13,926

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Я так понимаю колдун там где нет Абс или ошибаюсь...

По ходу так. У мене на мсв не має колдуна і є абс....
Взагалі, гальм на мсв вистачає. На дастері така сама ситуація! smoke
Після того, як пересідаю на ланос, то здається, що там гальм не має!)) Але до всього звикається.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0



13,927

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

цікавить поведінка авто при нормальному покритті при швидкостях 110 і вище.

По відчуттям пряму тримає впевненіше за Логан, але в поворотах не краще. Динаміка трішки краща, шумність меньша, відчуття на кермі схожі, хоча у Логана мені здається кермо ватяніше, якщо з гідропідсилювачем.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,928

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Це для третього ряду сидінь а не для багажника.  Там ще підстаканники в багажнику є, теж для третього ряду.

Авжеж  big_smile Але Тайланд для України не робить 3 ряду сидінь, люк, відеоекран, вмонтований в стелю над спинками передніх сидінь. Мабуть тому, що європейці в середньому більш високі. Зате в Тайланді є комплектація МПС3 з заднім приводом  shok Ось це я зрозуміти не можу. Це в Прадо можна поставити двигун з газонокосарки, замість сидінь звичайну табуретку і його будуть брати. Бо спрага нічого а імідж все. А тут навіщо рамник без повного приводу - я не розумію.

Сіренький написав:

тобто те, що зараз в прайсі то не то. Який рік?

Тут добре можна роздивитись

Сіренький написав:

але цікавить поведінка авто при нормальному покритті при швидкостях 110 і вище

170 йде як вкопаний. Ніякого напрягу. Але якщо трапиться асфальт с дрібною гребінкою, як пральна дошка, високопрофільна гума своє слово скаже. Задню вісь починає переставляти.

  0

13,929

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Мабуть тому, що європейці в середньому більш високі.

Зате тісніший семимісний Аутлендер до нас завозять. smile

RUNO написав:

Це в Прадо можна поставити двигун з газонокосарки

Це ти про 4-літровий v6 на 280к.с.? lol1

RUNO написав:

А тут навіщо рамник без повного приводу - я не розумію.

Ну незнаю, можливо у них там Паджерик такий же культовий як у нас Прадо? dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,930

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Це ти про 4-літровий v6 на 280к.с.?

Я гіпотетично. Уяви, що Прадо обрізали по двигуну, комфорту нижче логана але залишили зовнішність таку саму й зробили ціну як у Логана. Та брали б аж гай шумів. Якась магія Прадо  big_smile

  0

13,931

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Та брали б аж гай шумів.

Хто б тоді Логани купував? Довелось би форум перейменувати на prado.in.ua! lol
А якщо серйозно, глянь як Сузукі вдало закосили дизайн нового Джимні під Гелік і як в результаті підскочила його популярність. Так що навіть зовнішня схожість з культовим авто здатна сильно вплинути на продажі.

RUNO написав:

Якась магія Прадо

Так, і вцілому Тойоти. Заробили якось дуже вдало собі репутацію, тепер мають профіт. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: RUNO1

13,932 Відредаговано alex.cver (2020-10-16 09:16:37)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Но На шкоде лучше тормозит чем Дастер и более лучше схватывают и сами колодки больше по ра

На Спортяге то же самое. Я долго привыкал к тормозам Степвея. Ощущение шо их там урезали наполовину. Тормозишь а оно не тормозит и продолжает ехать. На Степвее приходилось основательно продавливать педаль тормоза почти до упора, если нужно резко встать  и все равно получается длинный путь. В КИА наоборот - становится как в вкопанный и можно сразу даже учитываю массу Спортяги почему то тормоза лучше на порядок. Я грешил на то шо у Дачии тормоза  барабанного типа а не дисковые но навреное не только в этом дело. Но из минусов - если долго стоит Спортяга без движения и особенно зимой, могут закисать тормоза и потом на ТО уже раз обслуживали их смазывали и тд. В Рено такого прикола не было правда у нас Степвей никогда и не стоял без движения. Но если ездишь на КИА хотя бы изредка - то такого прикола закисания и схватывания тормозов нету.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

13,933

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

А тут навіщо рамник без повного приводу - я не розумію.

Ми на свому службовому Пажероспорті за 5 років вмикали повний привід лише пару разів в самому глибокому снігу. Всі інші перешкоди він  спокійно долав на задньому.

  0

13,934

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Я грешил на то шо у Дачии тормоза  барабанного типа а не дисковые но навреное не только в этом дело.

