1

Тема: Тема на потриндіти - що б ви зробили

є батьківський Логан седан 1.4 амбьєнс з першої партії 2005 року. він його комусь був дав, той поставив газ (документів на це немає), попав в ДТП, щось там в гаражах підшаманили лівими запчастинами і авто віддали батькові.

я 2 роки тому возила авто до офіціалів. геометрія наче ціла, ходову зробили. щоб відновити все нормальними запчастинами під капотом до війни нарахували 35К + робота, разом щось до 45-50К було. тріщина в лобовому, битий передній бампер та задні фонарі. авто стоїть під домом, я його періодично переставляю, щоб бачили, що власник живий.

в мене власне авто. дочка за руль сідати відмовилась взагалі, її хлопець також. авто потихеньку гниє на парковці.

от будь це ваша ситуація, що б ви робили? продати - треба знімати газ та ремонтувати? це дохера вкласти треба і потім за копійки продати

поговоріть зі мною

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0



2

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Drakosha написав:

що б ви робили? продати - треба знімати газ та ремонтувати? це дохера вкласти треба і потім за копійки продати

В тебе є вільний час цим займатись? Якщо ні-зажени на мийку,потім вііддай перекупам за першу адекватну суму і забудь.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

3

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Yeka написав:
Drakosha написав:

що б ви робили? продати - треба знімати газ та ремонтувати? це дохера вкласти треба і потім за копійки продати

В тебе є вільний час цим займатись? Якщо ні-зажени на мийку,потім вііддай перекупам за першу адекватну суму і забудь.

привіт. а можна мені як білявці smile перекупам же все одно продавати через поліцію? тобто знімати газ ... чи як?

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

4 Відредаговано Migen (2024-02-24 13:01:04)

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

А по "генералке"? Нотариус и все. Тем более перекупы на себя вряд-ли любят регистрировать.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

5

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Migen написав:

А по "генералке"? Нотариус и все. Тем более перекупы на себя вряд-ли любят регистрировать.

а штрафи потім батьку приходитимуть? я просто реально не в темі, ніколи авто не продавала

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

6

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Для довідки. Я купив авто без газу, встановив газ, потім поїхав у сервісний центр і перереєстрував авто на себе без газу. На нього експерт тупо не звернув увагу, ну а може не побачив, хз. Ви поспілкуйтеся хочаб з 3-5 перекупами, вони вам накидають варіантів

Mcv / К7м / 2008
  0

7

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Штрафи приходять на власника тільки по камерам автоматичної фіксації. Здебільшого це перевищення швидкості. Все інше тільки на водія, який був за кермом

Mcv / К7м / 2008
  0

8

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

_Slava написав:

Для довідки. Я купив авто без газу, встановив газ, потім поїхав у сервісний центр і перереєстрував авто на себе без газу. На нього експерт тупо не звернув увагу, ну а може не побачив, хз. Ви поспілкуйтеся хочаб з 3-5 перекупами, вони вам накидають варіантів

В сервісному центрі зараз експерт не обов'язково. Машину лишили біля сервісного центру, тупо пішли переоформили машину на нового власника, і все. Якщо новий власник без експерта згодиться.

  0

9

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

_Slava написав:

Ви поспілкуйтеся хочаб з 3-5 перекупами, вони вам накидають варіантів

мене вони точно наЇпуть smile мені ж можна хно зна що розповісти, а я навіть не зрозумію, що так не буває ... тому спочатку вирішила поговорити з народом тут.

ще була мисля підшаманити її та віддати комусь таксувати, а батькові щоб платили якусь "аренду" авто. але теж так собі ідея ...

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

10

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Drakosha написав:

ене вони точно наЇпуть

Для цього і треба штук 5 оферів. Не всі перекупи такі козли. Можете кинути фото сюди для приблизної оцінки. Якщо вона зприблизно зійдеться з перекупівською, то можна продавати

Mcv / К7м / 2008
  0

11

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Drakosha написав:

але теж так собі ідея ..

Від неї,в такому випадку,лишаться тільки роги. Продавай як є.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  1

12

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Однозначно продавати як є. Того, що машина находу достатньо. А газ це плюс, а не мінус, навіть незареєстрований.

