1

Тема: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Привіт всім логанинам!  :like:

Отже, здійснилась моя давня мрія, пересів з ВАЗ-2106 на Логан. Сьогодні забрав з салону. Вражень - море! Після моєї "класики" машина неначе пливе у повітрі, відчуття таке, що я просто лечу понад дорогою на хмарці ))))
Кермо також надзвичайно легке, розвернутись і загалом маневрувати дуже легко.
Кондиціонер старанно охолоджував салон, спека зовсім не відчувалась. Магнітола у мене базова касетна, звук наче непоганий, але чогось-таки бракує... треба буде подивитись, що там можно буде зробити.
Незвично легкі педалі, кілька разів глухнув на перехрестях, загалом, ще не знайшов свого "місця" в кабіні. Але швидко звикаю.
Тепер наступний крок після реєстрації у ДАІ - сигналізация і страхування.

Тепер я один із вас )))

  0



2

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Вітаю з придбанням вірного "залізного коня"!!!  :app:

Тепер наступний крок після реєстрації у ДАІ - сигналізация і страхування.

Після страхування ще один крок не прогав -  :alc: обмити авто з друзями  :alc:.
«Ни гвоздя, ни «жезла»...

  0

3

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger написав:

Тепер я один із вас )))

Дуже тобі раді приєднуйся ," Ни гвоздя  ни жезла"

«Достучаться до небес» — «На небесах только и говорят, что о море. Стоишь на берегу и чувствуешь соленый запах ветра, что веет с моря, и веришь, что свободен ты и жизнь лишь началась, и губы жжет подруги поцелуй, пропитанный слезой!».
  0

4

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger написав:

звук наче непоганий, але чогось-таки бракує...

відразу підкажу - пищалки. Не хватає їх щтатним динамікам. Я собі поставив й звук зовсім другий. А магнітофон з часом перестав...зараз USB рулить по повній...ні тобі дисків, ні тобі касет...

Challenger написав:

Тепер наступний крок після реєстрації у ДАІ - сигналізация і страхування.

Оце правильно! Страхування й сигналка - то єсть гуд

Раді вітати на форумі!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

5

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Вітію з прибанням і одночасним здійсненням давньої мрії  :app: :app: :app:

Відпочинок це класно - відпочивайте частіше smoke
  0

6

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

І головне - на погано обмитий Логан гарантія не розповсюджується. Це тобі мали ще в салоні сказати.  crazy

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

7

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Покищо не обмивав ) Але сьогодні ввечері, гадаю, доведеться-таки  :alc: ) Всім спасибі за добрі слова і за перші поради.  :rock:

  0

8

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Поздравлям. Я пока тока мичтатель ибо хочу МСВ.  angel

  0

9

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger написав:

Покищо не обмивав ) Але сьогодні ввечері, гадаю, доведеться-таки  :alc: ) Всім спасибі за добрі слова і за перші поради.  :rock:

Приєднуюсь до привітань!
Машину обмивати не треба, погана прикмета! Обмивають техпаспорт на машину.
"Ни гвоздя  ни жезла".  Всіх благ.

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

10 Відредаговано inok (2007-06-16 19:30:08)

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

marchello написав:

обмивати не треба

Як це?  :shok: А пляхан шампаньоли о капота гепнути? Чи Логан не каравелла? :D
Challenger
Вітаю з вдалим придбанням! Якщо гарно ставитись до свого "залізного друга", він обов"язково віддячить!

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

11

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger написав:

Тепер я один із вас )))

молодца!!!! поздравлямс!!!!  :rock:

rozumnyk написав:

І головне - на погано обмитий Логан гарантія не розповсюджується. Це тобі мали ще в салоні сказати.

Слушай Разумника :storstark:

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

12

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Вчора зі мною сталася прикра пригода. Поїхали новою машиною на природу... лісом, грунтовою дорогою. Переді мною їхав Форд Фйюжн, їхали обережно і повільнно... А тут два дерева, між ними дорога, і невеличкий поворот.  :fool: Не протягнув скільки треба було і чиркнув правим бортом по дереву - результат: легка деформація кузова безпосередньо перед і на рівні осі правого заднього колеса. Плюс кілька подряпин, не дужи глибоких, але все ж таки. Сьогодні після роботи буду думати, як усунути таку лажу...   :grater:

  0

13

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger  dumbom  dumbom зіпсував новеньку тачку.... hmm

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

14

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger написав:

Сьогодні після роботи буду думати, як усунути таку лажу...