На Клюхе задние тормоза дисковые, но она не стает как вкопаная. Но если сравнить Рено с авто ниже классом! Например ту же ладу и внезапно Рено офигенски торомозит smile

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

13,935 Відредаговано alex.cver (2020-10-16 09:47:45)

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Ну хіба alex.cver візьмуть менеджером із закупівель.

Не возьмут. Я не фанат сча КИА большой ибо хочу бенз + АКПП, но НЕ хочу 1.6 бенз атмо со Спортягой. Ибо я то понимаю КАК оно едет вернее НЕ едет. Там за рулем будет все время ощущение что у тебя запор все время. На трассе тока в памперсах выезжать. Расход почти такой как у 2.0 бенза - только еще и НЕ едет. Потому Спортяга это непонятный выбор на данный момент. Я бы смотрел в сторону 1.6 дизеля - но там тож засада. Во первых проблемный дизель даже с кучей проблем был с самого начала. Во вторых там робот что для пробочного Киева не очень. Самый норм вариант 2.0 дизель + АКПП 8 но там такая цена шо уже отпадает охота и фин возможность да и смысла нет тратить стока денех на машину  моем понимании. Потому будущее Спортяги неясное. Да их еще берут и берут не плохо ради АКПП но обычно это либо женщины либо как первая машина кто не выезжал на трассу и не знает эту боль с обгонами и овщностью либо только для города и пробок. Потому какой нидь дастер с 1.5 дизелем на ручке или даж на роботе будет на трассе ехать гораздо шустрее на обгонах чем 1.6 бенз АКПП Спртяга как не крути. Но сча вон даж  DS 7 CROSSBACK за 40+ куе в забугорье идет с 3 мя горшками. У нас правда только дизель 2.0 в продаже. А какой нидь Пежо 2008 с 3мя котлами выдает 150 лысы и имеют динамику 9.2 сек и крутящий 230 Нм на турбо-бензе. Вот и приходится 100 раз подумать шо лучше опасный овощ Спортяга с 1.6 атмо, но удобный в салоне и тд или 3х горшковый шустрый 2008 Пежо который тоже с АКПП идет. Это я так для сравнения. Выбор сча не очень на рынке новых авто если вы не готовы выкинуть 40+ куе и взять 2л дизель + полный привод и чтобы и авто было еще и стабильное. Потому я не хочу ничего менять и меня устравиает "старикашка" Спортяга с 2мя литрами ( и таким расходом) и менять то его особо не на что да и не охота пока. Либо победить в себе и не бояться 3х горшков. Из других вариантов - Витара как компромис между большим авто и маленьким с его 1.4 турбо он там едет хотя бы и имеет 4 горшка. Но там другой класс + салон меньше + багажник меньше да еще и пишут траблы с адаптацией коробки АКПП дерганием с 1 на 2ю передачую. Сдается мне что там Сузуки сильно удешевив проект как Рыно не доработало это АКПП вернее то ли прошивку на него ибо жалоб много особенно по рашке на это чудо Айсин 6ст АКПП

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

13,936

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

ибо хочу бенз + АКПП

А як на рахунок гібрида, наприклад РАВ4? Там безпроблемний бенз - без турбіни, невибагливий до пального, навіть прогрівати не треба і заводити. А трансмісія навіть краща ніж гідродтрансформатор причому у всіх відношеннях. Отримуєш і високу динаміку, і малий розхід, і дешеву, а головне просту і безпроблемну експлуатацію. Єдиний недолік ціна, хоча в бідніших комплектаціях можна вкластися в меньш ніж згадані тобою 40куо. Як тобі така альтернатива? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

13,937

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

не "как то", а надежностью и практичностью в 80-х и 90-х. при чем на первом месте супер надежность старых тойот.

Так, безумовно. А ще на Крузаках бандити їздили. smoke lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,938

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

А як на рахунок гібрида, наприклад РАВ4? Там безпроблемний бенз - без турбіни, невибагливий до пального, навіть прогрівати не треба і заводити. А трансмісія навіть краща ніж гідродтрансформатор причому у всіх відношеннях. Отримуєш і високу динаміку, і малий розхід, і дешеву, а головне просту і безпроблемну експлуатацію. Єдиний недолік ціна, хоча в бідніших комплектаціях можна вкластися в меньш ніж згадані тобою 40куо. Як тобі така альтернатива?

Ты цену видел на гибрид?  lol  Там две Спортяги мона взять в базе наверное. Да и там все тот же Вариатор что пугает не только меня а многих. Кроме того пугает два системмы + как долго у тебя проживет эта батарея? Да Тайота дает гарантию на батарею на 5 лет а дальше она сдохнет? Я вообще считаю чем проще авто тем менее ломучее а тут все таки 2 системмы. Ну и цена отбивает охоту. Я не фанат брать машину по цене квартиры в Киеве или двух квартир в Днепре. Тогда уж лучше недорогой дизель аля Дастера ибо ручка меня не пугает а я даж от нее получаю удвольствие. Правда пытаемся научить дочку рулить - это пздц. Поняли что ей только и только нужен Автомат.. lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

13,939 Відредаговано Larsen (2020-10-16 11:31:27)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Ты цену видел на гибрид?

