1

Тема: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

Привіт всім.побив праве зеркало.на заміну побачив і купив алкар.з підігрівами.перед цім не було підігріва.хтось ставив сам розкажіть як проводку реалізували.або ссилку тут десь є вже може.на реле під приборку рідне роблять  або думав є в мене реле окремо та якусь кнопку і окремо від заднього  обігріву

  0



2

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

Яку ціну дзеркало обійшлося?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

halkovich86 написав:

розкажіть як проводку реалізували.або ссилку тут десь є вже може

https://logan.in.ua/faq/19/ установка обогрева зеркал от Саши ака AlexSander_ с картинками)...делал себе, работает

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0
Спасибо сказали: halkovich861

4

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

jasonua написав:

Яку ціну дзеркало обійшлося?

Така штука.давно мріяв найти з підігрівом.то нема то барахло якесь.а це шукав обичне і наткнувся на це.є така контора тепер все там беру для ремонту.Dsv avto

  0

5

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

jasonua написав:

Яку ціну дзеркало обійшлося?

Ціна 260 наче одне

  0

6 Відредаговано halkovich86 (2024-02-27 18:15:58)

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

На консолі є в мене заглушка біля кнопки склопідйомника.туди 12 приходить.оце думаю може то підігрів сидінь був цікаво.

  0

7

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

halkovich86, у мене на мсв з заводу кнопка обігріву заднього скла  включає їх обігрів і обігрів дзеркал

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

8

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

Треба зняти хоч одну катру і подивитися чи немає під нею незадіяних розємів. В деяких машинах проводка під обігрв вже змонтована і підключена до кнопки обігріву зад.скла. Її треба просто подовжити і вивести в корпус наружн.дзеркала.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

9

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

Давно ставив, змонтував тільки ліве: розкрутив регулятор дзеркала, дзеркало рідне зламалося при демонтажу 8-/, там по лівий бор знизу іде проводка на обігрів заднього, врізався в потрібний провід, скрутив, заізолював, проклав проводку.
Виробника дзеркала не пам'ятаю, але тримається воно паскудно і періодично вискакує з пазів (( (добре, що на проводах повисає, хоч не розбивається, треба буде на двосторонній приклеїти). Вирішив покататися з одним - оцінити, але так і лишилося одне, праве не перероблював.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

10

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

jasonua написав:

halkovich86, у мене на мсв з заводу кнопка обігріву заднього скла  включає їх обігрів і обігрів дзеркал

Нуда стандартно так і є.але оце думаю окремо зробити.реал заднє дуже рідко розмерзаю.а от зеркала і в дощ думаю юзати

  0

11

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

Yeka написав:

Треба зняти хоч одну катру і подивитися чи немає під нею незадіяних розємів. В деяких машинах проводка під обігрв вже змонтована і підключена до кнопки обігріву зад.скла. Її треба просто подовжити і вивести в корпус наружн.дзеркала.

Ну праве вже провів.не було нажаль там нічого тіки колонки то наче йдуиь і все.але фішка ця в заглушке з пітанієм.подивлюсь куди воно все йде цікаво.

  0

12

Re: Обігрів зеркал вкладиш алкар з підігрівом

gatuno написав:

Давно ставив, змонтував тільки ліве: розкрутив регулятор дзеркала, дзеркало рідне зламалося при демонтажу 8-/, там по лівий бор знизу іде проводка на обігрів заднього, врізався в потрібний провід, скрутив, заізолював, проклав проводку.
Виробника дзеркала не пам'ятаю, але тримається воно паскудно і періодично вискакує з пазів (( (добре, що на проводах повисає, хоч не розбивається, треба буде на двосторонній приклеїти). Вирішив покататися з одним - оцінити, але так і лишилося одне, праве не перероблював.

Так.знімаєця важко рідне.в мене було побите то я не переживав що добю.А оце алкаровське тримвється гарно.їжжу вже неділю не вилітає.кріплення норм.але ще не підрубав.вилізли трабли з газом.редуктор мабуть втомився хочу ремкомплект підкинути.бо думав мапсенсор.то не допомогло новий поставив

  0