1

Тема: 8000грн- є бажаючі отримати?

Бо в мене дружина питає- чому я не хочу отримати. Може я не правий і це не сирок Дрючба у мишоловці?

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0



2

Re: 8000грн- є бажаючі отримати?

Don Kortes, скоро піаніст надрукує всім стільки, скільки ви забажаєте... crazy  тільки потім не дивуйтеся, чому у крамницю за буханцем хліба тре з "кравчучкою" ходити замість гаманця.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024
  0

3

Re: 8000грн- є бажаючі отримати?

Don Kortes написав:

8000грн- є бажаючі отримати?

Там, вроде бы, только утратившим работу/бизнес...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4

Re: 8000грн- є бажаючі отримати?

Don Kortes написав:

Бо в мене дружина питає- чому я не хочу отримати. Може я не правий і це не сирок Дрючба у мишоловці?

А чому ні? Ознайомтеся з текстом закону і якщо Ви попадаєте під умови виплати, то можна і отримати.

  0

5

Re: 8000грн- є бажаючі отримати?

Навряд чи 8000 грн сильно змінить погоду для того хто втратив бізнес...  hmm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6

Re: 8000грн- є бажаючі отримати?

Don Kortes, до речі і по темі:

"Глава Минцифры: За два дня почти 134 тыс. украинцев успешно подали через «Дію» заявки на материальную помощь ФОПам"

  0

7

Re: 8000грн- є бажаючі отримати?

В Дії нужно попробовать подать заявку. Если КВЄД подходит - заявка оформится

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

8 Відредаговано sdj387jsd (2020-12-16 17:58:06)

Re: 8000грн- є бажаючі отримати?

8000 грн за те шо раніше всяко мішали, чим побільше бюрократичних палок в колеса:)? grater Браво, стеб невиданої щедрості lol  lol  lol  lol  У мене всі до одного знайомі вили а хто не порозумнішав і далі виє що оформив фрілансера.а скоро чергові зміни lol
Як добре що ішов вчитись туди де більше жіночого пола в групі, як же там було добре вчитись! так і отримав бакалавра обліка і аудита crazy  like  like  like Да не спеціаліст навіть, во даже забувся що отримав alc

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0