Ну так я ж сказав що єдиний недолік це ціна. Але вона всеодно не 40куо, про які писав ти, так що, я так розумію, в межах досяжності? wink

alex.cver написав:

Там две Спортяги мона взять в базе наверное.

А Логанів взагалі три! І що далі? Тебе ж базова Спортяга не влаштовує, тоді до чого це порівняння? Ти ж сам кажеш що нема цікавих варіантів, а тут на тобі, порівнюєш з тим що тобі нецікаве?  dntknw

alex.cver написав:

там все тот же Вариатор

Ні! Там зовсім інша трансмісія! Воно називається eCVT, і по конструкції взагалі не має нічого спільного з варіаторами. Там нема ні клинів, ні цепів, там нема взагалі ніякої фрикціонної передачі обертального моменту. Більше того, там навіть нема ніяких механічних перемикань, які є в механіці, роботах і класичних АКПП. По своїй конструкції eCVT більш за все схожа на звичайний диференціал. Там нема чому ломатися. Вона простіша, надійніша і безпроблемніша за будь-яку іншу трансмісію.  upp
І при цьому вона безступінчаста, як і варіатор (власне це єдине що у них спільне), і забезпечує оптимальні режими роботи двигуна за будь-яких обставин. Вона не боїться пробуксовок, хаотичної зміни режимів руху, вона не чутлива ні до яких навантажень, вона ніколи не шарпає і завжди забезпечує безеперервну передачу обертального моменту при будь-якому розгоні.
Короче, як трансмісія - це найкраще що є. В будь-яких відношеннях.  upp

alex.cver написав:

Да Тайота дает гарантию на батарею на 5 лет а дальше она сдохнет?

Ну, Тойота говорить про ресурс в 10 років, але думаю від пробігу теж багато залежить, в неї ж батарейка нікель-кадмієва, так що ресурс там не стільки від віку, скільки від циклів перезаряду залежить. Ну але в будь-якому разі 5 років гарантія, а далі... Ти реально збираєшся на ній 10 років їздити? wink

alex.cver написав:

Я не фанат брать машину по цене квартиры в Киеве или двух квартир в Днепре.

Ну блін, треба було тоді відразу писати що більше 20куо це зажирно, я б і не згадував про гібрид. А то ти спочатку кажеш що 40+куо це вже занадто, а тепер вже і 40 прям фантастика...  dumbom

alex.cver написав:

лучше недорогой дизель аля Дастера ибо ручка меня не пугает

Так ти ж хотів прямо протилежне!  lol  lol  lol
Хто це писав? wink

ибо хочу бенз + АКПП

PS Во, глянув, базовий гібрид РАВ4 коштує 33куо.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

13,940

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Либо победить в себе и не бояться 3х горшков

головне що 2х горшків не зробили, а то знову прийдеться боротися з собою )))

Renault Logan II MCV універсал 1.5 dCi "Рижик" - БЖ
  0

13,941 Відредаговано alex.cver (2020-10-16 10:53:46)

Re: Следующий автомобиль

aviator_it написав:

головне що 2х горшків не зробили, а то знову прийдеться боротися з собою )))

Следующий этап - мопед с ОДНИМ цилиндром  lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

13,942

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

PS Во, глянув, базовий гібрид РАВ4 коштує 33куо. 

Та я понял шо Ларсен очень хочет гибрид как следующую машинку. Норм желание. Не норм только залазить в кредит ради этого. Машина это машина и стоит каких то денех до 1го столба. Ну я бы сказал что и 33 для меня забагато иначе я бы не сматрел в сторону Витары там разной. А я пока в принципе никуда и не сматрю.. просто а подра... поговрить. Пока есть на чем ездить пока это не есть проблема. Нада решать проблемы по мере их поступления. Но зайти в магазин и потрогать товар никто не мешает.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

13,943 Відредаговано alex.cver (2020-10-16 11:00:35)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ні! Там зовсім інша трансмісія! Воно називається eCVT, і по конструкції взагалі не має нічого спільного з варіаторами. Там нема ні клинів, ні цепів, там нема взагалі ніякої фрикціонної передачі обертального моменту (крім зчеплення звичайно). Більше того, там навіть нема ніяких механічних перемикань, які є в механіці, роботах і класичних АКПП. По своїй конструкції eCVT більш за все схожа на звичайний диференціал. Там нема чому ломатися. Вона простіша, надійніша і безпроблемніша за будь-яку іншу трансмісію. 

