1 Відредаговано Sphinx (2007-07-16 20:20:23)

Тема: Logan Sphinx

Так ось почнемо. Сьогодні мій кінь, кольору блакитний мінерал та силою 1.4, вийшов зі стайні та перейшов у мою власність. Що сказати - щастя переповнює навіть не дивлячись на страшенну втому та похмілля - вчора був випускний та я так намагався бути щасливим після закінченя університету що непомітно випив пляшку горілки (сам, нас було 18 людей з них один справжній чоловік - це я, напівчоловік - мій одногрупник-танцюрист-який не пьє, та 16 дівчаток - які пили вино) та заспівав на біс двічі "Ніч яка місячна" чим довів до сліз декілька одногрупниць (кажуть красиво співав) - якось заспіваю і вам :visslar:. Але непро те.
Заснув вчора у 3:30 вбитий, підйом о 9:00 (мертвий від похмілля) та виїзд до Києва об 11:00 сьогодні і вже десь о 13:30 я почав псувати нерви Олександру Музиченко що у Кий Авто. Йому б я хотів присвятити не меньш як поему, але нажаль невмію їх писати. Він терпляче виносив усі мої дзвінки та набридання типу: "Ну коли вже...???!!!!" а також безглузді питання. Саню  :upp: так тримати ти найкращий менеджер!
Коротше зробив він для мене купу добра за що я йому дуже вдячний.  :like:
Так от з салону я виїхав десь біля 17:00 тому що доставляли допи - сигналку, музику та парктронік знову ж тому що Олександр швидко про все домовився з сервісменами і я забрав чистого скакуна з усім приладдям. Потім при тесті майже клюнув кермо - а за що спитаєте ви - а за те відповім я, що гальма ну дуже сенситивні до чого звик буквально через півгодинки поки рухався в пробці на столичному. Що не сподобалося - а нічого, що сподобалося все, а що може не подобатися в такому скакуні за такі гроші це просто "циганська кобила" - її кормити не треба вона і так їздить  :D
З радістью відповім на ваші питання але згодом.
Дякую за увагу  :tbsenile:
P.s. Окреме дякую Crazy Poisony який утвердив мене у цьому виборі, форуму на якому я вичитував що до чого, Олександру Музиченко який продав мені те що я забажав (швидко і якісно), та усім усім усім хто вірив в мене та допомагав.
Усім Вам ДЯКУЮ!!!  :rock: :storstark: :rock:

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0



2

Re: Logan Sphinx

Ну!!! Не томи!!!   :dumbom: Где?

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

3

Re: Logan Sphinx

Sphinx написав:

Under construction )

Не понял, и что дальше?

"Нам дана жизнь с непременным условием храбро защищать ее до последней минуты"
  0

4

Re: Logan Sphinx

Видимо столько эмоций что все сразу выплеснуть не получается!  :lol: К утру наконец-то закончит писать - и вот тогда мы прочтем его труды!  :lol: "... некому оценить этот титанический труд!"(с) Остап Бендер - "Золотой теленок".  :lol:

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

5

Re: Logan Sphinx

Правильно, главное- воввремя застолбить !!!  tease

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

6

Re: Logan Sphinx

вітаю, Антоне! Дуже радий затебе, тому що, наразі, нарешті здійснилася твоя мрія!
Дай Боже, щоб тільки радість приносила та мрія!
ПиСи: Віщаю зі славетного міста Левового, та Смик приєднується!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

7 Відредаговано Sphinx (2007-06-28 23:35:47)

Re: Logan Sphinx

Привіт і вам в славетному місті. Михайлу теж привіт і подяка за допомогу.  :storstark:

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

8

Re: Logan Sphinx

Ну нарешті !!! Вітаю!!! Загону логановолодарів прибуло!!! Фоткі, будь ласка викладай!!! Ну і 7-го чекаємо вагомі аргументи - диплом, нова автівка...  :alc:  :storstark:    :lol:

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

9 Відредаговано Sphinx (2009-02-04 00:28:23)

Re: Logan Sphinx

Дякую за вітання. Все буде якщо я буду. Фотки будуть трошки пізніше  :storstark: :rock:

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

10

Re: Logan Sphinx

На сьогоднішній день розміняв 500 км. Отримав номера в ДАЙ ще залишилося ТО в понеділок, доречі освятив машину у Феофанії, так що кому потрібна ця процедура звертайтеся - дам телефон священика якщо треба. Вчора застрахувався по повному КАСКО і ОЦВшці, за що Михайлу що Smyk ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ, і Сашку Пойзону за навігацію по Києву  :storstark: :rock:
Сьогодні купив "маєчкі" на сидіння - тимчасово поки чохлики не знайду. І ще потрібні корита гумові якщо хтось підкаже буду вдячний.
7 на зльоті буду.
Па  :D

