1

Тема: Куплю Logan MCV

Доброго дня, товариство!
Хочу придбати Logan MCV
Такі вимоги:
Рестайлінгова, з 2009 р.в., двигун 1,6,
7 місць, кондиціонер, дві подушки безпеки, оригінальний пробіг до 200 тис.
Бюджет - 5500 долларів. Щоб лишилось 400 на гбо та 100 на облік.

  0

76

Re: Куплю Logan MCV

Aprox, у нас на заході багато пригнаних машин із Європи а у вас багато трупів. Тому їхати варто. В любому випадку щось можна підібрати хороше.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0



77

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:

у нас на заході багато пригнаних машин із Європи а у вас багато трупів

Типа с Европы мало трупов пригоняют...
Ну, я никого уговаривать не собираюсь...
Тёзке и земляку желаю удачной покупки! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Мішка1

78 Відредаговано Георгич (2021-04-27 12:18:16)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:

а у вас багато трупів

Добрий ти   lol 
У нас якщо беруть європейські пригони в Україні, то женуть їх з Луцька, американців з Одеси.
На заході (Львів, Ужгород) - на слуху лише розборки.

  0

79

Re: Куплю Logan MCV

Друзі, дякую всім за консультації, поради, увагу.
Авто куплене. Там є нюанси. Пробіг точно скручений. Але, я врахував всі фактори - я все ж таки вирішив брати.
Тепер буду ще просити вашої допомоги. Буду шукати задню штору багажника, підголовник центральний і якесь кріплення лючка бензобака.
Їхали з дружиною з вокзала на трамваї, купили квитки у водія. Дружина закомпостувала квитки 2 рази. Контролер, прищавий розумник років 20, влаштував нам терор з виходом з трамваю. Довелось мені викликати поліцію. Так ті розказали і цьому дебілу і його шефу по телефону, шо і як. Зіпсував гівнюк ранок.
А машиною я задоволений. В мене зараз тойота старлет 88 р.в, так логан в порівнянні - автобус. Треба звикати.

  0
Спасибо сказали: Aprox, Lavrik2

80 Відредаговано Larsen (2021-04-27 17:20:41)

Re: Куплю Logan MCV

Мішка, ну нехай вірно служить, ніколи не підводить, і приносить лише позитивні емоції!  upp  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Мішка1

81

Re: Куплю Logan MCV

Мішка, вітаю з обновкою!
Нехай приносить тільки задоволення!
Який справжній пробіг?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Мішка1

82

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

Пробіг точно скручений.

ну, хто б сумнівався!... бажаю вам, щоб ніколи не підвела та була слухняною!  coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Мішка1

83

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

логан в порівнянні - автобус.

upp
Чому саме так захотілось МЦВ-1 та ще й кудись за ним їхати не дуже розумію. На мою думку Добло, Кєнгу, Кадді, Трафік більш цікаві, але то ваша справа і ваш вибір.
В любому випадку вітаю з придбанням, нехай автобус не підводить ))).

  0
Спасибо сказали: Мішка1

84 Відредаговано jasonua (2021-04-27 22:05:41)

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:

Добло, Кєнгу, Кадді, Трафік більш цікаві,

Добло, канго, кадік не мають ресурсних і надійних бензинових двигунів. Якщо брати, то дизеля. Але дизеля це трактори, і з б.у більше шансів попасти на недешевий ремонт паливної. Дизеля треба нові брати..
Трафік живий оригінальний пасажир буде коштувати від 8к. Не всім потрібен великий бус..
В бюджет Михайла мсв бензинове ідеально вписалося.
Кадік, канго, добло за ці гроші будуть трупи.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  1
Спасибо сказали: Мішка1

85 Відредаговано Георгич (2021-04-27 22:43:29)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:

Якщо брати, то дизеля. Але дизеля це трактори, і з б.у більше шансів попасти на недешевий ремонт паливної. Дизеля треба нові брати..

Ну ти й фантазер. Любий комерційний дизель переходить бензинку. На роботі 2 Добло з пробігами понад 600 тис. На одному паливну робили, бо водій лив бодягу. Коштувало це не дорого.
І це комерційний автомобіль, який по замовчуванню більш ресурсний і міцніший за дешевий легковик.
Ну а Кадді 1.6 менш ресурсний ніж Дачія 1.6 ?  big_smile
У старого МЦВ один плюс - це 7 місць, якщо вони потрібні. Напевне Мішка дообладнає своє придбання 3-ім рядом сидінь.

  0
Спасибо сказали: Мішка1

86 Відредаговано Мішка (2021-04-27 23:55:24)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:

Мішка, вітаю з обновкою!
Нехай приносить тільки задоволення!
Який справжній пробіг?

