1

Тема: Не оформлены документы на Дом

Ребята кто сталкивался, что в такой ситуации можно сделать?

По "Наследству" в 2010 году, две сестры унаследовали дом.
Одна сестра 90% документы оформлены в "наследство" вступила.
Вторая имеет 10% документы не оформляет, уже 13 лет, выделить себе эти 10% "внатуре" не может, так как площадь 2 метра получится, проживать у нее там не получится, в кладовке даже кровать не поставит. НО в 2010 году у нотариуса заявку на вступление в "Наследство" открыла, но не смогла до конца её закрыть, так как надо было выделить "внатуре" а это не возможно с таким маленьким процентом.

После просьбы оформи документы я у тебя выкуплю твои 10%, она не хочет этим заниматься, так как для оформления надо большие деньги. А в итоге она максимум сможет запросить окола 3000 уе.

Короче она специально не хочет вступать в наследство, чтоб мы ничего не смогли сделать с домом, то есть продать, приписать ребенка и тд.

Есть какие-то варианты вышвырнуть эту прошмандовку?)))

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0



2

Re: Не оформлены документы на Дом

А якщо дати їй грошей за її частку з умовою що вона відмовляється від своєї частки спадщини також коштує більше ніж 3000 ує?

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

3 Відредаговано Hazard (2023-03-31 10:46:36)

Re: Не оформлены документы на Дом

vlad5229 написав:

А якщо дати їй грошей за її частку з умовою що вона відмовляється від своєї частки спадщини також коштує більше ніж 3000 ує?

Интересный вариант, надо утонить у нотариуса, или есть такая возможность оформить у нотариуса отказ от своей части чтоб не оформлять часть, спасибо буду узнавать.

Но что-то мне кажется что её и это не устроить)

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

4 Відредаговано Дядя Федор (2023-03-31 16:52:37)

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:

, две сестры

Hazard написав:

Есть какие-то варианты вышвырнуть эту прошмандовку?)))

Да уж... Две сестры... Одна - прошмандовка, а другая?! Ну та , которая позволяет... некоторому.... субъекту так свою сестру называть... Как та вторая сестра называется? Наверное "Белоснежка"?! Угадал?
Я коечно не знаю как там эти 10% нарисовались, но это дело сестер... Сама постановка вопроса - "вышвырнуть..." наводит на мысль, что с вышвыривателями надо бы какось осторожней... Не ровен час не только "прошмандовку" с "белоснежкой", но и "добрых советчиков" .... определят, предварительно подогревши и обобравши...

PS Есть споры и есть Правовое Поле в котором эти споры должны разрешаться! И "прошмандовка" - это не тот термин, что позволяет подойти к Правовому решению спора...
Адвокат, хороший адвокат, ни какого шахер-махера Вам помогут...
И ... будьте щедрыми, справедливыми и терпимыми! Не обзывайте никого так, как не хотели бы что бы Вас или Ваших ближних обзывали ... Все просто.

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0
Спасибо сказали: jasonua, floyd472

5

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:

Ребята кто сталкивался, что в такой ситуации можно сделать?

По "Наследству" в 2010 году, две сестры унаследовали дом.
Одна сестра 90% документы оформлены в "наследство" вступила.
Вторая имеет 10% документы не оформляет, уже 13 лет, выделить себе эти 10% "внатуре" не может, так как площадь 2 метра получится, проживать у нее там не получится, в кладовке даже кровать не поставит. НО в 2010 году у нотариуса заявку на вступление в "Наследство" открыла, но не смогла до конца её закрыть, так как надо было выделить "внатуре" а это не возможно с таким маленьким процентом.

После просьбы оформи документы я у тебя выкуплю твои 10%, она не хочет этим заниматься, так как для оформления надо большие деньги. А в итоге она максимум сможет запросить окола 3000 уе.

Короче она специально не хочет вступать в наследство, чтоб мы ничего не смогли сделать с домом, то есть продать, приписать ребенка и тд.

Есть какие-то варианты вышвырнуть эту прошмандовку?)))

