1

Тема: чи правильний вибір?

Панове,
підбираю собі звук до автівки, зупинився на таких компонентах:
голова - JVC KD-G 722 (http://motormusic.kiev.ua/detail/?id=784)
акустика - PIONEER TS-H1303 (http://foxmart.com.ua/productDetail.asp … amp;ID=273)

Я аж ніяк не є фанатом якихось хитрих заморочок, типу "зробити шумоізоляцію, аби покращити звукову картіну салона"  smile мені головне аби грало, не хрипіло і голова щоб зручна була в користуванні (наявність USB - основний критерій, радіо не слухаю, з сідюками не люблю вовтузитися). Бюджет десь до 250$

Знавці, прошу висловитися - така конфігурація буде працювати на мої потреби?


Ставити буду в Кий-авто.

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0



2

Re: чи правильний вибір?

для того щоб

грало, не хрипіло

треба

"зробити шумоізоляцію, аби покращити звукову картіну салона"

smoke
А взагалі компоненти нормальні. Став і насолоджуйся  rock

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

3

Re: чи правильний вибір?

Полностью согласен.

А хрипят на данный момент не компоненты, а именно резонансы в месте установки динамиков.
Очень давно ушёл в прошлое момент, когда хрипели именно динамики или возникали большие искажения в выходном каскаде на пиковых мощностях.
На данный момент производители научились делать и то и другое (речь не идёт про полностью бюджетный, "но наме" вариант - там может быть всё, что угодно).
Поэтому при выборе головы средней стоимости стоит обращать внимание в первую очередь на её возможности и дизайн, а звук там будет.
Выбор динамиков то-же не существенен, особенно под проигрывание МР3.

Всё меняется при желании построить систему высокого качества.

Рено Сценик после Логана
  0

4

Re: чи правильний вибір?

Я собі взяв Sony CDX-GT414U звуком повністю задоволений+має вихід на USB+читає всі формати (крім DVD)+коштуэ приемно (по пам'яті) приблизно 120 у.о. Колонки залишились штатні.  :rock:

Відпочинок це класно - відпочивайте частіше smoke
  0

5

Re: чи правильний вибір?

Myorslav написав:

+має вихід на USB+

А для чего магнитоле выход на USB? Я понимаю вход - полезная штука, но зачем выход? :dntknw:

Dacia Logan 1.4 Ambiance
  0

6 Відредаговано Myorslav (2007-06-07 12:00:32)

Re: чи правильний вибір?

eastpak
Вихід вхід - головне, щоб з флешки музику можна було слухати :lyssna:  :)

Відпочинок це класно - відпочивайте частіше smoke
  0

7

Re: чи правильний вибір?

eastpak написав:
Myorslav написав:

+має вихід на USB+

А для чего магнитоле выход на USB? Я понимаю вход - полезная штука, но зачем выход? dntknw

USB інтерфейс працює на 2 сторони  smile
Дуже зручно, щоб не паритися з сідюками. Записав, вставив флешку і слухаєш. Набридло - стер, записав нове. Не дряпається, не псується, на відміну від сідюка  cool

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

8

Re: чи правильний вибір?

freewill написав:

Не дряпається, не псується, на відміну від сідюка

Не треба диски по салону розкидувати, я якось з такою проблемою не стикався, тому що досить бережно до цього відношусь і диски "дешевенькі не купую", а ще навіть при довготривалому використанні RW диски майже всі переписуються!!! rock

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

9

Re: чи правильний вибір?

OZZY написав:
freewill написав:

Не дряпається, не псується, на відміну від сідюка

Не треба диски по салону розкидувати, я якось з такою проблемою не стикався, тому що досить бережно до цього відношусь і диски "дешевенькі не купую", а ще навіть при довготривалому використанні RW диски майже всі переписуються!!! rock

я диски останні 2 роки взагалі не купую, диски то вчорашній день  imho2

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

10

Re: чи правильний вибір?

freewill написав:

диски то вчорашній день

Тобто флэш память на 4Гб вир-во Китай, гарантія 1рік (Ціна 200грн)це сьогоднішній день! (200грн/1,2грн=166дисків)

freewill написав:

я диски останні 2 роки взагалі не купую

Я також особливо не купую, безплатного музла у провайдера досить багато!

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

11

Re: чи правильний вибір?

OZZY написав:

Тобто флэш память на 4Гб вир-во Китай, гарантія 1рік (Ціна 200грн)це сьогоднішній день! (200грн/1,2грн=166дисків)

Мені жодного разу не зустрічалися запороті флешки, зате диски летіли табунами.