Mcv / К7м / 2008
  0

13

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

_Slava написав:
Drakosha написав:

ене вони точно наЇпуть

Для цього і треба штук 5 оферів. Не всі перекупи такі козли. Можете кинути фото сюди для приблизної оцінки. Якщо вона зприблизно зійдеться з перекупівською, то можна продавати

слушна думка, буду виходити сьогодні, пофоткаю, покажу

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

14 Відредаговано Drakosha (2024-02-24 18:01:59)

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

/upload/iblock/20a/hrfd237ob56kkny5kgqb5mx8d6oxojfx/IMG_20240224_145618.jpg
/upload/iblock/e2d/helvpn7tfz0uunua782gi7qjrx2ma4ke/IMG_20240224_145511.jpg
/upload/iblock/55a/cy8pp230m96raj2gfmma1b2trwoeqeg8/IMG_20240224_145503.jpg
/upload/iblock/e07/406pkxf55r939caj8minzrfdokic68w3/IMG_20240224_145527.jpg
/upload/iblock/2ec/i0x224m12361hdf296j47758nfndsmmr/IMG_20240224_145624.jpg
/upload/iblock/fe7/yiy17mi0saf0a2txbv9e0rl6i0k2395m/IMG_20240224_145631.jpg
/upload/iblock/d76/6po1i137tsu2yfrl36tw7u5tqy0e7mj3/IMG_20240224_145653.jpg
/upload/iblock/460/ytfdk2l806qnleswqjdftjiarv6f8mdo/IMG_20240224_151411.jpg

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

15

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

А пробіг, я так розумію смішний? Мабуть і 200 тис. немає?

Mcv / К7м / 2008
  0

16 Відредаговано Drakosha (2024-02-25 10:07:34)

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

_Slava написав:

А пробіг, я так розумію смішний? Мабуть і 200 тис. немає?

якщо вірно стоіть в наряді-замовленні на ремонт ходової (доречи, 26,5К грн я вже в ходову вклала, я ж думала дочка іздитиме) - то взагалі 130 тис пробіг

на останній фотці перелік того, що ще ремонтувати + передній бампер + задній фонар + лобове скло

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

17 Відредаговано _Slava (2024-02-25 11:08:44)

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Ну насправді треба ще дивитися чи є ржа або вздуття фарби по низах дверей (з внутрішньої сторони, там де дренаж - відкриваєте двері і продивляєтесь), порогах. Гляньте уважно

Mcv / К7м / 2008
  0

18 Відредаговано Yeka (2024-02-25 11:03:23)

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Drakosha написав:

на останній фотці перелік того, що ще ремонтувати + передній бампер + задній фонар + лобове скло

Наташ,не мороч собі голову. Купи на неї більш-менш норм ковпаки на колеса,помий-побрий і виставляй на продаж. Проси 3,а там по ситуації. Що ремонтувати потрібно хай вже нов власник шукає.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

19

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Drakosha написав:

на останній фотці перелік того, що ще ремонтувати + передній бампер + задній фонар + лобове скло

Головне - не показуйте цей перелік покупцеві. Насправді окрім гура там можно нічого не ремонтувати і спокійно їздити

Mcv / К7м / 2008
  0

20 Відредаговано az74 (2024-02-26 05:16:48)

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Drakosha написав:
_Slava написав:

А пробіг, я так розумію смішний? Мабуть і 200 тис. немає?

якщо вірно стоіть в наряді-замовленні на ремонт ходової (доречи, 26,5К грн я вже в ходову вклала, я ж думала дочка іздитиме) - то взагалі 130 тис пробіг

на останній фотці перелік того, що ще ремонтувати + передній бампер + задній фонар + лобове скло

А что Лера хочет? Как для начала учиться очень даже Логан хороший выбор.Тем более, как понимаю, МСВ ты ей не дашь.)

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

21

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

У меня такой же стоит 2005 года . Пробег 450 тысяч . Продавать нет смысла . Как подменный автомобиль держу

  0

22

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Drakosha написав:

я 2 роки тому возила авто до офіціалів.

Як вас угораздило машину 2005 року до офіціалів повезти на ремонт?!... там же негуманна обдиралівка.
Вкидатися в ремонт немає сенсу. Фари, бампер - то дрібниці. Там саме цінне і ціле - то двигун, бо 130 тис пробіг - це він тільки обкатку пройшов ;-)). Об'яву на якісь авторіаОлх і продавайте як є ще й ціну нормальну ставте, не занижуйте(див.про двигун вище). На всякого коня знайдеться свій покупець.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

23 Відредаговано Drakosha (2024-04-24 20:56:00)

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

gatuno написав:

Як вас угораздило машину 2005 року до офіціалів повезти на ремонт?!

цікаве питання. а куди мені її було везти?

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

24

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

Drakosha, А окрім офіціалів СТО не існує? У гаражах є кулібіни на кшталт Сашка az74.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

25

Re: Тема на потриндіти - що б ви зробили

floyd47 написав:

А окрім офіціалів СТО не існує?

ну, в Вишгороді вже немає СТО, там основний їх в ЗСУ
а просто так я боюся , я баришня, чоловіка немає, щоб поїхав і на вашому "чоловічому" там порішав, мені можна все що завгодно розказувати та чинити. а на офіційному то Жека був, то потім я беру рекомендацію у Жекі і записую тільки до однієї людини. ще не бачила, щоб мене наїбати намагались на Кій Авто. навіть навпаки бувало

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0