Є таке поняття як примусовий продаж. Робиться офіційна оцінка частки спадщини, і через суд в примусовому порядкку продається набувачу спадщини.
Якось так. Ми зтикалися з таким, але давно і деталей зараз не пригадаю. Але таким чином забрали 3кв.м. у спадкоємця який поліз в залупу.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

6

Re: Не оформлены документы на Дом

Дядя Федор написав:

будьте щедрыми, справедливыми и терпимыми

У вас мабуть не було в житті ситуацій коли до того мила людина, яка "своя і точно не обмане",  несподівано ставала "прошмандовкою" коли від неї щось залежить або справа касається грошей.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

7 Відредаговано Hazard (2023-04-20 12:01:57)

Re: Не оформлены документы на Дом

Дядя Федор написав:

Да уж... Две сестры... Одна - прошмандовка, а другая?! Ну та , которая позволяет... некоторому.... субъекту так свою сестру называть... Как та вторая сестра называется? Наверное "Белоснежка"?! Угадал?
Я коечно не знаю как там эти 10% нарисовались, но это дело сестер... Сама постановка вопроса - "вышвырнуть..." наводит на мысль, что с вышвыривателями надо бы какось осторожней... Не ровен час не только "прошмандовку" с "белоснежкой", но и "добрых советчиков" .... определят, предварительно подогревши и обобравши...

PS Есть споры и есть Правовое Поле в котором эти споры должны разрешаться! И "прошмандовка" - это не тот термин, что позволяет подойти к Правовому решению спора...
Адвокат, хороший адвокат, ни какого шахер-махера Вам помогут...
И ... будьте щедрыми, справедливыми и терпимыми! Не обзывайте никого так, как не хотели бы что бы Вас или Ваших ближних обзывали ... Все просто.

Ой если бы вы знали что это за человек и какие она поступки сделали в жизни для своей матери. И как она клялась что дом останется сестре при том что ей отдали двушку в Киев. Как только мать умерла, все обещания почему-то забились. Нет хуже свен.ии чем человек, но это не всех касается smile есть и хорошие справедливые люди.

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

8

Re: Не оформлены документы на Дом

Rothmanz написав:

Є таке поняття як примусовий продаж. Робиться офіційна оцінка частки спадщини, і через суд в примусовому порядкку продається набувачу спадщини.
Якось так. Ми зтикалися з таким, але давно і деталей зараз не пригадаю. Але таким чином забрали 3кв.м. у спадкоємця який поліз в залупу.

Интересный вариант, скорее всего так и будет делаться. Но тут момент что её часть не оформлена, прокатит ли?

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

9 Відредаговано Hazard (2023-04-20 12:09:09)

Re: Не оформлены документы на Дом

Самый важный момент!

Если я сделаю пристройку, к примеру комнату 20 квадратов, за свои деньги, будет ли она претендовать на 1/8 часть потраченых моих денег?
Или есть способ, как-то зафиксировать на видео или документально, что я лично построил пристройку и она к ней не имеет отношения?

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

10

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:

Самый важный момент!

Если я сделаю пристройку, к примеру комнату 20 квадратов, за свои деньги, будет ли она претендовать на 1/8 часть потраченых моих денег?
Или есть способ, как-то зафиксировать на видео или документально, что я лично построил пристройку и она к ней не имеет отношения?

Ну так щоби робити пристройку, її потрібно оформити в БТІ, а доки будинок не оформлений, думаю БТІ нічого не зробить.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

11

Re: Не оформлены документы на Дом

vlad5229 написав:

Ну так щоби робити пристройку, її потрібно оформити в БТІ, а доки будинок не оформлений, думаю БТІ нічого не зробить.

Та дуже багото людей які роблять самозабудови та ніхто їх не узаконює поки не знадобится. Тобто тут коли придется її оформлювати, вона захоче свою частку з цієї самозабудови теж, як я зрозумів.

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

12

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:

Но тут момент что её часть не оформлена, прокатит ли?

це як, її частка спадщини?

Hazard написав:

Если я сделаю пристройку, к примеру комнату 20 квадратов, за свои деньги,

то вона доведе у суді (з купою своїх "свідків"), що це саме вона пристроїла, а не ви.

Hazard написав:

Или есть способ, как-то зафиксировать на видео или документально, что я лично построил пристройку

як ви собі це уявляєте? "нарізані" шматки відео? гадаю, жоден суддя цього навіть розглядати не буде. ви ж, нарешті, зрозумійте, що суддя до ваших праведних інтересів буде відноситися так само, як і до неправедних інтересів вашого опонента. а з "тієї" сторони будуть обов'язково сльози та не дитяча істерика.

Hazard написав:

коли придется її оформлювати, вона захоче свою частку з цієї самозабудови теж, як я зрозумів.

ОБОВ'ЯЗКОВО !
вам реально потрібен нормальний адвокат; це порада. і одне прохання: змініть, будь ласка, аватарку

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

13

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:
vlad5229 написав:

Ну так щоби робити пристройку, її потрібно оформити в БТІ, а доки будинок не оформлений, думаю БТІ нічого не зробить.