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

12

Re: чи правильний вибір?

freewill написав:

Мені жодного разу не зустрічалися запороті флешки

Про запороті флешки мови власне і не було! Як опція USB порт на ресивері лишнім ніколи не буде, але диск є диск, тип паче зараз можна вже за невеликі гроші взяти і DVD - 4.7ГБ!, що є зручніше за накопичувач USB і набагато дешевше і при втраті не викликає особливих емоцій + при пошкодженому носії СД чи ДВД інформацію, можливо не всю можна скачати, а з метрвої флешки ні!

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

13

Re: чи правильний вибір?

OZZY написав:

Про запороті флешки мови власне і не було! Як опція USB порт на ресивері лишнім ніколи не буде, але диск є диск, тип паче зараз можна вже за невеликі гроші взяти і DVD - 4.7ГБ!, що є зручніше за накопичувач USB і набагато дешевше і при втраті не викликає особливих емоцій + при пошкодженому носії СД чи ДВД інформацію, можливо не всю можна скачати, а з метрвої флешки ні!

Згоден - диск, звичайно, не завадить!

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

14

Re: чи правильний вибір?

freewill
Не те щоб рекомендую, але потрібно брати ДВД http://nadavi.com.ua/search.php?ct_=5&a … ty&=on

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

15

Re: чи правильний вибір?

OZZY написав:

freewill
Не те щоб рекомендую, але потрібно брати ДВД http://nadavi.com.ua/search.php?ct_=5&a … ty&=on

дякую, але вже взяв smile Sony CDX-GT414U  rock

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

16

Re: чи правильний вибір?

Що можете сказати про KENWOOD KDC-WG537U   ????????????

ВАЗ 2102.
  0

17

Re: чи правильний вибір?

Інтернет - рулить

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

18

Re: чи правильний вибір?

Taras написав:

Що можете сказати про KENWOOD KDC-WG537U   ????????????

про эту конкректную модель не могу сказать ничего
Про KENWOOD в целом - очень доволен, у меня уже второй (одна из первых моделей, которые читают mp3), ничего плохого замечено не было

Logan Ambiance 1.4 + ГУР
  0

19

Re: чи правильний вибір?

Народ, что скажите про бюджетные магнитолы с DVD-проигрывателем наподобе http://plazma.tv/product_info.php/products_id/88711 ? Есть у меня давняя мечта поставить в машину ЖК-шный телек и думаю неплохим бонусом была бы возможность смотреть на нем и DVD. Известные бренды дороговаты, а с поддержкой DivX и флешек тем более, так что таковые не рассматриваю. Как вариант купить обычную MP3 магнитолу Пионер и остаться без DVD.

http://www.autozvuk.com.ua/images/products/DVD-088G.jpg

  0

20

Re: чи правильний вибір?

Bumerdes написав:

Как вариант купить обычную MP3 магнитолу Пионер и остаться без DVD.

Посмотри типа Chellendger или HYUNDAi, кажись будет лучше Ориона!

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

21

Re: чи правильний вибір?

http://nadavi.com.ua/search.php?ct_=5&a … %5B%5D=107

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

22

Re: чи правильний вибір?

Компоненты ставь такие: http://foxmart.com.ua/productDetail.asp … amp;ID=194

В этой жизни возможно всё, невозможно увеличить сутки хотя бы на одну секунду...
Logan Base синий металлик уже не Base, был когда-то Base....БЫЛ
Megane II 1,6 АКПП silver, ксенон, круиз-контроль, парктроник...БЫЛ
VW Passat B6 1,8т АКПП High Line
  0

23

Re: чи правильний вибір?

OZZY написав:

Посмотри типа Chellendger или HYUNDAi, кажись будет лучше Ориона!

Ессно, Челенджер лучше, так и цена у него.... тоже так ничего себе, а речь о бюджетной.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

24

Re: чи правильний вибір?

Вобщем сегодня сами продавцы отговаривали меня от покупки этого Ориона, хотя внятно объяснить в чем его косяки так и не смогли, мол посредственное качесво во всем и все тут...

OZZY
Да, мне тоже кажется что Хюндай будет получше, но во-первых я не увидел у них поддержку DivX, а во-вторых хочется магнитолу с USB или разъемом под флеш-карточку. Мне в Автозвуке предложили JVC с USB, но стоит зараза 295 вечнозеленых. Если кто знает еще какиенть модели с USB подешевле - маякните.

Winner
А почему именно такие? Вобщето у меня от сарого Блаупункта остались кроссоверы с пищалками. Думаю подобрать под них динамики.

Народ, а что ставят назад? Какой там размер/форма? Я не особо-какой меломан, поэтому мне главное легкость установки.

  0

25

Re: чи правильний вибір?

Bumerdes написав:

Какой там размер/форма?

сзади отверстия по 13-е динамики. Я поставил 17-е Пионеры на небольшие проставочки без расширения отверстий. Нормалек, меня устраивает полностью.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0