Ой, придется тебе ставить парктроник по всему периметру  :dash:

DACIA Logan 1.6 MPI Ambiance серебристый металлик 2007г. + Kenwood + парктроник + литье + ксенон + подлокотник + БК + зеркала by Ergon + тонировка. Продано.
  0

15

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger
во плять....ругательство пахне тратою грошей....

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

16

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Напередодні все обмили, а про кузов забули, от і маємо... Ціну за ремонт ще не знаю, там три-чотирі вмятини, кожна десь 2-3 см завбільшки і зовсім неглибокі. А мені тепер сказали треба все крило фарбувати... не меньш як 700 гривень буде, либонь.

  0

17

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger написав:

Напередодні все обмили, а про кузов забули, от і маємо... Ціну за ремонт ще не знаю, там три-чотирі вмятини, кожна десь 2-3 см завбільшки і зовсім неглибокі. А мені тепер сказали треба все крило фарбувати... не меньш як 700 гривень буде, либонь.

Про всю деталь под перекраску это правда, а вот цена реальная только должно мыть - ДО 700, а не от 700.

Рено Сценик после Логана
  0

18

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger написав:

А мені тепер сказали треба все крило фарбувати... не меньш як 700 гривень буде, либонь.

Это все правда.
Рихтовать и красить будут только в месте повреждения,
а вот вскрывать лаком придется полностью все крыло.
По поводу цены так и есть - обойдется в районе 600-800.
Кстати, если не повредил покрытие до чистого металла, и если нет комплексов -
можешь "рану" не заделывать, а подождать удобного случая
(например, следующей поездки в лес).  :tbsenile:

DACIA Logan 1.6 MPI Ambiance серебристый металлик 2007г. + Kenwood + парктроник + литье + ксенон + подлокотник + БК + зеркала by Ergon + тонировка. Продано.
  0

19

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger написав:

Напередодні все обмили, а про кузов забули, от і маємо... Ціну за ремонт ще не знаю, там три-чотирі вмятини, кожна десь 2-3 см завбільшки і зовсім неглибокі. А мені тепер сказали треба все крило фарбувати... не меньш як 700 гривень буде, либонь.

Может прозвучит цинично... но на такое проще забить  :imho: )) на скорость не влияет, сколько их еще будет - мелких царапин от веток, камешков, трамваев ... ))))

леон 2.0фси + 1.4 base
  0

20

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

pacak написав:

мелких царапин от ... трамваев

ФІГАСЕ !!! І трамваї будуТЬ?  :censored:  :shok:  :shok2:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

21

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

pacak написав:
Challenger написав:

Напередодні все обмили, а про кузов забули, от і маємо... Ціну за ремонт ще не знаю, там три-чотирі вмятини, кожна десь 2-3 см завбільшки і зовсім неглибокі. А мені тепер сказали треба все крило фарбувати... не меньш як 700 гривень буде, либонь.

Может прозвучит цинично... но на такое проще забить  imho2 )) на скорость не влияет, сколько их еще будет - мелких царапин от веток, камешков, трамваев ... ))))

Про трамвай - очень живописную картину можно себе представить big_smile.

Рено Сценик после Логана
  0

22

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Challenger написав:

Напередодні все обмили, а про кузов забули, от і маємо... Ціну за ремонт ще не знаю, там три-чотирі вмятини, кожна десь 2-3 см завбільшки і зовсім неглибокі. А мені тепер сказали треба все крило фарбувати... не меньш як 700 гривень буде, либонь.

Ще раз нагадую! Машину обмивати не треба, погана прикмета! Обмивають техпаспорт на машину.
Повірь старому водію, 22 роки за кермом.

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

23

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

marchello написав:

Повірь старому водію, 22 роки за кермом

то ти такий старий?! капєц...я всього 18))) :lol:

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

24

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

Crazy Poison написав:
marchello написав:

Повірь старому водію, 22 роки за кермом

то ти такий старий?! капєц...я всього 18))) :lol:

Не зрозумів, ти про що?

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

25

Re: Мій темночервоний Лауреат 1.6

maverick написав:

Кстати, если не повредил покрытие до чистого металла, и если нет комплексов -
можешь "рану" не заделывать, а подождать удобного случая
(например, следующей поездки в лес).  tbsenile

app  plus

marchello написав:

Не зрозумів, ти про що?

про водійський стаж  dumbom

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0