Та дуже багото людей які роблять самозабудови та ніхто їх не узаконює поки не знадобится. Тобто тут коли придется її оформлювати, вона захоче свою частку з цієї самозабудови теж, як я зрозумів.

На вашому місці, я б нічого не починав робити з будинком, поки ви не врегулюєте всі юридичні питання. Але це я. Вирішувати вам.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: floyd471

14 Відредаговано Hazard (2023-04-20 18:21:54)

Re: Не оформлены документы на Дом

floyd47 написав:

це як, її частка спадщини?

Так вона її не змогла оформити, так як ми їй не дали цього зробити!

floyd47 написав:

то вона доведе у суді (з купою своїх "свідків"), що це саме вона пристроїла, а не ви.

floyd47 написав:

а з "тієї" сторони будуть обов'язково сльози та не дитяча істерика.

Ось тут в точку, сльози та істерика, вона же така права, матір їй відала двушку щоб іншей сестрі відадити будинок, так її хочуть на пів будинка кинути, як це так. Коли є соблазн урвати щось чуже, прикидаємося білою та пушистою, та за день до півроку подаємо оскарження на заповіт, що вона теж хоче частину будинка. Правда нікого не колишить, як до цього домовлялися!


Rothmanz написав:

На вашому місці, я б нічого не починав робити з будинком, поки ви не врегулюєте всі юридичні питання. Але це я. Вирішувати вам.

Це як кість в горлі)
Я доречи не знаю, але з таким метражом його продати інший людині врядче вийде (метраж 6-кв.метрів), а ось коли зроблю самозабудову, її метраж вирасте і ось тоді вона зможе через суд видилити свою частину в "Натурі" і ось тоді зможе комусь продати якщо я не помиляюсь.

Короче патова ситуації, як краще зробити не зрозуміло  dash1

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

15

Re: Не оформлены документы на Дом

Я вважаю так!
1. Мабуть немає сенсу їй давати оформлювати, свою частку, якщо я дозволю їй це зробити, то з її боку почнется маніпуляція! Дай мені ключи я тут поставлю своє ліжко, та буду спати) а не дати я їй не можу, це її закона частина, хоча в судовому рішені написано "БЕЗ ПРАВА НА ПРОЖИТТЯ"
2. З іншого боку якщо вона офоме свою частину, вона повина сплачувати коммунальні, та через 10 рокіі накопится велика сумма.
3. Будуватися та не заморачуватися, я думаю не в мене одного така спірна ситуація!

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

16 Відредаговано floyd47 (2023-04-20 19:12:30)

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:

Будуватися та не заморачуватися, я думаю не в мене одного така спірна ситуація!

це ви так себе заспокоюєте; я б не робив цього. як ви самі бачите (а я на власній шкурі це вже відчув, нажаль) у ситуації, де фігурують гроші, родинні стосунки іноді залишаються чистою формальністю.
дякую, шо відреагували на моє прохання!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

17

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:

Короче патова ситуації, як краще зробити не зрозуміло

я вам казав, який є робочий варіант. Адвокат вам в допомогу.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

18

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:
vlad5229 написав:

Ну так щоби робити пристройку, її потрібно оформити в БТІ, а доки будинок не оформлений, думаю БТІ нічого не зробить.

Та дуже багото людей які роблять самозабудови та ніхто їх не узаконює поки не знадобится. Тобто тут коли придется її оформлювати, вона захоче свою частку з цієї самозабудови теж, як я зрозумів.

Підозрюю що це буде зроблено автоматично, я коли оформляв спадщину, то спочатку все оформляв нотаріус, а потім з тими документами йшов в БТІ, вони виїзджали на місце і все перемірювали повторно, мовляв від останніх реєстраційних дій могло щось змінитись.

Rothmanz написав:
Hazard написав:
vlad5229 написав:

Ну так щоби робити пристройку, її потрібно оформити в БТІ, а доки будинок не оформлений, думаю БТІ нічого не зробить.

Та дуже багото людей які роблять самозабудови та ніхто їх не узаконює поки не знадобится. Тобто тут коли придется її оформлювати, вона захоче свою частку з цієї самозабудови теж, як я зрозумів.

На вашому місці, я б нічого не починав робити з будинком, поки ви не врегулюєте всі юридичні питання. Але це я. Вирішувати вам.