Почему тогда ее не ставят на ДВС например? И да пугают слова eCVT и ты думаешь что это какой то там улучшенй вариант вариатора... а на деле вообще другое согласно твоему рассказу.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

13,944

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Та я понял шо Ларсен очень хочет гибрид как следующую машинку.

Ну, не те щоб я прям саме гібрида хотів, але серед потенційних варіантів апгрейда гібридний Рафік присутній. Дуже цікавий варіант по ряду властивостей. smile

alex.cver написав:

Не норм только залазить в кредит

Я ще жодного разу в житті не залазив в великі кредити. Не люблю я бути комусь щось винним, цей тягар псує життя...

alex.cver написав:

Пока есть на чем ездить пока это не есть проблема.

В мене аналогічно. Як ти раніше пожартував - гарантія закінчилась, пора міняти авто! lol Ну от думки періодично приходять в голову, а що б я хотів, на що готовий поміняти те що є, що мене не влаштовує, за що готовий заплатити і скільи. Тож аналізую ринок, придивляюсь до різних варіантів. Але наразі нема нічого за що є бажання платити, так що залишаюся з Рафіком.  tbsenile  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,945

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Почему тогда ее не ставят на ДВС например?

Вона не працює без електромотора.

alex.cver написав:

И да пугают слова eCVT и ты думаешь что это какой то там улучшенй вариант вариатора... а на деле вообще другое согласно твоему рассказу.

Так і є. Насправді абривіатура CVT означає "Continuously Variable Transmission". Отже трансмісія яка безступінчасто змінює передаточне число. Сам розумієш що може існувати безліч конструкції трансмісій які на це здатні. Правда всі негібридні варіатори які використовуються на легкових авто мають практично однакову конструкцію, тому CVT за замовчуванням означає саме це. А те що на гібридах спеціально називають eCVT, адже там інший принцип роботи.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

13,946 Відредаговано alex.cver (2020-10-16 11:20:42)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Я ще жодного разу в житті не залазив в великі кредити. Не люблю я бути комусь щось винним, цей тягар псує життя...

У богатых свои причуды.  upp Ну и я тож такого же мнения что кредит - ЗЛО и покупать что то по кошельку и что не сильно будет бить по кошельку как расход так и обслуживание машинки.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

13,947

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Да вот хотя бы начните разматывать эту тему (в рашке жалоб много очень)

Я бы не смотрел на то, что пишут в России....
Надо читать что у нас. А жалоб по коробке на Витаре и SX4 я, вроде, не встречал.

  0

13,948 Відредаговано alex.cver (2020-10-16 20:03:33)

Re: Следующий автомобиль

MaksTrout написав:

Я бы не смотрел на то, что пишут в России....
Надо читать что у нас. А жалоб по коробке на Витаре и SX4 я, вроде, не встречал.

И чем их Витара отличатся от Витары у нас? Их точно так же возят с забугорья, как и нам. Просто у них в разы ее больше берут ибо население больше и в среднем раза в 3 богаче если сравнивать средние зряплаты. Наоборот по их кейcам видно проблемы. А если у нас 3 калеки взяли по Витаре и отписались на Инфокаре что все збсь, то это не статистика и проблем не видно. Вот у Рено видны проблемы, потому что это массовый народный логомобиль. И траблы сразу видно с 0.9 + робот вылезли везде и всюду. Да сча скажут что сам робот ваще не пои чем и он офигенен, просто что то там не срослось со сцеплениеп, а так он хАрош, можно брать smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

13,949

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Ми на свому службовому Пажероспорті за 5 років вмикали повний привід лише пару разів в самому глибокому снігу. Всі інші перешкоди він  спокійно долав на задньому.

То значить на ньому не їздили агресивно й по справжньому бездоріжжі. Взимку можна допустити, що передній привід буде тягнути а задній йому тільки в допомогу. Тяга на задніх дійсно не надто потрібна у більшості випадків. Але коли ведучий привід задній, то при різких маневрах на сухому асфальті, мокрому, льоду без підключених передніх коліс важко й неприємно. І на грунті після хорошого дощу на задньому приводі недалеко заїдеш

  0

13,950

Re: Следующий автомобиль

5 лет назад я тоже боялся вариатора, Когда взял Кашкай на CVT все крутили пальцем у виска, говорили больше 100 тыс. не пройдёт, уже 150 и все хорошо. Так что не так страшен Вариатор как его малюют big_smile

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0
Спасибо сказали: alex.cver1