1

Тема: Куплю Logan MCV

Доброго дня, товариство!
Хочу придбати Logan MCV
Такі вимоги:
Рестайлінгова, з 2009 р.в., двигун 1,6,
7 місць, кондиціонер, дві подушки безпеки, оригінальний пробіг до 200 тис.
Бюджет - 5500 долларів. Щоб лишилось 400 на гбо та 100 на облік.

  0

101 Відредаговано jasonua (2021-04-28 11:13:23)

Re: Куплю Logan MCV

Георгич,  почитай  про ресурси двигунів своїх любимих vw 1.2-2.0
На vw форумах теж пишуть про їх болячки.

https://auto-kontent.ru/resurs-dvigatel … 6-1-9-2-0/

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0



102 Відредаговано Георгич (2021-04-28 11:36:50)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:

Георгич,  почитай  про ресурси двигунів своїх любимих vw 1.2-2.0
На vw форумах теж пишуть про їх болячки.

Ще раз - мені не треба нічого читати, бо я мав і знаю. Це по-перше.
По-друге: навіщо мені москальські ресурси? То подивись москальські ресурси Рено і зокрема Логана та порівняй. Твій ресурс туфта - він навіть контактів не має. Лише посилання на ВК.
Ти насправді думаєш, що найдешевший у світі автомобіль обладнають найкращим двигуном?
І по-третє - ти сам хоч прочитав що ти виклав? - По 1.6 нема жодного негативного відгука.
Моя порада і пропозиція - Облиш цю марну справу - пиши про те, з чим реально мав справу, а не уподобляйся місцевим тролям, які від заздрощів обливають брудом все, що краще ніж у них.

  0

103

Re: Куплю Logan MCV

Георгич, я бачив, але судячи з написаного раніше ним, скоро переїздить у Малин  coffee

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

104

Re: Куплю Logan MCV

Георгич, замнули!
Як би там не було, на ті кошти, що мав Юра, логан мсв найоптимальніший варіант під його потреби!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Мішка1

105 Відредаговано jasonua (2021-04-28 12:27:23)

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:

ти сам хоч прочитав що ти виклав?
По 1.6 нема жодного негативного відгука.


https://i.ibb.co/x19gsvm/Screenshot-20210428-122146-Chrome.jpg

https://i.ibb.co/K7T4xrW/Screenshot-20210428-122136-Chrome.jpg

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

106

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:
Георгич написав:

ти сам хоч прочитав що ти виклав?
По 1.6 нема жодного негативного відгука.


https://i.ibb.co/x19gsvm/Screenshot-20210428-122146-Chrome.jpg

https://i.ibb.co/K7T4xrW/Screenshot-20210428-122136-Chrome.jpg

Можно еще здесь https://www.skoda-club.org.ua/forum/sho … amp;page=2 про это почитать.

  0
Спасибо сказали: jasonua1

107

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:
Мішка написав:

саме основне - радіатор кондиціонера -

Юра, то кондиціонер не працює зараз?((

Та Мішка я, якщо можна smile
Не працює.. Буду шукати радіатор кондиціонера. Навіть не знаю, яка його ціна та ціна заміни..

  0

108

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:
Мішка написав:

Стосовно ностальгії, дизеля і війни  - одного разу

Обіцяю більше не провокувати  wink

Та зараз я на цю тему спокійно реагую. А перші пару років було важко..

  0

109

Re: Куплю Logan MCV

Lavrik написав:

Георгич, я бачив, але судячи з написаного раніше ним, скоро переїздить у Малин  coffee

Тим не менше - в Ворзелі я був зареєстрований, ще поки живу пару місяців в Рубежівці і Малин від Ворзеля недалеко, я буду приїжджати. І є учасником бучанської спілки атошников. Так що - так просто мене не позбутись smile

  0
Спасибо сказали: Lavrik1

110

Re: Куплю Logan MCV

Друзі, я тут ще напишу окремий пост про свою машину, бо тільки з дороги.
Але - я думав, що лауреат з двома подушками безпеки. А виявилось, що є ще дві в спинках сідушок. Дивно.

  0

111

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

Та зараз я на цю тему спокійно реагую. А перші пару років було важко..

Я тролю порохоботів, - вони реально загрались, і серйозно шкодять Україні.
Хоча в 2014 я сам був затятим нациком, як і більшість українців.
Важливо зробити роботу над помилками. Людина розумна це проаналізує і зробить правильні висновки.

  0

112 Відредаговано Георгич (2021-04-29 01:05:44)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:
Георгич написав:

ти сам хоч прочитав що ти виклав?
По 1.6 нема жодного негативного відгука.


https://i.ibb.co/x19gsvm/Screenshot-20210428-122146-Chrome.jpg

https://i.ibb.co/K7T4xrW/Screenshot-20210428-122136-Chrome.jpg

І знову бздбьож ні про що.
Ти повний профан рівня дачії чи КІА 10 років тому. І знову ляпаєш про речі, про яких не маєш уяви. Навіщо?