100%, бо це збільшує вартість будинку.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

19

Re: Не оформлены документы на Дом

Rothmanz написав:
Hazard написав:

Короче патова ситуації, як краще зробити не зрозуміло

я вам казав, який є робочий варіант. Адвокат вам в допомогу.

Поделюсь досвідо, сьогодні був у адвоката.
Примусовий продаж є, він працює так:
1. Оцінка майна, та визначення суми за частку наприклад 3к
2. На рахунок суду як я зрозумів кладеця ця сума 3к, за 500у.е. подається в суд
3. Якщо виграв їй ці кошти переводять, якщо ні кошти повертають мені.
Це працює тільки якщо в неї є де жити.

Питався домовитися, але там бронь, в два рази вища сума та аргументів нуль.
З моєї сторони сума плюс аргументи, но вони не катят так як сума в два рази менша smile
Дякую за підказку, вже якась картина плану в голові намалювалася, буду далі працювати)
Якщо пробувати то щось получится)))

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

20

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:

Примусовий продаж є, він працює так:
1. Оцінка майна, та визначення суми за частку наприклад 3к
2. На рахунок суду як я зрозумів кладеця ця сума 3к, за 500у.е. подається в суд
3. Якщо виграв їй ці кошти переводять, якщо ні кошти повертають мені.
Це працює тільки якщо в неї є де жити.

так, десь приблизно так і було.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

21 Відредаговано Hazard (2023-08-29 12:05:47)

Re: Не оформлены документы на Дом

Продовжу, тему. Цікава ваша думка, ФІО видумані)

Уявимо Дім 100%
1.    Частина 7/8 – належить Павуку сестра (він же власник, він же прописан в будинку)
2.    Частина 1/8 – належить Пчела сестра (вона ніколи тут не жила та ніколи не була прописана)

Пчела померла, у неї є донька (Муха) вона відкрила спадкову справу у нотаріуса (Кріт) на частину 1/8 своєї матері (Пчели)
Але вона вже більше 10 років спадкову справу так і не до оформила (тобто зависла частина) В суд подати не можемо так як Муха не до оформила частину, а Пчела померла.

Ваша думка…
Якщо власник Павук, звернеться до нотаріуса Кріт, та скаже що Муха не оформлює свою частину, чи я як Власник будинка (7/8 частки), та я тут прописан все життя, чи маю я права в своєму же будинку претендувати на частину померлої (Пчели моєї сестри) на 1/8 чи хочяби на її поливину 1/16

Як вважиєте?

Чи зможе Кріт, змінити сподкову справу на людину яка хоче оформити частину в своєму же будинку)

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

22

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:

Але вона вже більше 10 років спадкову справу так і не до оформила (тобто зависла частина) В суд подати не можемо так як Муха не до оформила частину, а Пчела померла.

як я думаю, тут потрібно щось з цим вирішувати. Хіба немає ніяких строків давності по оформленню спадку ?

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

23

Re: Не оформлены документы на Дом

Zevs написав:

Хіба немає ніяких строків давності по оформленню спадку ?

здається є. я ще раз нагадую про примусовий продаж.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

24

Re: Не оформлены документы на Дом

Rothmanz написав:
Zevs написав:

Хіба немає ніяких строків давності по оформленню спадку ?

здається є. я ще раз нагадую про примусовий продаж.

Примусовий продаж працює тільки коли є на кого подовати до суду, частина та не оформлена) на мертву людину подати в апріорії не вийде, а на Муху яка не оформлює теж не вийде, вони прийде до суду та скаже що я не власник цієї 1/8 частини що ві від мене хочете)))

Zevs написав:

Хіба немає ніяких строків давності по оформленню спадку ?

Ціка мисиль зьявилася, попросити натаріуса якусь заяву, що людина не оформлює спадщину. А далі вже до суду так як людина не оформлює спадщину то тоді потрібна можливість оформити другій лініїї топбто сестрі померлой, може так що вийде

Jetta 2011 (2.5 Usa, Акпп)
  0

25

Re: Не оформлены документы на Дом

Hazard написав:

Ціка мисиль зьявилася, попросити натаріуса якусь заяву, що людина не оформлює спадщину. А далі вже до суду так як людина не оформлює спадщину то тоді потрібна можливість оформити другій лініїї топбто сестрі померлой, може так що вийде

Перегляньте ретельно Закони про спадок та спадкування. Здається є норма, яка дозволяє заявити права на частку, в права на яку не вступили, чи щось таке. А загалом , вам до профільного юриста, а не на автофорум)))
Хоча цікаво, чим справа закінчиться)))

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0