буде в нас така машина!

Може то я невротик, який в юності відновлював дійсно хлам і зненавидів це як порпання в лайні, нічого не розумію? може мені до психолога треба?
Чи я нічого в житті не розумію?

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

15,948

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Чи я нічого в житті не розумію?

Насправді все просто - у вас різні вимоги до авто. Тобі треба щоб було 100% ціле, а їм треба щоб було "за 40куо". lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,949

Re: Следующий автомобиль

А есть еще люди, которые говорят, что отрехтованное авто "за 40 куо" будет всё равно безопаснее жиги/тавры/гнилого ланоса... И они даже в чём-то правы... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

15,950 Відредаговано Larsen (2021-03-11 09:22:55)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

отрехтованное авто "за 40 куо" будет всё равно безопаснее жиги/тавры/гнилого ланоса...

В більшості випадків так і є. Адже стреляні подушки точно нічим не гірші за їх відсутність. А конструкція силових структур з програмованою деформацією навіть після витягування всеодно краще поводить себе в ДТП ніж рандомні коробки машин спроектованих пів-століття тому. Не кажучи вже про гнилих... Ну і на додачу системи активної безпеки - АБС, ЕСП і т.д., цього всього нема в жигах з тавріями. А одна запаска-вбивця в Таврії чого варта.  crazy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0