Точно не відомо, але на сто сказали, що мотор працює на диво відмінно, по кузову знизу є нюанси (я сам дивився - терпимо), наконічники кермових тяг (правильно переклав?) - під заміну. Пару невеликих слідів від мастила на моторі (але мотор не мили) і, саме основне - радіатор кондиціонера - під заміну.
Але, я врахував ці фактори і бюджет - прийняв рішення брати.
Сподіваюсь, інтуїція не підвела.

  0

87

Re: Куплю Logan MCV

Yanus написав:
Мішка написав:

тойота старлет 88 р.в

о прикольная жужа ))) шо за мотор?

Нажаль, 1,0 л. Кажуть що 1,3 ракета, але і моя бадьора smile

  0

88 Відредаговано Мішка (2021-04-28 00:35:12)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:
Георгич написав:

Добло, Кєнгу, Кадді, Трафік більш цікаві,

Добло, канго, кадік не мають ресурсних і надійних бензинових двигунів. Якщо брати, то дизеля. Але дизеля це трактори, і з б.у більше шансів попасти на недешевий ремонт паливної. Дизеля треба нові брати..
Трафік живий оригінальний пасажир буде коштувати від 8к. Не всім потрібен великий бус..
В бюджет Михайла мсв бензинове ідеально вписалося.
Кадік, канго, добло за ці гроші будуть трупи.

Дякую за детальне пояснення мого вибору. Сам би я не міг би написати краще. Добло розглядав - в цих роках вони вже сипляться, кенго - теж. Ну і зовні вони - каблуки, не кажучи вже про мотори, кадік теж, в цих роках з моїм бюджетом буде труп. Трафік.. хороша машина, але якщо в сім'ю - то друга. І в бюджет я точно не впишусь..
До вибора логан мсв рестайл (з 2009р) я підійшов дуже свідомо і зважено.
О, і з приводу імені - мене звати Юрко. Мішка - мій позивний з школи а потім з війни.
Друзі називають Мішка. Або - Міха/Михась.
Дякую за допомогу! smile

  0

89

Re: Куплю Logan MCV

floyd47 написав:

Мішка, дякую Вам! не хворійте та нехай переслідує Вас тільки вдача.
Слава Украіні!

Трохи хворів, від москальських пігулок, але рани майже затягнулись. Вдача точно була. Може і є smile
Героям Слава!
Справжніх Героїв я знав..

  0
Спасибо сказали: jasonua2

90

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:
Мішка написав:

логан в порівнянні - автобус.

upp
Чому саме так захотілось МЦВ-1 та ще й кудись за ним їхати не дуже розумію. На мою думку Добло, Кєнгу, Кадді, Трафік більш цікаві, але то ваша справа і ваш вибір.
В любому випадку вітаю з придбанням, нехай автобус не підводить ))).

Там трохи вище я і колега відповіли. Дякую за вашу увагу. Сподіваюсь, що я буду хорошим другом і водієм своєму автобусу smile

  0

91

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:
jasonua написав:

Якщо брати, то дизеля. Але дизеля це трактори, і з б.у більше шансів попасти на недешевий ремонт паливної. Дизеля треба нові брати..

Ну ти й фантазер. Любий комерційний дизель переходить бензинку. На роботі 2 Добло з пробігами понад 600 тис. На одному паливну робили, бо водій лив бодягу. Коштувало це не дорого.
І це комерційний автомобіль, який по замовчуванню більш ресурсний і міцніший за дешевий легковик.
Ну а Кадді 1.6 менш ресурсний ніж Дачія 1.6 ?  big_smile
У старого МЦВ один плюс - це 7 місць, якщо вони потрібні. Напевне Мішка дообладнає своє придбання 3-ім рядом сидінь.

На вибір вплинув ще страх перед дизелем. Можливо, не виправданий. Просто в мене їх ніколи не було. І просто не знаю тонкощів. А як переобладнати машину в 7 містну я не знаю..

  0

92 Відредаговано Георгич (2021-04-28 02:46:35)

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

На вибір вплинув ще страх перед дизелем. Можливо, не виправданий. Просто в мене їх ніколи не було.

А в мене все навпаки, у мене в 90-і були дезелі, Фолькс і пежотівський. Дуже сподобались... ось звідси ностальджі... То й купив дизельного логана в 2014, перед самою війною. Логанівський дизель сам по собі нічого, але відчуття від класичного дизеля не дає. Тарахтть собі під капотом,але це емоції, він лише дуже вибагливий до якісної солярки, але зараз дизелі всі такі. А ось сама по собі машинка Логан-2 мені не зайшла. Проїхав 40 тис і продав.
Ну а Вас чекає ГБО, а стосовно 3-го ряду - я б пройшовся по розборках. Може й вдасться там скоплектуватись.