  0

113

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:
Lavrik написав:

Георгич, я бачив, але судячи з написаного раніше ним, скоро переїздить у Малин  coffee

Тим не менше - в Ворзелі я був зареєстрований, ще поки живу пару місяців в Рубежівці і Малин від Ворзеля недалеко, я буду приїжджати. І є учасником бучанської спілки атошников. Так що - так просто мене не позбутись smile

Ну а я ірпінчанин. Правда не корінний. Переїхав в Ірпінь не давно, в вересні 1978р...

  0

114 Відредаговано Георгич (2021-04-29 01:09:32)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:

Георгич, замнули!
Як би там не було, на ті кошти, що мав Юра, логан мсв найоптимальніший варіант під його потреби!

Не заперечую, але вихваляти наша Дачя краща всіх - не варто, тільки людей насмішиш.

  0

115 Відредаговано Георгич (2021-04-29 01:19:31)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua, я так і не почув відповідь на своє питання - ти й насправді віриш в те, що найкращий двигун у світі поставлять в найдешевший автомобіль у світі?

  0

116 Відредаговано jasonua (2021-04-29 07:18:45)

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:

насправді віриш в те, що найкращий двигун у світі поставлять в найдешевший автомобіль у світі?

По перше -покажи мені де я писав, що на логанах-найкращі двигуни у світі? Двигун к4м ставили на мегани, лагуни, сценіки, флюєнси, дастери. Це говорить про те, що двигун заслуговує про окрему повагу!
По друге, логани не є найдешевшими автомобілями в світі.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

117

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

думав, що лауреат з двома подушками безпеки. А виявилось, що є ще дві в спинках сідушок

У мене теж 4подушки. Це дуже рідкісна комплектація.
Коли буде час-зроби фото під капотом! wink

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

118

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:
Мішка написав:

думав, що лауреат з двома подушками безпеки. А виявилось, що є ще дві в спинках сідушок

У мене теж 4подушки. Це дуже рідкісна комплектація.
Коли буде час-зроби фото під капотом! wink

Тільки що поставив авто на сто - встановлення гбо. Ввечері заберу машину і зроблю фото smile

  0

119

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:
Мішка написав:
Lavrik написав:

Георгич, я бачив, але судячи з написаного раніше ним, скоро переїздить у Малин  coffee

Тим не менше - в Ворзелі я був зареєстрований, ще поки живу пару місяців в Рубежівці і Малин від Ворзеля недалеко, я буду приїжджати. І є учасником бучанської спілки атошников. Так що - так просто мене не позбутись smile

Ну а я ірпінчанин. Правда не корінний. Переїхав в Ірпінь не давно, в вересні 1978р...

Недавно )))
Значить, не такий я і дорослий - 1978 мій рік народження. Жив в Ірпені 2015-2018

  0

120

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

Буду шукати радіатор кондиціонера. Навіть не знаю, яка його ціна та ціна заміни..

У клубному магазині близько 2500грн. Ціну на заміну ще не уточняв, бо в планах теж заміна.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0
Спасибо сказали: Мішка1

121 Відредаговано Георгич (2021-04-29 12:46:17)

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:

По перше -покажи мені де я писав, що на логанах-найкращі двигуни у світі? Двигун к4м

Та ти це весь час пишеш  yikes

jasonua написав:

Це говорить про те, що двигун заслуговує про окрему повагу

Як і будь-який іниший вдалий дивгун, і не більше того, яких було багато, у всіх виробників.
Втім не дивлячись на вдалість Рено його зняло з виробництва. А ВАЗ клепає і ставить їх на найдешевші у світі Рено-Ларгуси  lol

  0

122

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

Тільки що поставив авто на сто - встановлення гбо.

А що поставив?
Міг би і порадитись. В Ірпіні є толковий майстер, правда балуваний.

  0

123

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:

В Ірпіні є толковий майстер

І в Гостомелі, і не балувані  empathy

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

124

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:
Мішка написав:

Тільки що поставив авто на сто - встановлення гбо.

А що поставив?
Міг би і порадитись. В Ірпіні є толковий майстер, правда балуваний.

СТО на Щасливій, 1. Відгуки позитивні. Повинно бути все ок. Мені в фірмі що приганяє машини винні гроші. Так я думав у них гбо поставити, в Рівному. Добре, що ці абормоти сказали, що на це їм треба 2 дні. Гальма...

  0

125

Re: Куплю Logan MCV

Георгич написав:

правда балуваний.

та нормальний якщо переробками не займатися.
Твій 1,4ТСІ газифікується ?  Мені цікаво чи там зараз йдуть 1,4Тсі і 1,8ТСІ на прямому вприску і там 4те чи 5те покоління.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0