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

11

Re: Logan Sphinx

Sphinx
от на зльоті й підкажемо...без пляшки не пустимо))))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

12 Відредаговано Sphinx (2007-07-18 17:54:34)

Re: Logan Sphinx

8.07.07 почалася полоса неприємностей - при заїзді до подвір`я коцнув трохи свого Логана - а точніше створка воріт при пориві вітру поламала ребра моєму Логану  :dash: :dash: :dash: :grater: :grater: :grater:

9.07.07 мафія у погонах виклянчила гроші за те що я їх не пропустив їдучи по головній а вони по другорядній дорозі.
10.07.07 - згорів програвач DVD.
11.07.07 - згорів фен.
Чорна смуга скінчилася.
shok :shok2:

Пробіг 774 км.
Отаке

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

13

Re: Logan Sphinx

Sphinx
не переймайся так сильно....вилікують твого коня ! Головне - нерви бережи!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

14

Re: Logan Sphinx

Все буде гаразд на цьому всі неприємності назавжди залишать тебе , удачі тобі  wink

«Достучаться до небес» — «На небесах только и говорят, что о море. Стоишь на берегу и чувствуешь соленый запах ветра, что веет с моря, и веришь, что свободен ты и жизнь лишь началась, и губы жжет подруги поцелуй, пропитанный слезой!».
  0

15

Re: Logan Sphinx

Дякую друзі - "Потроху сонце починає світити на Мордором" (С)  :storstark:

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

16

Re: Logan Sphinx

На сьогодні 930 км. обкатка добігає кінця. Поки все супер!  :upp:
20 числа на дефектовку і після цього знову почну радіти, бо якось на підбитій машині їздити муляє.
Купив чохлики в МЕТРО достатньо прикольно вийшло, і купив нацюцюрник на кермо теж з синіми вставками. Ще залишилося корита але якось часу немає на Перова зробити вилазку. До речі ще купив насадку на глушник "беззвучну" бо я не є сторонником того щоб рикати на решту машин  :D.
Достатньо скромно вийшло і не наляписто.
Отаке  :D

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

17

Re: Logan Sphinx

Sphinx
фотки! фотки! фотки!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

18

Re: Logan Sphinx

Crazy Poison написав:

Sphinx
фотки! фотки! фотки!

будуть! будуть! будуть!  :D

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

19 Відредаговано Sphinx (2007-07-18 18:22:55)

Re: Logan Sphinx

Сьогодні скінчилася обкатка 1020 км. позаду. Все як завжди добре  :upp: все в нормі навіть омивайку не доливав  :D.
Зараз спробую залити фотки.
Логан  :upp: :upp: :upp:

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

20 Відредаговано Sphinx (2007-07-18 18:24:46)

Re: Logan Sphinx

Як і казав купив одежу на кермо, та чохлики. Чомусь схотілося синього кольору  :plus:

Отаке  :D

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

21 Відредаговано Sphinx (2007-07-18 18:48:37)

Re: Logan Sphinx

А це як бачите нацюцюрник на вихлопну трубу а-ля "САМЕЦ" та панорамне дзеркало (доречі спочатку я й не думав купувати його але з часом я почав себе відчувати наче сліпий) яке доречі не один раз мені вже встигло допомогти.
Отаке

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

22

Re: Logan Sphinx

Sphinx написав:

Як і казав купив одежу на кермо

Поздравляю с приобретением!
Расскажи, как крепится чехол к рулю.
Судя по фото, он может свободно проворачиваться на руле.

DACIA Logan 1.6 MPI Ambiance серебристый металлик 2007г. + Kenwood + парктроник + литье + ксенон + подлокотник + БК + зеркала by Ergon + тонировка. Продано.
  0

23

Re: Logan Sphinx

Чохлик на кермо кріпиться просто (...хоча) - 1.5 хв.
Одягаєшь спочатку верх до того моменту поки він одягається, а потім посилаючи усіх до такої матері і травмуючи пальці (колінами притримуєшь кермо з низу щоб не відірвати) натягуєшь наиз але послідовно від того місця в верху.
Він абсолютно не прокручується - у нього з внутрішньої сторони такий собі резиново-дисперсний матеріал (заумно завернув) - само кермо не травмується при цьому - ціна питання 15 - і до безкінечності гривень. У мене за 25 грн.
Отаке  :D

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

24

Re: Logan Sphinx

Sphinx написав:

та панорамне дзеркало

Вопрос - как крепил зеркало, какой фирмы, сколько стоит?

Sphinx написав:

У мене за 25 грн.
Отаке  big_smile

а у меня чисто кожанный - за 60 грн.  smile

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

25

Re: Logan Sphinx

Дзеркало купував в АТЛ - ціна питання 27 грн. щось там копійок. Універсальне - кріпиться на усе - 2 гвинтика які підтягуються і за рахунок цього воно "лапками" зверху і знизу кріпиться. Фірму не памятаю.

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0