  0
Спасибо сказали: Мішка1

93

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:
Мішка написав:

На вибір вплинув ще страх перед дизелем. Можливо, не виправданий. Просто в мене їх ніколи не було.

А в мене все навпаки, у мене в 90-і були дезелі, Фолькс і пежотівський. Дуже сподобались... ось звідси ностальджі... То й купив дизельного логана в 2014, перед самою війною. Логанівський дизель сам по собі нічого, але відчуття від класичного дизеля не дає. Тарахтть собі під капотом,але це емоції, він лише дуже вибагливий до якісної солярки, але зараз дизелі всі такі. А ось сама по собі машинка Логан-2 мені не зайшла. Проїхав 40 тис і продав.
Ну а Вас чекає ГБО, а стосовно 3-го ряду - я б пройшовся по розборках. Може й вдасться там скоплектуватись.

Стосовно ностальгії, дизеля і війни smile - одного разу я був водієм дизельного Урала. Отримав наказ стати водієм цього авто перед заїздом в Іл. А досвіду водіння такого авто немає. Але наказ ж наказ. Поїхав. Зразу потрапив під мінометний обстріл. Машина зламалась, але швиденько в полі полагодив. Тоді все обійшлось.. ну то таке.. епізод з життя. Згадався завдяки набору певних слів smile

  0
Спасибо сказали: Sivil, Larsen, jasonua, Георгич, Lavrik5

94

Re: Куплю Logan MCV

Larsen написав:

Мішка, ну нехай вірно служить, ніколи не підводить, і приносить лише позитивні емоції!

Присоединяюсь!  storstark

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Мішка1

95

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

О, і з приводу імені - мене звати Юрко. Мішка - мій позивний з школи а потім з війни.
Друзі називають Мішка. Або - Міха/Михась.

Тю ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

96 Відредаговано jasonua (2021-04-28 10:12:00)

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

саме основне - радіатор кондиціонера -

Юра, то кондиціонер не працює зараз?((

Георгич написав:

Ну а Кадді 1.6 менш ресурсний ніж Дачія 1.6 ?

Уяви, але це дійсно так. Навіть 2.0 бензин гірший за к4м 1.6..
Я трошки вивчав ці двигуни, читав форуми. Хотів мсв 7ми місний на кадіка 7ми місного міняти.
Але там двигуни геморойні. Після 250-300тис км починаються проблеми.
А реновські к4м і к7м бігають 400-600тис км без проблем.
У мене зараз пробіг 280тис км, двигун масло не бере, живий, динамічний.тьфу..тьфу..тьфу То про що тут говорити, які двигуни бензинові ще такі будуть у бюджеті автора з живим кузовом? ;)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

97 Відредаговано Георгич (2021-04-28 11:19:03)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:

Уяви, але це дійсно так... Після 250-300тис км починаються проблеми.

Не уявляю, у мене на роботі 15шкод 1.6 з двигунами BSE і BSF. Були і Кадді, 1.6 і 1.9тді. Жодних питань по ним не виникало, масло через 15+ тис і всі бігають. Це вічні двигуни і точно не гірші реношних.
І про який  2.0 ти розказуєш? Старий аудійний 8-ми капанний 115сил минулого тисячоліття? Я на такому довго катався. Чудовий мотор, але масло полюбляв, це конструктивно передбачено 2л від заміни до заміни. Десь в 2004-му його модернізували і хавати масло він перестав. Але й ті 2 літра не напрягали, бо вони йшли на смазку, а не просто вилітали в трубу.

jasonua написав:

... читав форуми.

Ти цих машин не мав, не їздив, не обслуговував, але лише читав.
Зато авторитетно заявляєш, як знаток про речі, про яких уяви не маєш.
Втім на даному форумі це модно.
Жаль форум Рено прибили - там косяків по двигунам море, а по дизелям цілі повісті розписані. Але ж люди їздять і задоволені.

  0

98

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

Стосовно ностальгії, дизеля і війни  - одного разу

Обіцяю більше не провокувати  wink

  0

99

Re: Куплю Logan MCV

Мішка, вітаю з придбанням  rock
Нехай авто приносить тільки позитивні враження від володіння  crazy_pilot

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0
Спасибо сказали: Мішка1

100

Re: Куплю Logan MCV

Lavrik, Мішка твій земляк з Ворзеля.

  0